Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов



1. Війна Ахмєтова і Вови. Хто кого.
2. Феномен Лі Куанг Ю полягає у впровадженні смертної кари і величезних штрафів за все.

Цікаво і гарно як завжди.

   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Та все чудово зрозуміло в питанні чому.
По-перше, ми маємо під боком агресивну Кацапію, яка продовжує контролювати ключові позиції в Україні, і по-друге, наявність величезного прошарку тупих мирось і розумних велесових, які голосують за ставлеників цього агресивного сусіда.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Смотрел на ютуб, где то ссылка в теме ФУП. Раскатал Бурбу за выполнение указаний Ермака .
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Смотрел на ютуб, где то ссылка в теме ФУП. Раскатал Бурбу за выполнение указаний Ермака .

і правильно зробив
а то секретний генерал, який слухає х..й зна кого
тьху!
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

насправді, революція була одна, у 1991 році: а)проголошення незалежності б)зміна суспільного ладу.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

насправді, революція була одна, у 1991 році: а)проголошення незалежності б)зміна суспільного ладу.

ага, з головним ідеологічним комунякою на чолі  :(
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Ти можеш зробити хоч сто революцій, але прийде на вибори мирося і проголосує за якусь жидівську шлюху, аби українця до влади не допустити.
Тому Порох має сидіти за те, що не ввів воєнний стан і не перестріляв всю ту зелену прокацапську пизздоту, яка мародерила всі роки війни, а потім щей владу захопила руками мирось.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Феномен Лі Куанг Ю полягає у впровадженні смертної кари і величезних штрафів за все.

Бубочка кару не введет. Как бы ему не хотелось.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Бубочка кару не введет. Как бы ему не хотелось.

ясна річ, кого ж карати, себе?
а так, домайданились українці до матьорого олігархату, у якого все під контролем, на чолі з жидокацаповатою...
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Феномен Лі Куанг Ю полягає у впровадженні смертної кари і величезних штрафів за все.


я всегда подозоевал что дроздов нездоров головой )) спасибо за подтверждение.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Ти можеш зробити хоч сто революцій, але прийде на вибори мирося і проголосує за якусь жидівську шлюху, аби українця до влади не допустити.
Тому Порох має сидіти за те, що не ввів воєнний стан і не перестріляв всю ту зелену прокацапську пизздоту, яка мародерила всі роки війни, а потім щей владу захопила руками мирось.

угу, а потім застрелитись самому
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

я всегда подозоевал что дроздов нездоров головой )) спасибо за подтверждение.

ну хіба в тому, шо недоговорює
розстріли в наших умовах повинні бути масовими
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Ти можеш зробити хоч сто революцій, але прийде на вибори мирося і проголосує за якусь жидівську шлюху, аби українця до влади не допустити.
Тому Порох має сидіти за те, що не ввів воєнний стан і не перестріляв всю ту зелену прокацапську пизздоту, яка мародерила всі роки війни, а потім щей владу захопила руками мирось.
,
А прийдеш ти і проголосуєш за гидоту, в якої один божок-Мамона і все...
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

ну хіба в тому, шо недоговорює
розстріли в наших умовах повинні бути масовими

я смотрю вы от дроздова недалеко ушли))
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Ти можеш зробити хоч сто революцій, але прийде на вибори мирося і проголосує за якусь жидівську шлюху, аби українця до влади не допустити.
Тому Порох має сидіти за те, що не ввів воєнний стан і не перестріляв всю ту зелену прокацапську пизздоту, яка мародерила всі роки війни, а потім щей владу захопила руками мирось.

+++
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

не перестріляв всю ту зелену прокацапську пизздоту
Это же миллионы людей. Совсем уже поехал?
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Это же миллионы людей. Совсем уже поехал?

то не я таке казав
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

25 липня 2014 року, під час війни на сході України, виступив із підтримкою ініціативи «Мобілізація = Геноцид» і закликав українців об'єднуватись проти мобілізації
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Примечательно, что народ тут в роли микимауса, а значит, будет драка ворюг между самой, никто не станет поддерживать никого из них и тем более не выйдет в поддержку. И еще один плюс - если народ не ведется, то и путлеру ничего не светит в плане устроить беспорядки и под эту лавочку напасть.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

я смотрю вы от дроздова недалеко ушли))

далеко чи близько - неважливо
важливо, щоб системні зміни були зафіксовані
масово )
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

то не я таке казав
Да. Прошу прощения.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

далеко чи близько - неважливо
важливо, щоб системні зміни були зафіксовані
масово )

если для "системных изменений" вам надо убивать людей, то лучшее что вы можете сделать для системных изменений- застрелиться ... а лучше что может сделать общество для защиты от вас - застрелить вас... в рамках самообороны.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

,
А прийдеш ти і проголосуєш за гидоту, в якої один божок-Мамона і все...
Незрозумілий натяк. Я ні овоча, ні Пороха, ні блазня президентами не обирав, на відміну від декого.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

25 липня 2014 року, під час війни на сході України, виступив із підтримкою ініціативи «Мобілізація = Геноцид» і закликав українців об'єднуватись проти мобілізації
хто?
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов


1. Війна Ахмєтова і Вови. Хто кого.

Якого-такого "Вови"?
Це, як з лялькою на руці воювати
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

хто?

Остапчик
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Один я тут не знаю, кто это такой - Дроздов?

И почему я этого чюдика должен слушать?
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Бубочка кару не введет. Как бы ему не хотелось.
Ну если Труху посадят, уже будет показатель, что не сливают внаглую дела, как при Пете .
і правильно зробив
а то секретний генерал, який слухає х..й зна кого
Тем самым отнял героя у особо одаренных  . А Ермак не подтвердил  разговор о переносе спецоперации .
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

25 липня 2014 року, під час війни на сході України, виступив із підтримкою ініціативи «Мобілізація = Геноцид»

якщо повністю, то:
25 липня 2014 року, під час війни на сході України, виступив із підтримкою ініціативи «Мобілізація = Геноцид» і закликав українців об'єднуватись проти мобілізації кого-небудь, крім добровольців і професійних силовиків, до лав української армії.

а ще
20 жовтня 2016 під час круглого столу в Івано-Франківську, присвяченому захисту прав і свобод переселенців на Прикарпатті, Дроздов назвав внутрішніх переселенців «втікачами», «гостями» та винуватцями війни. Ця заява, що розпалює ворожнечу між мешканцями Східної і Західної України, обурила присутніх на круглому столі донеччан та луганців.[6]

прямо і в лоб
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

если для "системных изменений" вам надо убивать людей, то лучшее что вы можете сделать для системных изменений- застрелиться ... а лучше что может сделать общество для защиты от вас - застрелить вас... в рамках самообороны.

отже зафіксуємо, шо ви проти системних змін, вас все влаштовує (а головне - проти Сінгапуру...)
але так не буде
рано чи пізно
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

наявність величезного прошарку тупих мирось
миросі працюють за гроші і українками тільки прикидаються.

Зе звісно не спрощує сентенції, що національна риса українців - легковірність.
Мені "прививку" від цього зробила ще в дитинстві мама. Але ж не всіх вчать вдома. Тому конче необхідна "методика НЕ ВІР", щоб  донести правдифу інфу до кожної української родини і виховання дитини починати змалечку.
А миросі завжди будуть облудливо брехати.

Останнє редагування: 23 листопада 2021 10:38:02 від ЛАРТА
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

отже зафіксуємо, шо ви проти системних змін, вас все влаштовує (а головне - проти Сінгапуру...)
але так не буде
рано чи пізно

я против убийств людей в политических целях.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Незрозумілий натяк. Я ні овоча, ні Пороха, ні блазня президентами не обирав, на відміну від декого.
Якщо ви не голосували за Пороха у другому турі, то ви тим самим привели до влади блазня. Така сама мирося, на жаль.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

я всегда подозоевал что дроздов нездоров головой )) спасибо за подтверждение.
М'ягко кажучи - не до кінця продумує, бо всього-навсього журналіст і відповідальність ніякої.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Така сама мирося
У вас така нездорова реакція на наявність такого дописувача?
Хоча, хоч так зможете приборкати безпорадність...
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

Якщо ви не голосували за Пороха у другому турі, то ви тим самим привели до влади блазня. Така сама мирося, на жаль.

О.Дроздов: Майдан-реванш за Петра неможливий в принципі.
Тому такі ларти вічно вчорашні і як мінімум - непотріб для українства.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

У вас така нездорова реакція на наявність такого дописувача?
Хоча, хоч так зможете приборкати безпорадність...
Я на дописувача Мирославу практично не звертаю увагу і дуже дивуюся як інші входять з нею в полеміку. Але кожному своє.
Спррава в тім, що "мирося" - це вже тут "нарицательное" - узавгальнюючий термін, що означає глупу українку, яка не відає, що творить.
Я трішки спростовую, бо це дійсно тільки глупий персонаж Турівської. Така роль.
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов
Ali

Смотрел на ютуб, где то ссылка в теме ФУП. Раскатал Бурбу за выполнение указаний Ермака .

возможно так не все так просто было как нам говорят...

может Ермак намекнул что все уже слито и осталось только по тихому сматывать удочки,  или еще какой компромат был

а вот то что про операцию Ермак в принципе был в курсе - это однозначно держ. зрада и бубочке после окончания правления светит срок
   
Re: На порозі грандіозного шухеру. О.Дроздов

О.Дроздов: Майдан-реванш за Петра неможливий в принципі.
Тому такі ларти вічно вчорашні і як мінімум - непотріб для українства.
От ніяк не зрозумію, чи у людей відсутня логіка, чи то така нова кацапська технологія заговорювати питання.
Ларта пише про минуле, а тут уже кардинальний висновок, де йдеться  про майбутнє. От чого б це, питається?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія