Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Боженька пашутіл (городнє)

Re: Боженька пашутіл (городнє)

Масштабована картинка для наглядності))

Показати зображення...

Ого!
Я не про овочі 8-)
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

тю..
навіщо сині порвала?
їм ще рости мін у два рази!
тю.. я вже два тижні їх жарю. На риночку в селі вони вже є. Помідорки з ними разом купувалися, дик у мене першої, можна сказадь, на всю обласць помідорки зявилися, то і баклажки теж вже достигли значицця.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Ого!
Я не про овочі 8-)
цю... А про шо ти? Про балію?  :gigi:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

дик у мене першої, можна сказадь, на всю обласць помідорки зявилися..

хм...
а був подумав у травоядної трохи попустило...
помилився...
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

хм...
а був подумав у травоядної трохи попустило...
помилився...
цю... Я ж не тільки тут і не тільки з тобою спілкуюся. У мене по всій області є знайомі, про помідорки теж спілкуємося в тому числі. Що не так???
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

цю... Я ж не тільки тут і не тільки з тобою спілкуюся. У мене по всій області є знайомі, про помідорки теж спілкуємося в тому числі. Що не так???

та нє.. все норм, тільки цицку з вийми з борщу.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

імхо повна фигня заради 10-15 банок домашньої консервації займатися вирощуванням городини біля хати.
Саджай, прополюй, збирай...  І ще яке воно вродить чи померзне - хз.

Пішов на базар у сезон, вибрав яке і скільки треба і консервуй досхочу.

пс. Вангую - зараз почнуть нагружати шо "воно без хімії та гмо, то да  сьо..."

Поц,  мдхо
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Ого!
Я не про овочі 8-)
невже про коробку сірників? ;o
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

хм...
а був подумав у травоядної трохи попустило...
помилився...
ні,не помилився, кароффка після бану
стала на порядок пристойніше поводитись на форумі. :kez_04:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

арбузы Прикарпатья

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

арбузы Прикарпатья


в Кароффкиному контексті звучить ніадназначна) :D
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

арбузы Прикарпатья


;o  ;o  ;o
Моллі, Звідки у Вас фото карофкиного городу?
Бур"ян той самий, і земля точно така:
Показати зображення...
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)
LSD

імхо повна фигня заради 10-15 банок домашньої консервації займатися вирощуванням городини біля хати.
Саджай, прополюй, збирай...  І ще яке воно вродить чи померзне - хз.

Пішов на базар у сезон, вибрав яке і скільки треба і консервуй досхочу.

пс. Вангую - зараз почнуть нагружати шо "воно без хімії та гмо, то да  сьо..."
Куди тобі... Зранку встаєш і біжиш на город...
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

;o  ;o  ;o
Моллі, Звідки у Вас фото карофкиного городу?
Бур"ян той самий, і земля точно така:
корофку и меня разделяет думаю километров 600, а бурьян он везде одинаков, особенно после дождя хорошо растет

вот еще арбузики из ИФ области

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

імхо повна фигня заради 10-15 банок домашньої консервації займатися вирощуванням городини біля хати.
Саджай, прополюй, збирай...  І ще яке воно вродить чи померзне - хз.

Пішов на базар у сезон, вибрав яке і скільки треба і консервуй досхочу.

пс. Вангую - зараз почнуть нагружати шо "воно без хімії та гмо, то да  сьо..."
я вчера в ИФ была, цены на овощи посмотрела, честно говоря прифигела - от кабачков по 17 грн, баклажан по 50 и так далее

а так все свое, кабачками уток кормлю, сотэ поели, новые баклажаны растут, я немного их сажала - поесть хватит
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

арбузы Прикарпатья


ох нічого собі! Це вони зараз, на початку серпня вже такі, чи фото минулорічного врожаю?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

ох нічого собі! Це вони зараз, на початку серпня вже такі, чи фото минулорічного врожаю?
это вчерашнее фото, мне нравится выращивать бахчу, хотя арбузы я не очень то и ем
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

это вчерашнее фото, мне нравится выращивать бахчу, хотя арбузы я не очень то и ем
мої родичі в Тернопільській області кавуни вирощували, були доволі смачні, але невеличкі за розміром. Я й сам пробував, для експерименту, на дачі, але нічого не вийшло, виросли розміром, як кулак
Останні 2 місяці повністю відмовився від будь-яких фруктів тут, в Америці. Не смакують. А ось холодний кавун жеру кожного вечора
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

мої родичі в Тернопільській області кавуни вирощували, були доволі смачні, але невеличкі за розміром. Я й сам пробував, для експерименту, на дачі, але нічого не вийшло, виросли розміром, як кулак
Останні 2 місяці повністю відмовився від будь-яких фруктів тут, в Америці. Не смакують. А ось холодний кавун жеру кожного вечора
шо. навіть від ананаса?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

мої родичі в Тернопільській області кавуни вирощували, були доволі смачні, але невеличкі за розміром. Я й сам пробував, для експерименту, на дачі, але нічого не вийшло, виросли розміром, як кулак
Останні 2 місяці повністю відмовився від будь-яких фруктів тут, в Америці. Не смакують. А ось холодний кавун жеру кожного вечора
вот те круглые полосатые это кримсон свит, в прошлом году они у меня были больше 6 кг, в этом посмотрим. Сладости конечно той южной в них нет, но не скажу что как вода, были и в меру сладкие
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

вот те круглые полосатые это кримсон свит, в прошлом году они у меня были больше 6 кг, в этом посмотрим. Сладости конечно той южной в них нет, но не скажу что как вода, были и в меру сладкие
у нас місцеві кавуни вже є в продажу,
але теж не такі солодкі і смачні як херсонські..
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

та нє.. все норм, тільки цицку з вийми з борщу.
моя ти мася... Ти абшибся - то була не цицка, а мої сталеві яйки (вигляд знизу):

https://i.ibb.co/RNRRDyh/IMG-20220803-202228-DRO.jpg

Якщо то для тебе цицка, то я тобі співчуваю : ти в своєму житті ще цицьок нормальних не бачив..
А взагалі, я полюбляю в борщеві лоха пополоскати..

Як звучить дитяча приказка? Не сцо в компот - там повар ноги миє і підмивається. Так що, ти повинен радіти, що я снізошла до того, що в твоєму борщеві пополоскала своє хозявство.  :kez_04:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Отже, продовжуємо..  :gigi:

Садове:

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

собрала сегодня ведра три-четыре яблок. половину отдала соседской козе, половину завтра будем резать на сушку. А там под деревом еще ведра два лежит и на дереве до фигища :(
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

у нас місцеві кавуни вже є в продажу,
але теж не такі солодкі і смачні як херсонські..
с дынями проблема - много влаги, они трескаются. одна уже начинает желтеть, надеюсь доспеют
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

корофку и меня разделяет думаю километров 600, а бурьян он везде одинаков, особенно после дождя хорошо растет

вот еще арбузики из ИФ области


щиро заздрю Вашим кавунчикам. Минулого року з десяти насінин у мене прийнялося лише три і батоги були не довші 70 см та ще й пустоцвітні. В цьому році вирішила Долю не випробовувати.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

собрала сегодня ведра три-четыре яблок. половину отдала соседской козе, половину завтра будем резать на сушку. А там под деревом еще ведра два лежит и на дереве до фигища :(
во-во!! У мене теж Слави лежить як гною. Не знаю, сушити її чи ні.. грушок вже трішки насушила разом з абрикосками.
Але я якщо сушитиму, то еанизуванням, а не розкладанням на декові як нрушки і абрикоски. У мене вже і цвяхи до мене в причілку позабивані і провалка понатягувана між ними.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

с дынями проблема - много влаги, они трескаются. одна уже начинает желтеть, надеюсь доспеют
у мене ще не тріскають.  ;o
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

...Хочу зробити з яблук яблучний оцет)))

Хтось робив?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

...Хочу зробити з яблук яблучний оцет)))

Хтось робив?
якщо потрібен детальний рецепт, я запитаю у свекруні і тут викладу покроково - вона все життя його робила за виключенням останніх 3-х років.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

якщо потрібен детальний рецепт, я запитаю у свекруні і тут викладу покроково - вона все життя його робила за виключенням останніх 3-х років.

О, буду дуже вдячна!
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

О, буду дуже вдячна!
добре. Завтра вранці розпитаю і запишу в деталях.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Не сцо в компот - там повар ноги миє і підмивається. Так що, ти повинен радіти, що я снізошла до того.. 
от не факт що повар переміг, адже суть в тому, хто першим зіпсує компот.
Так що тому повару варто спобувати те чим він підмиватись зібрався.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

...Хочу зробити з яблук яблучний оцет)))

Хтось робив?
він є у магазинах, кажуть що дуже корисний для людського організму,
допомагає впоратися з багатьма хворобами, навіть хронічними,
але у нього є протипоказання, зокрема це шлункові проблеми - гастрит і виразка. 
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Тамілачька, як же ти вже заябала тим, що ускрізь сунеш свого тупого, смердючого носа. Та і без тебе всі знають, що БУДЬ-ЯКИЙ оцет шкідливий при виразках і гастритах. І не треба тут розказувати, що фабричний оцет є ідентичний домашньому, якщо той правильно приготований.

І щоб двічі не вставати: повара не ябуть проблеми лохів, адже пити той компот потім не йому.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

...Хочу зробити з яблук яблучний оцет)))

Хтось робив?

Дуже смачний, в тому році робив.
Нажаль на кацапській


   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Розказую со слов своєї свекруні:

Яблука розрізаємо на чвертки і видаляємо серцевини і плодоніжки. Мелемо на мясорубку, а не сокодавку - так краще грає. Скидаємо все разом із жмихом у бутиль і накриваємо марлечкою. Грає 3 місяці. Проціджуємо і розливаємо по пляшках. Бажано в скло.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Дуже смачний, в тому році робив.

https://www.youtube.com/watch?v=U_Pm2PhInIw
звичайно що в інтернеті можна знайти будь-яку потрібну інфу,
не обов"зково турбувати кароффкину свекруню.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

повара не ябуть проблеми лохів, адже пити той компот потім не йому.
дякую, тепер все ясно, то я невірно зрозуміла твою фразу там де "не сцо",
для тебе то означає "пити", а я грішним ділом подумала про інше...  :blush2:  каюсь :suicide2:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія