Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднати теми хуйло нападьот (План на столі Bloomberg. Оцінка, 175 тисяч у кордонів України)

Anti-colorados (Анти-колорадос) – украинский блогер.
Анти-колорадос – кто это

Автор шизоїдної байки про "план анаконда" )))
Вирішив знову нагадати про себе та хайпонути.
   
Автор шизоїдної байки про "план анаконда" )))
Вирішив знову нагадати про себе та хайпонути.
Я не люблю Но-неймов в политической аналитике
   
А кому РФ передасть ядрьоні бомби в разі чого?

От у нових незалежних держав ядерну зброю відібрали (Україна типу сама відмовилась - у пам'ять про Чорнобиль), а чи зможуть позбавити такої зброї вже РФію?
З цього почнуть.
   
жидочексорока?
Ні, це не я того понаписував, та й до жидочка мені довше аніж Гройсману )))
І взагалі шо за антисемітизм нах? :K  :dopovid:
   
отдав страну на разграбление олигархов

Смею заметить, что это было сделано еще в мае 2014 года.
   
Все это хорошо только в одном случае - если Штаты от нас не устали настолько - что просто нас разменяют

И мы останемся один на один.
   
Ні, це не я того понаписував, та й до жидочка мені довше аніж Гройсману )))
І взагалі шо за антисемітизм нах? :K  :dopovid:

У мене два знайомих, з прізвищем Сорока.
Вони обидва хлопці зі сходу.
   
Все это хорошо только в одном случае - если Штаты от нас не устали настолько - что просто нас разменяют

И мы останемся один на один.

з таким керівництвом, як у нас, це може наступити швидко, якщо вже не наступило...
Там в Штатах, вже мабуть охєрєвают від них, як це можна було все в світі так просрати....
   
Все это хорошо только в одном случае - если Штаты от нас не устали настолько - что просто нас разменяют

И мы останемся один на один.
все впирається саме в цей фактор.
чи підтримає Захід. а в першу чергу (воєнно-матеріально) Штати. і Британія в якої до москалів свої назрілі вопроси.

або Штати і Захід вписуються за Україну, і то по серйозному, тобто озброєння має йти ешелонами в кількостях на рівні ленд-лізу. і не просто патрони до капша, а Джавеліни, ПКР, авіація, ПВО,...

або ні. але тоді наступна Прибалтика і, ймовірно, крах, авторитету НАТО. або війна за Прибалтику.

   
Время симтоматического лечение этой раковой опухоли закончилось. пришло время радикального лечения этой болячки!
И всё бы хорошо, но меня очень смущает процесс, запущенный в Австрии.
Выходит, куда бы не покотился мир, он вкатится в концлагерь.
   
озброєння має йти ешелонами в кількостях на рівні ленд-лізу. і не просто патрони до капша, а Джавеліни, ПКР, авіація, ПВО,...
Й хто буде стріляти з ППО, авіації тощо?
Це така тема, шо за кілька днів зодльда не навчиш, хоч скільки ешелонів не дай.
   
Так про шо стаття ?
Шо у нас є криша ?
   
Там в Штатах, вже мабуть охєрєвают від них, як це можна було все в світі так просрати.
И не иначе, и перемирие продолжается и ТГК в Минске в тупике, не продвигается дальнейшее разведение от линии разграничения ,
   
Так це Пономар й написав )))

так пишуть же якийсь колорадос, та и пох на цих опроминювачив хомячков
   
У мене два знайомих, з прізвищем Сорока.
Вони обидва хлопці зі сходу.
Сорока це гуцульське прізвище, мабуть були свого часу після приходу совєтів депротовані на схід, або там шукали кращу долю, 70 відсотків накової еліти в 70 роки на Донбасі складали виходці з Закарпаття.
   
70 відсотків накової еліти в 70 роки на Донбасі складали виходці з Закарпаття.
Є таке, що не завадило їх дітям зараз стати упоротими ватанами.
   
Так це Пономар й написав )))


це не Пономарь

у Пономаря такий слащавий стиль торговця гербалайфом, що його не переплутаєш

це якийсь провінційний послідовник, надто зашкварений попередньою роботою на Януковича, щоб світити реальне прізвище
   
Давно я такої маячні не читав
   
Это не аналитика, а слащавая пропаганда на грани истерики. Никакой новой информации, переливание из пустого в порожнее, а выводы не более чем предположения и хотелки автора.
   
це не Пономарь
у Пономаря такий слащавий стиль торговця гербалайфом, що його не переплутаєш
Так десь раніше  чи не пару років тому проскакувало, шо то він. Ну або як мінімум з його пулу літераторів )))
   
В принципі ситуація патова, може бути розв'язана лише військовим шляхом, якщо ніхто не дасть задню.

Ситуация и патовая, "ни мира, ни войны" и одновременно " время работает против хуйло".
 Я повторю свой тезис, что хуйло загнал ситуацию на  верх острой вершины горы, с которой ситуация обязательно рухнет вниз, но пока не понятно в какую сторону для Мира и Украины покатится.
 Однако понятно, что в какую бы сторону ситуация не станет развиваться, все они обязательно негативные для власти Ко и хуйло и вообще политического и экономического существования РФ.
   
Еще есть вариант что ФСБ устранит хуйла под предлогом - он спятил и поставят своего пешку.
   
cтаття написана в пропагандистському стилі.
підтверджень багатьом фактам нема, зокрема, такому: "Нужные совещания среди союзников проведены, план намечен и введен в действие. Решено ставку москвы принять и повысить".
   
Всегда с  искренним удовольствием наблюдаю потуги нищих умом и способностями людей, не способных в силу органической интеллектуальной малоразвитости, вместо возражений по сути выложенного материала, начинают хулить и унижать автора статьи ,искренне считая, что этой хулой, оскорблениями и навешиванием собак на личность автора, тем самым полностью и безоговорочно сразу скопом полностью разрушают все утверждения автора! :D
   
Після промови в Білому домі щодо останнього звіту про зайнятість і ріст робочих місць Байден заявив журналістам, що перебуває у «постійному контакті» з європейськими союзниками та українськими чиновниками.
«Те, що я роблю, — це об’єднати те, що я вважаю, найбільш повний і значущий набір ініціатив, щоб зробити пану хуйло дуже і дуже важко йти вперед і робити те, що люди хвилюються, що він може зробити. Але це правильно зараз", - додав він.
Держсекретар Ентоні Блінкен заявив у середу, що якщо Росія вступить у конфронтацію з Україною, Сполучені Штати дадуть відповідь «цілою низкою високоефективних економічних заходів, від яких ми утримувались у минулому».
І поки США продовжують обговорювати, яку військову допомогу направити Україні в умовах нарощування Росії, Блінкен також дав зрозуміти, що «якщо Росія відмовиться від дипломатії та знову вторгнеться в Україну, ми будемо готові діяти».
https://edition.cnn.com/2021/12/03/politics/biden-ukraine-russia-putin/index.html

Ясно. Ну йде підвищення ставок. Тільки, нажаль, хуйло не здасться...за нім - разєя ! І якщо він моргне - його зітруть...
   
Всегда с  искренним удовольствием наблюдаю потуги нищих умом и способностями людей, не способных в силу органической интеллектуальной малоразвитости, вместо возражений по сути выложенного материала, начинают хулить и унижать автора статьи ,искренне считая, что этой хулой, оскорблениями и навешиванием собак на личность автора, тем самым полностью и безоговорочно сразу скопом полностью разрушают все утверждения автора! :D
та тут целая свора юлькоботов только этим и занимается. Нет смысла на них обращать внимание .Блаженная публика
   
Медведев переизбран председателем «Единой России»
та вы шо?? ;o
А Соловей клеветал, что уберут его как спившегося и потерявшего человеческий облик
   
Ми давно знаємо, що ти кацапський мудак,  не треба нам постійно про це нагадувати

А я давно знаю, що ви -- дУрні

Нездатні ні на що крім обзивалок
Що з того?
Заперечити ж вам -- нічого
   
Но самое главное, этого продавца не впечатляли все их яхты-газеты-заводы-бентли и туфли из страусиной кожи, он все равно их презирал, как презирают людей низшего сорта, умений которых хватает только украсть и продать.

Угу, прєзірал
І від бабла їхнього відмовлявся
Oh, c'mon
   
мудак насрал на все подписанные договоры о дружбе и тд с Украиной, но при этом хочет новую бамажку что расширения не будет. Да хоть каждый месяц можно с ним подписывать цидульки. А потом взять в один момент за мягкое место и запхать ему эти бамажки.
   
  Що буде? А буде як у Криму: російські прапори, гроші, мова. І безпредєл. (А як же у перехідний період без нього?)  :gigi:
  Що ще цікавого буде? А усяка непотріб, котра ради вигоди сприйняла Незалежність України вмить дістане зі схованок партквитки.  :facepalm1: Усі на наші обранці в тому ж числі. Хто в еміграцію жити на афшорні заощадження, а хто на службу до нових "визволителів". (Блюющий смайлик)
  Буде перейменування вулиць взад, демонтаж памятників патріотам України, арешти активістів і т. д...
  А чого не буде?  А не буде примусової колективізації, штучно створеного голодомору, нацистьських газових камер тощо...
  А це значить не буде натовпів біженців як немає їх сьогодні із окуповіаного Криму...
  П.С. Прошу пофантазувати що буде, а що ні...  B-)
   
Так і буде. Так і було в 1918. Нічого нового.
   
Так і буде. Так і було в 1918. Нічого нового.
Так і я про те...  8-)
   
та тут целая свора юлькоботов только этим и занимается. Нет смысла на них обращать внимание .Блаженная публика
в основном это зелупы и кацапы с ишаками B-)
   
"Тут же, как на грех, в Украине, ключевом элементе цивилизационной борьбы запада с россией, дилетантская власть пофигистов профукала за два года все, что можно, отдав страну на разграбление олигархов и стала уже практически откровенно подыгрывать лаптестану, готовясь к сдаче." (С).
Точно писав якийсь наш, порохобот! Георгіо починає признавати свою помилку! Скоро на фупі тільки зеботи на зарплаті залишаться, ідейних не буде.
   
 Абсолютно уверен,что 7 декабря,если видеовстреча состомтся,хуйло предложат подписать условия полной и безоговорочной капитуляции в виде отвода войск от Украины.сворачивани я вредоносной деятельности и создания многих проблем и конфликтов на Западе и в Украине. полного прекращения хакерской деятельности в инете и тд.
 Все хотелки хуйло будут отметены.как абсолютно неприемлемые. Собственно последнее  уже откровенно и прямолинейно озвучено.
  хуйло будет фактически предложено  " Сиди в границах РФ и за них никак и ничем не высовывайся!"
 Но это мои предположения. Посмотрим, насколько они осуществляться.
 Одно понятно- хуйло ПЕРЕСТАЛИ УГОВАРИВАТЬ И МИРОУТВОРЯТЬ!
 Запад перешел на язык грозный предупреждений и скрытых угроз.!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія