Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нюся поел ухи с пометом :X

Нюся поел ухи с пометом :X




Давно не пи3дили! :X
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Хіба його п***а? Бутафорія......
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

А я це гадаю чому усі смерті Нюсі бажають у чатах Шустера чи Право на Владу. Тепер зрозуміло
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

дослухала лише до істерики цього гадьониша з приводу якщо його синові доведеться воювати з "рассійской" армієй  :bueee:
фу, мразь
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

дослухала лише до істерики цього гадьониша з приводу якщо його синові доведеться воювати з "рассійской" армієй  :bueee:
фу, мразь

Протипорошенко,  за якого ви голосували, також не збирався воювати проти кацапських окупантів.  Є якась різниця між ним і Нюсею????
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

там каменти на ютубі агінь

войовничі свинособачки вже закінчили війну і Київ перетворили на радіоактивний пєпєл  :lol:
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Протипорошенко,  за якого ви голосували, також не збирався воювати проти кацапських окупантів.  Є якась різниця між ним і Нюсею????
а Порошенко не тільки не воював, а й радо підписував капітуляції по мінськах, влаштовував казани, знищував склади, а потім жмурукав і обнімався
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

а Порошенко не тільки не воював, а й радо підписував капітуляції по мінськах, влаштовував казани, знищував склади, а потім жмурукав і обнімався

Ясно. Процес розкодування навіть ще не намічається.....
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Ясно. Процес розкодування навіть ще не намічається.....
Отож. Що вам потрібно ще аби нарешті розпочалося просвітління у мізках?
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

а Порошенко не тільки не воював, а й радо підписував капітуляції по мінськах, влаштовував казани, знищував склади, а потім жмурукав і обнімався
Ты в какой реальности живёшь?

Пришел Зеленский и сказал: так, прекращаем воевать. Отползаем назад. Кто будет стрелять - получит штраф.

И пошел искать глаза хуйла.

В Украине была такая реальность. А ты откуда?
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Ты в какой реальности живёшь?
Пришел Зеленский и сказал: так, прекращаем воевать. Отползаем назад. Кто будет стрелять - получит штраф.
И пошел искать глаза хуйла.
В Украине была такая реальность. А ты откуда?

ужос і далеко ти відповз?
з під Варшави публікуєш?
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

А чтобы солдатам плохо служилось - начали их кормить гнилью
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

ужос і далеко ти відповз?
з під Варшави публікуєш?
А ты посмотри на карту
Факт остаётся фактом - пришла шлюха и сказала "прекращаем воевать" "кто стреляет во врага будет оштрафован"
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Ты в какой реальности живёшь?

Пришел Зеленский и сказал: так, прекращаем воевать. Отползаем назад. Кто будет стрелять - получит штраф.

И пошел искать глаза хуйла.

В Украине была такая реальность. А ты откуда?
А хто казав, що Зеленський - це саме те, чого потребувала Україна?
Скільки разів ще повторювати, що Зе - це посередній кловун, якого невідомо яким вітром занесло у крісло і тепер він розгублено озирається у сподіванні вщипнути себе за попу і щоб його реальне президентство виявилося прикрим сном?
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Протипорошенко,  за якого ви голосували, також не збирався воювати проти кацапських окупантів.  Є якась різниця між ним і Нюсею????
А между ними всеми и Байденом, который будь уверен против кремля в открытую воевать не пойдёт есть разница именно в этом вопросе?
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

пришла шлюха и сказала "прекращаем воевать"
петро - це "шлюха"?
зростаєш..
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

А ты посмотри на карту
Факт остаётся фактом - пришла шлюха и сказала "прекращаем воевать" "кто стреляет во врага будет оштрафован"

я дивився на карту, лінія фронту з 2019 року не змінилась
це факт
а припинити воювати всі обіцяють з 2014 р.
це факт
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

а припинити воювати всі обіцяють з 2014 р.
дехто навіть президентство отримав на гаслі "остановіть войну"
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

А хто казав, що Зеленський - це саме те, чого потребувала Україна?
Скільки разів ще повторювати, що Зе - це посередній кловун, якого невідомо яким вітром занесло у крісло і тепер він розгублено озирається у сподіванні вщипнути себе за попу і щоб його реальне президентство виявилося прикрим сном?
Я думаю они в душе все рады от Кравчука до Порошенка шо спрыгнули с табуретки не в тюрьму.
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

А хто казав, що Зеленський - це саме те, чого потребувала Україна?
Скільки разів ще повторювати, що Зе - це посередній кловун, якого невідомо яким вітром занесло у крісло і тепер він розгублено озирається у сподіванні вщипнути себе за попу і щоб його реальне президентство виявилося прикрим сном?


Що значить, невідомо яким вітром? Тим самим, що гуляє у тебе в твоїй тупій макітрі.
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Як Україна зможе воювати з такою п'ятою колоною? :facepalm:
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Що значіть, невідомо яким вітром? Тим самим, що гуляє у тебе в твоїй тупій макітрі.
То це я своїм голосом сформувала такий "вибір без вибору" на другий тур? Чи все ж таки ти?
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

То це я своїм голосом сформувала такий "вибір без вибору" на другий тур? Чи все ж таки ти?

Я своїм голосом сформував чудовий вибір. А ти разом з купою інших довбойобів його обісрала.
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Зе - це посередній кловун, якого невідомо яким вітром занесло у крісло
Ці вєтри іспускала саме ти, Таньша, разом з мільйонами таких же мудрих і гуморних жителів України. ;)
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Я своїм голосом сформував чудовий вибір. А ти разом з купою інших довбойобів його обісрала.
Ну, да. Для прокоцабської вати, як і для самого Хуйла, слухняний петро на троні - це прєдєл желаній.
От тільки українці чомусь не оцінили і дали колаборантові пинка під зад
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Ці вєтри іспускала саме ти, Таньша, разом з мільйонами таких же мудрих і гуморних жителів України. ;)
Тхорыку, напиши що-небудь змістовне
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Ну, да. Для прокоцабської вати, як і для самого Хуйла, слухняний петро на троні - це прєдєл желаній.
От тільки українці чомусь не оцінили і дали колаборантові пинка під зад

і обрали тупого клована! Молодці, хулє! (tu)
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

і обрали тупого клована! Молодці, хулє! (tu)
То хіба це не я перша написала про сформований зокрема і твоїм голосом "вибір без вибору" на другий тур?
За кого голосувати? За хуйлову маріонетку чи за тупого кловуна?
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

[quote ]
[quote ]
[quote ]
а Порошенко не тільки не воював, а й радо підписував капітуляції по мінськах, влаштовував казани, знищував склади, а потім жмурукав і обнімався
[/quote]
Ты в какой реальности живёшь?

Пришел Зеленский и сказал: так, прекращаем воевать. Отползаем назад. Кто будет стрелять - получит штраф.

И пошел искать глаза хуйла.

В Украине была такая реальность. А ты откуда?
[/quote]
А хто казав, що Зеленський - це саме те, чого потребувала Україна?
Скільки разів ще повторювати, що Зе - це посередній кловун, якого невідомо яким вітром занесло у крісло і тепер він розгублено озирається у сподіванні вщипнути себе за попу і щоб його реальне президентство виявилося прикрим сном?
[/quote]
як це невідомо ким. помьйот он вам розказав хто-опзж, шарій ну і 73%. оце і є ті, хто привів зе у крісло
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X


За кого голосувати? За хуйлову маріонетку чи за тупого кловуна?
. Мерсі наперед за відповідь. Отже питання таке: Якщо петро хуйлова маріонетка, то чому помьот каже що саме за зе агітували і опзж і шарій і т.д логічно було б що б вони підтримували саме пороха, хіба ні?
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Тхорыку, напиши що-небудь змістовне
Тобі вже казали, тхорик - то власник поюзаного сфінктера, котрий ти охоче вилизуєш щоразу. Нема чого цитувати мене, коли звертаєшся до нього. B-)
Шо тобі тут незрозуміло чи незмістовно, о генератор вєтров, котрим занесло на крісло посереднього клована?(с)
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

То хіба це не я перша написала про сформований зокрема і твоїм голосом "вибір без вибору" на другий тур?
За кого голосувати? За хуйлову маріонетку чи за тупого кловуна?

Звістно, за тупого клована, за якого топить Хуйло, за кого ж ще?!
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Какие тысячи лет, шо воно несе. 1000 лет назад вместо москвы было болото.
Российские танки остановились от Тбилиси, нападет на нас, но рашка - друзья, и не дай бог, чтоб его сын воевал с рашистами. А фашисты, оказывается, у нас, а не вот эти:
https://3.bp.blogspot.com/-1MFx3gOrC6U/U-TF6rYFMjI/AAAAAAAACvE/nDkclPrIvP0/s1600/002.jpg
Какой-то когнитивный диссонанс. Какая мерзкая шестерка, осталось только в дупу поцеловать этого пропаганд..на. Еще и тупое как сибирский валенок - "экскалация" - это что-то.
Та по домам будут стрелять, уже так бы и говорили, какие там аэродромы. Рашисты по-другому не умеют.
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Кто Степановку с землей равнял, не фашисты?
https://www.youtube.com/watch?v=MqcFHcrpcWg
Кто Марик обстрелял?
http://www.osce.org/ukraine-smm/136061
Помнится, остановку на Боссе в 10 км от ВСУ тоже обстреляли с миномета, который бьет на 4 км, потом версии начали меняться на глазах, сперва якобы задержали какую-то "диверсионную группу", потом сразу отпустили, а потом "казачок" признался, что россияне долбанули.
Так что фашист? Не говоря уже о фото Грозного (Джохара), который рашистские каратели сравняли с землей вместе с жителями! И все равно проиграли. И пришлось патрушеву свои дома взрывать сахаром-гексогеном, чтоб оправдать второе нападение для поднятия рейтинга путлера.


   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

а Порошенко не тільки не воював, а й радо підписував капітуляції по мінськах, влаштовував казани, знищував склади, а потім жмурукав і обнімався
Ни один танк не должен выехать из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие, потому что это будет означать проигрыш. Никакого военного положения и активизации наших войск! Мы должны стать самой мирной нацией на планете, просто вести себя, как голуби мира  ©   :love:
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

. Мерсі наперед за відповідь. Отже питання таке: Якщо петро хуйлова маріонетка, то чому помьот каже що саме за зе агітували і опзж і Шарий і т.д логічно було б що б вони підтримували саме пороха, хіба ні?
У вас якась шалена каша у мізках, яка свідчить про повну відсутність самостійного мислення
Навіщо мені для очевидного для мене висновку про петро аналізувати що сказали чи кого підтримують якісь помйоти, опзж і шарії?
Є факти, і цього більш ніж достатньо для власної оцінки.
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Звістно, за тупого клована, за якого топить Хуйло, за кого ж ще?!
По-перше, Хуйло топив саме за петро, хоча й робив це досить незграбно.
А по-друге, якого біса я озиратимусь на Хуйла?
То ви вимірювали своє життя по Хуйлу, а мені це ні до чого.
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

Кияни повинні любити Шуфрича бо Клички його друзяки і вже давно
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

По-перше, Хуйло топив саме за петро, хоча й робив це досить незграбно.

 :facepalm1:
   
Re: Нюся поел ухи с пометом :X

За..ли своїм  вибором "Я своїм голосом сформував чудовий вибір. А ти разом з купою інших довбойобів його обісрала."
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/08/1/7222484/
Минские договоренности писал лично вместе с канцлером Германии Ангелой Меркель
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія