Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А почему борцы за мову считают себя культурными гражданами, а борцов за язык быдлом?

Слав Написав:
 -------------------------------------------------------
 > тебе хто та запрещал па руски ботать?
 
 Слав, цей Закон не стосується Тернопільської області. Жодним чином. І Львівської також. І Волинської теж не стосується, Житомирської. Навіть Києва він не стосується.
 
 Чи для тебе є принциповим, аби приватні підприємці Донецької області подавали звіти у податкову українською мовою? Так вони іх і зараз здають російською, тільки на україномовних бланках. Фіча в тому, що прийняття цього Закону нічого не змінює в реальному житті України. Взагалі нічого.
Не змінило? Війну отримали через ваш "закон" і вашу кацапоязикість
   
коцапйо, укроси, упороті скацаплені хахли включили колективного дурака і роблять вигляд що не розуміють  про що йде мова..
а  мова йде про виживання українського етносу до якого ви не  належите, а це виживання неможливе без домінування української мови
вперто тримаючись за кацапоязик, знаходячись в одному інформаційному просторі з кремлем, сповідуючи з ним одні цінності,   ви будуєте в Україні  альтернативне узкоязике суспільство яке є загрозою існування української України тому  якщо вам не завадити, то  рано чи пізно або ви злиєтеся з москалями, а це війна..
Тому ваш язик будуть щемити і чим далі тим більше, а вам перетворювати на маргіналів
   
о  :facepalm: мовнюкам тему подкинули  :weep:
   
о  :facepalm: мовнюкам тему подкинули  :weep:

а що ви маєте проти "мовнюків"?
Наприклад я здебільшо в своєму житті спілкуюсь англійською бо працюю в англомовному середовищі, дома суміш рос/укр, а на форумі виключно українська!
   
2012 рік , Алєжка !
Такі як він і привели в країну війну.
А тепер порівнює себе з Маннергеймом.
Мова йому, пля, жити не давала.
Але переїхав не в московитські іпєня, а до Києва.
   
а що ви маєте проти "мовнюків"?
Упороті усскоізичниє поділяються на три категорії: окупанти, нащадки окупантів та манкурти.
   
Обычные двойные стандарты с стиле разведчик-шпион

есть прекрасный ответ на этот вопрос :)
   
а що ви маєте проти "мовнюків"?
Наприклад я здебільшо в своєму житті спілкуюсь англійською бо працюю в англомовному середовищі, дома суміш рос/укр, а на форумі виключно українська!

 :facepalm: мовнюки это те кто постоянно плачут об обиженной мове. обычно это нудные тупые западенцы, им то не знать как мова забижается в западенщине
   
Если я не ошибаюсь то тут давеча какойты алежка расказывал шо он типа вкурил еще в 2010 шо по языковому вопросу его разводили и он как лохЪ подзаборный велся. :weep:

Но в 2010 он все понял и осознал :lol:
   
:facepalm: мовнюки это те кто постоянно плачут об обиженной мове. обычно это нудные тупые западенцы, им то не знать как мова забижается в западенщине

Ось саме тому "борцы за мову считают себя культурными гражданами, а борцов за язык, типу Chuk, гуманист, быдлом",

BTW, я киянин.
   
Ось саме тому "борцы за мову считают себя культурными гражданами, а борцов за язык, типу Chuk, гуманист, быдлом",

BTW, я киянин.

ага,  :facepalm: типичный куянин в десятом поколении. на поверку будет понаехавший селюк с промытыми мозгами. велком  до реальности матричная батарейка  :weep:
   
Москвомовні всі однакові.
Що Алєжка, що Турчинофф і далі по списку.
   
Так Алежка прав. Мовнюкы в себе на західній порядок навести не можуть а лізуть зі своїми повчаннями.
   
Все ответы в соседней ветке.

Там же и написано,  что менялся я не сразу, а с 2008 по 2013 год  от изменения взглядов на отношение с РФ, до переоценки истории Украины.

В 2013 еще проскальзывали старые взгляды
   
Согласитесь,  что за последние 4 года в Украине практически исчезло противостояние по языковому вопросу.  И уровень использования  украинского стал намного выше.  Как в жизни, так и в СМИ.  Стоило только перестать спекулировать на этой теме
   
А Людаса просишь-просишь,  чтобы он все постил в одной теме,  а он что глухонемой. Бери пример с меня. Все цитаты в одной ветке. Там же, надеюсь,  будут и все ответы
   
Все ответы в соседней ветке.

Там же и написано,  что менялся я не сразу, а с 2008 по 2013 год  от изменения взглядов на отношение с РФ, до переоценки истории Украины.

В 2013 еще проскальзывали старые взгляды

 (P)


Тепер в 2013  проскальзивало ?  А то скользіло до 2010 ? Ти не людина. Ти вазелин.
   
Все ответы в соседней ветке.

Там же и написано,  что менялся я не сразу, а с 2008 по 2013 год  от изменения взглядов на отношение с РФ, до переоценки истории Украины.

В 2013 еще проскальзывали старые взгляды
Похвальна еволюція!
   
потому что они сами быдло
Речі потрібно називати своїми іменами.Все логічно.
   
(P)


Тепер в 2013  проскальзивало ?  А то скользіло до 2010 ? Ти не людина. Ти вазелин.

Вот если бы ты не прыгал по веткам,  а читал бы все внимательное,  то ты бы увидел

Т.е. путь от осознания до исцеления занял 5 лет.  С 2008 до 2013 года.

Как и  путь до осознания тоже занял примерно 5 лет (с 2003 до 2008).

Причем ремиссий у меня пока не замечено. 
   
ага,  :facepalm: типичный куянин в десятом поколении. на поверку будет понаехавший селюк с промытыми мозгами. велком  до реальности матричная батарейка  :weep

Дiйсно, жаль Київ, справжнi кияни повиїжджали, а ось таке Chuk i г понаїхало  (td)
   
Причем даже в этой теме я уже сильно отличаюсь от себя же образца 2006-2008 года.  Намного меньше агрессии
   
Дiйсно, жаль Київ, справжнi кияни повиїжджали, а ось таке Chuk i г понаїхало  (td)

Він в Києві не живе, поїхав до клятих піндосів на заробітки - трагедія рускомірної свідомості, бабло перемагає відразу до зла.
А може і не трагедія зовсім.
   
Согласитесь,  что за последние 4 года в Украине практически исчезло противостояние по языковому вопросу.  И уровень использования  украинского стал намного выше.  Как в жизни, так и в СМИ.  Стоило только перестать спекулировать на этой теме

хоть бы гуглятрпнслятором воспользовался, если мову осилить не можешь  :facepalm:
   
Согласитесь,  что за последние 4 года в Украине практически исчезло противостояние по языковому вопросу.  И уровень использования  украинского стал намного выше.  Как в жизни, так и в СМИ.  Стоило только перестать спекулировать на этой теме

Протистояння зникло не через відсутність спекуляцій, а через слабкість політичних сил здатних протистояти утвердженню української.
Закон про квоти(на українську мову в Україні  :facepalm1:  ) навіть десять років тому викликав би демарші у ВР посильніше "НАТО - НІ".
А зараз...
До речі, якщо так гарно вчився в школі, то українську давно міг засвоїти і користуватись, принаймні це значно легше ніж англійською.
   
о  :facepalm: мовнюкам тему подкинули  :weep:

ось і бидло узкоязике вилізло
   
Так, будете устраивать срач,  начну пользоваться кнопкой.  Давайте без оскорблений
   
Протистояння зникло не через відсутність спекуляцій, а через
через те  що нема донбасу з кримом...як тільки повернеться донбас зразу ущемльонні заспівають свою пісеньку..
тому поки вони не повернулися потрібна жорстка і швидка українізація
   
Причем, практически во всех темах раньше, я боролся за статус русского, а не пытался принизить украинский.  По крайне мере я не помню,  чтобы я писал,  что мова это для селюков и вуйек. Этим я и отличаюсь от кацапов.
   
Людас,  и точно как мне сейчас стыдно за свои старые ветки, так тебе будет стыдно за свои. В которых ты поешь в унисон с юльками и ольгинцами практически по всем темам
   
Людас,  и точно как мне сейчас стыдно за свои старые ветки, так тебе будет стыдно за свои. В которых ты поешь в унисон с юльками и ольгинцами практически по всем темам

 :facepalm: мбугага  :facepalm: ну людас точно не юлек, тогда он получается ольгинец  :gigi: .  И завтра олезки при власти будут топтать предателей людасов. вот это будет веселуха  X(
   
:facepalm: мбугага  :facepalm: ну людас точно не юлек, тогда он получается ольгинец  :gigi: .  И завтра олезки при власти будут топтать предателей людасов. вот это будет веселуха  X(

Он помогает юлькам усадить на табуретку Тимошенко.  А кацапам убрать Порошенко.

Также он всячески пытается снизить моральный дух граждан Украины,  причитая как все плохо.  И это в условиях жесточайшей информ войны,  которую ведет против нас РФ.

По сути всего его действия идут на пользу юлькам и кацапам

Останнє редагування: 27 грудня 2018 09:11:36 від Alezka
   
Шовіні́зм (фр. chauvinisme, в англ. версії — джингоїзм) — пропагування національної переваги на чужих етнічних територіях (на територіях іншої етнічної спільноти одним народом (нацією) — іншим народам (націям)).

А позвольте понитересоваться, шановный пан, на чьих этничных территориях вы сами проживать изволите? Нешто индейских?  ;o
   
:facepalm: мовнюки это те кто постоянно плачут об обиженной мове.
обычно это нудные тупые западенцы, им то не знать как мова забижается в западенщине

Чому русскіє масово переїжджають жити у ту прокляту западенщину?
   
Слав Написав:
 -------------------------------------------------------
 > Alezka Написав:
 > -------------------------------------------------------
 > > Ну, а вообще типичный совковый подход - запрещать и боятся любых гражданских
 > > свобод
 > 
 > 
 > тебе хто та запрещал па руски ботать?
 
 
 Кто-то хоть как то ущемляет твои права разговаривать на украинском?

Йооо. Алєжка, на сьогодні СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ Київ - насильственно московізоване місто, московізоване в результаті проведеної в 1970-80-ті роки спецоперації, місто де ще в 1960-ті переважна більшість мешканців спілкувалися українською, а сьогодні я не можу знайти в своєму районі школу, де б зібралися україномовні учні і вчителі для сина...
Якщо ти, людина що втекла від московітських військ так і не зрозуміла що окупація стала результатом узькомірізації твого рідного краю, і це вкрвй небезпечно ДЛЯ ТВОЇХ ДІТЕЙ, то який в біса ти менеджер, коли 2+2 скласти не можеш??? Або ти вме прекрасно складаєш, і насправді бажаєш тотальної окупації України х'йлом.
   
:facepalm: мбугага  :facepalm: ну людас точно не юлек, тогда он получается ольгинец  :gigi: .  И завтра олезки при власти будут топтать предателей людасов. вот это будет веселуха  X(


Алєжки і зараз при владі. Тому Україна і в сраці.

" Каков поп  - таков пріход "  (с) їх прислів*я
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія