Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Андрей Рева: борьба с ФОПами ITшников и журналистов не коснется

Это ключевые слова. Если проголосовать за брехливого гетьмана, то СРАЗУ ПОСЛЕ ВЫБОРОВ они все это сделают.

ні, ви помиляєтеся.
по-перше є ще вибори у ВР. по-друге, Порошенко - друг і захисник ІТ галузі.

саме тому всі ІТшники твердо за Петра!
   
Тупому політруку Реві зробили атата по дупі на Банковій?
   
Рєві потрібно прогрівать мотор та думати, куди він буде "рвать кохті", а не давати інтерв'ю!
   
Тупому політруку Реві зробили атата по дупі на Банковій?

ІМХО так.
За такі ініціативи перед виборами взагалі треба чоботом по мармизі бити.
   
хто боявся?
я уклав парі на ФУПі на пляшку «SHERIDAN's» що для ІТшників зроблять виключення.
Тобто, ти, свідомий українець, високодуховний ІТішник і далі будеш недоплачувати щомісяця $800, а за 5 років $50 000.
А як ти тут паскудив манюпаса, що хотів раз в 5 років зекономити на розмитненні $3000. :pooh_lol:
   
За такі ініціативи перед виборами взагалі треба чоботом по мармизі бити.
Ти вважаєш, що все це він робить з власної ініціативи?
   
Рєві потрібно прогрівать мотор та думати, куди він буде "рвать кохті", а не давати інтерв'ю!

Думаю Ви перебільшуєте.
Навряд чи Порошенко після перемоги на виборах буде якось переслідувати Реву. Хоча зняти звичайно можуть.
   
Тобто, ти, свідомий українець, високодуховний ІТішник і далі будеш недоплачувати щомісяця $800, а за 5 років $50 000.
А як ти тут паскудив манюпаса, що хотів раз в 5 років зекономити на розмитненні $3000. :pooh_lol:

Кого я паскудив? Читату будь-ласка.
   
Ти вважаєш, що все це він робить з власної ініціативи?

Так
   
Думаю Ви перебільшуєте.
Навряд чи Порошенко після перемоги на виборах буде якось переслідувати Реву. Хоча зняти звичайно можуть.
Можеш на - ти! Але Україна не витримає Кнура ще 5 років! Навіть, якщо він сфальшує, то довго не протримається!
   
ІМХО так.
За такі ініціативи перед виборами взагалі треба чоботом по мармизі бити.
Мармиза, скільки військового збору за 5 років заплатила?
   
Можеш на - ти! Але Україна не витримає Кнура ще 5 років! Навіть, якщо він сфальшує, то довго не протримається!

Не можу погодитися.
І Порох протримається, і Україна витримає. Навіть розквітне.
   
Мармиза, скільки військового збору за 5 років заплатила?

ПНХ, чмо.
   
Кого я паскудив? Читату будь-ласка.
Хіба не ти? Тут всі ІТішніки купили авто в салоні, і дуже переживали що манюпас з середньою зарплатою $250 не хоче платити мито.
І взагалі, заважає на шляхах білим людям.
   
ПНХ, чмо.
тобто зажав бабло :pooh_lol:
   
я вірю що Порошенко не дасть ІТ "в обіду", бо то для Пороха крім всього іншого то священна піар-корова. тому поки буде Порох з ІТ нічого поганого не трапиться.

А якщо трапиться станеш юльком чи зєлєнушкой ?
   
Хтось вірить цій жирній пиці? Воно ж збреше - й оком не моргне!
Де в проекті закону написано "крім айтішніків та журналістів"? Га?
Піздюк сраний!

+

Швидше всього пздить. Це буде як з тим " ви можєтє нє платіть за переплати за газ в платєжках"..
В платєжках ? А в судах ?
   
Хіба не ти. Тут всі ІТішніки купили авто в салоні, і дуже переживали що манюпас з середньою зарплатою $250 не хоче платити мито.
І взагалі, заважає на шляхах білим людям.

мою читату давай
   
А якщо трапиться станеш юльком чи зєлєнушкой ?

звичайно ні. буду дивитися на нових політичних лідерів. тих хто за ІТ.
   
мою читату давай

 (tu)

Мені сподобалась ачєпятка.
   
Петро просто найкращий

А Бог ?
   
А Бог ?

Бог - це певний Абсолют, який є непорівняльним ні ж чим в межах нашого буття, оскільки Бог існує поза його межами.
   
Бог - це певний Абсолют, який є непорівняльним ні ж чим в межах нашого буття, оскільки Бог існує поза його межами.

Та куди  Абсолюту до Петра.
   
звичайно ні. буду дивитися на нових політичних лідерів. тих хто за ІТ.

Ім*я сєстра ? Звідки вони нові візьмуться ?
   
Та куди  Абсолюту до Петра.

Це так само абсурдно, як сказати "та куди нескінченності до мільярда"
   
Ім*я сєстра ? Звідки вони нові візьмуться ?

може в політику підуть Нєфьодов, Вітренко, Шимків, ще хтось. Буду дивитися.
   
Що сказав пан Рева:
Рева заявил, что закон критикуют айтишники и журналисты-фрилансеры, которых он не касается. Речь идет о крупных работодателях, которые используют инструменты, предназначенные на поддержку малого бизнеса, чтобы оптимизировать налогообложение.

Тепер беремо велику айтішну компанію: Софтсерв наприклад
Тут працює більше 5 тис айтішників.

Якщо у законі не буде прямо прописаного винятку для Айті компаній  то будемо мати по закону таке:

1. Компанію заставлять оформити трудові відносини з підприємцями. Внаслідок чого компанія буде змушена платити 19% подоходного податку з кожного працівника.
2. Працівник айтішник буде платити замість 5-ти відсотків 21%. І компанія також буде домовлятись з працівниками, на кого перекласти податковий тягар 19% з пункту 1. Швидше за все це перекладуть на працівника.

Це один і той самий хрєн, тільки називається інакше.

А  в загальному то так, чиновникам можна вірити на слово. Айтішників не зачепить, зачепить айтішні компанії, які у свою чергу зачеплять айтішників.
У текстах пана Реви немає жодних аргументів, що буде інакше  :)

 
   
може в політику підуть Нєфьодов, Вітренко, Шимків, ще хтось. Буду дивитися.

 X(

А Коболєв ?
   
Це так само абсурдно, як сказати "та куди нескінченності до мільярда"

Ну це ж ти не вважаєш абсурдом.

Петро просто найкращий
   
Ну це ж ти не вважаєш абсурдом.


не вважаю. серед усіх президентів України він найкращий.
   
X(

А Коболєв ?

він не піде в політику. але якщо піде - буду і його розглядати як того кого можна підтримати.
   
Малоївший худесенький Рєва - то слова з параші.
А ось слова РОЗРОБНИКА цього закону:
Mykhaylo Kobtsev Sapronov Yuri та я не против, но есть обязательста гражданина и резидента , это то , что не обсуждается. Заплати и отстаивай права на рациональное использование своих налогов.. революциями, пикетами, выборами итп.! И.... не понимаю, почему инженеры , исследователи , металлурги платят 18+22 а айти нет. Ведь все создают продукт, причем экспортный . Я уже не говорю , про пенсии и местные бюджеты.



Тут дуууууже багато цікавого, як б'ється серце дупутата за прибиральниць, сантехників та інших інженерів.
І усе ускоязично так, скрєпно - бо пропонує їхати з країни, якщо не до вподоби те, що вони приймають.

   
Ніхто не хоче фуїв напхати та Рєвою по мордасах відметелити пана Михайла Кобцева?
Осьосьо:
   
Бухааахааа!
На боязкі закиди про "спецумови для IT":


Що, пацани, скуштували фуя?(с) :fuck:
   
Пхххх! :)
З цих постів ЯВНО видно, що закон писався САМЕ для IT!
Нє, Рєві за жирними щоками видніше, ніж автору закону, так  :shuffle:
Помилки у ключових словах "пЕреференциях", "переОкос". Ну, там весь текст - жах-жахіття  :girl_were:
   
Истерика Миши в мордокниге живо напомнила  :gigi:
   
Він там ще й матюкався, так "делить наши деньги" хочеться!  :censored:
   
От мені цікаво, #ITтвердозапетра проти бляхарів шкварчали? 
 X(
Може, пора перевзуватися у повітрі? :snoozer_0:
   
Именно так и будет. Нет ни малейших оснований доверять брехливой воровской педросволоте.
О, глвноед увидел куда блевануть.

Нельзя доверять никаким чиновникам, ни Петинім, ни Юлиным, ни Агнешкиным, ни Дональдовым.
   
Если проголосовать за брехливого гетьмана, то СРАЗУ ПОСЛЕ ВЫБОРОВ они все это сделают.
прошу вибачення шановних айтішників, але це дрібниця у порівнянні з обіцяним холодним миром (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія