Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фальсифікатор історії та обсиральник-українофоб :-G Олесь Бузина :-G

Українофоб Олесь Бузина в своїх брудних пасквілях вирішив обісрати, очорнити та демонізувати все українське та все, що якимось чином пов'язане з Україною та українцями.

Хтось може сказати, що я в цьому тексті використовую брудне, нецензурне слово "обсирати". А це є найкраще та найвлучніше слово, яким можна охарактеризувати помийні пасквілі Олеся Бузини про Україну та українців.

Я прочитав в брудних помийних пасквілях  Бузини, які є в інтернеті та на відомому сайті Олеся Бузини buzina.org, які легко знайти Гуглом, що петлюрівці під Базаром здалися в полон. Насправді червоні взяли петлюрівців у полон 17 листопада 1921 року під Базаром.

Бузина розмірковує, що люди тікали на околиці і ставали козаками ще за часів Чингізхана. Але в жодних історичних джерелах ви не знайдете такої інформації. Відомо, що козацтво почалося лише у 15 столітті.

Олесь Бузіна пише, що служба в російській армії була кращим покаранням, ніж заслання на каторгу чи покарання тюрмою. Але це неправда, тому що на засланні  та тюрмі не карали побиттям ціпками на смерть як карали в російській армії.

Бузина пише, що Іван Франко помер у будинку божевільних. Насправді Іван Франко помер у своєму кабінеті.

Бузина пише, що Леся Українка була лесбіянкою, але не надає жодних специфічних доказів цьому.

Бузина не дає посилання на джерела, більшість його вигадок взяті зі стелі. Це є важливе зауваження за формою, бо писанина без посилань на джерела не може вважатися науковою. Він сильно пересмикує все у своїх опусах, послуговуючись вигадками, плітками та відвертими фальсифікаціями, які легко виявити за допомогою методів фактчекінгу та верифікації з іншими джерелами.

Олесь Бузіна – брудний пропагандист, а не історик. У його ненаукових брудних пасквілях часто трапляються фальсифікації та неточності. Він ні одну свою писанину не оформив так, щоб можна було вважати її науковою роботою. У його писаннях геть чисто відсутній науковий апарат. Він не визнаний жодним істориком.

Він майже у всіх своїх пасквілях виригує ненависть до України та до всього, що пов'язано з Україною та українцями.

(Далі буде)Останнє редагування: 26 березня 2023 08:34:29 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія