Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Довбані селюкі... :rotate:

Re: Довбані селюкі... :rotate:

У нас би Iсуса Христа не обрали б. Ватником би обiзвали...  Особливо пicля оголошеноi Ним Нагiрноi проповiдi.


так його євреї не те що не обрали, а навіть стратили, обізвавши римським колаборантом
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

У вас і Арестовича російсько-комуністичне мислення : ваша парадигма - проривний проект окуєнної величі та масштабу, щоб усіх навколо загорілися очі і всі дружно ломанулися втілювати його в життя. А всі сусіди повинні в результаті прикуїти від ваших досягнень

Моя ж парадигма - не вказуй ближньому своєму, чим і як займатися. Коли в суспільстві буде абсолютна повага до приватної власності, коли праця, вміння та знання людини будуть реально цінуватися, коли держава у вигляді чиновників займе своє місце регулятора суспільних відносин у сфері безпеки, екології, соціального захисту та ін., замість бути "годівницею" для тих хто "вписався" в схеми та структури - отоді можна буде сказати, що ми чогось досягли
Чудово!
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

   Ви вважаєте що кацапська еліта це Льошка?? А Затуліни, Міллери, Роттенбергі?? Ви часом не бухаєте?
Чтобы рекламировать на ФУПЕ ватника  "Льошку" - нужно или хорошо получать, или хорошо бухать...
:smile3:
Ну добре, то ваша справа, а хто на ваш погляд українська еліта?
Эли́та (англ.  фр. élite от лат. eligo «избранный; лучший»[1]) в социологии и политологии — совокупность людей, занимающих высокие руководящие должности в управлении государством, союзом государств и экономике.

Украинская элита - это 90 % отпетых негодяев.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:



Моя ж парадигма - не вказуй ближньому своєму, чим і як займатися.



цікаво, мовно-культурної сфери це теж стосується?   8-)
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Чим там селюки провинились?
Селюки - це зкацаплені жителі міст сільського походження, які несуть в собі глибочезний комплекс меншовартості по відношенню до всього кацапського, з такими не збудувати Українську імперію, їх треба ламати і примушувати до гідності, а пряником вони лише більше зкацаплюються і заглядають хуйлу в очко.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

з такими не збудувати Українську імперію, їх треба ламати і примушувати до гідності
Хто буде ламати  - Фупівське диванне військо?   B-)
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Украинская элита - это 90 % отпетых негодяев.
   У такому разі це не еліта. Далі, я нікого не рекламую, те що він ставить проблему і щось пропонує для її подолання, це вже не погано, це маленький крок. А хто ще ставить проблему і пропонує якісь шляхи? Ну наприклад ви, ви бачите що не все гаразд, щось пропонуєте?
  Навпаки, ви знайшли для себе причину навіть не обговорювати це.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

цікаво, мовно-культурної сфери це теж стосується?   8-)
звичайно, згідно закону
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

їх треба ламати і примушувати до гідності
   Добре, ламати ви будете? Хочете я розповім вам як буде проходити процес ламання?
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

   Це буває у тому випадку, коли велика частина спільноти є проти такого проекту. Ви власне що не сприймаєте?
не сприймаю імперськість, вважаю більш цивілізованою самодостатність
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Хто буде ламати  - Фупівське диванне військо?   B-)
законами, як законом про мову, ще можна закон про негромадян прийняти, та тисячі варіантів як, головне бажання і розуміння
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

   Добре, ламати ви будете? Хочете я розповім вам як буде проходити процес ламання?
в мене інша професія, своє бачення я делегую своїм депутатам
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

законами, як законом про мову, ще можна закон про негромадян прийняти,
Жорсткість українських законів нівелюється відсутністю невідворотності покарання за їх порушення.
Закон про негромадян вже пізно приймати - Європа за таке виїпе й до ЄС не прийме точно.

своє бачення я делегую своїм депутатам
І дофуя твої депутати "наламали" ? :gigi:
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

   Добре, ламати ви будете? Хочете я розповім вам як буде проходити процес ламання?
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

не сприймаю імперськість, вважаю більш цивілізованою самодостатність
   У вас є заперечення що Україна на перехресті світів завжди вбирала різні культури і асимілювала антропотоки?
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

в мене інша професія, своє бачення я делегую своїм депутатам
   І скільки таких депутатів зараз в Раді? 0 цілих, х...й десятих?
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

ТС, ти можеш якось конкретно сказати, шо ти хош довести чи спростувати чи я хз шо?
Ти ж розумієш, шо відос Люські з пережовуванням загальновідомих тез дивитись ніхто не буде.
Якшо Люськін відос якось корелює з твоїм  власним світосприйняттям, давай кажи чітко - може й обговоримо.
А то якесь гівно на хліб  мастиш  )))
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Арестович це типовий аферист, із тих що тренінги лічностного роста для офісного планктону проводять


   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

І дофуя твої депутати "наламали" ?
принаймні вата з аквафрешами вже не бігає українськими вулицями
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Якшо Люськін відос якось корелює з твоїм  власним світосприйняттям, давай кажи чітко - може й обговоримо.
    5-й допис з початку. Все викладено по часу і розкладено по поличках. Донбасянин в екзілі постарався. Спробуйте щось заперечити, або запропонувати інше. :dirol:
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

принаймні вата з аквафрешами вже не бігає українськими вулицями
Ага, але вата в Раді сидить, скільки там опзж набрав, не пригадаєш? :gigi:
5-й допис з початку. Все викладено по часу і розкладено по поличках.
там тупо набір фраз ні про що, дивитись точно не буду.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

   І скільки таких депутатів зараз в Раді? 0 цілих, х...й десятих?
зараз нуль, цього разу облом, абсолютна влада в руках шлюх хуйла, але на місцях мої депутати в місцевих радах
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Ага, але вата в Раді сидить, скільки там опзж набрав, не пригадаєш? :gigi:
не так страшне опзж, як шлюхи хуйла
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Арестович це типовий аферист
   Запропонуйте щось краще, доведіть його помилки.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

зараз нуль, цього разу облом
   Розповісти вам чого нуль і облом?
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

не так страшне опзж, як шлюхи хуйла
То у випадку, якшо на виборах буде Бойко та Зелепень, за кого підеш голосувати?
Не піти на вибори, звісно привабливий варіант, але ж все одно за тебе тоді хтось проголосує ))
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Бельгійці видрали кацапів 2-0 !! Послухав як пригнічено скавучать їх коментатори.  :dance3:
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

   Розповісти вам чого нуль і облом?
бо люди в більшості тупі
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

То у випадку, якшо на виборах буде Бойко та Зелепень, за кого підеш голосувати?
Не піти на вибори, звісно привабливий варіант, але ж все одно за тебе тоді хтось проголосує ))
проти обох або зіпсований бюлетень
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

   У такому разі це не еліта.
У Вас пробелы в знаниях. Сначала разберитесь, что такое элита, а затем
пытайтесь манипулировать. Значение из ВиКи я дал. Не вижу
ваших изложений термина.


Далі, я нікого не рекламую,...
Оно само получается... :umnik2:

те що він ставить проблему і щось пропонує для її подолання, це вже не погано, це маленький крок. А хто ще ставить проблему і пропонує якісь шляхи?
Медведчук не подходит? Очень похожие персонажи... Тоже "щось пропонує для її подолання, це вже не погано, це маленький крок...."

Ну наприклад ви, ви бачите що не все гаразд, щось пропонуєте?
  Навпаки, ви знайшли для себе причину навіть не обговорювати це.
Я, например, предлагаю "долбанных селюков" типа "Льошика" и Вас (вы же поддерживаете его "идеи")
держать подальше от украинской политики и власти.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

проти обох або зіпсований бюлетень
Ну це як у тих виборах, де переміг Овоч ))
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Ну це як у тих виборах, де переміг Овоч ))
ні, тоді я точно знав, що овоч - ставленик хуйла, який приведе до нового Майдану, війни і окупації України,тому голосував за Юльку, при ній були шанси пропетляти
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

голосував за Юльку, при ній були шанси пропетляти
Ах ти ж юльок!  :bueee:  :K
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Ах ти ж юльок!  :bueee:  :K
чого тільки не зробиш заради миру, але тупі суїцидники тоді теж були в більшості
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Я, например, предлагаю "долбанных селюков" типа "Льошика" и Вас (вы же поддерживаете его "идеи")
держать подальше от украинской политики и власти.
    Я поддерживаю постановку таких вопросов, но согласен с ним не во всем. Хорошо, пробуйте держать подальше, флаг, ветер, паровоз. Но для этого надо что-то из себя представлять, иметь идеи, быть состоятельным.  Вы несогласны со всем полностью, или с чем-то конкретным? Что вы предлагаете взамен? И почему пишите на русском? Это для вас принципиально?

Останнє редагування: 13 червня 2021 00:15:07 від Igor_Kharkov
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Я поддерживаю постановку таких вопросов, но согласен с ним не во всем
А з чим ти погоджуєшся й чому?
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

   У вас є заперечення що Україна на перехресті світів завжди вбирала різні культури і асимілювала антропотоки?
Послухав про асиміляцію антропотоків , пряма мова Арестовича : давайте дозволимо викладання у вузах на рос.мові і до нас "потянутся люди со всего СНГ, арабских, африканских и азиатских стран, знающие русский язик"
По-перше, він загнався з тими країнами - ніфіга там зараз молодь не знає рос. мову в товарних кількостях, всі хто хоче вчитися за кордоном-вивчають англійську
Друге - таким макаром ми себе знову заганяємо на обочину світового інформаціного потоку і занурюємося в болото "узкого міра". І це буде не імперскість, а "чего ізволитє"
А от самодостатність виглядає так - у нас тут крутий освітній продукт (недорого) - мови викладання державна / світова мова науки - англійська
Але для цього треба спочатку той продукт створити, а вже потім паритися на якій мові його продавати, а тут просто намагання загорнути фіг зна що в упаковку, привабливу для певної категорії людей (російськомовних мігрантів з РФ, РБ та середньої азії).
Якщо в нас будуть привабливі умови то активні люди й так поїдуть і мову вивчать, якщо їм дуже того буде хотітися. Бо з іншого боку - для чого нам "шлак", що навіть іншу мову вивчити не здатний ?  :shuffle:

Спочатку треба "зробити добре для себе", стати самодостатніми, а тоді й люди потягнуться.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

У Вас пробелы в знаниях. Сначала разберитесь, что такое элита, а затем
пытайтесь манипулировать. Значение из ВиКи я дал.
    Как вы однако сверху взялись разговаривать. У вас зашкаливет самооценка? Или ваше разбирательство заканчивается на Вики? Могу вам сообщить что определение в Вики не соответствует толковому смыслу слова в украинских реалиях, так как относит к элите и воров с трупами из 90-х в послужном списке. Если для вас это элита, то для меня нет.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

А от самодостатність виглядає так - у нас тут крутий освітній продукт (недорого) - мови викладання державна / світова мова науки - англійська
Але для цього треба спочатку той продукт створити, а вже потім паритися на якій мові його продавати
    Ви не розумієте як це зробити, а ще викидаєте в сміття весь час існування України в царській і радянській імперії.
 І ви не відповіли на моє питання. Асимілювали Україна антропотоки, чи ні. Чи ви проти такого асимілювання?

Останнє редагування: 13 червня 2021 00:30:22 від Igor_Kharkov
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Мені здається, шо ТС набуханий трохи.
З одного боку, його тягне замутити якусь "нєтлєнку" під емоційним впливом люсєнькіного відосика, але з іншого боку, на шось конкретне  він не може роздуплитись, бо мислить "алкоголічно-стратегічно". :gigi:

Останнє редагування: 13 червня 2021 00:38:59 від птах Сорока
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія