Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

онецьк, піратська версія. Як я з'їздила до свого рідного міста, в якому жила до війни

Ооо, я дивлюсь альозка тут навчить всіх Україну любити ... :peremoga:
   
у дончанина тут другие задачи
Честно, не уверен, что это вообще он. Местное кгб забрало комп с фупом и строчит. :(
   
Интернет есть у всех по-моему. Не каменный век. И тут кроме дончанина есть форумчане  с ордло. Но вам же детали нужны как там тяжко и плохо жить.
Не, расскажите, как хорошо. Главное красивым литературным русским языком.
   
Я все ж чекаю  від Alezka підтверження як він в травні 2014виїзжав з Марііполя в Запопоріжя.

Скільки мені чекати ще? Бо  ти свої дописи  стер.

Alezka,ти відповісі нарешті на всі мої дописи в цій гільці,чі і далі як миша будеш під віником ховатися



Останнє редагування: 23 січня 2022 00:13:29 від Громадянка даунбасу
   
не думаю.
меч сильніший за золото(бізнес).
там де почалися геополітичні плани кремля, бізнесмен, навіть такий потужний як Ахметов, нічого не міг би зробити.
Ну який це бізнесмен, це олігарх з повнотою влади там. Якщо би він вийшов, публічно звернувся до людей, вчасно, коли тільки починало тліти "Я проти Майдану, але ми єдина країна, тримаймося разом, а непорозуміння вирішимо у парламенті", а не публічно роздав піздюлів всім своїм посіпакам-сєпарам, а кого треба з самих відбитих прикопав би у териконах. Впевнений він міг, але як маленька дівчинка обідився на те, що Майдан переміг, і навіть якщо просто самоусунувся з думкою "ну що "майдауни" зараз мої посіпаки вам покажуть, що Донбас не стає на коліна", це все одно злочин і він просрав всі полімери. А тепер нехай не розповідає, який він ніібацця патріот.
   
Подивилася профіль Пчеларя, що то за фрукт, а там він писав в гілочці цікавій. За 2018 рік.

Пояснюю - зацікавив не його пост, а сама гілка.

Апнути, чи що?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1009668.msg21361433#msg21361433
   
Честно, не уверен, что это вообще он. Местное кгб забрало комп с фупом и строчит. :(

Таке вражнння у багатьох.

Хоча старожили начебто перевіряли його, нагадуючи факти, які знав справжній Дончанин. Він відповідав правильно.

Хоча він дуже змінився.

Я ще пам'ятаю його гілку за 2014 рік про те, як він не пустив до свого магазину ополченців...
   
Вот посмотрите все на эту лживую мерзость под названием Alezhka.
Сидела эта сущность на теплом месте, под крылом Ахметова в Донецке, по блату на это теплое место устроенная.
Как сыр в масле каталась ничем не обделенная.
Но нет, строчила тут посты как Донбасс кормит Украину, как много Киев забирает денег и как не хватает на местах
полномочий. Голосовала за Януковича.
Януковича ушли, и этот хитрец просто потёр все посты, но от Ахметова с мягкого места не ушел. Ибо тепло и сытно,
продолжал прислуживать.
И тут рла решил себе плюшек срубить под шумок майдана очередного. Этот продолжал прислуживать.
Подожгли свой дом, всрались, всё побросали и приехали дальше Украину окучивать, теперь уже из Киева.
Перекрасился товарищ, типа на мову перешел. Лжец. Как прислуживал сепаратисту Ахметову, так и продолжает.
Зато не забывает себе виртуальный патриотизм здесь рисовать.
Да насрать ему на всё, кроме кормушки. И Украина его интересует только за бабки, что его патрон продолжает состригать
через всякие дэтэки с украинцев. Там клейма ставить негде. Но оно продолжает вякать.
Ой горе украинцам с такими евреями-патриотами как Алежка будет. Онь три раза продаст всех ради своей задницы.
К тому же  оно сцыкливое по жизни. Когда его на подвал свои же забрали в 14м, в обосранных штанах ходил, камлал
чтоб отпустили. А тут теперь раздухарился, патриот. Вот и думайте, украинцы, нужны вам такие ценные кадры или нет.

Гніда з Кубані, я тобі поперек горла стою, бо я залишився в Україні, а ти втік до куйла за паспортом з куркою.

Це у тебе Майдан це переворот за допомогою Заходу, а зараз ти кличеш Куйла до України.

Добре, що тебе вже ніколи не буде в Україні.

Останнє редагування: 23 січня 2022 00:23:04 від Alezka
   
а де ж партизани? Зоя Космодем'янська, Олег Кошовой? Де диверсії проти кацапів, якщо там ще залишились нормальні люди?
   
Ооо, я дивлюсь альозка тут навчить всіх Україну любити ... :peremoga:

Надаємо як хтось рекомендував Діму Табачника вивчати  :K


Кольт Написав:
 -------------------------------------------------------
 > Скептик Написав:
 > --------------------------------------------------
  а, ну теперь понятна твоя логика насчет юсченки ....
 действительно .... в вопросе УНИЧТОЖЕНИЯ УКРАИНЦЕВ  этот  ........ (вырезано цензурой)  может соревноваться только бендерами и шухевичами  .....
 > 
 > 
 > Ага, еще напиши о
 > кровожадных
 > западенцах-бандеровцах
 
 что именно тебе о них написать? имхо, лучше тебе перечитать статью Дмитрия Табачника .... он четко разложил по полочкам все ваше нутро ....
   
Це твоя думка. Я бачу ситуацію зсередини великого бізнесу. Будь-який бізнес не хоче опинитися у ситуації, коли його активи попадуть у зону бойових дій.  Це прямі втрати для бізнесу.  Тому Ахметов робив те, що, на його думку, дозволило б уникнути війни.  Час показав, що його дії були помилковими

Він робив те що на його думку дозволило б зберегти вплив на Донецьк і в цілому на Донбас
Він боявся що нова влада в нього цей вплив поцупить
Але він не помітив за спиною ще більш великого і небезпечного хижака.
   
Він робив те що на його думку дозволило б зберегти вплив на Донецьк і в цілому на Донбас
Він боявся що нова влада в нього цей вплив поцупить
Але він не помітив за спиною ще більш великого і небезпечного хижака.

Саме так, не помітив чи отримав наказ не помітити.
   
Він робив те що на його думку дозволило б зберегти вплив на Донецьк і в цілому на Донбас
Він боявся що нова влада в нього цей вплив поцупить
Але він не помітив за спиною ще більш великого і небезпечного хижака.

після анексії Криму всі вже розуміли, що наступним буде Донбас.  Самі кацапи цього не приховували і відверто говорили про «юго-восток Украины».  А після втечі Овоча решта «донецьких» особливо і не відсвічувала.  Ніхто з тих, хто був на табуретках у 2014, жодного разу не сказав, що Ахметов ставив хоч якісь умови.  Він навпаки відмовився від посади губернатора.
   
Честно, не уверен, что это вообще он. Местное кгб забрало комп с фупом и строчит. :(
Я  с ним по мобиле говорил в конце прошлого года. Связь пару раз срывалась но это точно он.
   
То з Ахметова роблять хитрого монстра, який легко домовляється з будь якою владою. то дурня, який грається із запальничкою біля бочки з бензином, у якоі вже зробили дірку
   
Я  с ним по мобиле говорил в конце прошлого года. Связь пару раз срывалась но это точно он.
Его там не взяли в заложники?
   
Его там не взяли в заложники?
Нет.
   
Это у Авакова областное управление милиции сидело аж до штурма .
Я должен поверить что ментам нормально было ходить рядом с сепарами , а про легенду Пожиданова это вообще эпик от Авакова .
   
Нет.
Стокгольм?
   
після анексії Криму всі вже розуміли, що наступним буде Донбас.  Самі кацапи цього не приховували і відверто говорили про «юго-восток Украины».  А після втечі Овоча решта «донецьких» особливо і не відсвічувала.  Ніхто з тих, хто був на табуретках у 2014, жодного разу не сказав, що Ахметов ставив хоч якісь умови.  Він навпаки відмовився від посади губернатора.
проблема . яку визнали "його дії були помилковими"
Бінго!
Так всі дії домбасян "усошт дамбас" "ми кормільці" "русссский язик" - це все було помилково!
Погано, коли помилковим діям ніхто не може дати по рогам, бо це олігарх . Тому слід робити висновки і ліквідувати того Ахметова і весь той даунбасячий менталітет, щоб вони знову не наробили помилкових дій з упевненістю в своїй правоті. На упередження - умовно кажучи "всіх розстріляти".  Ви ж любителі Сталіна. ну то і добре ставитесь до сталінських методів
   
Нет.

у мене нікого, з тих з ким я підтримую хоч якісь зв'язки, не залишилося в окупації.  Але я розумію, що майже 8 років життя за таких умов не можуть пройти безслідно
   
Стокгольм?

Я не спрашивал причин почему он не уехал, он мне сам не говорил.
Так, что я ничего сказать не могу.
   
кумедно-повчальна гілка...
особливо подобається про "простого бізнесмена ахмєтова".
   
Я  с ним по мобиле говорил в конце прошлого года. Связь пару раз срывалась но это точно он.

Я пару раз темы в админке создавал, чтобы вытащить его из бана.
Тогда, где-то, в 16-м-17-м, он был еще адекватен.
Сейчас у меня в игноре - смысл читать кацапскую тухлятину и вскрики про свина...

Не верю, что человек может настолько измениться за относительно небольшое время-
ладно, там, на сына, на бизнес наехали - ну так не пиши.
А оно сидит тут и новости про борьбу кремлевских башен транслирует.
Не верю.
Может, человек есть, но пишет МГБ.
   
Дааа, зачетно Алежка своему шефу анус здесь вылизал :facepalm1:
Делают монстра из Ахметова? Ну надо же.
Весь Донецк знает, что Ахметова в свое время кремль поставил смотрящим за востоком Украины
и только Алежка удивлён пробелами в биографии оного.
Честный бизнесмен... Ага, особенно после Ахатя.

Алежка, ты тут вспомнил про поперек горла. А что так?
Пока ты позволяешь себе здесь бездоказательно врать о моем росгражданстве,
ты для меня просто личный враг. И я это не скрываю.
Я тебе на твоё враньё всегда буду правдой отвечать.
Правду говорить легко. А ты поступай как знаешь.
Адекватные ФУПчики тебе в этой ветке дали оценку. Живи как-то с этим.
   
Я добре пам'ятаю гамнодописи Алезки тоді з гамнодамбацу, ще задовго до 14-го року

звичайні були дописи антиукраїнського ПІДРИВНОГО та некультурного елементу якими гавнодамбац був переповнений
Гавнодамбац валив Україну всі минулі 30 років і валить і буде валити й надалі.
Бо це йобана гангрена.
Алезка був таким самим гавнодонбасяком як і всі гавнодонбасяки.
Служив мафіозному антиукраїнському пiдарасу за гроші. Якого Україна як держава не спромоглася помножити на 0. Не він один.

Але Зараз я закликаю не довбати Алезку. Досить.

Українського націоналіста за переконаннями з нього не буде. А за гроші не треба.

Він зараз проти України не бикує. Живе працює ростить дітей. Постить фотки на фупі.
А міг би там окупантам сраку лизати. Вже це добре. На мінімалках.

Тим більше коли на нього бикує такий уйобок кончений як Барсік. Він набагато гірший.
   
Надаємо як хтось рекомендував Діму Табачника вивчати  :K


Єблан, да що ж ти такий тупий?  :facepalm1:
Я тобі більше скажу, я визнав що до 2010 року я не був українцем! Так, я з Донбасу, так мені голову промивали починаючи з радянської пропаганди, закінчуючи російською і блатной донбаськой. Але я, хоча й пізно, таки став українцем. На відміну від тебе, ахметівського хуєсоса. У твого хазяя руки не те що по локоть, по плечі в крові українців. А ти продовжуєщ мало того що працювати на нього, так ще й активно його підтримували і просувати скрізь його владу і вплив. Так що не тобі мене попрікати тим, що я писав у 2008, єблан ти ахметівський. Це, блдь, як д-р Менгеле буде в чомусь попрікати слухача радіопрограм Геббельса. Так що, стули пельку, проковтни черговий ковток "божої роси" від ахметова і продовжуй і далі вірою і правдою служити йому і хуйлу....  :K
   
проблема . яку визнали "його дії були помилковими"
Бінго!
Так всі дії домбасян "усошт дамбас" "ми кормільці" "русссский язик" - це все було помилково!
Погано, коли помилковим діям ніхто не може дати по рогам, бо це олігарх . Тому слід робити висновки і ліквідувати того Ахметова і весь той даунбасячий менталітет, щоб вони знову не наробили помилкових дій з упевненістю в своїй правоті. На упередження - умовно кажучи "всіх розстріляти".  Ви ж любителі Сталіна. ну то і добре ставитесь до сталінських методів

Ну вот вам Соборна Украина, надо расстрелять всех даунбосян накуй, и тогда заживем. А ни че, что у меня там родичи живут, старенькие уже, Наливайко, родом с Чаплынки, Днепровской области, их тоже накуй расстрелять, и сотни тысяч Дегтяренок, Борисенок, Нечипоренко и тд.
Соборна и едина, горла готовы перегрызть друг другу
Грустно и горько это.
   
Дааа, зачетно Алежка своему шефу анус здесь вылизал :facepalm1:
Делают монстра из Ахметова? Ну надо же.
Весь Донецк знает, что Ахметова в свое время кремль поставил смотрящим за востоком Украины
и только Алежка удивлён пробелами в биографии оного.
Честный бизнесмен... Ага, особенно после Ахатя.

Алежка, ты тут вспомнил про поперек горла. А что так?
Пока ты позволяешь себе здесь бездоказательно врать о моем росгражданстве,
ты для меня просто личный враг. И я это не скрываю.
Я тебе на твоё враньё всегда буду правдой отвечать.
Правду говорить легко. А ты поступай как знаешь.
Адекватные ФУПчики тебе в этой ветке дали оценку. Живи как-то с этим.

Правда це що ти ватна гніда, яка мріє здати Україну кацапам. Зараз, а не 10-15 років тому.

Я тобі навів докази де ти проколовся зі своїм паспортом з куркою. І жодних заперечень від тебе немає.
   
Єблан, да що ж ти такий тупий?  :facepalm1:
Я тобі більше скажу, я визнав що до 2010 року я не був українцем! Так, я з Донбасу, так мені голову промивали починаючи з радянської пропаганди, закінчуючи російською і блатной донбаськой. Але я, хоча й пізно, таки став українцем. На відміну від тебе, ахметівського хуєсоса. У твого хазяя руки не те що по локоть, по плечі в крові українців. А ти продовжуєщ мало того що працювати на нього, так ще й активно його підтримували і просувати скрізь його владу і вплив. Так що не тобі мене попрікати тим, що я писав у 2008, єблан ти ахметівський. Це, блдь, як д-р Менгеле буде в чомусь попрікати слухача радіопрограм Геббельса. Так що, стули пельку, проковтни черговий ковток "божої роси" від ахметова і продовжуй і далі вірою і правдою служити йому і хуйлу....  :K

Ти не просто був жителем із Донбасу, у якого мізки були промиті радянською пропогандою.  Ти сам промивав цією пропогпндою голови іншим.  тому ти несеш пряму відповідальність за те, що сталося в Україні у 2014 році.
   
Дааа, зачетно Алежка своему шефу анус здесь вылизал :facepalm1:
Делают монстра из Ахметова? Ну надо же.
Весь Донецк знает, что Ахметова в свое время кремль поставил смотрящим за востоком Украины
и только Алежка удивлён пробелами в биографии оного.
Честный бизнесмен... Ага, особенно после Ахатя.

Алежка, ты тут вспомнил про поперек горла. А что так?
Пока ты позволяешь себе здесь бездоказательно врать о моем росгражданстве,
ты для меня просто личный враг. И я это не скрываю.
Я тебе на твоё враньё всегда буду правдой отвечать.
Правду говорить легко. А ты поступай как знаешь.
Адекватные ФУПчики тебе в этой ветке дали оценку. Живи как-то с этим.

Никто ни кого не ставил, была обычная, по тем временам, война новых и старых бандитов. Новые уничтожали старых, Самсона, Брагина, Щербаня м тд, получали ответку, обычный мафиозный передел. Там Кремля и рядом не было, в те времена им было но нас. Так шо не не надо п….ть
   
Ти не просто був жителем із Донбасу, у якого мізки були промиті радянською пропогандою.  Ти сам промивав цією пропогпндою голови іншим.  тому ти несеш пряму відповідальність за те, що сталося в Україні у 2014 році.

Акуеть, Алезка Абвиняет, это п***а, кто бы шо бы , но этот пидармон….


РС Скептик, это то же ты модерировал Forua?
   
Акуеть, Алезка Абвиняет, это п***а, кто бы шо бы , но этот пидармон….


РС Скептик, это то же ты модерировал Forua?

якщо мене звинувачують такі ватні гніди як кубанський барсег і фанат Табачника, то чому я не можу їм відповісти?  :S Я паспорт із куркою не отримував і проросійські форуми не модерував
   
Акуеть, Алезка Абвиняет, это п***а, кто бы шо бы , но этот пидармон….


РС Скептик, это то же ты модерировал Forua?
Ні, жодного відношення до форуа я не мав і не маю...
   
якщо мене звинувачують такі ватні гніди як кубанський барсег і фанат Табачника, то чому я не можу їм відповісти?  :S Я паспорт із куркою не отримував і проросійські форуми не модерував

Єблан ти продовжуєщ вбивати українців працюючи на вбивцю і максимально допомогаючи йому. Так що не тобі, вбивці українців, мене попрікати в постах з табачником. Пшло нах, чмо хуєсосне..
   
Не був там уже 7 років як. І не тягне особливо  :weep: Адекватним людям там немає що робити. Впадуть кацапи - впаде і ОРДЛО. Є ще варіант, що кацапи захоплять Україну та поставлять свою маріонетку, але це вже буде інша історія з повним пакетом санкцій від Заходу (як обіцяють).
   
Єблан ти продовжуєщ вбивати українців працюючи на вбивцю і максимально допомогаючи йому. Так що не тобі, вбивці українців, мене попрікати в постах з табачником. Пшло нах, чмо хуєсосне..

Ватна гніда, робота в українській компанії, яка наповнює бюджет України, і яка повністю дотримується всіх законів України, це не злочин.  А ось те, що ти допомагав Табачнику вести кремлівську пропаганду, це те, від чого ти ніколи не відмиєшся :K
   
Він робив те що на його думку дозволило б зберегти вплив на Донецьк і в цілому на Донбас
Він боявся що нова влада в нього цей вплив поцупить
Але він не помітив за спиною ще більш великого і небезпечного хижака.
Не помітив? :lol:
Та він шакалив у того хижака, як він міг підти проти.
А ми тепер пригріли цього шакала і відгодовуємо.
Не факт що завтра воно знову не почне шакалити.
   
Ватна гніда, робота в українській компанії, яка наповнює бюджет України, і яка повністю дотримується всіх законів України, це не злочин.  А ось те, що ти допомагав Табачнику вести кремлівську пропаганду, це те, від чого ти ніколи не відмиєшся :K

У мене теж до Ахметова ставлення, скажімо, особливе  :gigi:, але дотично багато хто в Україні отримує гроші або від Ахметова, або від податків Ахметова...
   
Якщо кацапи нападуть відкрито, весело тут буде на ФУПі. Багато камінг-аутів станеться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія