Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Де уколотись модерною?

Де уколотись модерною?

Може хто знає, не можу знайти...
   
Re: Де уколотись модерною?

Шукайте у пунктах вакцинації райцентрів. Я вколовся у Богуславі. Черг немає вакцини більше ніж бажаючих.
   
Re: Де уколотись модерною?

Шукайте у пунктах вакцинації райцентрів. Я вколовся у Богуславі. Черг немає вакцини більше ніж бажаючих.
Ви з Києва?
   
Re: Де уколотись модерною?

Плюсую питання.
Бо шото усміхають в хелсі ремарки "за наявності вакцини". 8-:
   
Re: Де уколотись модерною?

Треба регулярно відстежувати. Позавчора бачив на хелсі вільні місця саме на Модерну (МВЦ, Київ), сьогодні їх вже немає. Вони відкривають реєстрацію зазвичай наприкінці тижня чи на початку наступного.
   
Re: Де уколотись модерною?

Ви з Києва?

Ну так, але мені не відмовили.
   
Re: Де уколотись модерною?

У нас у Львові у поліклініках створені стаціонарні пункти вакцинації і можна спокійно щепитися усім незалежно від прописки. Тільки заповнити форму, і дані заносяться в базу.
Підійдіть у свою поліклініку або погугліть: стаціонарні пункти вакцинації.
   
Re: Де уколотись модерною?

Від міста залежить. Я ширявся Пфайзером у кліниці в Запорізьких єбенях. Бо пункти вакцинування-це суцільний жах. А там ледь встиг папірці декілька строк заповнити,а тут вже відразу коль і все. так двічі і ширнувся. А жінка Модерною вкололася. Був невеликий набряк червоний. Але раз помазав  його диклофенак-гелем і все відразу пройшло.

Останнє редагування: 17 серпня 2021 11:11:13 від Wolter
   
Re: Де уколотись модерною?

У нас у Львові у поліклініках створені стаціонарні пункти вакцинації і можна спокійно щепитися усім незалежно від прописки. Тільки заповнити форму, і дані заносяться в базу.
Підійдіть у свою поліклініку або погугліть: стаціонарні пункти вакцинації.
Ходив, тільки китай дарниця...
   
Re: Де уколотись модерною?

Ну так, але мені не відмовили.
Може собі рвонути туди...
   
Re: Де уколотись модерною?

Може собі рвонути туди...
=============================
Дзвони та шукай по єбєням. Там є. :D  Я теж знайшов клінічку на такий собі слободці,де живе одна  запорізька гопота. Вони тільки  маковою там соломкою ширяються. :D  X(
   
Re: Де уколотись модерною?

Модерна содержит липид SM-102.
В паспорте безопасности производителя липида написано:

This product is for research use - Not for human or veterinary diagnostic or therapeutic use.
It is the responsibility of the purchaser to determine suitability for other applications.
   
Re: Де уколотись модерною?

Може хто знає, не можу знайти...
На хелсі викладають місця десь в кінці тижня, тиждень тому точно в суботу зранку відразу з'явилась купа місць в тому числі нс ранок суботи,  певно і не встигли люди скористатись.
Я думаю якщо приїхати приміром до МВЦ зранку в суботу, то вколять без всіляких записів.
   
Re: Де уколотись модерною?

helsi.me
Вакцинация. Выбрать локацию.
И смотреть в таблице имеющиеся мед.пункты.
При открытии мед.пункта показывет имеющиеся у него бригады. При наведении мышкой на бригады можно увидеть какая именно вакцина.
Ну или просто открывать бригады и смотреть.
   
Re: Де уколотись модерною?

Може хто знає, не можу знайти...
На печерске полно свободных мест с Модерной
   
Re: Де уколотись модерною?

=============================
Дзвони та шукай по єбєням. Там є. :D  Я теж знайшов клінічку на такий собі слободці,де живе одна  запорізька гопота. Вони тільки  маковою там соломкою ширяються. :D  X(
Так, кажуть в Київській області по Борисполям і Баришівкам що хочеш на вибір- файзер, модерна без черг, та хто зга чи колять вони "лівим" чи тільки своїм
   
Re: Де уколотись модерною?

This product is for research use - Not for human or veterinary diagnostic or therapeutic use.
It is the responsibility of the purchaser to determine suitability for other applications.
а что написано в паспорте астразенеки или ковидшилда?

все эти вакцины экспериментальные, тут уж из двух зол надо меньшее выбирать 
   
Re: Де уколотись модерною?

в ИФ пунктах вакцинации, поеду надеюсь скоро на 2 дозу модерной
   
Re: Де уколотись модерною?

мои знакомые ширнулись модерной 1 раз и теперь им нужно колоть второй. Им говорят, что второй дозы нет. Вчера было
   
Re: Де уколотись модерною?

На печерске полно свободных мест с Модерной
Было...
   
Re: Де уколотись модерною?

мои знакомые ширнулись модерной 1 раз и теперь им нужно колоть второй. Им говорят, что второй дозы нет. Вчера было
панове - шукайте по пригородам, єпеням* -там є...
навколо київа купа -вишгороди, боярки, бровари і етк
   
Re: Де уколотись модерною?

навіть в київі не в центрі на виставці, а по районим подивіться...
   
Re: Де уколотись модерною?

навіть в київі не в центрі на виставці, а по районим подивіться...
Регулярно дивлюсь. Навіть на другу дозу пфайзер є вільні слоти, на модерну - хрен.
Мабуть варто пасти опівночі, при зміні дати, якщо там автоматично створюються слоти.
   
Re: Де уколотись модерною?

Ніде. Сімейний відмовить через вік, у застосунку Дія немає цього рядка, в контакт-центрі МОЗ скажуть, щоб не їбав мозок та записувався через лікаря або центрі вакцинації, в реєстратурі та центрі вакцинації запишуть та забудуть. Helsi працює в обраних містах.
   
Re: Де уколотись модерною?

Ніде. Сімейний відмовить через вік
Чого це?
До речі, є ще один варіант, так зробили двоє співробітників. Тупо пішли в заклад, де сьогодні проводиться вакцинація, і так же тупо стали в живу чергу, котра наполовину складається з тих, що прийшли без реєстрації. І отримали свою дозу.
За наявності декларації такий фінт проходить легко.
   
Re: Де уколотись модерною?

Чого це?
1) Виписує тільки для 65+

2) До 65 - з супутніми захворюваннями.

На сайті МОЗ є така інформація.
   
Re: Де уколотись модерною?

Было...
Right now can see a lot of free slots on Friday (Pechersk district) on helsi.me page 12.
   
Re: Де уколотись модерною?

1) Виписує тільки для 65+

2) До 65 - з супутніми захворюваннями.

На сайті МОЗ є така інформація.
Та нє, якась помилка. Є обмеження тільки на першу дозу пфайзєра, всім охочим в приватному порядку зась, тільки 60+.
   
Re: Де уколотись модерною?

За наявності декларації такий фінт проходить легко.
І без декларації проходить. Двічі щепилася в живій черзі. Нікому з молодих не відмовили, хоч в реєєстратурії казали про вік.
Видзвоніть пункт, де є модерна і тоді тупо в живу чергу. Я так "ловила" пфайзер. І зловила в іншій поліклініці.

Останнє редагування: 17 серпня 2021 13:42:49 від ЛАРТА
   
Re: Де уколотись модерною?

В поликлинике Печерского района, что на углу Грушевского и Московской
   
Re: Де уколотись модерною?

Треба регулярно відстежувати. Позавчора бачив на хелсі вільні місця саме на Модерну (МВЦ, Київ), сьогодні їх вже немає. Вони відкривають реєстрацію зазвичай наприкінці тижня чи на початку наступного.

Так вони ніби без реєстрації всіх підряд колять.
   
Re: Де уколотись модерною?

мои знакомые ширнулись модерной 1 раз и теперь им нужно колоть второй. Им говорят, что второй дозы нет. Вчера было
ну вот поеду колоться уже скоро посмотрю есть или нет, чего заранее паниковать :)
   
Re: Де уколотись модерною?

а де уколотись Johnson & Johnson?
   
Re: Де уколотись модерною?

наші щеплюють усіх без будь-яких обмежень.

не бійтеся відсутності сімейного лікаря, декларації, реєстрації в Дії чи хелси, молодого віку, з іншого міста і етк - це все пох...

щеплять, аби приходили.
і це дуже правильно.
   
Re: Де уколотись модерною?

Записався вчора на пфайзер на Підвисоцького 13, прийшов а вакцини не привезли... сиджу поки.. чогось жду...
   
Re: Де уколотись модерною?

Записався вчора на пфайзер на Підвисоцького 13, прийшов а вакцини не привезли... сиджу поки.. чогось жду...
напишите привезли или нет пжл
   
Re: Де уколотись модерною?

а де уколотись Johnson & Johnson?
ее в гуманитарку не положили
   
Re: Де уколотись модерною?

Записався вчора на пфайзер на Підвисоцького 13, прийшов а вакцини не привезли... сиджу поки.. чогось жду...

Они там не с 10 утра начинают на работу приходить?
   
Re: Де уколотись модерною?

напишите привезли или нет пжл
посидів півгодини, спитав так і не знають чи привезуть вакцину, пішов звідти..
слідуючий пункт: Маяковського 32Б, я ж записався не в одне місце...

Останнє редагування: 18 серпня 2021 09:13:03 від GUGA
   
Re: Де уколотись модерною?

А друга доза Модерни чимось відрізняється від першої?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія