Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Римський папа об'ївся ухи! :X

Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Папа выразил мнение европейской элиты
ничего нового не сказал
европейская элита предлагала Украине сдаться и не отсвечивать еще до войны

Не думаю. Він просто старий дід який ляпає всякі нісенітниці.Прес служба Ватикану вже дала задню і сказала що єто другоє. І папа зовсім не те мав на увазі. Лінь тягнути посилання. Кому цікаво почитайте.Мені не дуже. В папі розчарувався давно. Ще на початку війни. Нема в Ватикану ніякого чіткого уявлення і розуміння що відбувається. Або є але гроші дуже потрібні. Не суть. З того боку ніякої підтримки не буде.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

папа то намісник Господа на Землі.

хто ви такі аби засуджувати слово господнє?
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Обговорюєте повну фуйню .достатньо сходити на сам Рейтерс і прочитати що там говорив Берголіо своїм ротом ,а не в пєрєспєвках Сари.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

папа то намісник Господа на Землі.

хто ви такі аби засуджувати слово господнє?
Хай накуй їде ций наместнік
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

полє 8-)
рррРРРРРУССКАЄ ПООООООООООООЛЄЄЄЄЄ ЄЄЄЄЄЄЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shout:
СВІТИТЬ ЛУНАААААААААААААААА АААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shout:
ІЛІ ПААААААААДАЄ снєк... 8-)
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Почуйте різницю!

9 березня Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав із членами Постійного Синоду помолився разом з українцями у храмі Святого Юра УГКЦ на Мангеттені у Нью-Йорку. Глава Церкви звершив Молебень за перемогу України та справедливий мир, після чого зустрівся з українською громадою одного з найбільших міст США.

«Я вам хочу одне сказати від народу з України, — звернувся Глава УГКЦ до українців у Нью-Йорку. — Україна зранена, але нескорена! […] Україна змучена, але вона стоїть і вистоїть! Повірте мені, нікому й на гадку не спадає здатися. Навіть там, де сьогодні ідуть бойові дії; послухайте наших людей в Херсоні, Запоріжжі, Одесі, Харкові, Сумах! Бо ми знаємо, якщо Україна, не дай, Боже, була б хоча частково завойована — пошириться межа смерті. Всі ви бачили страшні кадри з Бучі. Це був лише вступ. Вони [росіяни] так хотіли залити кров’ю весь Київ. Якби не мужність наших хлопців і дівчат і дивна сила Божа, яка тоді витала над Києвом, мабуть, сьогодні я б до вас не приїхав».

До всіх тих, хто зі скептицизмом дивиться на здатність України вистояти, Блаженніший Святослав звернувся такими словами: «Приїдьте в Україну і подивіться! — сказав Патріарх і додав: — Хто з вас не вірить у перемогу України — йдіть до Сповіді! Бо це означає, що ми мало довіряємо присутньому в тілі українського народу живому Богові».

Глава УГКЦ подякував присутнім за солідарність з Україною. «На летовищі у Нью-Йорку я почув такі слова: Ваша кров є нашою кров’ю, і ваш біль — нашим болем. А тепер я бачу, що і мої сльози є вашими слізьми. […] Народ, який вірить у воскресіння і вміє бути разом, молитися разом, є незламний».
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Обговорюєте повну фуйню .достатньо сходити на сам Рейтерс і прочитати що там говорив Берголіо своїм ротом ,а не в пєрєспєвках Сари.

Сайту Ватикану довіряєте?

У цьому інтерв’ю журналіст Лоренцо Буччелла запитує Папу: «Дехто в Україні закликає мати відвагу здатися, виставити білий прапор. Але інші кажуть, що це легітимізує право сильнішого. Що Ви про це думаєте?» І Франциск відповідає: «Це одне з тлумачень. Але я вважаю, що найсильнішим є той, хто розуміє ситуацію, хто думає про народ, хто має відвагу підняти білий прапор, розпочати переговори. І нині можна вести переговори з допомогою міжнародних сил. Слово "переговори“ містить у собі відвагу. Коли бачиш, що зазнаєш поразки, що все йде не так, як має йти, слід мати відвагу розпочати переговори. Тобі соромно, але скільки смертей ще буде, поки все скінчиться? Вчасно розпочати переговори, знайти якусь країну, яка може бути посередником. Нині, якщо взяти, приміром, війну в Україні, багато хто хоче виступити посередником. Себе запропонувала Туреччина. Та й інші. Не соромтеся розпочинати переговори, поки становище не стало ще гіршим».
https://www.vaticannews.va/uk/vatican-city/news/2024-03/matteo-bruni-pro-slova-papy-intervjy-rsi.html
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

І що це  означає і доводить ?

Шо папи схильні дос півпраці з фашистами оккупантами.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Це ж скільки хуйло платить своїй блядіщі, щоб вона привселюдно здійснювала такі "танці"  :facepalm1:

У Сократыча Транзит под угрозой. Платит сполна
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Них-я вы не понимаете, граждане. Папа это голос коллективного запада. Колзападу эта войнушка уже в печенках сидит. Но не может он вот так прямо заявить о своих тайных желаниях ее закончить. Он от этого ничего не потеряет. Ну кроме имиджа крутых и непобедимых Но если войнушку захотят закончить сами украинцы, то это же всё меняет. Колзапад не всрался, всрались хохлы. Чувствуете разницу? Ну вот...

Для этого есть отставные политики и генералы
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

папа то намісник Господа на Землі.

хто ви такі аби засуджувати слово господнє?

В Біблії про папа і іншихнамєсників нічого немає. Ватікан - це тамплієри, що збереглися.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Шо папи схильні дос півпраці з фашистами оккупантами.
Они не папы, а попы, оно так и пишется.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Живут по 100 лет как сыр в масле, а вас пусть кацапы убьют, бо плятят хорошо.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Сайту Ватикану довіряєте?

У цьому інтерв’ю журналіст Лоренцо Буччелла запитує Папу: «Дехто в Україні закликає мати відвагу здатися, виставити білий прапор. Але інші кажуть, що це легітимізує право сильнішого. Що Ви про це думаєте?» І Франциск відповідає: «Це одне з тлумачень. Але я вважаю, що найсильнішим є той, хто розуміє ситуацію, хто думає про народ, хто має відвагу підняти білий прапор, розпочати переговори. І нині можна вести переговори з допомогою міжнародних сил. Слово "переговори“ містить у собі відвагу. Коли бачиш, що зазнаєш поразки, що все йде не так, як має йти, слід мати відвагу розпочати переговори. Тобі соромно, але скільки смертей ще буде, поки все скінчиться? Вчасно розпочати переговори, знайти якусь країну, яка може бути посередником. Нині, якщо взяти, приміром, війну в Україні, багато хто хоче виступити посередником. Себе запропонувала Туреччина. Та й інші. Не соромтеся розпочинати переговори, поки становище не стало ще гіршим».
https://www.vaticannews.va/uk/vatican-city/news/2024-03/matteo-bruni-pro-slova-papy-intervjy-rsi.html

Ну це вже краще ,ніж "дурний Папа закликає Україну викинути білий прапор і здатися "
"білий прапор " це слова журналіста
Ще б варто було додати що Берголіо говорить "про іншу ситуацію конфлікту ,але маючи наувазі будь-яку ситуацію війни " .(там жє)
ПС. Я досить прохолодно ставлюся до дій Папи Франциска ,якщо не сказати сильніше .
але  "фуярь Папу ібо нєхуй " ,це просто тупо .
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Показати зображення...
здатися і смиренно прямувати до газової камери
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

В Біблії про папа і іншихнамєсників нічого немає.


Апостол Петро відповів за всіх: "Ти є Христос, Син Бога Живого".
Спаситель похвалив Петра за таку віру і сказав йому:
"Ти Петро, тобто камінь (за вірою своєю); і на цьому камені (на такій вірі, що Я – Син Божий)
Я збудую Церкву Мою





першим папою католики вважають апостола Петра
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Сайту Ватикану довіряєте?

У цьому інтерв’ю журналіст Лоренцо Буччелла запитує Папу: «Дехто в Україні закликає мати відвагу здатися, виставити білий прапор. Але інші кажуть, що це легітимізує право сильнішого. Що Ви про це думаєте?» І Франциск відповідає: «Це одне з тлумачень. Але я вважаю, що найсильнішим є той, хто розуміє ситуацію, хто думає про народ, хто має відвагу підняти білий прапор, розпочати переговори. І нині можна вести переговори з допомогою міжнародних сил. Слово "переговори“ містить у собі відвагу. Коли бачиш, що зазнаєш поразки, що все йде не так, як має йти, слід мати відвагу розпочати переговори. Тобі соромно, але скільки смертей ще буде, поки все скінчиться? Вчасно розпочати переговори, знайти якусь країну, яка може бути посередником. Нині, якщо взяти, приміром, війну в Україні, багато хто хоче виступити посередником. Себе запропонувала Туреччина. Та й інші. Не соромтеся розпочинати переговори, поки становище не стало ще гіршим».
https://www.vaticannews.va/uk/vatican-city/news/2024-03/matteo-bruni-pro-slova-papy-intervjy-rsi.html

ну що тут сказати
хто хотів закінчити війну за 3 дні?
У кого все "йде не так, як має йти"?
Отож бо.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Апостол Петро відповів за всіх: "Ти є Христос, Син Бога Живого".
Спаситель похвалив Петра за таку віру і сказав йому:
"Ти Петро, тобто камінь (за вірою своєю); і на цьому камені (на такій вірі, що Я – Син Божий)
Я збудую Церкву Мою

Показати зображення...
першим папою католики вважають апостола Петра

Петро  (tu)
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Шо папи схильні дос півпраці з фашистами оккупантами.

Це тупо .
просто скажи собі чесно :я ненавиджу католиків і інших вірунов .тому буду постити будь-яку фуйню , бо мені так довподоби .
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Петро  (tu)

славіме його!
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Апостол Петро відповів за всіх: "Ти є Христос, Син Бога Живого".
Спаситель похвалив Петра за таку віру і сказав йому:
"Ти Петро, тобто камінь (за вірою своєю); і на цьому камені (на такій вірі, що Я – Син Божий)
Я збудую Церкву Мою

Показати зображення...
першим папою католики вважають апостола Петра

Хіба він сам хоч будку збудував? Паства старалася...А попи підганяли. :-)o
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

славіме його!


 X(

Наш Петро уже апостол

Вот как стало всё непросто

Стоило в Европе побувати

Сразу вирішили його канонізувати
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Хіба він сам хоч будку збудував? Паства старалася...А попи підганяли. :-)o

Храм Божий він у душі...
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Черный Абдулла ЗА ПЕРЕМОГУ УКРАIНИ!
@turkmendagz
Ну если уже такие консервы вскрывается как Папаша Римский, то видимо у хуйло кончаются резервы и бабки.
Время жмёт.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Черный Абдулла ЗА ПЕРЕМОГУ УКРАIНИ!
@turkmendagz
Ну если уже такие консервы вскрывается как Папаша Римский, то видимо у хуйло кончаются резервы и бабки.
Время жмёт.

якщо він такий смєлий - хай приїде і розкаже  те усе нам у лице!
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Храм Божий він у душі...

Та ладно... А церкви з попами/папами тоді на кукуй? :-)o
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Я думаю, у путлера на него еще и компромат есть. ФСБ только этим и занимается, что ставит жучки по всему миру. Это или какая-нибудь педофилия с "мужеложеством" как всегда, или коррупция, или и то, и то - много компромата. Поэтому скажет что нужно.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Ну це вже краще ,ніж "дурний Папа закликає Україну викинути білий прапор і здатися "
"білий прапор " це слова журналіста
Ще б варто було додати що Берголіо говорить "про іншу ситуацію конфлікту ,але маючи наувазі будь-яку ситуацію війни " .(там жє)
ПС. Я досить прохолодно ставлюся до дій Папи Франциска ,якщо не сказати сильніше .
але  "фуярь Папу ібо нєхуй " ,це просто тупо .

так, словосполучення "білий прапор" було у запитанні журналіста, але папа його повторив, тобто, це і його особисті слова
інтерв'ю було італійською мовою, питання від журналіста швейцарського каналу RSI, ось мова оригіналу (все наші ЗМІ правильно переклали):

In Ucraina c’è chi chiede il coraggio della resa, della bandiera bianca. Ma altri dicono che così si legittimerebbe il più forte. Cosa pensa?

“È un’interpretazione. Ma credo che è più forte chi vede la situazione, chi pensa al popolo, chi ha il coraggio della bandiera bianca, di negoziare. E oggi si può negoziare con l’aiuto delle potenze internazionali. La parola negoziare è una parola coraggiosa. Quando vedi che sei sconfitto, che le cose non vanno, occorre avere il coraggio di negoziare. Hai vergogna, ma con quante morti finirà? Negoziare in tempo, cercare qualche paese che faccia da mediatore. Oggi, per esempio nella guerra in Ucraina, ci sono tanti che vogliono fare da mediatore. La Turchia, si è offerta per questo. E altri. Non abbiate vergogna di negoziare prima che la cosa sia peggiore”.


Його відповідь ще гидотніша, ніж на перший погляд може здаватися. Тут і констатація "факту", що Україна ніби-то вже програла, і фальшиво-єзуїтська асоціація білого кольору (символу чистоти і непорочності) із кольором білого прапору (який у західній культурі в контексті воєнних дій асоціюється виключно із капітуляцією), хоча далі папа брехливо заперечує, що "переговори з білим прапором не є капітуляцією" (а чим ще?!). Тут і ганебне обвинувачення сторони, яка обороняється у відсутності мужності здатися на милість нападнику, і навіть погроза ("поки не стало гірше"). Це просто якийсь аргентинський сором, а не папа. Справжній послідовник симпатика нацистів Пія XII. Католицизм у глибокій кризі, поки його очолює ЦЕ.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

RSI, ось мова оригіналу (все наші ЗМІ правильно переклали)
Якщо наші ЗМІ правильно переклали, тоді неправильно переклали в ВВС?
"Коли ти бачиш, що зазнаєш поразки, що справи йдуть не дуже добре, тобі потрібно мати мужність домовлятися."
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cj7v39223d3o
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Тут було пару дописів ,на які я звернув увагу
1. "tomat" згадав єпископа Віл'ямсона ,в контексті  " поганого хлопця" але якось причетного до продєлок Папи Франциска .
2."Blackout" , типу " Франциск ,як будь який мракобіс ,марить гундяївською славою ,хуйловими грошима і скрепами ,тому то себе так і поводить .
Заперечую обА.
Віл'ямсон знаходиться в жорсткому розрізі навіть з SSPX,не говорячи вже за Папу Франциска . Віл'ямсон ,як будь-яка людина ,може морозити все що заманеться , але прихильники цінять його за особисту щирість і віру в Бога . Віл'ямсон без сумніву є традиційним віруючим католиком ,але Папа Франциск повна протилежність . Згадуються постійні наїзди на практивуння Тридентійської меси ,аж до заборони в диоцезі Риму .Зовсім свіжі розборки зі священниками спільноти Св Петра, з напів ультиматумом :припинення ТLM ,перехід на "новус ордо " латинською мовою . Відсторонення консервативних єпископів ( Єп . Стрикланд . Техас ) Синод щодо "синодальності " і вже зовсім скандальна " федучі супліканс" .
Папа -слабенький католик але " видатний гуманіст " (як він себе бачить ) тому конспірологічні теорії " банк ватікана" "агент Хуйла" ітд це просто конспірологічні теорії.Крім того Папа Франциск ,попри імідж слинявого дідуся , в реальному житті є впертим ,вздорним старікашкой . В нього там в голові свій власний " католицький світ" ,який сформувався зовсім в інших цивілізаційних умовах ніж відомо нам . Гундяєв і Хуйло для нього просто моральні воші з його ліберастської точки зору .Зато він ,Хорхе Берголіо ,полюбляє задвінуть тєму на абстрактно -прикладную ,наче це вже не Папа -єпископ вічного міста Риму , Вікарій Ісуса Христа , великий понтифік і слуга слуг Божих ,а якийсь ряжений фармазон (франк -масон )
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Якщо наші ЗМІ правильно переклали, тоді неправильно переклали в ВВС?
"Коли ти бачиш, що зазнаєш поразки, що справи йдуть не дуже добре, тобі потрібно мати мужність домовлятися."
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cj7v39223d3o

В оригіналі дієслово доконаного виду, тут нема про що сперечатись. Папа видав Зеленському пред'яву, що він вже програв, але не хоче з цим змиритись (сором, гординя), і через це страждають люди. Тобто, обвинуватив українців, що вони чинять спротив, і пообіцяв, що "буде гірше", якщо не капітулюють.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

 To germ

Ну то таке , огидна , меньш огидна , більш огидна , це все інтерпретації. Нікому там Папа не пропонує здаватись . Все що він робить , так строїть з себе моралізатора на загально гуманістичних принципах , хоча повинен говорити як католик " так, так -ні , ні" . Тому то він так дратує ,  тому що все це взагалі ніяк не пов'язане з соціальною доктриною католицизму , яку б він мав би просувати замість своєї власної.
Франциск це протилежність Пію ХІІ ( який був достойним Папою ) . Звідки ця тенденція до неправильних базових позицій? З них же потім робляться хибні висновки .
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Апостол Петро відповів за всіх: "Ти є Христос, Син Бога Живого".
Спаситель похвалив Петра за таку віру і сказав йому:
"Ти Петро, тобто камінь (за вірою своєю); і на цьому камені (на такій вірі, що Я – Син Божий)
Я збудую Церкву Мою

Показати зображення...
першим папою католики вважають апостола Петра

Пьотр і бог билі пiдарази (td)
Пьотр прєдал бога, але бог його прастіл і зробив крутим.
Ананій, продал всьо своє майно і отдал гроші Петру, але трішки утаіл, залишивши собі.
За це бог чи Пьотр вбили Ананія і його жінку, нє простілі такой дещиці.
https://www.biblegateway.com/passage/?search=%D0%94%D0%B5%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D1%8F%205%3A1-16&version=NRT
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Пьотр і бог билі пiдарази (td)
Пьотр прєдал бога, але бог його прастіл і зробив крутим.
Ананій, продал всьо своє майно і отдал гроші Петру, але трішки утаіл, залишивши собі.
За це бог чи Пьотр вбили Ананія і його жінку, нє простілі такой дещиці.
https://www.biblegateway.com/passage/?search=%D0%94%D0%B5%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D1%8F%205%3A1-16&version=NRT

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

О,пошли уже отмазывать

У Ватикані пояснили, що пропозиція Папи Римського "викинути білий прапор" означає не капітуляцію України, а переговори з РФ

https://www.ostro.org/news/u-vatykani-poyasnyly-shho-propozytsiya-papy-rymskogo-vykynuty-bilyj-prapor-oznachaye-ne-i464260
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Лідери УГКЦ мають мати сміливість назвати Унію 1569 року поразкою, викинути білий прапор, розірвати "союз" з поїхавшим дахом від кацапського бабла Ватіканом і об'єднатися з ПЦУ в єдину Помісну Українську Церкву.

цікаво, яка частина грошей, що УГКЦ збирають з вірян, йде до Ватикану? :shuffle:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Європейська правда

НЕДІЛЯ, 10 БЕРЕЗНЯ 2024, 12:46

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський звернувся до Папи Римського Франциска після його заяв про те, що Україна відвагу "білого прапора", і вести переговори.

Про це Сікорський написав у Twitter (X), повідомляє "Європейська правда".

Польський міністр вважає, що тепер Папі слід було б звернутися із закликом до президента РФ Владіміра хуйло щодо виведення окупаційних військ з України.

"Як щодо того, щоб для балансу закликати хуйло набратися мужності і вивести свою армію з України?", – зазначив Сікорський.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Тут було пару дописів ,на які я звернув увагу
1. "tomat" згадав єпископа Віл'ямсона ,в контексті  " поганого хлопця" але якось причетного до продєлок Папи Франциска .
2."Blackout" , типу " Франциск ,як будь який мракобіс ,марить гундяївською славою ,хуйловими грошима і скрепами ,тому то себе так і поводить .
Заперечую обА.
Віл'ямсон знаходиться в жорсткому розрізі навіть з SSPX,не говорячи вже за Папу Франциска . Віл'ямсон ,як будь-яка людина ,може морозити все що заманеться , але прихильники цінять його за особисту щирість і віру в Бога . Віл'ямсон без сумніву є традиційним віруючим католиком ,але Папа Франциск повна протилежність . Згадуються постійні наїзди на практивуння Тридентійської меси ,аж до заборони в диоцезі Риму .Зовсім свіжі розборки зі священниками спільноти Св Петра, з напів ультиматумом :припинення ТLM ,перехід на "новус ордо " латинською мовою . Відсторонення консервативних єпископів ( Єп . Стрикланд . Техас ) Синод щодо "синодальності " і вже зовсім скандальна " федучі супліканс" .
Папа -слабенький католик але " видатний гуманіст " (як він себе бачить ) тому конспірологічні теорії " банк ватікана" "агент Хуйла" ітд це просто конспірологічні теорії.Крім того Папа Франциск ,попри імідж слинявого дідуся , в реальному житті є впертим ,вздорним старікашкой . В нього там в голові свій власний " католицький світ" ,який сформувався зовсім в інших цивілізаційних умовах ніж відомо нам . Гундяєв і Хуйло для нього просто моральні воші з його ліберастської точки зору .Зато він ,Хорхе Берголіо ,полюбляє задвінуть тєму на абстрактно -прикладную ,наче це вже не Папа -єпископ вічного міста Риму , Вікарій Ісуса Христа , великий понтифік і слуга слуг Божих ,а якийсь ряжений фармазон (франк -масон )

Папа ж езуїт, які масони?  ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія