Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Івано-Франківщині зіпсовано 492 вакцини від ковіду

Здається десь я вже про таке чув, про шашлик та вино, яке полонена начебто викинула і прірву  B-)

здається хтось важливий отримав вакцину поза чергово



В Україні не втратили жодної дози вакцини лише чотири області

В Україні за весь час щеплення проти коронавірусу забраковано лише 583 дози індійської вакцини AstraZeneca (Covishield), яких було розбито або пошкоджено. Про це «Главкому» повідомила гендиректорка директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ Ірина Руденко у відповіді на запит.

Що цікаво: найбільше втрат флаконів із вакциною зафіксовано в Івано-Франківській області – 492 дози або 84% від усіх пошкоджених доз. Повний текст читайте тут: https://главком/news/ivano-frankivska-oblast-naybilshe-zipsuvala-flakoniv-z-indiyskoyu-vakcinoyu-vid-covid-19-dokument-749614.html
   
найбільше втрат флаконів із вакциною зафіксовано в Івано-Франківській області – 492 дози або 84% від усіх пошкоджених доз
Гориста місцевість, шайтан арбу трясло, груз побився :D
   
Гориста місцевість, шайтан арбу трясло, груз побився :D

здається цього разу не шайтан арба була, а шмаровоз з місцевих депутанів, та інших офіційних пик. єблетов
   
це так привчають народ до вакцинації? - якщо пани крадуть то треба й собі заполучити.  :gigi:
   
Гориста місцевість, шайтан арбу трясло, груз побився :D

Йо :D
   
Здається десь я вже про таке чув, про шашлик та вино, яке полонена начебто викинула і прірву 

здається хтось важливий отримав вакцину поза чергово

не  проблема отримати офіційно і без черг -   зайшовши просто з вулиці можна було отримати вакцину .. що я  і зробила

скоріше  "пропали"  ті, про які мер сказав " у франківську вже приватники пфайзером вакцинують"... здав практично)
   
у франківську вже приватники пфайзером вакцинують"...
А скільки коштує пфайзер?
   
кожна банка вакцини має серійний номер, відстежити як два пальці роздивитись, плюс яким чином приватники вносять провакцинованих в систему, чи в україні такої бази немає?
   
це так привчають народ до вакцинації? - якщо пани крадуть то треба й собі заполучити.  :gigi:
(tu)
   
А скільки коштує пфайзер?

я не знаю, а мер потім сказав що обмовився..
   
якщо серйозно, то у франківскій області єдиній принципово не дотримувались кратності вакцинованих - 10 як доз в одній банці
отже, якщо в день кожна бригада (на початку їх було 5, зараз більше 40) утілізувала від 1 до 9 доз (  5 в середньому), то цифра біля 500 утилізованих доз цілком реальна
   
якщо серйозно, то у франківскій області єдиній принципово не дотримувались кратності вакцинованих - 10 як доз в одній банці
отже, якщо в день кожна бригада (на початку їх було 5, зараз більше 40) утілізувала від 1 до 9 доз (  5 в середньому), то цифра біля 500 утилізованих доз цілком реальна

тобто покликати бажаючіх не можна було? легше державні грощі у каналізацію вилити?
   
а ви прослідкуйте за статистикою вакцинації, наприклад, тут:

https://zaxid.net/vaktsinatsiya_vid_covid_19_ukrayina_statistika_shheplen_na_sogodni_n1515040

Івано-Франківська область - єдина, яка щодня утилізовує вакцини!

наприклад, за вчора мінімум 3 дози, позавчора 5, і так кожного дня.
цікаво, чи хтось буде покараний за це.
   
кожна банка вакцини має серійний номер, відстежити як два пальці роздивитись, плюс яким чином приватники вносять провакцинованих в систему, чи в україні такої бази немає?

база є, всіх вакцинованих вносять в єдину електронну базу
   
Здається десь я вже про таке чув, про шашлик та вино, яке полонена начебто викинула і прірву  B-)

здається хтось важливий отримав вакцину поза чергово


В Україні не втратили жодної дози вакцини лише чотири області

В Україні за весь час щеплення проти коронавірусу забраковано лише 583 дози індійської вакцини AstraZeneca (Covishield), яких було розбито або пошкоджено. Про це «Главкому» повідомила гендиректорка директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ Ірина Руденко у відповіді на запит.

Що цікаво: найбільше втрат флаконів із вакциною зафіксовано в Івано-Франківській області – 492 дози або 84% від усіх пошкоджених доз. Повний текст читайте тут: https://главком/news/ivano-frankivska-oblast-naybilshe-zipsuvala-flakoniv-z-indiyskoyu-vakcinoyu-vid-covid-19-dokument-749614.html

бля)))) и ведь никого не накажут
   
це насправді дуже серйозна справа. потрібно розслідувати, як проходить вакцинація на Франківщині і чому щодня виливають вакцини. щодня!
   
йопаные хахлы даже уколы не могут организовать  :facepalm1:
   
я не знаю, а мер потім сказав що обмовився..
Кажуть що пфайзер, а колють астрозенеку і трохи грощиків з лоха стрижуть? Непогана "комбінація"  (tu)
   
Кажуть що пфайзер, а колють астрозенеку і трохи грощиків з лоха стрижуть? Непогана "комбінація"  (tu)

це неможливо, всіх вносять в електронну базу
   
це неможливо, всіх вносять в електронну базу
Само-собою, лоху так і кажуть - в документах і базах буде все "в ажурі" а реально йому кольнуть "ексклюзив"  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія