Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-G Анатолий Шарий :-G - дешевий та брехливий клоун

:-G Анатолий Шарий :-G - дешевий та брехливий клоун

Анатолий Шарий - дешевий та брехливий клоун. Переважна більшість його "викриттів українських фейків" базується не на твердих доказах, а на власних
примітивних припущеннях. Крім того, Анатолій Шарий сам часто в своїх текстах вдається до брехні та придумує власні фейки.

-----------------------------------------------------


Дешевий та брехливий клоун Анатолий Шарий стверджував, що антимайданівці 2-го травня   в Одесі  в будинку Профспілок не кидали ніяких пляшок Молотова в прихильників Майдану:

https://www.youtube.com/watch?v=fLxSZ1ZG-JA

На фотографіях та відео видно, як прихильники антимайдану стріляють та кидають пляшки з запалювальною рідиною в людей під будинком Профспілок. Після пожежі в середині будинку Профспілок був виявлений нанесений різний мотлох для побудови барикад, який значно підсилив пожежу, каміння, пляшки з запалювальною рідиною та ємності від горючої рідини, якою прихильники антимайдану наповнювали пляшки для кидання у майданівців, що стояли під Будинком профспілок. До речі, там є відео, на якому показано брехливого клоуна Шарія разом з його брехнею:

http://numikosov.livejournal.com/1825.html

http://newsme.com.ua/ukraine/2550834/


Висновок: Анатолий Шарий - дешевий клоун, який хоче своїм дебільним піаром підняти свою дурну популярність, або він - представник п'ятої колони, який хоче внести свою долю в розвал України.

----------------------------------------------------

Анатолий Шарий - дешевий та брехливий клоун 1


Анатолий Шарий - дешевий та брехливий клоун 1Останнє редагування: 22 вересня 2021 00:10:39 від Slawv
   
Re: :-G Анатолий Шарий :-G - дешевий та брехливий клоун

Ще про дешевого клоуна Анатолия Шария. Як я вже писав, переважну більшість своїх "викриттів фейків українських ЗМІ" він базує на власних припущеннях, а не на твердих доказах, якими мав би спростовувати "українські фейки", щоб його "викриття" виглядали правдоподібними. Крім того, він часто вдається до відвертої брехні. Наприклад, побиття члена "Правого сектора" бандитами, які охороняли нелегальний ігровий бізнес в Києві, Анатолій Шарий представляє як побиття, вчинене випадковими прохожими. Очевидно, що йому могло не сподобатися, як "Правий сектор" займається самоуправством навіть тоді, коли воно стосується нелегального ігрового бізнесу, якого вже давно не повинно бути в Києві і який тільки продовжує свою нелегальну діяльність лише завдяки "дахуванню" з боку влади, мінтів та бандитів. Але ж не треба вдавати з себе ідіота, називаючи бандитів, які "дахують" нелегальний ігровий бізнес, випадковими прохожими. Кожен сам може побачити, що справді відбулося:

http://fakty.ictv.ua/ru/index/view-media/id/70696
http://www.youtube.com/watch?v=xklEwBbf4rk
Ці випадкові "прохожі", а точніше бандити, які "дахують" нелегальний ігровий бізнес, як це видно з відео, легко можуть повалити любого качка. Чому би Анатолию Шарию не називати тітушок, які били єромайданівців, також прохожими, які намагались захистити президента Віктора Януковича?

-------------------------------------------------------

СБУ на своєму сайті виклала фотографії двох БУКів: фотографію одного БУКу, який по версії СБУ був завезений з расіюшкі і який збив малазійський літак, та фотографію
другого українського БУКу з номером 312 для порівняння і наглядності.

Анатолий Шарий - дешевий та брехливий клоун 1


Анатолий Шарий - дешевий та брехливий клоун 1


А придуркуватий клоун Анатолий Шарий вчепився саме фотографії українського БУКу, який був виставлений для порівняння і наглядності ( якщо це не було помилкою СБУ ), і
на основі цієї фотографії він "викрив фейк" СБУ. При цьому він слова не сказав про фотографії зовсім іншого БУКу, який, згідно з версією СБУ, був завезений з Росії.

http://avva.livejournal.com/2787603.html

http://slavw-posts.livejournal.com/29288.html
http://slavw-posts.livejournal.com/19221.html

------------------------------------------------------


Один зразок, як Анатолий Шарий - бздій "викриває" "фейк" української влади:
А фактично він нічого не викриває і не доказує.

Всі його "викриття" базуються тільки на власних дурних припущеннях.

--------------------------------------------------------

А ще таке буває, що він вже готові викриття фейків знаходить в інтернеті і видає їх як за власні викриття, щоб підняти власний імідж, що є чистим плагіатом. Наприклад, викриття фейка російських ЗМІ, що СБУ зробила записи переговорів лідерів сепаратистів за день до катастрофи малазійського літака, був викладений іншими блогерами ( наприклад: http://pax-americana.livejournal.com/ ) в інтернет раніше, ніж його виклав сам Шарий та представив за власне викриття фейка російських ЗМІ.

Одним словом: Анатолий Шарий  - гамняник.
   
Re: :-G Анатолий Шарий :-G - дешевий та брехливий клоун

Ще цікава інформація про Анатолия Шария з форуму meta.ua від дописувача  infoaukro  :Цитувати
Цитувати
Шарий честный журналист который кого то разоблачает? О да!
Все его видео это набор лживой грязи которую он выливает против украинского народа.
За все что он вещает с ютуба он получает хорошие деньги от своих спонсоров
(я не утверждаю что они из москвы, возможно это и украинский местный олигархат
который заинтересован в расколе страны своими бизнес интересами) Не давно
разговаривал с одной жительницей Луганска по поводу того что она думает на счет
Шария - ее ответ меня очень поразил. Она сказала что в своих видео он очень хитро
перекручивает факты и одурачивает людей но правды он не говорит. Я спросил какой
именно правды? И тут от ее рассказа у меня был шок. Она рассказала как она уезжала
в полностью набитом поезде где люди в вагонах стояли стоя или сидели всю дорогу
на своих сумках с вещами ибо в поезда брали всех кто мог поместится. Она рассказала как
ополчение под действием наркотиков или алкогольного опьянения вело себя с местными
жителями отбирая у них деньги. Как приехавшие с россии защитники новороссии по составленным
спискам из местной гопоты вскрывали двери квартир тех состоятельных жителей которые убежали
в другие города. И самое главное как она сказала, что этот честный в кавычках журналист
не говорит кто виновен в развязывании этой войны - уж он то это прекрасно знает!Цитувати
Окей вот пример. Смотри видео :
https://www.youtube.com/watch?v=JE_ytzVLLEM - смысл видео убедить зрителя в том что украинское правительство наживается на чужой беде и обязано выплачивать все выплаты на территориях которые воюют против Украины. Это я Вам говорю как психолог. Видя насколько далеко это все зашло и искренне переживая за этих людей человеку которому не все равно коим Шарий себя выставляет нужно убеждать людей на мирное урегулирование. Ибо война должна рано или поздно закончится и лучше закончить ее раньше, иначе дальше будет еще больше смертей, еще больше разрушений и искалеченных судеб. Я же в его видео вижу обратное, полностью осознавая то что уже натворили Шарий вместо того что бы призывать как можно скорее прекратить войну и сложить оружие, он продолжает нагнетать обстановку натравливая тех же голодных пенсионеров окупированых территорий против украинской власти. Еще раз повторю - вместо призывов искать мирные пути урегулирования он продолжает травлю и нагнетание ситуации! Остальные его видео созданы с подобными задачами, разжигать огонь войны но никак не тушить его. Шарий действует по принципу - выбирается актуальная тема для максимального охвата аудитории и представляются определенные доводы которые не навязчиво формируют у зрителя свою точку зрения. Можно аналогично проанализировать и другие видео, все они нацелены на определенные слои общества. Одни видео направлены для того чтобы запутать еще больше жителей окупированых территорий в том что происходит на самом деле, другие на то что бы подорвать доверие к украинской армии, третьи для того чтобы пробудить еще больше ненависти и агрессии как с одной так и с другой стороны. Если понаблюдать как регулярно выходят его видео и проанализировать сколько примерно тратиться времени на поиски нужной информации для их создания, то я вам скажу он много тратит своего времени. И Вы думаете это все он делает совершенно бесплатно для того чтобы открыть кому то глаза? Посмотрите на его мимику лица, и ухмылочку когда он говорит сочувствующие слова. По всему поведению видно что ему далеко не жаль тех о ком он рассказывает. Ему нужны деньги и популярность пусть и построенная на чужом горе, возможно ему пишут готовые сценарии, а он их лишь снимает и озвучивает, а мозг всей его пропаганды находится где то в Москве. С такими как Шарий лже миротворцами война на Донбасе будет вечно! А садиться за стол переговоров и сложить оружие все равно прийдется рано или поздно, только вот вопрос с какими потерями?Останнє редагування: 22 вересня 2021 00:08:34 від Slawv
   
Re: :-G Анатолий Шарий :-G - дешевий та брехливий клоун

Анатолій Шарій ж нічого не говорить, що сепаратисти в Одесі 2 травня 2014 року перші почали обстрілювати українських активістів на вулицях Одеси.
Він і мовчить про це, що сепаратисти стріляли та кидали пляшки молотова з будинку профспілок на Куликовому полі, що
сепаратисти наносили горючого хламу, пляшок молотова та запасів бензини для пляшок молотова і генераторів в будинок профспілок, який став добрим матеріалом для пожару.

В любому випадку ці наче "жертви трагедії" в Одесі 2 травня 2014 року були винуваті в цій трагедії власними діями, про що я вище написав.
Якби вони не спровокували українських активістів і самі не наносили всякого горючого хламу, пляшок молотова, бензини для пляшок молотова та генераторів в будинок профспілок, то трагедії би не сталося.

На фотографіях та відео видно, як прихильники антимайдану стріляють та кидають пляшки з запалювальною рідиною в людей під будинком Профспілок. Після пожежі в середині будинку Профспілок був виявлений нанесений різний мотлох для побудови барикад, який значно підсилив пожежу, каміння, пляшки з запалювальною рідиною та ємності від горючої рідини, якою прихильники антимайдану наповнювали пляшки для кидання у майданівців, що стояли під Будинком профспілок. До речі, там є відео, на якому показано брехливого клоуна Шарія разом з його брехнею.
   
Re: :-G Анатолий Шарий :-G - дешевий та брехливий клоун Нове

Путлєр пригрозив покарати винуватців трагедії в Одесі 2 травня 2014 року

Ось що путлер заявив у власному "обращение" 22 лютого 2022 року за декілька днів до початку війни з Україною 24 лютого 2022 року:
"Невозможно без содрогания вспоминать о страшной трагедии в Одессе, где участники мирной акции протеста были зверски убиты, заживо сожжены в Доме профсоюзов. Преступники, которые совершили это злодеяние, не наказаны, их никто и не ищет. Но мы знаем их поимённо и сделаем всё для того, чтобы их покарать, найти и предать суду."
http://kremlin.ru/events/president/news/67828

http://web.archive.org/web/20220221191118/http://kremlin.ru/events/president/news/67828

Це корелює з повідомленнями, що Росія склала списки українських політиків, яких будуть переслідувати:

https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/23/7325174/

https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/19/7324608/

Вони це зможуть зробити після успішного завоювання території України.

Путлєр ж нічого не говорить, що сепаратисти в Одесі 2 травня 2014 року перші почали обстрілювати українських активістів на вулицях Одеси.

Він і мовчить про це, що сепаратисти стріляли та кидали пляшки молотова з будинку профспілок на Куликовому полі, що сепаратисти наносили горючого хламу, пляшок молотова та запасів бензини для пляшок молотова і генераторів в будинок профспілок, який став добрим матеріалом для пожару.

В любому випадку ці наче "жертви трагедії" в Одесі 2 травня 2014 року були винуваті в цій трагедії власними діями, про що я вище написав.

Якби вони не спровокували українських активістів тим, що вони стріляли в українських патріотів ще на вулицях Одеси і самі не наносили всякого горючого хламу, пляшок молотова, бензини для пляшок молотова та генераторів в будинок профспілок, то трагедії би не сталося.

З матеріалів в інтернеті можна взнати, що в будинку профспілок на Куликовому полі в Одесі було декілька місць загоряння і експертиза визначила, що загоряння в ряді місць була викликана з середини будинку профспілок.

На фотографіях та відео видно, як прихильники антимайдану стріляють та кидають пляшки з запалювальною рідиною в людей під будинком Профспілок. Після пожежі в середині будинку Профспілок був виявлений нанесений різний мотлох для побудови барикад, який значно підсилив пожежу, каміння, пляшки з запалювальною рідиною та ємності від горючої рідини, якою прихильники антимайдану наповнювали пляшки для кидання у майданівців, що стояли під Будинком профспілок. До речі, там є відео, на якому показано брехливого клоуна Шарія разом з його брехнею:

http://numikosov.livejournal.com/1825.html

https://archive.fo/VO5CFОстаннє редагування: 1 січня 2024 08:46:21 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія