Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Русский робот "Борис"

Re: Русский робот "Борис"

Тинікуянепойняв.  :-)o
Чи відбулась ХОЧ РАЗ в Україні аналогічна подія: провінційне місто, форум, великий шикарний зал, державна програма підтримки і т.д.
А ти про якісь аматорські гуртки і про китайські комплектуючі на базарі...  :facepalm1:

Так, я вас не зрозумів, я про те, що у нас діти мають можливості для творчості в цій сфері, бо в сучасному світі то цілком доступно. Не знаю де у нас в місті можна купити компоненти для arduino, але пару магазинів знаю. Хоча особисто я замовляв на aliexpress
   
Re: Русский робот "Борис"

Не думаю що ця тема відкрита для обговорення Країни роботів  :-)o

Для столичних мажорів то звісно не дивина. Столиця жирує.
А ти даффай розкажи про провінційні "мухосранськи"...  ;)  :-)o
   
Re: Русский робот "Борис"

Так, я вас не зрозумів, я про те, що у нас діти мають можливості для творчості в цій сфері, бо в сучасному світі то цілком доступно. Не знаю де у нас в місті можна купити компоненти для arduino, але пару магазинів знаю. Хоча особисто я замовляв на aliexpress

Я тобі йо :punish:  товчу, не про те що батьки купили дитяткові конструктор на алі, чи в якійсь школі фанат-вчитель веде гурток.
Я про ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ.
Шоб усе було шикарно... з великими козирними залами, шоби форуми, змагання, зустрічі, призи, стипендії.. і т.д. і т.п  8-)
   
Re: Русский робот "Борис"

Для столичних мажорів то звісно не дивина. Столиця жирує.
А ти даффай розкажи про провінційні "мухосранськи"...  ;)  :-)o
Вам мабуть слід пройти якісь курси по користуванню гуглом    :( 
Ну нічого я трохи допоможу, а далі вже  самі спробуйте - повинно вийти, в цьому нема нічого складного.


 Допомогти створити такі гуртки на Дніпропетровщині зголосилися викладачі Броварської школи робототехніки, що на Київщині.
Школи робототехніки вже працюють у семи містах області: Жовтих Водах, Кам'янському, Нікополі, Покрові, Першотравенську , Павлограді та Дніпрі.


   
Re: Русский робот "Борис"

Тинікуянепойняв.  :-)o
Чи відбулась ХОЧ РАЗ в Україні аналогічна подія: провінційне місто, форум, великий шикарний зал, державна програма підтримки і т.д.
А ти про якісь аматорські гуртки і про китайські комплектуючі на базарі...  :facepalm1:

Для мене той Ярославль це якась убога провінція... якийсь черговий російський "мухосранськ".
Так от... чи відбуваються аналогічні події в наших українських "мухосранськах" ...  типу Житомира, Вінниці, Черкас... B-)
І щоби на солов'їній. Виходить що тільки кацапоязикі з Харкова тих роботів і роблять.  :-G

https://www.youtube.com/watch?v=0OB8A2UrQog
Де в Україні "МІСТО РОБОТІВ"  ?  :-)o

плюсую, дуже важливе зауваженя
   
Re: Русский робот "Борис"
dmp

Я тобі йо :punish:  товчу, не про те що батьки купили дитяткові конструктор на алі, чи в якійсь школі фанат-вчитель веде гурток.
Я про ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ.
Шоб усе було шикарно... з великими козирними залами, шоби форуми, змагання, зустрічі, призи, стипендії.. і т.д. і т.п  8-)

...и чуваке в костюме робота. Шикарняк, стопудово, отличное развитие робототехники.

p.s. гуглите и обрящете, школ этих десятки и соревнования проводят, выставки и фестивали. Да в Киеве, уж извините
   
Re: Русский робот "Борис"

Вам мабуть слід пройти якісь курси по користуванню гуглом    :( 
Ну нічого я трохи допоможу, а далі вже  самі спробуйте - повинно вийти, в цьому нема нічого складного.


 Допомогти створити такі гуртки на Дніпропетровщині зголосилися викладачі Броварської школи робототехніки, що на Київщині.
Школи робототехніки вже працюють у семи містах області: Жовтих Водах, Кам'янському, Нікополі, Покрові, Першотравенську , Павлограді та Дніпрі.

https://youtu.be/gzydOFDZRAI

Ну так добре ж що є.  :good:  Я ж нічого проти не маю...  ;)
Ну і Дніпро - то майже столиця.  B-)
А я же ж жадібний.  :X
МЕНІ МАЛО !  :pooh_hone:

Воронеж

Пітєр

Астрахань

Кострома

Новгород

Челны

Кіров

Челябінськ

Бєлгород

Тамбов

Казань


ЧОМУ ПО НАШИМ ПРОВІНЦІЯМ ТАКІ ВИСТАВИ НЕ ГАСТРОЛЮЮТЬ ?  :-)o

Останнє редагування: 14 грудня 2018 00:13:27 від Naff-Naffchuk
   
Re: Русский робот "Борис"

Ну так добре ж що є.  :good:  Я ж нічого проти не маю...  ;)
Ну і Дніпро - то майже столицяB-)
А я же ж жадібний. МЕНІ МАЛО !  :pooh_hone:
Ну. ви мабуть не помітили, там окрім Дніпра ще трохи  містечок вказано  ;) . А започаткували цей "двіж" броварчани  :-)o 
   
Re: Русский робот "Борис"

Вам мабуть слід пройти якісь курси по користуванню гуглом    :( 
Ну нічого я трохи допоможу, а далі вже  самі спробуйте - повинно вийти, в цьому нема нічого складного.


 Допомогти створити такі гуртки на Дніпропетровщині зголосилися викладачі Броварської школи робототехніки, що на Київщині.
Школи робототехніки вже працюють у семи містах області: Жовтих Водах, Кам'янському, Нікополі, Покрові, Першотравенську , Павлограді та Дніпрі.

https://youtu.be/gzydOFDZRAI

аж серце защемило, коли подивився фотографії дітей в радіотехнічних класах
себе впізнав в дитинстві
я б пару сотен гривень перерахував цим ентузіастам, таким людям потрібно пам'ятники за життя ставити  (tu)

тільки б рахунок був вірним, щоб в правильні руки пішло
   
Re: Русский робот "Борис"

Псков

Сиквтивкар

Барнаул

Саратов


І т.д. докуя всяких "мухосранськів"  B-)


   
Re: Русский робот "Борис"

А взагалі-то звісно заздрісно, у великій красивій залі з купою молоді обісратись, показавши людину в костюмі робота і видати те за робота. Моя тонка натура не може витримати цього, сльози заздрощів просто душать мене, піду я спати. Сподіваюся хоч подушка зможе поглинути той потік гірких сліз.
   
Re: Русский робот "Борис"

Псков
https://www.youtube.com/watch?v=q8HO_ScwGRE


Пля, і в Пскові "діди костюм робота надєвалі"  :D

Не журналістика, а дно.
   
Re: Русский робот "Борис"

робот боріс
трохи підріс  [KA]
   
Re: Русский робот "Борис"

Вообще, такой костюм робота сделать, тоже нужно стараться. Порадуемся за Мордор, тот тоже работал над собой. Нет робота, так хоть оденем в робота. Вот тот пиджак и штанишки роботские, они не кисло в деньгах, ибо в одном экземпляре.
   
Re: Русский робот "Борис"

Пля, і в Пскові "діди костюм робота надєвалі"  :D

Не журналістика, а дно.
Так воно скрізь у "мухосрансках" однаково бо "Город роботов" то пересувна виставка яка гастролює по "по городам и весям"  :-)o
Так що костюми одні і ті самі
   
Re: Русский робот "Борис"

Вообще, такой костюм робота сделать, тоже нужно стараться. Порадуемся за Мордор, тот тоже работал над собой. Нет робота, так хоть оденем в робота. Вот тот пиджак и штанишки роботские, они не кисло в деньгах, ибо в одном экземпляре.
забули вони про самого аутентичного робота мейд ін юсср

 :lol:  :weep:

   
Re: Русский робот "Борис"

Вообще, такой костюм робота сделать, тоже нужно стараться.

Такі да.  B-)
Взять же к приміру тоже 3д друкованіє (котре було явно використане при виготовленні того костюмчика).
Так от кляті мордорці і тут нас перещеголяли.  :-)o
Про це можна пересвідчитись наявністю відповідної кількості тематичних сайтів, роликів, форумів.
А на ютюбі як копнеш, то складається враження, що чи не в кожному мордорському мухосранську якийсь дядя Вася на балконі щось ваяє на особистому 3д принтері.
А воть шото киянчєги зі львувянами шото якісь жлібковаті тіпочки... Чи то їх мало... чи жмотяться ділитися лайфхаками. :X

   
Re: Русский робот "Борис"

Буду признателен, если кто-то мне объяснит, с какого члена делать очевидные лажи? Зачем? Привыкнуть пора, что ложь вылезет боком всегда. Что за мазохизм такой?
   
Re: Русский робот "Борис"

   
Re: Русский робот "Борис"

Слипый, благодарю. Познавательно. Удивлен, что лурк не запрещен в мордоре.
   
Re: Русский робот "Борис"

Школи робототехніки розвиваються шаленними темпами. Ось наприклад одна з них - https://robocode.pro/schools/
І займаються там діти серйозними речами, їздять на міжнародні змагання.
   
Re: Русский робот "Борис"
dmp

Слипый, благодарю. Познавательно. Удивлен, что лурк не запрещен в мордоре.

их регулярно блокируют, после чего какой-то контент становится недоступным для кацапов
   
Re: Русский робот "Борис" Нове
dmp

Школи робототехніки розвиваються шаленними темпами. Ось наприклад одна з них - https://robocode.pro/schools/
І займаються там діти серйозними речами, їздять на міжнародні змагання.

Ты в концертном зале Житомере можешь показать пляски роботов (ой, дебилов в костюмах роботов)?  Нет? Так зачем портишь зраду какими-то школами??? В них дети еще какой-то богомерзкой электронике научатся, а не впаривать фуфло и пилить бюджет

Останнє редагування: 14 грудня 2018 13:24:36 від dmp
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія