Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найкращий Верховний Головнокомандувач у військовий час

 серед порошків проводиться  опитування -  порошок петя луччій.
 Точька.

Реалії  ФУПа хулє.
   
Так,так,так.

Але все таки.

На біса офшор Порошенку?

  знову легко порахувати результати - Петро отримав після Чугунія О в касі а залишив після себе під 30 млрд. USD в ЗВР,

   позбирав в касу України те що до нього розікрали чугінії, прихильники певної політсили та коломи...

   за це перегризся з коломою..

  при цьому вартість його власного бізнесу не збільшилася а зменшилася...

 

 

 

 
   
серед порошків проводиться  опитування -  порошок петя луччій.
 Точька.

Реалії  ФУПа хулє.

то піздуй на цугундер.
   
серед порошків проводиться  опитування -  порошок петя луччій.
 Точька.

Реалії  ФУПа хулє.

  а ти за кого голосував?

  розкажи про свого pls

  бо тут навіть місцеві прихильники певної політсили не можуть знайти нікого кращого від Петра...
   
ти дебіл чи шо? це зручно і безпечно, ти покупаєш бізнес з материнською компанією, що знаходиться в зрозумілій тобі юрисдикції, за законодавством якої в тебе потім, у разі чого, будуть суди, ти ж в Україні бізнес береш, рівень ризиків уявляєш? тобто це могло бути і вимогою потенційного покупця, так і в рамках ініціативи з перепродажної підготовки. ти моє основне питання бачив? дай відповідь.

Я без претензій, тобі відповіді від дебіла на свої питання не потрібні за визначенням.
Як дебіл продовжу.
Що не зрозумілого в юрисдикції "Україна"?
Я купую, після купівлі я можу робити з активом все що забажаю. От я і питаю про рівень ризику купівлі бізнесу у чинного президента країни? Дуже хочеться знати.


Останнє редагування: 4 грудня 2021 20:39:00 від Читач
   
  знову легко порахувати результати - Петро отримав після Чугунія О в касі а залишив після себе під 30 млрд. USD в ЗВР,

   позбирав в касу України те що до нього розікрали чугінії, прихильники певної політсили та коломи...

   за це перегризся з коломою..

  при цьому вартість його власного бізнесу не збільшилася а зменшилася...

 

 

 

 

Яка героїчна історія.



Ти мабуть зробив у двічі більше подвигів.


Але мене цікавить одне просте питання.


На біса офшор президенту  України.

???



   
Я без претензій, тобі відповіді на питання від дебіла не потрібні за визначенням.
Як дебіл продовжу.
Що не зрозумілого в юрисдикції "Україна"?
Я купую, після купівлі я можу робити з активом все що забажаю. От я і питаю про рівень ризику купівлі бізнесу у чинного президента країни? Дуже хочеться знати.

я марную свій час, що ти хочеш почути? корумповані суди, відсутність захисту права, війна, який тобі ризик назвати? у нас вони всі існують. чи чинний президент це навіки? чи ти точно знав, як закінчиться 2014, як твоя країна буде називатися? ти ж просто зайобуєш своїми тупими питаннями, при чому ти вже втретє не відповів на моє.
   

Я купую, після купівлі я можу робити з активом все що забажаю.

і достеменно я можу сказати, що ти ніколи не займався бізнесом в Україні. навіть фопом не був.
   
Яка героїчна історія.



Ти мабуть зробив у двічі більше подвигів.


Але мене цікавить одне просте питання.


На біса офшор президенту  України.

???

 ну ти ж побачив результат в цифрах,

  чи мо' ти цифри не розрізняєш?
   
я марную свій час, що ти хочеш почути? корумповані суди, відсутність захисту права, війна, який тобі ризик назвати? у нас вони всі існують. чи чинний президент це навіки? чи ти точно знав, як закінчиться 2014, як твоя країна буде називатися? ти ж просто зайобуєш своїми тупими питаннями, при чому ти вже втретє не відповів на моє.

Це вже якось конкретніше.

У покупця були сумніви у чесності Порошенка і він розглядав ризик втрати майна через судові позови після продажу через корумповані суди?
Несподівана версія.

А друга версія, що до знань про 2014 то Президент і
Верховний головнокомандувач типу не був впевнений як буде називатись його країна після 2014 і готував собі запасний варіант.
Неймовірна версія.
   
Це вже якось конкретніше.

У покупця були сумніви у чесності Порошенка і він розглядав ризик втрати майна через судові позови після продажу через корумповані суди?
Несподівана версія.

А друга версія, що до знань про 2014 то Президент і
Верховний головнокомандувач типу не був впевнений як буде називатись його країна після 2014 і готував собі запасний варіант.
Неймовірна версія.

зрозуміло :facepalm1: б***ь, втратив більше години часу на радіоточку. так, Читач, йди нахєр та відразу до ігнору. співчуваю твоїй дружині, якщо вона існує, бо витримати такого нудного та одночасно тупого мудака це подвиг.
   
ну ти ж побачив результат в цифрах,

  чи мо' ти цифри не розрізняєш?

Боруссія 2-2 Баварія
Цифри бачиш?
А для чого Петру офшор не розумієш.
   
ну ти ж побачив результат в цифрах,

  чи мо' ти цифри не розрізняєш?

кидай цю марну справу, він буде довбити одне й те саме, то тупа радіоточка з надлишком вільного часу.
   
зрозуміло :facepalm1: б***ь, втратив більше години часу на радіоточку. так, Читач, йди нахєр та відразу до ігнору. співчуваю твоїй дружині, якщо вона існує, бо витримати такого нудного та одночасно тупого мудака це подвиг.

Ну твоя то дружина щаслива?
Ти веселий довбойоб.
З тобою не нудно.
   
  ти знову переплутало свій прихильники певної політсили темник - твій "кум хуйла" зараз в прихильники певної політсили ОП - минулого місяця призначили Шурму...

  тепер тобі треба захищати свого "кума хуйла"

 :facepalm1:

А хто тоді вивчає матеріали своєї справи та готується до суду?  :S "Дослідний юрист" та "ефективний переговорник"(ц, вилупок & його свиносекта)?  :weep:  То тому бозя-вилупок йому надав персональний повітряний коридор, подарував трубу та зробив переговорником від України?  :shuffle:   Тому тe панамське уйопище возило нал терористам? :X
   
Вважаю кращими двох президентів. Кучму - за те, що не здригнувся, коли рашка перший раз спробувала Україну на слабо та намагалася насипати той перехід до коси.

І Порошенко, хоча до нього є дуже багато питань за Іловайськ, на жаль...

Інші, взагалі виявилися ніякими.

Ющенко з Ататолієм Гриценко практично розвалили армію, і продавали звідти все, що змогли. Це мене завжди дивувало - приїздити до Москви зі своїм перекладачем з російської на українську, обрати прозахідний шлях для України  і при цьому практично розвалити власну армію?

Про овоча взагалі не йде мова. Тоді у нас і головнокомандувач здриснув у Росію.

Зеленський чотири рази бігав від повєсток. При ньому стали поганіше годувати в армії та згорнуто багато програм. Йому армія взагалі, як та кістка в горлі, муляє та заважає "розмовляти" з хуйлом.
Все шо нуна знать о поросятах (tu) Тока кучмон и лепший ученик азарова! (tu) И Это, как и тысячи других пойдет на фронт стрелять???А , оно бу тока на форуме сражаццо!!! (tu)
   
Бачу тобі вони милі що так бережно картинки зберігаєш  :fuck:
А за кацапського агента Потроха так переживаєш що певно руки трусяться, як кажуть жмуруку-абнімаю  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

Сильно не сумуй за своїх, снайперів на усіх вистачить  [ua]
   

  знову легко порахувати результати - Петро отримав після Чугунія О в касі а залишив після себе під 30 млрд. USD в ЗВР,


 


ну ти і пистун  :facepalm1:


   
Ющенко з Ататолієм Гриценко практично розвалили армію, і продавали звідти все, що змогли. Це мене завжди дивувало - приїздити до Москви зі своїм перекладачем з російської на українську, обрати прозахідний шлях для України  і при цьому практично розвалити власну армію?
Шуша, Ющ не підписував бюджет, бо Юлька виділила  крихти на армію і волав до громадськості, що армія під загрозою.

Президент Віктор Ющенко не підпише закон про зміни до держбюджету, якщо в ньому не буде враховано потреби української армії і флоту.

https://www.epravda.com.ua/news/2009/07/5/198270/
   
Офіційні міжнародні резерви України з 2009 по 2021 рр. (млн. дол. США)

на 31.12.2014   7 533,33   -12882.38   -63.10%
на 31.12.2015   13 299,99   5766.66   76.55%
на 31.12.2016   15 539,33   2239.34   16.84%
на 31.12.2017   18 808,45   3269.12   21.04%
на 31.12.2018   20 820,43   2011.98   10.70%
на 31.12.2019   25 302,16   4481.73   21.53%

  у Петра за 5 років + 15 млрд. usd

 
   
:facepalm1:

А хто тоді вивчає матеріали своєї справи та готується до суду?  :S "Дослідний юрист" та "ефективний переговорник"(ц, вилупок & його свиносекта)?  :weep:  То тому бозя-вилупок йому надав персональний повітряний коридор, подарував трубу та зробив переговорником від України?  :shuffle:   Тому тe панамське уйопище возило нал терористам? :X

  я ж і кажу що цей твій кумахуйлячий вилупок сидить зараз в ОП твого прихильники певної політсили і звідти керує Україною

  звати його Шурма

  не забувай це повторювати в кожному своєму пості...
   
  я ж і кажу що цей твій кумахуйлячий вилупок сидить зараз в ОП твого прихильники певної політсили і звідти керує Україною

  звати його Шурма

  не забувай це повторювати в кожному своєму пості...

Це тому, що окремо взятому петику (у поганому значенні цього слова) так захотілося?  :cray: А прибиральниця в ОП випадково не мати хуйла?  :gigi:

П.С. Біографію твого бозі-вилупка розповісти? Під чиїм початком він прийшов у політику 23 роки тому? Нагадати як та гнида водила ФСБшні церковні хороводи за право в'їзду в хуйляндію, а потім співала про "НАТО не на часі", "взаємовигідні харківські", "безальтернативні мінські"... Нагадати як той уепан підніс до таких висот кума хуйла і ночами таємно з ним зустрічався? Може нагадати як той уепан подарував куму хуйла трубу та фінансував терористів?... :shuffle:
   
Офіційні міжнародні резерви України з 2009 по 2021 рр. (млн. дол. США)

на 31.12.2014   7 533,33   -12882.38   -63.10%
на 31.12.2015   13 299,99   5766.66   76.55%
на 31.12.2016   15 539,33   2239.34   16.84%
на 31.12.2017   18 808,45   3269.12   21.04%
на 31.12.2018   20 820,43   2011.98   10.70%
на 31.12.2019   25 302,16   4481.73   21.53%

  у Петра за 5 років + 15 млрд. usd

 

Ти забув, що вилупок у 2019 був тільки на початку? I то під кінець своєї каденції взагалі казну лише тринькав і медальки роздавав... До речі, суддю, яка прoвернула йому операцію "труба" щедро тоді теж віддячив
   
Свыня незнала как уберечь армию от котлов а склады от диверсантов, какой он вговно командувач?

Ого кацап дрыщет !  :laugh:
Даже твое очко государево - прокурорша, прости Господи, сказала, что подрывы складов это были диверсии.
А ты, кацапыдло, продолжает кукарекать одно и то же  :facepalm1: 
А про котлы - ну вот у твоей зелупы и будет возможность показать свои полководческие способности  :pooh_lol:  Если в собственном поносе не утонет, конечно.
   
Усі варіанти - не військові, які з них Головнокомандуючі?

Потрібен генерал із військовим довідом!
   
Це тому, що окремо взятому петику (у поганому значенні цього слова) так захотілося?  :cray: А прибиральниця в ОП випадково не мати хуйла?  :gigi:

П.С. Біографію твого бозі-вилупка розповісти? Під чиїм початком він прийшов у політику 23 роки тому? Нагадати як та гнида водила ФСБшні церковні хороводи за право в'їзду в хуйляндію, а потім співала про "НАТО не на часі", "взаємовигідні харківські", "безальтернативні мінські"... Нагадати як той уепан підніс до таких висот кума хуйла і ночами таємно з ним зустрічався? Може нагадати як той уепан подарував куму хуйла трубу та фінансував терористів?... :shuffle:

  так я ж саме про це і кажу тобі вже третій раз - прихильники певної політсили ОП це і є команда твого кумахуйла,

  тому його треба так і називати "прихильники певної політсили/ кумахуйловський ОП",

  до речі, ти підеш мітингувати з гаслом "Геть ОП!" ? (цей, кумахуйловський / прихильники певної політсили)

   чи ти вже проти кумахуйловця Шурми нікуди не підеш?
   
Ти забув, що вилупок у 2019 був тільки на початку? I то під кінець своєї каденції взагалі казну лише тринькав і медальки роздавав... До речі, суддю, яка прoвернула йому операцію "труба" щедро тоді теж віддячив

  ти в школі ходив на уроки математики?

   чи тільки спав на них?

  якщо порахувати весь 19-й рік то буде на 2 млрд. більше...
   
  так я ж саме про це і кажу тобі вже третій раз - прихильники певної політсили ОП це і є команда  твого кумахуйла,

  тому його треба так і називати "прихильники певної політсили/ кумахуйловський ОП",

  до речі, ти підеш мітингувати з гаслом "Геть ОП!" ? (цей, кумахуйловський / прихильники певної політсили)

   чи ти вже проти кумахуйловця Шурми нікуди не підеш?

 ;o

Того, якого прибрали з переговорного процесу, забрали трубу, персональний коридор, канали закрили, запровадили санкції та відправили під домашній арешт?  :weep: Петарасику (у поганому значенні цього слова), у тебе все нормально?  :S А то подібне відморозити не кожен зайвохромосомний сектант зможе  :gigi:
   
жоден. Всі козли, що ні на що не придатні і нічого крім красти не здатні
   
Найкращий головнокомандувач
це поточний головнокомандувач
іншого в армії не має бути
   
жоден. Всі козли, що ні на що не придатні і нічого крім красти не здатні

Юля! Юля !  :super:
   
;o

Того, якого прибрали з переговорного процесу, забрали трубу, персональний коридор, канали закрили, запровадили санкції та відправили під домашній арешт?  :weep: Петарасику (у поганому значенні цього слова), у тебе все нормально?  :S А то подібне відморозити не кожен зайвохромосомний сектант зможе  :gigi:

того котрого ти підтримуєш в прихильники певної політсили ОП

цей твій кумахуйловець ще й призначений прихильники певної політсили в Наглядову раду Оборонпрому, не дивно що ці твої кумахуйловці зірвали оборонне замовлення..

Останнє редагування: 5 грудня 2021 00:45:37 від Чжан
   
Офіційні міжнародні резерви України з 2009 по 2021 рр. (млн. дол. США)

на 31.12.2014   7 533,33   -12882.38   -63.10%
на 31.12.2015   13 299,99   5766.66   76.55%
на 31.12.2016   15 539,33   2239.34   16.84%
на 31.12.2017   18 808,45   3269.12   21.04%
на 31.12.2018   20 820,43   2011.98   10.70%
на 31.12.2019   25 302,16   4481.73   21.53%

  у Петра за 5 років + 15 млрд. usd

 


пистун, було 17 млрд на 31.05.2014

на 30.06.2019 уже   20 638,97

тобто + 3 за 5 років

а зараз на 31.10.2021 уже   29 654,29
   
ок, я поясню, щоб в тебе була ще одна версія крім дупи гнапа. зараз поєднаю з цим єбаньком харківським пєлфором.
то не харківське єбанько.
то львівшьке.
   
пистун, було 17 млрд на 31.05.2014

на 30.06.2019 уже   20 638,97

тобто + 3 за 5 років

а зараз на 31.10.2021 уже   29 654,29

це якщо рахувати сміттєві папірі

  ось все що було:

  "Після втечі Януковича в скарбниці залишалося 108 тисяч 133 гривні 65 копійок
Держказначейство підтвердило, що на Єдиному рахунку майже не було грошей."

Останнє редагування: 5 грудня 2021 01:41:09 від Чжан
   
того котрого ти підтримуєш в прихильники певної політсили ОП

цей твій кумахуйловець ще й призначений прихильники певної політсили в Наглядову раду Оборонпрому, не дивно що ці твої кумахуйловці зірвали оборонне замовлення..

 8-:

Петарасику (у поганому розумінні цього слова), ти рошена обжерся чи боляче лобом стукнувся, коли молився на кумахуйлoвське уйопище?  :S
   
ось все що було:

  "Після втечі Януковича в скарбниці залишалося 108 тисяч 133 гривні 65 копійок
Держказначейство підтвердило, що на Єдиному рахунку майже не було грошей."
А кроме слов ,есть график помесячный за 2014 год .
Конечно есть данные, вместо лозунгов  https://www.treasury.gov.ua/storage/app/sites/1/uploaded-files/%D0%84KR.xlsx
   
Черчіль.

З наших - Порох.
Черчілю було легше - він командував із острова, природньої фортеці, не була б Британія островом - то сталося, як із Францією....
   
Черчілю було легше - він командував із острова, природньої фортеці, не була б Британія островом - то сталося, як із Францією....
О, Зеленському теж добре - він теж на острові -ОП: Острів президента. Нічого там не бачу, нічого не чую, нічого не знаю...
   
питання набуває ще більшої актуальності
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія