Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кажуть, шо УП візуально маніпулює даними соцопитування КМІС



Останнє редагування: 16 квітня 2019 17:59:43 від viterzbayraku
   
72.2/25.4 это процент тех кто придёт на голосование и определились.

Нашвыдкоруч слепить можно что хочешь :)
   
Ребята, вы идиоты?
Вы хоть читали полностью новость о соцопросе?
   
72.2/25.4 это процент тех кто придёт на голосование и определились.

Нашвыдкоруч слепить можно что хочешь :)

Так, але це подано вже в тексті. А з головної УП на людей вивалюють цифри без пояснень, і які нібито свідчать про надзвичайно велику підтримку, що зовсім не так.
   
Ребята, вы идиоты?
Вы хоть читали полностью новость о соцопросе?

А ви хоч дочитали інфографіку цієї гілки повністю?
   
Ясно, шо це схема про тих, хто визначився. Але не можна її подавати з відривом від тих, хто ще думає. Це маніпуляція.
   
Ясно, шо це схема про тих, хто визначився. Але не можна її подавати з відривом від тих, хто ще думає. Це маніпуляція.

в манипуляциях вы сильны
   
Так, але це подано вже в тексті. А з головної УП на людей вивалюють цифри без пояснень, і які нібито свідчать про надзвичайно велику підтримку, що зовсім не так.

То что спрятано в тексте:

Із загальної кількості опитаних 48,4% українців проголосували б за Зеленського і 17% - за чинного главу держави, якби другий тур президентських виборів проходив зараз.

Что так почти в три раза что по другому почти в три раза.
Какие поясненя вам ещё нужно
   
в манипуляциях вы сильны

А по ділу щось написати?
   
А по ділу щось написати?

старттопик является манипуляцией
   
Re: Кажуть, шо УП маніпулює даними соцопитування КМІС

Я может чего-то не понял, но по моему все логично.
Из 100% опрошенных 17.9 - не определились, 6.3 - не голосуют,  8.8 - отказались отвечать.
Из оставшихся 100-17.9-6.3-8.8 = 67% опрошенных, голоса (100% от 67% опрошенных) распределились так 72.2 = З, 25.4 = П, 2.4 = Х, что в сумме и дает 100 от тех, кто ответили на опрос и определились с выбором.
Следовательно, заголовок в принципе логичен - действительно разница в наборе голосов составляет 47%.

Зачем склаадывают все в кучу - совсем не понятно.
   
То что спрятано в тексте:

Із загальної кількості опитаних 48,4% українців проголосували б за Зеленського і 17% - за чинного главу держави, якби другий тур президентських виборів проходив зараз.
Что так почти в три раза что по другому почти в три раза.
Какие поясненя вам ещё нужно

Я ще раз поясню: людина дивиться на абсолютні цифри, подані в інфографіці на УП. І вони діють підсвідомо, створюючи відчуття надзвичайної підтримки.
Це візуальна маніпуляція. Видання такого рівня не мають на неї права.
   
Це маніпуляція.

Останні півроку УП перетворилося на звичайний лайномет. І форум, доречі, також
   
по моему мнению информация подана корректно, все что необходимо написано и любой человек может сделать объективный вывод используя поданную информацию.
   
Так, але це подано вже в тексті. А з головної УП на людей вивалюють цифри без пояснень, і які нібито свідчать про надзвичайно велику підтримку, що зовсім не так.

а як?
зовсім навпаки?

   
А по ділу щось написати?

Математику в школі треба було вчити!
   
Я ще раз поясню: людина дивиться на абсолютні цифри, подані в інфографіці на УП. І вони діють підсвідомо, створюючи відчуття надзвичайної підтримки.
Це візуальна маніпуляція. Видання такого рівня не мають на неї права.

Преимущество Зе над Пе почти в 3 раза и по инфографике и по тексту.
В чем манипуляция?

Складывание разных процентов для того что бы получить 133% это манипуляция :)
   
Re: Кажуть, шо УП маніпулює даними соцопитування КМІС

Я ще раз поясню: людина дивиться на абсолютні цифри, подані в інфографіці на УП. І вони діють підсвідомо, створюючи відчуття надзвичайної підтримки.
Це візуальна маніпуляція. Видання такого рівня не мають на неї права.

есть подробная информация что это за цифры на инфографике. описано конкретно.  без возможности что либо выдумывать или фантазировать.
   
Фактом є маніпулювання заголовком.
Проте ще невідомо до якого ефекту це призведе.  :S
Я не буду озвучувати здогадки, але схоже що хтось веде подвійну гру.
І це майстерно
   
Я хочу бачити в інфографіці УП абсолютні цифри разом з тими, хто ще не визначився чи не піде на вибори. Це було б правильно.

Останнє редагування: 16 квітня 2019 18:11:24 від viterzbayraku
   
Я хочу бачити абсолютні цифри разом з тими, хто ще не визначився чи не піде на вибори. Це було б правильно.

перший рядок / іконографіка це з тих хто визначився , а не зі всіх опитаних. Явно шо маніпулятивна цифра, але там написано шо з тих хто визначився  :) .

kiis.com.ua
   
Кажуть, шо УП візуально маніпулює даними соцопитування КМІС

Кхэ-кхэ-кхэ , оно баба Параска , коло пидъйизду , вапщэ радыть интырнэта нэ чытаты , а тилько йийи слухаты . )))


Друзі, я нашвидкоруч зліпив картинку

Ну то можна щэ раз спробуваты та нэшвыдыты , мо ищэ щось смишнишэ намалюецця ... )))

Прохання поширювати

Авжэж-авжэж , лоховата бджилка муха вжэ подзыжчала микробив розносыты . )))
   
Хотя редакторы УП тоже не сильны в математике.
Заголовок статьи Зеленський випереджає Порошенка на 47% – опитування это хорошо показывает.

Читаем текст

З кількості респондентів, які збираються голосувати і визначилися з вибором, 72,2% проголосують за Зеленського і 25,4% - за Порошенка, а 2,4% хочуть зіпсувати бюлетень.
Із загальної кількості опитаних 48,4% українців проголосували б за Зеленського і 17% - за чинного главу держави, якби другий тур президентських виборів проходив зараз.

По первому предложению - из 1000 человек которые собираются голосовать и определились с выбором за Зе проголосуют 722, за Пе - 240. Отрыв Зе от Пе 482 голоса или более 200% голосов за Пе

По второму предложению, из 1000 опрошенных за Зе проголосуют 484, за Пе - 170.
Отрыв Зе от Пе 314 голосов или 185% голосов за Пе.

И в том и в другом случае Пе для выигрыша нужно как минимум удвоить число голосов за него (отобрав их у Зе).

Вполне посильная задача для следующих 5 дней, не так ли? :)

   

ще є така картинка


   
Бедные несчастные, как же вас заманипулювали...
А статистику от Петра о росте ввп так же никто не хочет проанализировать?
Там не 133 выдумсанных, там реальных 220 можно насобирать.
Но это ж никому 5 лет не было нужно.
   
Кхэ-кхэ-кхэ , оно баба Параска , коло пидъйизду , вапщэ радыть интырнэта нэ чытаты , а тилько йийи слухаты . )))


Ну то можна щэ раз спробуваты та нэшвыдыты , мо ищэ щось смишнишэ намалюецця ... )))

Авжэж-авжэж , лоховата бджилка муха вжэ подзыжчала микробив розносыты . )))

Взагалі то це не моя публікація у фб, і не треба до неї чіпляти мій нікнейм
   
Взагалі то це не моя публікація у фб, і не треба до неї чіпляти мій нікнейм

То есть мопед не ваш, вы просто его сюда притащили... :lol:
   
Кхэ-кхэ-кхэ , оно баба Параска , коло пидъйизду , вапщэ радыть интырнэта нэ чытаты , а тилько йийи слухаты . )))


Ну то можна щэ раз спробуваты та нэшвыдыты , мо ищэ щось смишнишэ намалюецця ... )))

Авжэж-авжэж , лоховата бджилка муха вжэ подзыжчала микробив розносыты . )))

ьіьі ціво? рашабьідло встойош скоклєн ьіьіьіь ьі вумнічаєш лусесе свінесе єбанєсе. Христос воскресе! :laugh: . По нормальному було б співставити графік процентів за кандидатів із загальної кількістю опитаних. ьіьіьі
   
Взагалі то це не моя публікація у фб, і не треба до неї чіпляти мій нікнейм

Я вжэ оно прочытав про мопэда и щось додаваты та умничать стосовно - "нэ твое - нэ чипай" нэ буду .  )))
   
Re: Кажуть, шо УП маніпулює даними соцопитування КМІС

Зачем склаадывают все в кучу - совсем не понятно.

Тому що ця купа то і є опитування. Ті хто не визначився, а відсоток їх великий, можуть суттєво вплинути на результати голосування і не відібражати їх в результатах то є дійсно маніпуляцією. Справедливо буде тому матеріалу на УП приписати Фейк. Коли за за Зеленського із загальної кількості опитаних готові проголосувати 48,4% то є шахрайством заявляти, що Зеленський випереджає Порошенко на 47% і одразу не надавати деталізацію, що вони мають на увазі. А могли заявити, що Порошенко випереджає Зеленського на 100%, а потім в статті написати, що серед тих, хто готовий за Порошенко проголосувати прямо зараз.

Останнє редагування: 16 квітня 2019 18:34:52 від Raha
   
Тому що ця купа то і є опитування. Ті хто не визначився, а відсоток їх великий, можуть суттєво вплинути на результати голосування і не відібражати їх в результатах то є дійсно маніпуляцією. Справедливо буде тому матеріалу на УП приписати Фейк. Коли за за Зеленського із загальної кількості опитаних готові проголосувати 48,4% то є шахрайством заявляти, що Зеленський випереджає Порошенко на 47% і одразу не надавати деталізацію, що вони мають на увазі. А могли заявити, що Порошенко випереджає Зеленського на 100%, а потім в статті написати, що серед тих, хто готовий за Порошенко проголосувати прямо зараз.

 (tu)
   
То что спрятано в тексте:

Із загальної кількості опитаних 48,4% українців проголосували б за Зеленського і 17% - за чинного главу держави, якби другий тур президентських виборів проходив зараз.
Что так почти в три раза что по другому почти в три раза.
Какие поясненя вам ещё нужно
То мабуть ви звикли заповнювати бюлетні тіх, хто не з явився на вибори. Чи не так? :laugh:
   
Останні півроку УП перетворилося на звичайний лайномет. І форум, доречі, також

 Нет  Светы Быковой подружки  стало скучно . Не нравится вали от сюда зачем гадить  именно такие как вы пытаются засрать форум однотипными  темами  .
   
То мабуть ви звикли заповнювати бюлетні тіх, хто не з явився на вибори. Чи не так? :laugh:

Нет конечно, они сами заполнят, если придут
   
Бедные несчастные, как же вас заманипулювали...
Ты сегодня решил из под австрийского айпишника срать?...
   
Та нічого вже рейтингу вашого Пепе не допоможе. Лікар сказав "в морг" - значить в морг!  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія