Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А хто вже виїхав з педрят ?

Re: А хто вже виїхав з педрят ?

і ще один невтішний висновок: за 5 років правління Порошенко побудував таку державу, що українці не ризикують повертатись на Батьківщину  :(

+
   
Re: А хто вже виїхав з педрят ?

Так тема ж твоя, люба албаночко, гімно. :tongue:
А вчора я була гречанка  :laugh: а тиждень тому угорка  :lol:
Чого ви тупі такі з тою малахольною ? )
І виходячи з твоєї "залізної" логіки, ти гімноїд )))) раз в ній пасешся )
   
Re: А хто вже виїхав з педрят ?

ТС, ти б не викохувалася тут
Жисть, вона штука така, непрогнозована
Потім зайдеш поплакатися, а співчуваючих і не знайдеться
Я сама якось розберуся що мені робити  ;)
Якщо ви ходите на форум поплакати і за співчуттям, то значить щось не так у вас в житті
Подумайте про це
Якщо вже на те пішло, я б сиділа собі в фейсбучику і фотки кидала, але ж прибахані педрята мене забанили, прийшлось чалапати на форум )
   
Re: А хто вже виїхав з педрят ?

і ще один невтішний висновок: за 5 років правління Порошенко побудував таку державу, що українці не ризикують повертатись на Батьківщину  :(

Твої "висновки" демонструють відсутність елементарнейших ознак присутності інтелекту, я вже не кажу про більш високі матерії - такі, як здатність до критичного мислення та вміння будувати причинно-наслідкові ланцюжки. Що притаманне прихильники певної політсили, натюрліх - ось таких три чверті я і не хочу бачити довкола мене.
   
Re: А хто вже виїхав з педрят ?

Гриша, ти реально якийсь збоченець.
Прилипаєш як відома субстанція до віртуальних чобіт форумних жіночих ніків, і ні зчистити тебе з тих чобіт, ні обтрусити просто неможливо..
Сморід від тебе дуже ...конкретний, Гришо.
   
Re: А хто вже виїхав з педрят ?

Твої "висновки" демонструють відсутність елементарнейших ознак присутності інтелекту, я вже не кажу
Це в кого відсутній інтелект? у стеола???  :facepalm:
   
Re: А хто вже виїхав з педрят ?

ковбасники не можуть змиритися із кандидатурою новообраного президента, чи не можуть змиритися із тим, що українці вирішили щось змінити у своєму житті?
друге
і ще посміли їх не послухатися
а вони ж бідолаги, самі не доїдали-не допивали, все Україні на кредити віддавали!
от тепер раз такі!, то нехай Українці віддають, дарма що Педрині свинарчуки розікрали!  :X
   
Re: А хто вже виїхав з педрят ?

знову ж, не про емігів взагалі мова, а про тих педрят, які грозились чкурнути з України у випадку вибору президентом ЗЕ.
ЗЕ вже 10! днів при владі а ви тут ще сидите!?
Балаболи якісь, а не педрята  :laugh:
Я прийняв рішення виїхати коли кучму вибрали на другий термін. На все про все пішло два роки. Так, що не спішіть, виїде ще багато.
   
Re: А хто вже виїхав з педрят ?

Гриша, ти реально якийсь збоченець.
Прилипаєш як відома субстанція до віртуальних чобіт форумних жіночих ніків, і ні зчистити тебе з тих чобіт, ні обтрусити просто неможливо..
Сморід від тебе дуже ...конкретний, Гришо.
;o а хто такий у нас Гриша? Гервасій? Дик, то Васюньтій - безобідний петюнька. Його хоть до рани прикладай і замість придверного коврика його клади.
   
Re: А хто вже виїхав з педрят ?

Про які десять днів вони торочать ? Хто розуміє ? )
Люди з критичним мисленням (с) 31 березня вже зрозуміли що буде, 21 квітня дійшло навіть до зовсім тугих, але педри - ані асобєнниє :facepalm1:
В мене питаннячко виникло, чому вони обговорюють яку мобілку вибрати чи кондьор, а яку країну - ні ?
Маю дві версії, знову чекають на диво якого не буде , а Пєтька їх навчив жити фантазіями і завтраками , через рік так через рік (с) або ж істеричні тріпачі абикнавєнниє  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія