Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Послухай Грозєва, а не озвучуй тези хуйлосвинінфо  ;)

озвучь свою ..

   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Дивно, що безугла для вас більший авторитет, ніж грозєв
То пропозиція спешлі для так званого сємйона. Відповідно до його розумового рівня.
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

станом на зараз
комісія по вагнерівцям розбігається при запрошенні свідків ..

   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

озвучь свою ..

У мене немає версій тому, що я не володію всією інформацією. А Грозєв каже, що вангеровці потрапили в поле зору КДБ через те, що затрималися в Білорусії. Як би там не було, але затримка операції це не означає автоматично її злив, як це озвучує хуйлосвинінфо. Халатність/непрофесіоналізм? Можливо. А з іншого боку хуйлосвінінфо зараз діє  дуже професійно по гебельскі з трактовкою про злив. І ти їм допомагаєш.
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

У мене немає версій тому, що я не володію всією інформацією ....

отож
а чому зелені не хочуть чути людей які були причепні до цієї операціі мненія есть?
чи просто так сюди пропердеЦЦя зайшов?

   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((
a49

Дивно, що безугла для вас більший авторитет, ніж грозєв
Курка кудахче, караван іде, бо це зелена курка (td)
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

отож
а чому зелені не хочуть чути людей які були причепні до цієї операціі мненія есть?
чи просто так сюди пропердеЦЦя зайшов?

Крім зайвохромосомних звірків ніхто не хоче слухати хуйлосвинінфо?  :cray:
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Курка кудахче, караван іде, бо це зелена курка (td)

Як там поживає медведчуківськa сучка з бубликом на даху? Вона вже висловила свою думку з приводу закриття каналів кума хуйла і арешту "досвідчиного юриста"(ц) чи ще ні?  :shuffle:
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Свинобот (або хуйлобот, я хз хто ти насправді), є питання: хто сказав, що операцію злили? Чому ти і тобі подібні верещать про злив? На підставі чого?   Що в твоїй методичці написано з цього приводу?
+100
обычно на воре и шапка горит, думаю Свин слил, а теперь гонит на ЗЕ.
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

+100
обычно на воре и шапка горит, думаю Свин слил, а теперь гонит на ЗЕ.
================================
Опять дрочиш,пертубертантный? Твой Бууубочка сам презнался на всю страну и весь мир. :fuck:
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

То пропозиція спешлі для так званого сємйона. Відповідно до його розумового рівня.
Наскільки я бачу, він саме на грозєва орієнтується.
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

================================
Опять дрочиш,пертубертантный? Твой Бууубочка сам презнался на всю страну и весь мир. :fuck:


Ти в черговий раз так безбожно бухав за вилупка "досвідченого юриста"((c) такі ж зайвохромосомні звірята як i ти), що навіть шансів не було на зародження думки про те, що бубачка спілкувався з тарганом після арешту вангнеровцев, а не до, як це розжовує для вас хуйлосвинінфо?  :(
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

За редю опять тривожно. Печень ведь не молодеет
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Ну що, Бурба підтвердив усе під протокол. Вказівку дав Єрмак припинити операцію.
https://www.ukr.net/news/details/politics/87307980.html
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Шикарно!  :laugh:
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Наскільки я бачу, він саме на грозєва орієнтується.
Це дуже погано і не може бути правдою. Професійні зелені сраколизи мають орієнтуватись строго на безвуглих і лічьно бубочку. Істина - там.
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Ну що, Бурба підтвердив усе під протокол. Вказівку дав Єрмак припинити операцію
Хтось йопнувся остаточно в цій державі. Сподіваюсь, Бутусов.
Бо уявити, що клінінгофіс-менеджер дає накази (кому?) щодо припинення спецоперацій - це вже за межами найлютішого трешу.
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Це дуже погано і не може бути правдою. Професійні зелені сраколизи мають орієнтуватись строго на безвуглих і лічьно бубочку. Істина - там.

Так, що, підхуяльнику, всі твої казки виключно від хуйлосвинінфо? :S Інших джерел немає за визначенням? :(
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Хтось йопнувся остаточно в цій державі. Сподіваюсь, Бутусов.
Бо уявити, що клінінгофіс-менеджер дає накази (кому?) щодо припинення спецоперацій - це вже за межами найлютішого трешу.
Можна ще уявити, що голова розвідки ці накази виконує...
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Хтось йопнувся остаточно в цій державі. Сподіваюсь, Бутусов.
Бо уявити, що клінінгофіс-менеджер дає накази (кому?) щодо припинення спецоперацій - це вже за межами найлютішого трешу.
ермак не може давати накази він ніхто. Але в шапіто можливо все
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Але в шапіто можливо все
Я знаю. Але такий варіант означав би, що можливо "все-все-все".
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Можна ще уявити, що голова розвідки ці накази виконує...
Ну, тягати за собою тих генерал-прибиральників на всі найважливіші й найінтимніші зустрічі й заходи - це ми вже бачили з самого початку зеленого цартвованія. Тому хз, яка там насправді субординація...
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Ну, тягати за собою тих генерал-прибиральників на всі найважливіші й найінтимніші зустрічі й заходи - це ми вже бачили з самого початку зеленого цартвованія. Тому хз, яка там насправді субординація...
Це Ви так Бурбу класифікуєте? ;o
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Хтось з палких прихильників тої операції захотів би летіти в тому літаку зі своїми дітьми?
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Це Ви так Бурбу класифікуєте? ;o
Дивні у вас висновки. Бурба - генерал-розвідник, і його ніхто нікуди не тягав.
Звісно, мова про офіс-менеджерів, Богдана й єрмака, бо офіс-менеджери існують для керування прибиральниками, а не для участі в нарадах і рішеннях господаря того офісу.
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

Дивні у вас висновки. Бурба - генерал-розвідник, і його ніхто нікуди не тягав.
Звісно, мова про офіс-менеджерів, Богдана й єрмака, бо офіс-менеджери існують для керування прибиральниками, а не для участі в нарадах і рішеннях господаря того офісу.
А, то я не зрозуміла Ваш гумор :shuffle:
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((

А, то я не зрозуміла Ваш гумор :shuffle:
Ну який же то гумор? Є генеральний прокурор. Бувають весілляні генерали. Існує також генеральний прибиральник, хоча його посада називається нашвидкуруч склепаним евфемізм. Якого дідька він раптом має на державу вплив більший згаданого генпрокурора, глав МВС, МЗС, і СБУ разом взятих - таїна велика.
   
Re: Слить ТААКУЮ оперейшен((((


 И ,главное, ой- основне! - там же вагнеровцы - они шо? как наши диванные герои-поро,ой, укрострадатели:
 как сигнал- выходи по одному - так они ж тута же в очередь сугубо по одномуЮ не толкаясь, пропуская вперед с беременных и женщин, а потом с детьми и все такое престарелых...
А навіщо б їм було рипатись?
Їм би спокійно пояснили, що через місяць обміняють живих і здорових, а в разі захоплення літака - міжнародний тероризм. І ще велике питання, чи погодиться Росія прийняти в себе терористів.
А якщо й погодиться і не судитиме, то буде Росії мінус в карму і плюс до санкцій.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія