Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед



Останнє редагування: 26 травня 2019 13:22:50 від Foxic
   
Роман Шрайк
1 год ·

человек поехал покорять москву. гордый и суровый город, перемоловший многих. прожил там несколько лет, ездил на метро, запомнил запах шаурмы.

в киев переехал уже более состоятельным и на метро не ездил. но запах шаурмы помнил, и что в киеве есть метро - знал.

вот и вся разгадка истории про покорение шаурмы. а то понапридумывали тут.
   
Sonya Koshkina
40 хв. ·

В интервью кого-то из квартальщиков (не помню кого точно) прочла о специфике работы авторов в коллективе. Как обычно «мозговые штурмы» проходят, сценарии пишутся и тд. Функционирование «внутренней кухни» действительно интересно.
Так вот. Отвечая на вопрос о том, какое на него впечатление произвела инаугурационной речь новоизбранного главы государства, квартальщик сказал: Зеленский и Шефир - сами по себе довольно сильные авторы и их двоих хватит, чтоб такую речь написать.
Может, не дословно, но смысл точный.
Теперь я не сомневаюсь, что так оно и было.
Что фейсбук, что инаугурационная речь - один хрен. Он сам креативит. Лично.
И в креативе своём вполне искренен.
Запах шаурмы.
В Киеве. Ага
   
Ап чьом вєдко?
Від Майдану до ст. метро Хрещатик іти неможливо. Сморід шаурми і фрікуваті попрошайки вбили всю красу і шарм Хрещатика. І каштани не рятують.
   
Sonya Koshkina
40 хв. ·

В интервью кого-то из квартальщиков (не помню кого точно) прочла о специфике работы авторов в коллективе. Как обычно «мозговые штурмы» проходят, сценарии пишутся и тд. Функционирование «внутренней кухни» действительно интересно.
Так вот. Отвечая на вопрос о том, какое на него впечатление произвела инаугурационной речь новоизбранного главы государства, квартальщик сказал: Зеленский и Шефир - сами по себе довольно сильные авторы и их двоих хватит, чтоб такую речь написать.
Может, не дословно, но смысл точный.
Теперь я не сомневаюсь, что так оно и было.
Что фейсбук, что инаугурационная речь - один хрен. Он сам креативит. Лично.
И в креативе своём вполне искренен.
Запах шаурмы.
В Киеве. Ага

Ось скажи мені Зеля..
Ти вважаєш що можна керувати країною таким чином???.

ЗИ це не до цітуємого..
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

їжте, києфлянє 70% за блазня, не обляпайтесь
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

Пистец! Зе сохранит все шаурмятни и ларьки.

Останнє редагування: 26 травня 2019 13:34:38 від Турчинофф
   
Пистец! Хе сохранит все шаурмятни и ларьки.

бо для нього це справжній запах Києва  :lol:
він буде його рятувати!
   
бо для нього це справжній запах Києва  :lol:
він буде його рятувати!
Наразі це дійсно справжній запах Києва.
   
Наразі це дійсно справжній запах Києва.

ну це тільки для блазня та його послідовників, які не в змозі визнати, що блазень споров маячню 
   
Показати зображення...

+100. А Без Подолу Київ нє возможєн. Як Св. Володимир без креста
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

бо для нього це справжній запах Києва  :lol:
він буде його рятувати!

Да. Каждый понмит Киев в свой период и пытается его повторить. Мы с Веталькой ровестники и Вталька помнит Киев как и я - без ларьков и шаурмятни, Зе покорял Киев уже в разгул шаурмятен.... Видно что этот запах ему плотно въелся.
Удивительно, что более поздним понаехавшим в Киев нравилось то, что у киевлянина со стажем вызывает блевотину. Например Афро Йожу очень нравились говно кофе машины и обшарпанные дома на Подоле
   
Ап чьом вєдко?
Від Майдану до ст. метро Хрещатик іти неможливо. Сморід шаурми і фрікуваті попрошайки вбили всю красу і шарм Хрещатика. І каштани не рятують.
Це ви ще в Индии не были.Вот там запахи так запахи.Какие-то жуткие специи.
   
говно кофе машины

говно кофекары - это таки гут в плане запахов
даже плохой кофе отлично заглушает всякий смрад, шаурмячий в том числе
   
говно кофекары - это таки гут в плане запахов
даже плохой кофе отлично заглушает всякий смрад, шаурмячий в том числе
Эт,да
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

Клован рефлексивно видає на-гора щюткі-прібауткі, які завжжи працювали для глядачів його цирку95.
Тут нічого не змінити.
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

 Тю, і що не так, шаурму в Києві знайти  легше за все. 
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

говно кофекары - это таки гут в плане запахов
даже плохой кофе отлично заглушает всякий смрад, шаурмячий в том числе

особенно когда это корыто Славтуа стоит на тротуаре и из нее течет на брусчатку масло, а на раздаче неумытый, зачуханный, не выспавшийся задротт
   
Клован рефлексивно видає на-гора щюткі-прібауткі, які завжжи працювали для глядачів його цирку95.
Тут нічого не змінити.

саме так,
і працює, як показує фуп  :lol:
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

саме так,
і працює, як показує фуп  :lol:

Поки що працює.
У цього фарсу - досить обмежений ресурс в часі.

   
Це ви ще в Индии не были.Вот там запахи так запахи.Какие-то жуткие специи.
Я уявляю. Але я пам"ятаю Хрещатик чистий, вишуканий, піднесений, тінистий. Класні, красиві молоді дівчата, місцями "золота молодь", що кучкувалася перед походом "на хату кайфонуть", сім"ї з дітьми, іноземці, морозиво в ріжку. І повітря, напоєне липами та каштанами. Ну шаурмятний запах там просто ригачний і недоречний.
   
Поки що працює.
У цього фарсу - досить обмежений ресурс в часі.

допоки канал Г+Г буде підтримувати свого блазня, до того моменту всі "разумково здібні" будуть вихваляти будь-які кроки беніного буратіни
   
Поки що працює.
У цього фарсу - досить обмежений ресурс в часі.
panem et circenses. народ хоче хліба та видовищ. поки Зе пропонує тільки видовища, але рано чи пізно народ спитає - тату, де море де хліб? без хліба всі ці сміхуєчки викликатимуть спочатку роздратування, а потім - ненависть.
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

допоки канал Г+Г буде підтримувати свого блазня, до того моменту всі "разумково здібні" будуть вихваляти будь-які кроки беніного буратіни

Varabaiba відповів, я з ним погоджуюся.
   
Varabaiba відповів, я з ним погоджуюся.

я б теж хотіла погодитись, але життя показує, що телевізор і в нашій країні перемагає холодильник
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

panem et circenses. народ хоче хліба та видовищ. поки Зе пропонує тільки видовища, але рано чи пізно народ спитає - тату, де море де хліб? без хліба всі ці сміхуєчки викликатимуть спочатку роздратування, а потім - ненависть.

Саме так. Ставка була саме не безглузді емоції плебсу, які спрацюють в результаті спрацюють в зворотньо.
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

я б теж хотіла погодитись, але життя показує, що телевізор і в нашій країні перемагає холодильник

Зараз перемагає, бо плебс банально зажирів за останні 3 роки.
   
Re: Для Буратіна Київ - це запах шаурми насамперед

шо, у свинарчуків і тут уже зрада?   :lol:
   
...А від пива я perdue.
Pardon.
   
Тю, і що не так, шаурму в Києві знайти  легше за все. 

і запах присутній,
але ... когнітивний дисонанс у критиків
   
Уж поздравил так поздравил...
Шаурма.
Можно добавить мелодичный звон пивной крышки упавшей на асфальт,
забавный лай игрушечных собачек уличных торговцев , металлический
грохот "измерителя силы" и т.д.
   
шо, у свинарчуків і тут уже зрада?   :lol:
Да,хотят доказать шо у Зе вообще отсутсвует нюх.То був запах не шаурмы а говна.
   
Уж поздравил так поздравил...
Шаурма.
Можно добавить мелодичный звон пивной крышки упавшей на асфальт,
забавный лай игрушечных собачек уличных торговцев , металлический
грохот "измерителя силы" и т.д.
будоражащий вид игровых автоматов, душевная атмосфера наливаек  :D
   
будоражащий вид игровых автоматов, душевная атмосфера наливаек  :D

 (tu)  :lol:
   
Ап чьом вєдко?
Від Майдану до ст. метро Хрещатик іти неможливо. Сморід шаурми і фрікуваті попрошайки вбили всю красу і шарм Хрещатика. І каштани не рятують.

Кожний бачить своє...
   
Viktor Shlinchak
3 год ·

Я розумію ще «Київська перепічка» біля ЦУМу. Але щоб шаурма - символ Києва? Ми живемо точно в одному місті?
   
Руслан Джабб
19 хв. ·

Вова, то шо тебе змушували нюхати за кіосками біля метро, коли ти вперше приїхав до Києва - то була не шаурма.
   
Volodymyr Ariev
1 год ·

Мені, киянину, різануло. Привітати з днем міста такими словами може лише той, хто щиро і відверто терпіти Київ не може. Ок, кожен має право на особисте ставлення, але, з огляду на посаду, слова врешті треба навчитися добирати.
   
Да. Каждый понмит Киев в свой период и пытается его повторить. Мы с Веталькой ровестники и Вталька помнит Киев как и я - без ларьков и шаурмятни, Зе покорял Киев уже в разгул шаурмятен.... Видно что этот запах ему плотно въелся.
Удивительно, что более поздним понаехавшим в Киев нравилось то, что у киевлянина со стажем вызывает блевотину. Например Афро Йожу очень нравились говно кофе машины и обшарпанные дома на Подоле

А ещё в Киеве есть рестораны Пузата Хата!  :laugh:
   
кияни зацінили!  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія