Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приехала теща из Севастополя, доложила обстановку

Достаточно быть более успешным, чем были до того. Тем более, люди в массе считают просто: было/стало, а остальное их не гребет. 80% населения так.

З.Ы. Тайвань подойдет?
в случае с Тайванем как расс комми были больше сепарами чем чанкайшисты
   
бред пишете. все, что построено после оккупации = самострой. сносить нахуй вместе с хозяевами.
Кто сносить будет...

Профилактик и Сим-Сим?  :D
   
по Севастиполю цены на йидло булы як у Кийови ишо при Украинушке. Щас там цены московськие. Добре заробляють военные,военные пенсы (у том числе бувшые украинские), полицаи и некоторые бьюджэтники (например учителя довольны). А так, зарплатуля у 6-10 коцапських рупий - нормальное явыще. Тута один знайомый мичман из АТО начал передавать грошы своей бувшой жонке на воспитание общих дитачек. Так када он уезжал из Севаса, то вона носом воротила, тип щас тута зажывем без вас, хаахлоф, не нужны мине твои олименты, а нынче про хфинансирование заволала - дай грошей, тута усё дорого.
   
по Севастиполю цены на йидло булы як у Кийови ишо при Украинушке. Щас там цены московськие. Добре заробляють военные,военные пенсы (у том числе бувшые украинские), полицаи и некоторые бьюджэтники (например учителя довольны). А так, зарплатуля у 6-10 коцапських рупий - нормальное явыще. Тута один знайомый мичман из АТО начал передавать грошы своей бувшой жонке на воспитание общих дитачек. Так када он уезжал из Севаса, то вона носом воротила, тип щас тута зажывем без вас, хаахлоф, не нужны мине твои олименты, а нынче про хфинансирование заволала - дай грошей, тута усё дорого.

І шо, дав?   :gigi:
   
Апдейт.
Теща заценила, что таки алкоголь у нас дешевше, коньячок в частности.
Но брать сувениром в Крым отказалась, ибо опасается, что татары на границе отберут и придется из горла прямо на границе пить.

   
ибо опасается, что татары на границе отберут
мусульманам же нельзя.
   
Будь-який штучний біотоп існує доти, поки, є забезпечення відповідно норми: терморегуляція, вологість, освітлення.
Тільки но зміщується норма будь-якої із перелічених функцій - наступає незворотне згасання і припинення життєдіяльності.
У Криму вже відбулося суттєве зміщення норми. Перш за все адміністративне.

Не слід забувати важливу обставину:
навіть за часів українського підпорядкування, Кримський півострів у господарському відношенні - був штучним біотопом, де забезпечувались за рахунок зовнішнього впливу види діяльності, для яких необхідні створення штучних адміністративних, природних та фінансових умов.

Природним біотопом Крим був лише за часів Кримського Ханства.
Але ці часи минули і пішли у небуття, як і усі без винятку притаманні цьому біотопу природничі складові.
Навіть тих сортів рослин, які культивувались у минулому вже немає і у найближчі десятиліття вони не з'являться.
Їх треба вивести шляхом кваліфікованої наукової праці.
Але для цього потрібні десятиліття і наявність потужної наукової програми, а відтак - фінансування та потужний процес підготовки кадрів.
   
І шо, дав?   :gigi:
та дал. там у них взаимозачет промеж бувшыми сослужывцямы. У одного, тоже мичмана, но запроданця, мама пид Херсоном. Так той запроданец мамке грошей не можеть подкинуть, болееть вона. Ибо коли приедеть, то його на кичку за измену Ненечке, а нормальные банки в Севасе не роблють, переслать проблемотично. Так АТОшник грошы даеть мамке зрадника, а зрадник даеть олименты бувшой мичмана-украйинця. ну они жэж кореша, якось по-свойски.
   
нормальные банки в Севасе не роблють, переслать проблемотично

вроде генбанк пересылает деньги через анелик кажись, могу ошибаться с названиями, но есть переводы из Крыма в Украину
   
Апдейт.
Теща заценила, что таки алкоголь у нас дешевше, коньячок в частности.
Но брать сувениром в Крым отказалась, ибо опасается, что татары на границе отберут и придется из горла прямо на границе пить.

Нехай кацапський шмурдяк п'є!
І не відкриває рота на наш, бандерівський коньяк
   
...У одного, тоже мичмана, но запроданця, ... Ибо коли приедеть, то його на кичку за измену Ненечке, ...
задумався.
про державну зраду. Крим 2014.

скажімо, мічман Хххххх подав рапорт, звільнився з укр. флоту, а на наст. день поступив на службу в ЧФ РФ.
з морально-етчиного боку - ту все ясно. Некрасиво.
але з формально-юридичного?
Якщо мічман Хххххх не чинив явних дій проит України, не підтримував "ввічливих людей", не брав участі в "самообороні Криму"
а просто пасивним чином сприйняв цю ситуацію що по факту влада помінялася,
хіба тут є (формально-юридично) склад держ. зради?

п.с. ситуацію саме цього типчика я не знаю, може в нього таки рильце в пушку.
   
скажімо, мічман Хххххх подав рапорт, звільнився з укр. флоту, а на наст. день поступив на службу в ЧФ РФ
А что, увольнение из армии-флота отменяет присягу?
   
Re: Приехала теща из Севастополя, доложила обстановку

Звиад, тёща всё рассказала правильно, как есть.
Тут важны выводы из сказанного, а их не все умеют делать, вот и всё.
які висновки?
як гарно кацапи провернули анексію?
тупих хахлів провели, які не бачили загрози та небезпеки з боку Раїсі?
за одного битого двох небитих дають.
   
Re: Приехала теща из Севастополя, доложила обстановку

я теж такої думки, зарас викидаються дурні гроші з держбюджету рф, тільки на створення іллюзії добробуту і покращень
це може припинитись будь-якої миті, просто раз і реальність довбане тяжким домкратом

У мене є знайомий з під Тули.
Зараз всі асигнування місцевого бюджету йдуть на Крим.
Коли вони припиняться, то крисянє будуть заздрити ОРДІЛОСОСу по рівню життя.
   
Re: Приехала теща из Севастополя, доложила обстановку

БОльше всего целостность и суверинетет подрывает совершенно отмороженная политика всех  урядов Украины с 1991, которая ничего, кроме прозябания и нищеты не несет. Если не дай бог, в Лугандоне будет хоть какой-то успех, то боюсь, Украину просто разорвет на части.

Давай порахуємо всі непризнанні "клапті" які відірвала паРаша після 1991 -

Трансдністрія - успіХ?
Абхазія?
Південна Осетія?

Все що вони зробили в цих регіонах - створили величезну армію найманців які воюють де вкаже Кремль. У нас на Донбасі вже всі ці "осетини-придністрівці" встигли відмітитись.
   
Re: Приехала теща из Севастополя, доложила обстановку

Апдейт.
Теща заценила, что таки алкоголь у нас дешевше, коньячок в частности.
Но брать сувениром в Крым отказалась, ибо опасается, что татары на границе отберут и придется из горла прямо на границе пить.

Де у нас кон'як дешевше? Ти про бренді типу "Квінта" або "Шабо"? То пойло взагалі кон'яком не можна називати.
   
задумався.
про державну зраду. Крим 2014.

скажімо, мічман Хххххх подав рапорт, звільнився з укр. флоту, а на наст. день поступив на службу в ЧФ РФ.
з морально-етчиного боку - ту все ясно. Некрасиво.
але з формально-юридичного?
Якщо мічман Хххххх не чинив явних дій проит України, не підтримував "ввічливих людей", не брав участі в "самообороні Криму"
а просто пасивним чином сприйняв цю ситуацію що по факту влада помінялася,
хіба тут є (формально-юридично) склад держ. зради?

п.с. ситуацію саме цього типчика я не знаю, може в нього таки рильце в пушку.
та яке там рыльце, обычный украйинський хлопака. Там из усей частины в Украинушку повернулись 2 мичмана. В усех оставшыхся банально меркантильные мотивы. У когось квартира, дом в Севаси, у когось жонки месные переконали, , батьки-командыры агитували, тип усьо будет у шоколяди... Расейские одмирал усех собрал, и пообицял посады, место службы як при Украйине, тока грошенят будуть плотить разив у 5 большее. Даже несколько мисяцив трымали обицянку... потим малёхо наипали, но эт ужэ другая история.
   
та яке там рыльце, обычный украйинський хлопака. Там из усей частины в Украинушку повернулись 2 мичмана. В усех оставшыхся банально меркантильные мотивы. У когось квартира, дом в Севаси, у когось жонки месные переконали, , батьки-командыры агитували, тип усьо будет у шоколяди... Расейские одмирал усех собрал, и пообицял посады, место службы як при Украйине, тока грошенят будуть плотить разив у 5 большее. Даже несколько мисяцив трымали обицянку... потим малёхо наипали, но эт ужэ другая история.
Верю
Только про это Профилактик с zviadом не напишут никогда, впрочем как и Толстолобик.
   
А что, увольнение из армии-флота отменяет присягу?
о! і про присягу я міркував.
моє ІМХО що присяга приймається на час несення військової служби. Якщо ти з цієї служби звільняєшся - як до тебе тоді відноситься присяга??? Вона й смислу тоді немає бо в тебе немає чобіт, ремня і ахтамата.

присяга - це щось військове. "я такий-то клянуся що буду захищати Вітчизну до останньої краплі крові і т.д."
а яке її формально-юридичне наповнення? в смислі ККУ, КУАП і т.п.?

ще подібне до військової присяги - клятва гіппократа. лікарі дають. "я такий-то клянуся що буду сумлінно лікувати хворих в буль-який час дня і ночі"
ну і що з тої клятви? суто морально-етична обіцянка.
До відповідальності притягують за конкретні речі - недбалість, і т.п.

Останнє редагування: 19 квітня 2016 20:57:46 від T.Blair.
   
та яке там рыльце, обычный украйинський хлопака. Там из усей частины в Украинушку повернулись 2 мичмана. В усех оставшыхся банально меркантильные мотивы. У когось квартира, дом в Севаси, у когось жонки месные переконали,...
во
звичайні банально-меркантильні мотиви. не хочеться зриватися з місця, і тп.п
не дуже красиво але по-людськи зрозуміти можна.
як на мене на "державну зраду" це не тягне.
Хоча СБУ може попити крові, в будь-якому разі, розумію чому в УА йому не дуже хочеться шастатит.
   
Подключение новых линий электропередачи 500 кВ воздушной линии «Кубанская – Тамань» и первой цепи кабельно-воздушной линии 220 кВ «Тамань – Кафа» позволило снять ограничения подачи электроэнергии потребителям Крыма.
Об этом сообщили в департаменте общественных связей и информации ОАО «Системный оператор Единой энергетической системы».

Министерство ЖКХ Республики Крым планирует со следующей недели начать работу по реализации программы обращения с отходами.
«После включения в работу нового оборудования электроснабжение в Крымской энергосистеме даже в вечерние максимумы потребления мощности осуществляется без ограничения потребителей – впервые с момента полного прерывания электрических связей с энергосистемой Украины в ноябре 2015 года», – подчеркнули в департаменте.
Согласно сообщению, комплексные испытания под нагрузкой новых линий 500 кВ «Кубанская – Тамань» и 220 кВ «Тамань – Кафа» I цепь, а также испытания оборудования подстанций (ПС) 500 кВ Кубанская и Тамань прошли успешно.
=======================================
свет теперь без лимитов.
   
Подключение новых линий электропередачи 500 кВ воздушной линии «Кубанская – Тамань» и первой цепи кабельно-воздушной линии 220 кВ «Тамань – Кафа» позволило снять ограничения подачи электроэнергии потребителям Крыма.
Об этом сообщили в департаменте общественных связей и информации ОАО «Системный оператор Единой энергетической системы».

Министерство ЖКХ Республики Крым планирует со следующей недели начать работу по реализации программы обращения с отходами.
«После включения в работу нового оборудования электроснабжение в Крымской энергосистеме даже в вечерние максимумы потребления мощности осуществляется без ограничения потребителей – впервые с момента полного прерывания электрических связей с энергосистемой Украины в ноябре 2015 года», – подчеркнули в департаменте.
Согласно сообщению, комплексные испытания под нагрузкой новых линий 500 кВ «Кубанская – Тамань» и 220 кВ «Тамань – Кафа» I цепь, а также испытания оборудования подстанций (ПС) 500 кВ Кубанская и Тамань прошли успешно.
=======================================
свет теперь без лимитов.
Троллейбусы из Симферополя до Алушты пустили уже?
   
сейчас ходят до перевального, в сезон продлят до алушты.
я так слышал.
   
сейчас ходят до перевального, в сезон продлят до алушты.
я так слышал.
А за хохлів цілий рік ходили :rotate:
   
А за хохлів цілий рік ходили :rotate:
да, ходили пустые, никому не нужные.
   
да, ходили пустые, никому не нужные.
А теперь наполненные стали? Кем интересно, туристами?
   
А теперь наполненные стали? Кем интересно, туристами?
нахер в алушту тралики в несезон?
чисто экономически, без политики?
   
У мене є знайомий з під Тули.
Зараз всі асигнування місцевого бюджету йдуть на Крим.
Коли вони припиняться, то крисянє будуть заздрити ОРДІЛОСОСу по рівню життя.

так отож
хай ця теща поїде в Тулу і розкаже як їм гарно живеться в Криму, причому прос так, нічого не роблячи, така собі манна небесна
   
Кацапи, покидьки, якщо і світло в них без лімітів буде, тоді не бачу жодних незручностей для зрадників і окупантів.
Як украіна могла так проіпати все, що могла?
Порошенко казляра! :X
   
нахер в алушту тралики в несезон?
чисто экономически, без политики?
Ну если так рассуждать, то нанер.
Раз 8 за последние 12 лет я ехала на том троллейбусе в несезон, но сидячие места были  все заполнены.
Ну Вам виднее конечно, с экономической точки зрения  :shuffle:
   
о! і про присягу я міркував.
моє ІМХО що присяга приймається на час несення військової служби. Якщо ти з цієї служби звільняєшся - як до тебе тоді відноситься присяга??? Вона й смислу тоді немає бо в тебе немає чобіт, ремня і ахтамата.

присяга - це щось військове. "я такий-то клянуся що буду захищати Вітчизну до останньої краплі крові і т.д."
а яке її формально-юридичне наповнення? в смислі ККУ, КУАП і т.п.?

ще подібне до військової присяги - клятва гіппократа. лікарі дають. "я такий-то клянуся що буду сумлінно лікувати хворих в буль-який час дня і ночі"
ну і що з тої клятви? суто морально-етична обіцянка.
До відповідальності притягують за конкретні речі - недбалість, і т.п.
э не хлопче. вони звільняються в запас. якщо війна то держава може їх знову до лав повернути. і ніякої присяги вони по новому вже не приймають. от якщо вони звільнились та держава Україна їм дозволила громадянство змінити тоді будь ласка
   
Ну если так рассуждать, то нанер.
Раз 8 за последние 12 лет я ехала на том троллейбусе в несезон, но сидячие места были  все заполнены.
Ну Вам виднее конечно, с экономической точки зрения  :shuffle:
Убыточный крымтроллейбус был последние лет 20. Вечные должники по зарплате и оплате электроэнергии.
Постоянный дефицит кадровый, а выживали потихоньку, продавая под застройку реммастерские и целые троллейбусные парки.

Пока что ходит перевальненский, правда номер ему сменили, теперь он не 1-й (он же кол, он же единичка), а 41-й, по-моему.
Ну и между ялтой и алуштой что-то есть, но это со слов, сам не видел.
   
Re: Приехала теща из Севастополя, доложила обстановку

Кацапи, покидьки, якщо і світло в них без лімітів буде, тоді не бачу жодних незручностей для зрадників і окупантів.
Як украіна могла так проіпати все, що могла?
Порошенко казляра! :X
що за істерика?
Окупант має платити максимальну ціну за окупацію - все зробили правильно.
Ціна тої електроенергії позахмарна. Більш того, я не впевнений що її вистачати буде. Кацапам у Краснодарі не вистачає без Криму, а зараз, або вони як завжди піздять, або Дємчишин-Рошен їм таки українську електроенергію гонять....треба щоб волонтери все викопали, я вже панамському свину навіть у самих дріб'язкових речах не вірю. Забрехався, гандін :facepalm:
   
Ціна тої електроенергії позахмарна. Більш того, я не впевнений що її вистачати буде. Кацапам у Краснодарі не вистачає без Криму, а зараз, або вони як завжди піздять, або Дємчишин-Рошен їм таки українську електроенергію гонять....

мбу-го-га  :lol:
это называется "головку держать"
   
Убыточный крымтроллейбус был последние лет 20. Вечные должники по зарплате и оплате электроэнергии.
Постоянный дефицит кадровый, а выживали потихоньку, продавая под застройку реммастерские и целые троллейбусные парки.

Пока что ходит перевальненский, правда номер ему сменили, теперь он не 1-й (он же кол, он же единичка), а 41-й, по-моему.
Ну и между ялтой и алуштой что-то есть, но это со слов, сам не видел.
Последние 20 лет троллейбус был убыточный, но он ходил.
Теперь не ходит. Почему?
Украину предали? Ну и получили.
Теперь кому и за что вы продаете свои реммастерские и целые троллейбусные парки
Это не риторический вопрос , мне интересно, правда
   
Re: Приехала теща из Севастополя, доложила обстановку

мбу-го-га  :lol:
это называется "головку держать"

кацапус вульгаріс, тобі находження в Києві не давить? може давай вже до тещі, у супер-Олів'єжополь?


До речі, твоя теща у цьому приймала участь? :gigi:
   
що за істерика?
Окупант має платити максимальну ціну за окупацію - все зробили правильно.
Ціна тої електроенергії позахмарна. Більш того, я не впевнений що її вистачати буде. Кацапам у Краснодарі не вистачає без Криму, а зараз, або вони як завжди піздять, або Дємчишин-Рошен їм таки українську електроенергію гонять....треба щоб волонтери все викопали, я вже панамському свину навіть у самих дріб'язкових речах не вірю. Забрехався, гандін :facepalm:
дурень ти, Мічіган, як є - дурень

вже закрили в профільній гілці тему про тих "волонтерів", облогу та тайну українську електрику,
не морочи голови людям тим соромом
   
.
   

я уже отвечал в теме: нет, в кацапский крым я не ездок
а про оливье: люди везде одинаковы, и везде падки до шары
кучу видео постили и из Украины, где голодный народ толкался то за блинами, то за яйцами, то еще за чем...
   
Последние 20 лет троллейбус был убыточный, но он ходил.
Теперь не ходит. Почему?
Украину предали? Ну и получили.
Теперь кому и за что вы продаете свои реммастерские и целые троллейбусные парки
Это не риторический вопрос , мне интересно, правда
Так тебе ж сказали выше - не выгодно гонять пустым до ялты.
По долине нужен, там и ходит 41-й.
Реммастерские в симферополе были проданы под жилую застройку в 2007 году, если не ошибаюсь, а 2-й троллейбусный парк ещё раньше на пару лет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія