Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Козацькі родоводи є, чи навозне населення навезли в Україну і їм гімн не співають?

Шановні фупчики, чи є серед вас хто козацького роду?


Козацькі прізвища це козацький родовід, це скільки прадіди родоводи тягнули, щоби сьогодні не було , чи як?
   
Шановні фупчики, чи є серед вас хто козацького роду?
Козацькі прізвища це козацький родовід, це скільки прадіди родоводи тягнули, щоби сьогодні не було , чи як?
Що це?
   
Мені тут питання поставили, що означає козак, козацького роду людина.

Відповідь:

козак це людина котра у козацькому товаристі, або людина яка явила при якихось подіях прояв козацького духу, безстрашна, кмітлива, рішуча,с вободолюбляча, вільна людина.
 Під час майданів козаки по пояс зверху стояли під водометами та сміялися в обличчя катам.


Козацького роду - це коли людина від прадідів отримала геном вільного козака.
 
   
Що це?

Це що, що?
   
Мені тут питання поставили, що означає козак, козацького роду людина.

Відповідь:

козак це людина котра у козацькому товаристі, або людина яка явила при якихось подіях прояв козацького духу, безстрашна, кмітлива, рішуча,с вободолюбляча, вільна людина.
 Під час майданів козаки по пояс зверху стояли під водометами та сміялися в обличчя катам.


Козацького роду - це коли людина від прадідів отримала геном вільного козака.

Можеш мене записати.

P.S. В принципі, я те ж це мав на увазі.
   
Можеш мене записати.

P.S. В принципі, я те ж це мав на увазі.

 Я не записую, я просто хочу знати, чи е люди, у котрих прадіди козацькі  справи робили.
 Дякую.
 Дай Бог вам здоров'я пане
   
Шановні фупчики, чи є серед вас хто козацького роду?
Козацькі прізвища це козацький родовід, це скільки прадіди родоводи тягнули, щоби сьогодні не було , чи як?
Грушевські - козацького роду?
   
Serhiyrw , а ви шукали по родоводу,  як давненько ваші родичі козакували? Н6у там, 1750, 1830 , чи може і 1630 роки?
   
Грушевські - козацького роду?
Швидше за все так,  є така згадка не тільки у реєстрах, а і у церковних книгах.
   
Я хочу показати приклад, мені на запит, у 2004 році надали перший документ що підтверджує слова мого прадіда мені, що я козацького роду.
 Потім, звичайно я нарив і давніші записи, але оцей документ став  відправною точкою до самоповаги та розуміння, чому запальний, чому такий який я є.
   
Serhiyrw , а ви шукали по родоводу,  як давненько ваші родичі козакували? Н6у там, 1750, 1830 , чи може і 1630 роки?

Ні, я з західної України.
   
Але попереджаю, ви можете тримати у руках книгу церковну  якій 200- 500 років, і наче уважно сторінка за сторінкою шукати прізвище своє, і нічого не побачите! То треба мати спеціаліста котрий вміє читати такі почерки.

   
Ні, я з західної України.
Я родом з Полтавщини, а ДОбропілля де жив 25 років взагалі на ДОнбасі.

 Не бачу проблем щоби ви знайшли історію свого роду. Просто якщо воно вам треба.

   
276 сторінок  з 600 обробив тоді  мені нюхач, знайшов, я радів і сумував як дитина.
   
Козаки були найманцями-рекетирами.

Типове "Я помню- ягаржусь".
   
Шукайте звідки ви родом, шануйте ваші родоводи, співайте гімн не собі а дідам вашим, і соромте тих хто не може показати свого козацького роду в Україні, особливо москалів навозних.
   
Козаки були найманцями-рекетирами.

Типове "Я помню- ягаржусь".
Я б просив тебе твоїма безталанними руками не трогати родичів, іназивати їх рекетирами, ти б в очі мені це сказав? ТО може тві йдід був рекетиром у советах, а може і до советів, козаки не рекетири. Зарубай собі на носі, безталанний біженець до німецького куя.
   
Я б просив тебе твоїма безталанними руками не трогати родичів, іназивати їх рекетирами, ти б в очі мені це сказав? ТО може тві йдід був рекетиром у советах, а може і до советів, козаки не рекетири. Зарубай собі на носі, безталанний біженець до німецького куя.

"Австрійське командування створювало із запорожців легкі кавалерійські полки та ескадрони, які здійснювали проникаючі рейди до північної та північно-східної Франції. Так у лютому 1636 року двотисячний кавалерійський полк запорожців через річку Маас біля Вердена увірвався до провінції Шампань, розгромив частини французів, що розквартирувалися там і з багатою здобиччю повернувся до місця розквартирування австрійських військ — до Люксембургу."

Гордися....
   
потім по іншим книгам знайшов родичів,

Родина Григорія Сергійовича Швидя
Число людей. Мужеска пола:
261. Григорій Сергіевъ сынъ Швыдъ - 67 [летъ]
Число людей. Женска пола:
261. Жена его Ирина Федорова - 64 [летъ]

Родина Трохима Григоровича Швидя
Число людей. Мужеска пола:
262. Сынъ ихъ Трофымъ - 24 [летъ]
Число людей. Женска пола:
262. Жена его Уліяна Прокофіева - 23 [летъ]
Число людей. Женска пола:
263. Дочь ихъ Евдокія - 9 [летъ]

Родина Хоми Івановича ...
Число людей. Мужеска пола:
263. Фтома Ивановъ ... - 45 [летъ]
Число людей. Женска пола:
264. Жена его ... - 38 [летъ]

Дети ихъ
Число людей. Женска пола:
265. Евдокія девица - 18 [летъ]
Число людей. Мужеска пола:
264. Максымъ холостъ - 15 [летъ]
Число людей. Мужеска пола:
265. Васыль - 14 [летъ]
Число людей. Женска пола:
266. Соломонида - 8 [летъ]
Число людей. Женска пола:
267. Фтекла - 8 [летъ]

Родина Івана Івановича Швидя
Число людей. Мужеска пола:
266. Прописанного Фтомы родный братъ Иванъ Ивановъ сынъ - 38 [летъ]
Число людей. Женска пола:
268. Жена его Соломоныда Никитина дочь - 32 [летъ]

Дети ихъ
Число людей. Мужеска пола:
267. Фтома холостъ - 18 [летъ]
Число людей. Женска пола:
269. Евдокія - 11 [летъ]
Число людей. Мужеска пола:
268. Петръ - 8 [летъ]
Число людей. Женска пола:
270. Домныкія - 5 [летъ]

Родина Мартина Миколайовича Швидя
Число людей. Мужеска пола:
269. Мартынъ Ныколаевъ Швыдъ - 38 [летъ]
Число людей. Женска пола:
271. Жена его Уліяна Харитонова дочь - 38 [летъ]
Число людей. Женска пола:
272. Дочь ихъ Параскева - 1 [летъ]

Родина Харитона Андрійовича Хурдат...
270. ... Мартина тесть Харитонъ Андреевъ Хурдат... - 64 [летъ]
Число людей. Женска пола:
273. Жена его Параскева Тихонова - 50 [летъ]

Родина Мартина Тихоновича Єловенка
Число людей. Мужеска пола:
271. Зять ихъ Мартынъ Тихоновъ Еловенко - 33 [летъ]
Число людей. Женска пола:
274. Жена его Марія Харитонова дочь - 30 [летъ]

Дети ихъ
Число людей. Мужеска пола:
272. Петръ - 5 [летъ]
Число людей. Женска пола:
275. Стефанида - 6 [летъ]

Родина Катерини Павлівни Швидихи
Число людей. Женска пола:
276. Екатерина Павлова Швыдыха удова - 66 [летъ]

Родина сина Катерини Павлівни Швидихи
Число людей. Мужеска пола:
273. Сынъ ея ... - 35 [летъ]
Число людей. Женска пола:
277. Жена его Матрона Иванова - 27 [летъ]
Число людей. Женска пола:
278. Дочь ихъ Хрыстина - 2 [летъ]

Родина Мартина Давидовича Решетника
Число людей. Мужеска пола:
274. Зять ихъ Мартынъ Давыдовъ Решетныкъ - 38 [летъ]
Число людей. Женска пола:
279. Жена его вторая Стефаныда Ныколина  - 35 [летъ]
   
"Австрійське командування створювало із запорожців легкі кавалерійські полки та ескадрони, які здійснювали проникаючі рейди до північної та північно-східної Франції. Так у лютому 1636 року двотисячний кавалерійський полк запорожців через річку Маас біля Вердена увірвався до провінції Шампань, розгромив частини французів, що розквартирувалися там і з багатою здобиччю повернувся до місця розквартирування австрійських військ — до Люксембургу."

Гордися....


 Безталанний біженець до німців, якби співали гімн запрошуючи показати род емігранта, то б було діло да? :laugh:

Останнє редагування: 27 листопада 2021 14:01:53 від Вимушений Киянин
   
Шановні фупчики, чи є серед вас хто козацького роду?
Козацькі прізвища це козацький родовід, це скільки прадіди родоводи тягнули, щоби сьогодні не було , чи як?

У мене є. Відомо про козацького полковника Бобрівника, соратника Хмельницького, що це був предок з боку діда. Ще одна гілка - легендарні козаки Гальоси, навіть прізвище збереглось. До цих пір батькові телефонує  родич, мій тьозка, до речі, на прізвище Гальоса. Йому років під 90, а яка ступінь рідства з ним, то вже хз :), ніхто й не скаже.

А взагалі, я і є - Україна, її історія і сьогодення.

Якісь мій прапрапрапра....-дід був першим директором першої гімназії в місті Київ.
Мій прадід був військовий, потім галузевий нарком в УРСР (у моєї бабусі на початку 30-х було 2 особистих гувернантки, а десь поруч був Голодомор, жили у 8-кімнатній квартирі на Садовій саме напроти сучасного КМ, в 1937 залишили 2 кімнати, потім тільки 1), потім відсидів 18 років від дзвінка до  дзвінка, потім помер, потім був реабілітований.

Прізвище моє таке ж як у президента ЗУНР, але начебто немає ніяких зв'язків...
   
У мене є. Відомо про козацького полковника Бобрівника, соратника Хмельницького, що це був предок з боку діда. Ще одна гілка - легендарні козаки Гальоси, навіть прізвище збереглось. До цих пір батькові телефонує  родич, мій тьозка, до речі, на прізвище Гальоса. Йому років під 90, а яка ступінь рідства з ним, то вже хз :), ніхто й не скаже.

А взагалі, я і є - Україна, її історія і сьогодення.

Якісь мій прапрапрапра....-дід був першим директором першої гімназії в місті Київ.
Мій прадід був, військовий, потім галузевий нарком в УРСР (у моїй бабусі на початку 30-х було 2 особистих гувернантки, а десь поруч був Голодомор, жили у 8-кімнатній квартирі на Садовій саме напроти сучасного КМ, в 1937 залишили 2 кімнати, потім тільки 1), потім відсидів 18 років від дзвінка до  дзвінка, потім помер, потім був реабілітований

Прізвище моє таке ж як у президента ЗУНР, але начебто немає ніяких зв'язків...


 :-B  Дякую. Це важливо! Бережіть себе та продовжуй1те родовід!
   
"Так свезло мне, так свезло - просто неописуемо свезло. Утвердился я в этой квартире. Окончательно уверен я, что в моём происхождении нечисто. Тут не без водолаза. Потаскуха была моя бабушка, царство ей небесное, старушке…"
   
чи е люди, у котрих прадіди козацькі  справи робили

порты  грабили?
или дивчат из соседнего села татарам продавали?
 :laugh:
   
1640 році пра пра.. прадід дрючів кацапа у Сечі біля Киева.
   
1640 році пра пра.. прадід дрючів кацапа у Сечі біля Киева.

 :facepalm1:
И кто с кем сечу устраивал в том году?
   
Відомо про козацького полковника Бобрівника

Похоже, известно только вам.
Каким полком он хоть командовал?
   
1640 році пра пра.. прадід дрючів кацапа у Сечі біля Киева.
РОзкажи братику, дуже цікаво.
   
:facepalm1:
И кто с кем сечу устраивал в том году?
ВІдповідь :  Микитинська січ (1638-1652 рр.),
 Чортомлинська, КАльміуська, Кодацька, Запорізька.


В історії України у період існування УКраїнського козацтва існувало 8 січей,
 хоча різні джерела подають різну кількість козацьких осередків.

 Зокрема - Томаківська (60-ті рр. XVI ст.-1593 р.),
 Базавлуцька (1593-638 рр.)
 Микитинська (1638-1652 рр.),
 Чортомлицька (1652-1709 рр.),
Кам’янська (1701-1711; 1728-1734 рр.),
Олешківська (1710-1734 рр.)
 і Нова (1734-1775 рр.).
адунайська Січ (1775-1828)
 Кубанська Січ (1787-ХХ ст.)
 і Карпатська січ (1938-1939).

Проте хронологічно першою була Хортицька Січ (1552-1558 рр.), нерозривно пов’язана з найдавнішою визначною пам’яткою Запоріжжя - островом Хортиця.
Але українські козаки  це тисячолітній військовий орден, котрих немає у багатьох народів, орден славних лицарів, та вільних людей.
   
"Так свезло мне, так свезло - просто неописуемо свезло. Утвердился я в этой квартире. Окончательно уверен я, что в моём происхождении нечисто. Тут не без водолаза. Потаскуха была моя бабушка, царство ей небесное, старушке…"
НЕ плакай, безталанним біженцям гімна ніде не співають, на герби держав не ставлять.
 ну немає гімнів та гербів біженцям. Немає! :laugh:
   
ВІдповідь :  Микитинська січ (1638-1652 рр.),

Допустим.
То есть это была не сечь, а Сичь, в смысле поселение, не битва.
Тогда вопрос: как так вышло, что его прапрапрадедушка в этой Сичи "дрючил кацапа"?
И что значит "дрючил"?
 :laugh:
   
українські козаки  це тисячолітній військовий орден

Ага, типа Тортуги
 :laugh:
   
Допустим.
То есть это была не сечь, а Сичь, в смысле поселение, не битва.
Тогда вопрос: как так вышло, что его прапрапрадедушка в этой Сичи "дрючил кацапа"?
И что значит "дрючил"?
 :laugh:

 РОзкажи про свій родовід, у якому році прибули в Україну, що з рук окупаційної влади  українського отримали, і коли до росіюшки додому?

 З   Микитинською січчю (1638-1652 рр.) тобі все зрозуміло? Я не бюро відповідей роспородним навозним, мій час дорого коштує, а у тебе грошей немає.
   
Ага, типа Тортуги
 :laugh:
 
 Срав я на Тортуги, я пишу про УКраїнський військовий орден.

 Ну на подивись на безперервний список військового ордену:

1.Венцеслав Світольдович ................... ................... ..1401—1439
2.Лянцкоронський Предслав ................... ................150 6—1511
3.Дашкевич Євстафій ................... ................... ..........1506—1536
4.Хмельницький Венжик (Венцеслав)................... .1534
5.Вишневецький Дмитро (Байда) ....... ................... 1550—1563
6.Ружинський Євстафій........... ........... ................... ...1565
7.Бируля ................... ............ ................... ................... ..1567
8.Свирговський Іван ............. ................... ..................1 567—1574
9.П’ятигорець Темрюк ................... ................... ........ 1572
10.Ружинський Богдан(Богдан, Яків, Ружний).......1575—1576
11.Підкова Іван ................... ................... ................... .... 1577—1578

   
12.Шах Яків ................... ......... ................... ................... .1579
13.Зборовський Самійло ................... ................... . ... 1584
14.Оришевський Іван (Ян) ....... ................. ...............1579—1591
15.Ружинський Михайло. ................... ................... ... 1585
16.Чорницький Лук’ян ................... .... ................... .....1586
17.Микошинський Богдан ................... .. ............ ......1586—1594
18.Скалозуб Семен ................... ....... ................... .... ...1588—1589
19.Чановський Войтих ................... .... ................... .....1590
20.Косинський Криштоф ................... ................... .... 1591-1593
21.Лобода Григорій ................... ................... ............. 1594—1595
22.Наливайко Северин ................... ................... ........ 1596
23.Шаула Матвій ................... ................... ................... 1596
24.Печковський Христофор ................... . ............ ....1596
25.Кремпський Криштоф............ ................... .............1596
26.Василевич Гнат ................... ....... ................... .........1596—1597
27.Байбуза Тихін ........ ................... ................... ........... 1598
28.Кішка (Кошка, Кушка) Самійло .................. .......1599-1602
29.Крутневич Гаврило............ ............ ................... ....1600—1601
30.Куцкович Іван ................... ................... .................. 1602—1603
31.Косий Іван ................... ................... ................... ...... 1603
32.Ізопович Григорій. ................... ..... .............. .........1606—1610
33.Олевченко....... ................... ................... ................... . 1609
34.Тискиневич Григорій ................... ... ......        .......1610
35.Конашсвич-Сагайдачний Петро ........ ..................1 614—1616, 1620—1622
36.Луцкевич Василь ................... ...... ................... ..........1620
37.Бородавка Яцько (Неродич) ................. ..................1 621
38.Голуб Олефір (Стеблевець). ................... ................ 1622—1623
39.Каленик Андрійович ................... ................... ........ ..1624—1625
40.Григорович Максим ................... ................... .......... 1625
41.Пирський ................... ................... ................... ........... 1625
42.Жмайло Марко ................... ................... ................... . 1625
43.Дорошенко Михайло............ ................... ...... ........... 1625—1626
44.Вовк Костянтин ................... ................... ................... 1626
45.Грицьків ................... ................... ................... ............. 1626
46.Чорний Грицько............ ................... ................... ....... 1628—1630
47.Іванович Левко.............. ................... ................... ....... 1628—1630
48.Федорович Тарас (Трясило) ................... ................ 1629—1630
49.Сулима Іван ................... ................... ................... ........ 1628-1629, 1630-1635
50.Перев’язка Семен ................... ................... ............    .. 1630, 1632
   
51.Орендаренко Тиміш.............. ................... ................... 1630—1633
52.Кулага-Петражицький ....... ................... ................... ...1631—1632
53.Гаврилович ................... ................... ................... ......... .1632
54.Арлам ............... ................... ................... ................... .... 1632
55.Діденко Андрій ................... ................... ................... .... 1632-1633
56.Дорошенко....... ................... ................... ................... ......1633
57.Томиленко Василь ................... ................... ................. 1635—1637
58.Павлюк (Буг Павло) ................... ................... ................ 1637
59.Кононович Сава ........ ................... ................... ............. 1637
60.Гуня Дмитро ................... ................... ................... ......... 1638
61.Острянин Яків (Остряниця.)................... ................... .. 1638
62.Савалтович ................... ................... ................... ............ 1642
63.Хмельницький Богдан Зіновій ..........   ................... .. .1648—1657
64.Виговський Іван ................... ................... ................... ... 1657—1659
65.Сірко Іван............... ................... ................... ................... 1658—1660
66.Хмельницький Юрій ................... ................... ............. 1659—1663
67.Цюцюра ................... ................... ................... ................. 1660
68.Тетеря Павло ................... ................... ................... ........ 1663—1665
   
69.Брюховецький Іван ................... ................... ................ 1663—1668
70.Опара Степан ................... ................... ................... ....... 1665
71.Дорошенко Петро.............. ................... ................... .... 1665—1676
72.Многогрішний Дем’ян ................... ................... ......... 1668—1672
73.Вдовиченко Степан ................... ................... ............... 1669
74.Суховій (Суховієнко Петро, Ашпат Мурза)........... 1669—1674
75.Ханенко Михайло............ ................... ................... ....... 1669—1674
76.Самойлович Іван............... ................... ................... ..... 1672—1687
77.Гоголь Остап.............. ................... ................... ............. 1676—1677
78.Кумицький Степан............. ................... ................... .... 1683—1684
79.Борковський Василь ................... ................... ............. 1687
80.Могила Андрій............. ................... ................... ........... 1684-1689
81.Мазепа Іван............... ................... ................... ............... 1687—1709
82.Стецько ................... ................... ................... .................. 1689
83.Петрик (Іваненко Петро) ................... ................... ..... 1696—1712
84.Скоропадський Іван............... ................... ................... 1708-1722
85.Орлик Пилип.............. ....... ................... ................... ...... 1710—1742
86.Полуботок Павло.............. ................... ................... ...... 1722-1723
87.Апостол Данило ................... ................... ................... .. 1727—1734
88.Розумовський Кирило ................... ................... .......... 1750—1764
89.Скоропадський Павло.............. ................... ................ 1918—1919
90.Чорновіл В’ячеслав........................................................1991 -1995
91.Мулява Володимир.......... ................... ................... ...... 1994 -1996
      92.Кучма Льоня ................... ................... ................... ......... 1996 -1998
      93.Білас Іван ................... ................... ................... .................19 98 - 2004
      94.Ющенко Віктор............. ................... ................... ........... 2005 – 2007
95. ПАнтелюк Микола Миколайович ................... ................... .... 2007 - 202_


Знеайдеш щось подібне поговоримо.
 А поки дивись на гетьманів УКраїнського козацтва та не ний.
   
І так, Гетьмани завжди були магнатами у Козаків.
  ВВажайте олігархами.
 БО не можна на чолі  держави ставити клоунів, треба розумних та освічених, з сильною мотивацією захищати людей та майно та головне традиції УКраїнського народуЄ, по суті козацької нації.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія