Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Супрун опровергла "фейк" о пользе витамина С при простуде :facepalm1:

а пописять тебе тоже супрун советовала?
а то я что-то не припомню 2х кратных нобелевских лауреатов с такими советами  :lol:
наверняка какой-то гений аля Супрун тебе посоветовали  :facepalm:

ну ладно, з попісять я погарячкував, визнаю

а як щодо лоботомії?
нобелівський лауреат рекомендує (tu)

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%8F
   
ну ладно, з попісять я погарячкував, визнаю

а як щодо лоботомії?
нобелівський лауреат рекомендує (tu)

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%8F

думаю в скором будущем вернемся, надо же будет как-то дополнительную память и всякие другие улучшатели вживлять  :D
   
думаю в скором будущем вернемся, надо же будет как-то дополнительную память и всякие другие улучшатели вживлять  :D

ну це зрозуміло,
просто як ілюстрація, що нобелівські лауреати теж помиляються
   
рино
я вообще не понимаю о чем спор, все исследования показывают что витамин С помогает при простуде и вцелом имеет позитивное воздействие на организм. Даже самые критические что тут постил ОлдБой показывают, что в среднем болели 24 дня вместо 28 дней. На 4ре дня в году меньше болеть  это тоже помощь, может и не такая существенная как хотелось но помощь
   
Нобелівський комітет рекомендує з'їдати по 5 лимонів щодня. Грип вони, звісно, не вилікують, але виразку шлунку матимете гарантовано. :)
   
рино
я вообще не понимаю о чем спор, все исследования показывают что витамин С помогает при простуде и вцелом имеет позитивное воздействие на организм. Даже самые критические что тут постил ОлдБой показывают, что в среднем болели 24 дня вместо 28 дней. На 4ре дня в году меньше болеть  это тоже помощь, может и не такая существенная как хотелось но помощь

я не знаю
супрун в своєму пості написала, що не треба нажиратись лимонами до всирачки
це головна ідея

на неї чомусь всі накинулись :weep:
   
І ще одне: якщо тріпер у вас приключиться, прикладайте подорожник до залупи, тому що слов'янські хвороби треба лікувати слов'янськими методами. :laugh:
   
І ще одне: якщо тріпер у вас приключиться, прикладайте подорожник до залупи, тому що слов'янські хвороби треба лікувати слов'янськими методами. :laugh:

это советы супрун? она кста советует есть лимон с кожурой, ты тоже так ешь?  :D
   
кста на счет рака тоже не все так однозначно
https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/cam/patient/vitamin-c-pdq

Laboratory and animal studies have tested the effects of high-dose vitamin C. Laboratory studies suggest that high levels of vitamin C may kill cancer cells

Patients with non-small cell lung cancer or glioblastoma multiforme in two pilot trials were given standard therapy plus IV vitamin C. Patients had better overall survival and fewer side effects compared to the control groups.

но тут уже понятно большие дозы которые контролируемо вводятся, а не с лимонами или шиповником


Останнє редагування: 24 лютого 2019 03:23:29 від smx
   
это советы супрун? она кста советует есть лимон с кожурой, ты тоже так ешь?  :D

Це моя вам порада... А лимони я взагалі не вживаю - у мене від тої кислятини очі з орбіт вилазять.
   
По-перше.
 Вміст вітаміну С найбільший не в лимонах , а в чорній смородині і в болгарсткому перці, шипшині і петрушці.
По- друге
Іноді з часом погляди на всякі наукові теорії змінюються. І те що вважалося  передовим шцстдесят років тому можквважатися смішним сьогодні
 :pooh_on_b:
   
Нобелівський комітет рекомендує з'їдати по 5 лимонів щодня. Грип вони, звісно, не вилікують, але виразку шлунку матимете гарантовано. :)
З якого біса? Шлунковий сік - це 10% соляна кислота.
   
З якого біса? Шлунковий сік - це 10% соляна кислота.
:facepalm1:

Менше одного відсотку. Десь 04-06, якщо не помиляюсь. В крокодила один відсоток. Це самий високий в тваринному світі.

Останнє редагування: 24 лютого 2019 09:01:02 від Oleksandr
   
Я дуже вибачаюсь. А сидіти на холодному і їсти морозиво можна?  :gigi:
   
Видно  у не состоявшегося  министра начались  ведения после  не свежей черной икры.
   
Вот же ипанутая дурында!!!  :facepalm:

 Аскорбиновая кислота важнейший компонент метаболизма! Она,кстати,еще досконально и не изучена! Известно точно, что  при заболеваниях, при агрессивном биологическом и токсическом воздействии её внутренние запасы расходуются очень много. Витамин С как-то очень сильно влияет на иммунитет. Недостаток этого вещества зимой и весной,кстати, часто не от нехватки фруктов и овощей, а от  интенсивного иммунного ответа (иммунитет вааще зона неведомого- медицина пока в нем не особо разобралась). Помню в моём "солнечном" коммунячем детстве-70 годы, у нас вся школа ходила у хвеврале как и все, с шатающимися зубами и кровоточащими дёснами. Это называли так скромненько "авитаминоз", но мои родаки были врачами и говорили просто: массовая цинга. Поэтому пичкали меня аскорбинкой и у меня было все мало-мальски нормально. Конечно, можно и нужно сейчас пить апельсиновый сок свежевыжатый ( в яблоках уже ничего нет),жрать лимоны- можно и так. НО ОТРИЦАТЬ важнейшую роль витамина С может только эта долбанутая мымра, которую давно надо гнать сраной метлой в Мичиган!
   
Що не правильно робить Супрун? Вона не пропагує сучасні протоколи лікування і профілактики, що дають західному манюпасу можливість виліковувати хвороби і жити довше за совків.

Вона розвінчує міфи совка і правильно робить. Ми сиділи за залізною завісою і лікувались/рятувались тим що було і що нам дозволяли "діставати" в аптеках.

Зараз настали часи потужного наукового прогресу в біології і пр.споріднених ґалузях. Медицина і фармокологія розвиваються і виходять на новий рівень.

А ми відстаєм хронічно і живем минулим.

То добре, розвінчуй старе і помилкове. Але ж і давай інфу про нове та ефективне! Лікарів треба вчити робити обстеження пацієнтів і лікувати на сучасному рівні ще на студентській лаві.

Починати треба з початку. А пацієнт, то вже кінцева ланка в ланцюгу.

Адаптуйте до сучасного рівня навчальні програми вишів і медучилищ (чи як там вони зараз називаються?)

Запровадьте програми переоснащення медзакладів, щоб там ті навчені специ могли реалізовувати отримані знання і навички.

Бо у нас досі ще вважають геніями і світилами медицини тих лікарів, що просто засвоїли сучасні масові методи лікування і навчились працювати з сучасним обдладнанням і пр.
Наприклад, ті ж Тодуров чи КУрілець
   
Що не правильно робить Супрун? Вона не пропагує сучасні протоколи лікування і профілактики, що дають західному манюпасу можливість виліковувати хвороби і жити довше за совків.

Вона розвінчує міфи совка і правильно робить. Ми сиділи за залізною завісою і лікувались/рятувались тим що було і що нам дозволяли "діставати" в аптеках.

Зараз настали часи потужного наукового прогресу в біології і пр.споріднених ґалузях. Медицина і фармокологія розвиваються і виходять на новий рівень.

А ми відстаєм хронічно і живем минулим.

То добре, розвінчуй старе і помилкове. Але ж і давай інфу про нове та ефективне! Лікарів треба вчити робити обстеження пацієнтів і лікувати на сучасному рівні ще на студентській лаві.

Починати треба з початку. А пацієнт, то вже кінцева ланка в ланцюгу.

Адаптуйте до сучасного рівня навчальні програми вишів і медучилищ (чи як там вони зараз називаються?)

Запровадьте програми переоснащення медзакладів, щоб там ті навчені специ могли реалізовувати отримані знання і навички.

Бо у нас досі ще вважають геніями і світилами медицини тих лікарів, що просто засвоїли сучасні масові методи лікування і навчились працювати з сучасним обдладнанням і пр.
Наприклад, ті ж Тодуров чи КУрілець
Ну ви ж знаєте, унас всі фахівці у політиці, у футболі і медицині :pooh_on_b:
   
Взагалі то у вітаміну Це є певний та досить неприємний побічний наслідок...
Але хай СМІкс не слухає ту дурепу Супруніху, хай їсть вітамін по 10 таблеток в день...

Зараз через пісюн камені дроблять досить ефективно... А десь через тиждень очі перестають вилазити, коли пісяєш....
   
komarik2008- как же вы,сектанты Супрунихи уже всех заи....али! Ну хуже Свидетелей Иеговы! Это какая-то пошесть... Всё что эта дура не пукнет, такие как ты сразу падают на колени и воют славословия! Клиника полная! :facepalm:
   
Название продукта   Содержание витамина С в 100гр   Процент суточной потребности
Шиповник   650 мг   929%
Облепиха   200 мг   286%
Перец сладкий (болгарский)   200 мг   286%
Смородина чёрная   200 мг   286%
Киви   180 мг   257%
Грибы белые сушёные   150 мг   214%
Петрушка (зелень)   150 мг   214%
Капуста брюссельская   100 мг   143%
Укроп (зелень)   100 мг   143%
Капуста брокколи   89 мг   127%
Капуста цветная   70 мг   100%
Рябина красная   70 мг   100%
Кресс-салат (зелень)   69 мг   99%
Папайя   61 мг   87%
Помело   61 мг   87%
Апельсин   60 мг   86%
Земляника   60 мг   86%
Капуста краснокочанная   60 мг   86%
Хрен (корень)   55 мг   79%
Шпинат (зелень)   55 мг   79%
Капуста кольраби   50 мг   71%
Сок апельсиновый   50 мг   71%
Грейпфрут   45 мг   64%
Капуста белокочанная   45 мг   64%
Щавель (зелень)   43 мг   61%
Лимон   40 мг   57%
Смородина белая   40 мг   57%
Сок грейпфрутовый   40 мг   57%
Сок лимонный   39 мг   56%
Мандарин   38 мг   54%
Сельдерей (зелень)   38 мг   54%
Манго   36 мг   51%
Листья одуванчика (зелень)   35 мг   50%
Лук порей   35 мг   50%
Петрушка (корень)   35 мг   50%
Грибы лисички   34 мг   49%

( смотреть полный список продуктов )

Печень говяжья   33 мг   47%
Фейхоа   33 мг   47%
Брюква   30 мг   43%
Грибы белые   30 мг   43%
Крыжовник   30 мг   43%
Лук зелёный (перо)   30 мг   43%
Сок капустный   30 мг   43%
Морошка   29 мг   41%
Редька чёрная   29 мг   41%
Капуста пекинская   27 мг   39%
Кинза (зелень)   27 мг   39%
Папоротник   26.6 мг   38%
Горох зелёный (свежий)   25 мг   36%
Малина   25 мг   36%
Помидор (томат)   25 мг   36%
Редис   25 мг   36%
Смородина красная   25 мг   36%
Сок мандариновый   25 мг   36%
Айва   23 мг   33%
Ананас   20 мг   29%
Голубика   20 мг   29%
Дыня   20 мг   29%
Картофель   20 мг   29%
Пастернак (корень)   20 мг   29%
Репа   20 мг   29%
Спаржа (зелень)   20 мг   29%
Фасоль (стручковая)   20 мг   29%
Дуриан   19.7 мг   28%
Базилик (зелень)   18 мг   26%
Брусника   15 мг   21%
Вишня   15 мг   21%
Ежевика   15 мг   21%
Кабачки   15 мг   21%
Клюква   15 мг   21%
Рябина черноплодная   15 мг   21%
Салат листовой (зелень)   15 мг   21%
Хурма   15 мг   21%
Черешня   15 мг   21%
Алыча   13 мг   19%
Грибы сыроежки   12 мг   17%
Грибы опята   11 мг   16%
Сок ананасовый   11 мг   16%
Абрикос   10 мг   14%
Авокадо   10 мг   14%
Банан   10 мг   14%
Лук репчатый   10 мг   14%
Огурец   10 мг   14%
Персик   10 мг   14%
Почки говяжьи   10 мг   14%
Ревень (зелень)   10 мг   14%
Свекла   10 мг   14%
Слива   10 мг   14%
Сок томатный   10 мг   14%
Черника   10 мг   14%
Чеснок   10 мг   14%
Яблоки   10 мг   14%
Кумыс (из кобыльего молока)   9 мг   13%
Груша сушёная   8 мг   11%
Сельдерей (корень)   8 мг   11%
Тыква   8 мг   11%
Сок вишнёвый   7.4 мг   11%
Арбуз   7 мг   10%
Грибы шампиньоны   7 мг   10%

В лимоні 40 мг, в картоплі 20 мг.

Тільки скільки ви з'їсте лимона і скільки картоплі?

 :pooh_lol:
   
 Родственница пила шиповник и прожила 90 лет по сравнению с ее сестрами которые умерли намного раньше , а это чудо будет рассказывать что нам делать .У нас доктору Комаровскому верят а не засланным вредителям.
   
Родственница пила шиповник и прожила 90 лет по сравнению с ее сестрами которые умерли намного раньше , а это чудо будет рассказывать что нам делать .У нас доктору Комаровскому верят а не засланным вредителям.
Ой любить наш народ байки.

Останнє редагування: 24 лютого 2019 10:54:06 від Oleksandr
   
Родственница пила шиповник и прожила 90 лет по сравнению с ее сестрами которые умерли намного раньше , а это чудо будет рассказывать что нам делать .У нас доктору Комаровскому верят а не засланным вредителям.

У мене сусід прожив 90 років все життя пив і курив, як паровоз, інші сусіди стільки випить і скурити не могли тому померли раніше.

Останнє редагування: 24 лютого 2019 12:00:59 від Читач
   
Майже всі розрекламовані протигрипозні ліки складових мають вітамін С.

Фармацевтичні, грипоцитрон, грипостад, колдрекс.
500 мг вітамін С.
Тобто держава нас труїть?
Що дозволяє такі ліки?

   
Фармацитрон*
   
Думаю, що Супрун хоче сказати, що збалансоване харчування є ліпшим за всі вітаміни. Аскорбінова кислота в додаткових дозах може зняти симптом деякий час. А людині,яка і без того повна вітаміну С в організмі, може спричинити такі проблеми, що банальна застуда здасться квіточками
Гіпервітаміноз може бути твльки у діток до 14 років. Та ще у людей з проблемами на гармонійному рівні..
у здорової дорослої людині викликає тільки дрисню..

Організм человека не виробляє вітамін С - береться тільки з їжою..
   
Дурында

Питання вітаміну С вирішив Європейський суд.
https://pikabu.ru/story/razvenchanie_mifa_o_vitamine_s_6064139
   
Питання вітаміну С вирішив Європейський суд.
https://pikabu.ru/story/razvenchanie_mifa_o_vitamine_s_6064139

ты читал хоть что там написано?
запретили продавать мегадозы 4.5г и больше (это эквивалентно 9 таблеткам аскорбинки по 500 мг)
никто по 9 таблеток не ест за раз

и еще, я выше давал ссылку на американский институт рака, там современные исследования влияния мегадоз (но не орально) на рак и в некоторых случаях есть позитивная динамика при минимуме побочных отрицательных
   
В лимоні 40 мг, в картоплі 20 мг.

Тільки скільки ви з'їсте лимона і скільки картоплі?
у сирому вигляді? Я так картоплю взагалі не їм  :laugh:
а термообробка знищує 90%

але згоден, сушений шиповник то гарна альтернатива, якщо заварювати, втратиш тільки десь половину
PS. в мене батьки робили чорну смородину у цукрі перетерту
   
Хуета и лажа про витамин С известный факт,давно уже проехали это на Западе-лет 20 назад.
То что вам на это открывает глаза Супрун вдвойне обидно,у самих мозгов нет походу.
   
Майже всі розрекламовані протигрипозні ліки складових мають вітамін С.

Фармацевтичні, грипоцитрон, грипостад, колдрекс.
500 мг вітамін С.
Тобто держава нас труїть?
Що дозволяє такі ліки?

Причем здесь государство?И витамин С и Парaцетамол (действ препарат) разрешены к использованию.
Никто не зпарещает комбинировать парацетамол с витамином С,сахаром,хоть с мясным бульоном.Если долбоебы ведутся,то будут продавать
   
У мене сусід прожив 90 років все життя пив і курив, як паровоз, іші сусіди стільки випить і скурити не могли тому померли раніше.

А если б не пил и не курил прожил бы до 110,вошел бы в книгу рекордов Гиннесса
   
Здався вам той вітамін С, уріну потрібно пити, прожевете 100 років.
   
за перших ознак застуди (неприємні відчуття шкребіння у горлі) беру 3 розчинних шипучих таблетки вітаміна С на чашку теплої води і в постіль (якщо є змога).
Доведено досвідом - це допомагає на 95%.
   
А если б не пил и не курил прожил бы до 110,вошел бы в книгу рекордов Гиннесса

досвід раніше померлих сусідів заперечує це твердження  :gigi:
   
Здався вам той вітамін С, уріну потрібно пити, прожевете 100 років.
дасвіданія
сам таке пийте
   
Вот вам Cochrane review по витамину С

https://www.cochrane.org/CD000980/ARI_vitamin-c-for-preventing-and-treating-the-common-cold

This review is restricted to placebo-controlled trials testing 0.2 g/day or more of vitamin C. Regular ingestion of vitamin C had no effect on common cold incidence in the ordinary population, based on 29 trial comparisons involving 11,306 participants. However, regular supplementation had a modest but consistent effect in reducing the duration of common cold symptoms, which is based on 31 study comparisons with 9745 common cold episodes. In five trials with 598 participants exposed to short periods of extreme physical stress (including marathon runners and skiers) vitamin C halved the common cold risk. The published trials have not reported adverse effects of vitamin C.
   
дасвіданія
сам таке пийте
Ой Мирослава, не хочете Ви прожити 100 років.  :)
   
Ой Мирослава, не хочете Ви прожити 100 років.  :)
випиваючи щодня по склянці сечі?
ні, не хочу я таких 100 років життя
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія