Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

найбільший ляпас зелені це зустріч Блінкена з Епіфанієм

Днями стало відомо, що у серпні президент Зеленський нагородив орденом “За заслуги” ІІ ступеня Олександра Мамасуєва, митрополита Російської православної церкви на Закарпатті. На сайті президента зазначається, що нагороду Мамасуєв заслужив за “значний особистий внесок у державне будівництво”. Проте заслуги московського попа вельми сумнівні, адже місцеві знають його, як лідера закарпатських сепаратистів. Зазначу, що проблема сепаратизму в цій області є дуже гострою і саме московська церква, не криючись, очолює підривну діяльність проти незалежності та суверенності України.

Відомо також, що Мамасуєв координує “русинські” сепаратистські організації. Зокрема під його “опікою” сепаратизмом й екстремізмом займається “отець” Дмітрій Сідор, який був судимий за таку діяльність у 2012 році. До слова, нагороджений митрополит координує організацію, яку напряму фінансує урядовий благодійний фонд РФ “Русскій мір”.
https://nationalcorps.org/zelenskij-vruchiv-derzhavnu-nagorodu-moskovskomu-popovi-separatistovi/
підкупив походу.
я-то думав зелений гитьман нагородив когось типу онуфрія або ацца кірілла-гунділла
   
 :facepalm: вот тут совсем непонятно самодроч педрил. что за перемога в разговоре иудея Блинкена с православным попом. кому в загробной жизни лучше? или что. или Блинкен бабла даст Епифанию? ну это вряд ли. тогда что? или теперь как религиозных беженцев не будут принимать в штатах прихожан Епифания? это сомнительная победа, прихожане епифанию такого не простят. раньше можно было сослаться что московские попы обижают и переехать жить в штаты, тут таких много. а теперь зась  :weep:   
   
підкупив походу.
я-то думав зелений гитьман нагородив когось типу онуфрія або ацца кірілла-гунділла

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №335/2020 (витяг)
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня
ПРОЦИКА Руслана Івановича (ІЛАРІОНА) - архієпископа Рівненського і Острозького, керуючого Рівненською єпархією Православної церкви  України

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня
ЗАМАРАЄВА Петра Пилиповича (ДАМІАНА) - духовника Херсонської єпархії Православної церкви  України
КУЩА Павла Миколайовича (КЛИМЕНТА) - митрополита Сімферопольського і Кримського Православної церкви України
МАМАСУЄВА Олександра Семеновича (ФЕОДОРА) - митрополита Мукачівського і Ужгородського Української православної церкви, Закарпатська область
   
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №335/2020 (витяг)
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня
ПРОЦИКА Руслана Івановича (ІЛАРІОНА) - архієпископа Рівненського і Острозького, керуючого Рівненською єпархією Православної церкви  України

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня
ЗАМАРАЄВА Петра Пилиповича (ДАМІАНА) - духовника Херсонської єпархії Православної церкви  України
КУЩА Павла Миколайовича (КЛИМЕНТА) - митрополита Сімферопольського і Кримського Православної церкви України
МАМАСУЄВА Олександра Семеновича (ФЕОДОРА) - митрополита Мукачівського і Ужгородського Української православної церкви, Закарпатська область
дякую!
   
:facepalm: вот тут совсем непонятно самодроч педрил. что за перемога в разговоре иудея Блинкена с православным попом. кому в загробной жизни лучше? или что. или Блинкен бабла даст Епифанию? ну это вряд ли. тогда что? или теперь как религиозных беженцев не будут принимать в штатах прихожан Епифания? это сомнительная победа, прихожане епифанию такого не простят. раньше можно было сослаться что московские попы обижают и переехать жить в штаты, тут таких много. а теперь зась  :weep:   
ні, друже, зовсім нічого цього Блінкен не зробить. Але він цією зустріччю надавав ляпасів по зелених пиках і це набагато дорожче всього що ти перерахував.
   
як не намагаласч зесрань не допустити зустрічі https://novynarnia.com/2021/05/06/yermak-namahavsya-zirvaty-zustrich-blinkena-z-epifaniyem-zmi/ але вона ввдбулася.
ця зустріч показала, з ким насправді сша. не зустріч з головами франкцій, а саме зустріч з Епіфанієм є гайбілим ляпасом для клуна та його челяді.
то я так і не зрозуміла, з ким же США, на кого конкретно натякає ТС
США на наступних виборах підтримуватимуть кандидатуру Епіфанія, чишо?
   
МАМАСУЄВА Олександра Семеновича
https://church.slidstvo.info/profiles/mytropolyt-mukachivskyj-i-uzhgorodskyj-feodor/
Цитувати
Митрополит Мукачівський і Ужгородський.
У 2015-2016 роках тимчасово входив до складу Синоду Російської православної церкви, який збирався під головуванням патріарха Кирила (Гундяєва).
За даними видання лб, митрополит Феодор підтримував створення Єдиної української православної церкви. Також його очікували на Об’єднавчому соборі, але в останній момент він відмовився і не прийшов.
п.с. правда не відомо де...
   
ні, друже, зовсім нічого цього Блінкен не зробить. Але він цією зустріччю надавав ляпасів по зелених пиках і це набагато дорожче всього що ти перерахував.

 :facepalm: в чем состоит оплеухи? шо измениться после этой встречи? православные перебегут в церковь Епифания, вряд ли, еврей Блинкен для них не является церковным православным авторитетом. растолкуй непонятливым  :weep:
   
то я так і не зрозуміла, з ким же США, на кого конкретно натякає ТС
США на наступних виборах підтримуватимуть кандидатуру Епіфанія, чишо?
сша, я впевнений, підтримають того, кого підтримає украінець.
   
ні, друже, зовсім нічого цього Блінкен не зробить. Але він цією зустріччю надавав ляпасів по зелених пиках
у твоїх свинячих мріях
   
:facepalm: в чем состоит оплеухи? шо измениться после этой встречи? православные перебегут в церковь Епифания, вряд ли, еврей Блинкен для них не является церковным православным авторитетом. растолкуй непонятливым  :weep:
може тобі ще й пояснити, чому капіталізм краще іеодалізму чи пірвіснообщинного ладу? :D
   
сша, я впевнений, підтримають того, кого підтримає украінець.
але ж ви натякали, що вже знаєте, кого підтримають США
я щиро не розумію, у який спосіб зустріч Блінкена з Епіфанієм могла сказати вам щось конкретне
   
А куда делась ветка с победоносными реляциями про переходы парафий из кацапской секты в томосную? B-)
   
може тобі ще й пояснити, чому капіталізм краще іеодалізму чи пірвіснообщинного ладу? :D
поясни
   
у твоїх свинячих мріях
ну які ж це мріі, це реальність, що сьогодні держсекретар сша зустрівся саме з Епіфанієм Предстоятелем ПЦУ а не з москавьським попом. ти просто ще не усвідомив що це ляпас зекварталу
   
ну які ж це мріі, це реальність, що сьогодні держсекретар сша зустрівся саме з Епіфанієм Предстоятелем ПЦУ а не з москавьським попом. ти просто ще не усвідомив що це ляпас зекварталу
зустрівся - реальність, ляпаси - твої свинячі марення
   
сьогодні держсекретар сша зустрівся саме з Епіфанієм Предстоятелем ПЦУ
ця зустріч була запланована ще до візиту і вона відбулась, значить мала мету і була узгоджена сторонами.
   
поясни
бажання 0
   
бажання 0
це злив?
   
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №335/2020 (витяг)
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня
ПРОЦИКА Руслана Івановича (ІЛАРІОНА) - архієпископа Рівненського і Острозького, керуючого Рівненською єпархією Православної церкви  України

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня
ЗАМАРАЄВА Петра Пилиповича (ДАМІАНА) - духовника Херсонської єпархії Православної церкви  України
КУЩА Павла Миколайовича (КЛИМЕНТА) - митрополита Сімферопольського і Кримського Православної церкви України
МАМАСУЄВА Олександра Семеновича (ФЕОДОРА) - митрополита Мукачівського і Ужгородського Української православної церкви, Закарпатська область
чистий підкуп підкацапних, як на мене
   
зустрівся - реальність, ляпаси - твої свинячі марення
ні, не марення і я пояснив чому я так вважаю.
   
ні, не марення і я пояснив чому я так вважаю.
ти описав свої свинячі марення
   
чистий підкуп підкацапних, як на мене
ти хочеш сказати, зо Володимр Олександрович вирішив поплазувати перед моськовськими попами :gigi: сміливо, однак
   
ти хочеш сказати, зо Володимр Олександрович вирішив поплазувати перед моськовськими попами :gigi: сміливо, однак
нє. Схилив на бік України, ну і заодно посіяв сумніви у кремлівських бошках нащот їхньої благонадьожності.
   
ну якщо так, то добре, ато я почав вважати що ти запідозрив найвеличнішого у такій негарній поведінці як плазування перед попами мп :D
   
а как именно блокировал?
топал ножкой и кричал: "НЕ ПУЩУ!!"
?
 :laugh:
блин ну такое выдумывают уже...
   
ну якщо так, то добре, ато я почав вважати що ти записав найвеличнішого у такій негарній поведінці як плазування перед попами мп :D
ну ваще сам цей поступок можна трактувати двояко.
Але у всякому разі це не патріарха гундяя наприклад.
Так шо хунья.
   
а как именно блокировал?
топал ножкой и кричал: "НЕ ПУЩУ!!"
?
 :laugh:
блин ну такое выдумывают уже...
і грозно попукував
   
та нє, ми п'ятий  і  прямий  подивимось.

та мы знаем, что ты дебил, не раскланивайся. радуйся постоянному росту благополучия от Зе, не скули тут.
   
а как именно блокировал?
топал ножкой и кричал: "НЕ ПУЩУ!!"
?
 :weep:
дозволяю написати звернення до пана єрмака і потім нам розказати про те, чому він хотів заблоковути зустріч. пс а якщо направду, то відповідь уже була озвучена
   
розказати про те, чому він хотів заблоковути зустріч
а він хотів?
   
Или может Блинкин говорит: "Ермак, а поехали к Епифанию"
А Ермак ему: "Эмм...ну поехали!... Ой, а его нет дома...и у меня бензин кончился..."
 :laugh:
   
А що таке той Єпифаній і в чому там інтерес Єрмака?
Ермак, он же Козырь - кремлевская прокладка

Тут очень хорошо изнутри расписано, как он играл на руку кремля и хотел поссорить США и Украину

https://m.censor.net/ru/resonance/3263523/glavnye_oshibki_podderjka_ermakom_otnosheniyi_s_djuliani_protiv_bayidena_sokrytie_kontaktov_s_parnasom

А Епифаний - это кол в гроб РПЦ
   
Ермак, он же Козырь - кремлевская прокладка

Тут очень хорошо изнутри расписано, как он играл на руку кремля и хотел поссорить США и Украину

https://m.censor.net/ru/resonance/3263523/glavnye_oshibki_podderjka_ermakom_otnosheniyi_s_djuliani_protiv_bayidena_sokrytie_kontaktov_s_parnasom

А Епифаний - это кол в гроб РПЦ
і?
   
так а шо той Єрмак накоїв?
а то ми тут його сваримо, засуджуємо, а за що - невідомо
   
та ми тут більше про ляпаса, який дав Блінкен зе і його кварталу :) коли зустрівся з Епіфанієм Предстоятелем ПЦУ
   
та ми тут більше про ляпаса, який дав Блінкен зе і його кварталу :) коли зустрівся з Епіфанієм Предстоятелем ПЦУ
ващето він хотів з онуфрієм зустрітися, але зелений гитьман його відмовив.
Інфа 173%
   
та ми тут більше про ляпаса
не відпускає тебе марення?
   
а що ж це, як не ляпас? зе нагороджує московських попів, а Блінкен зустрічаєтьсч зв справжніми та канонічними Предстоятелем украінця. так зо яке ж це марення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія