Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки часу буде продовжуватись війна?

Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?
ATF

1-4 роки ... думаю ближче до 1

Теж схиляюсь, до цієї думки.
   
коли конгрес прийме закон по ленд-лізу. бо деякі тут кидаються ним так .як би вони самі вже його прийняли і почали відгружати по ньому. наші стратеги такі-ляпнути наперед-що два пальці.

Дата голосування в Конгресі вже призначена?
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Читайте Данилова. І я з ним згідний. Війна може закінчитись несподіванно і з дня на день. В кожний день. Навіть завтра.

А зараз все відбувається в такому турбо режимі, що це можливо вже завтра.

Ну ї не забуваємо про вислів В. Франкла. Просто живемо щодень і не думаємо коли настане перемога.
а може через рік або ще на якусь дату. між можливістю і реальністб дорога до іншої галактики-це по першій частині твого посту-фантазуванню.
 А от по другій частині з Франкла-тут дядько дивиться в корінь людської психіки. (tu)  Знає справу,а не фантазує.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Дата голосування в Конгресі вже призначена?
ні. і тому говорити про ленд-ліз так само як про життя на марсі. воно може було а може і ні.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Ну  мы живем в состоянии войны уже 9 год. Все относительно. Я начну работу в июне. Как только отгонят с юга и от Запорожья. На Севере Украины уже начинают. И так многие. Ну а совсем...то да, может быть дольше. Может до конца года. Когда ВСУ войдут в Крым, освободят его, когда жестоко зачистят Донбасс, а там надо жестоко-лучше пусть тикают.  Может и тогда война формально не закончится, но жить будет можно и восстанавливать тоже.

 Пока Кацапстан еще цел и не издох-риск будет постоянный и тут дело такое, чуваки и чувихи.
   
Це загострення ще 3-4 місяці. Глобально - доки існують росіяни.
Так. Жоден не може спокійно жити, доки існує « Руській мір».
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

А ця КАМПАНІЯ,одна з багатьох на протязі століть, до весни слідуючого року з затуханням і відновленням. Чому до весни-все залежатиме ЯК переживуть зиму парашники ,ми і основне- європа та решту світу.
згідний, зима 2022-23рр це критична точка. з огляду на потребу Украхни/Європи купувати енергоносії ( де і по скільки - отут інтрига). в Україні це ще й зруйнована інфраструкутура обігріву.
якщо гаряча фаза триватиме до весни 2023р, це буде тяжко з різних міркувань.

але оцінюючи темпи втрат росії,
НМД гаряча фаза це до осені 2022. не довше.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Так. Жоден не може спокійно жити, доки існує « Руській мір».

починаючи з 2014 більщість громадян заперечувала цю реальність різними способами, казали що якось оминеться і якщо щось то це їх не зачіпе...
Це психологія слабких духом, в критичних ситуація такі не здатні до рішучіх дій і стають першими жертвами. Нажаль пасивна більщість є привабливим об"єктом для агресора, саме тому ця війна і розпочалася. :(
   
В липні буде перемога України
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

коли конгрес прийме закон по ленд-лізу. бо деякі тут кидаються ним так .як би вони самі вже його прийняли і почали відгружати по ньому. наші стратеги такі-ляпнути наперед-що два пальці.
виглядає так що ленд-ліз це вже на літо.
для "прямо зараз" на травень дідо Байден підкидає потрохи зброї порціями по 800млн доларів.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

згідний, зима 2022-23рр це критична точка. з огляду на потребу Украхни/Європи купувати енергоносії ( де і по скільки - отут інтрига). в Україні це ще й зруйнована інфраструкутура обігріву.
якщо гаряча фаза триватиме до весни 2023р, це буде тяжко з різних міркувань.

але оцінюючи темпи втрат росії,
НМД гаряча фаза це до осені 2022. не довше.

якщо інфраструктура зруйнована то взимку в містах (точніше те що від них залишилось) вижити неможливо. Тому жінки з дітьми мають евакуюватися до ЄС, бажано до Німеччині.
   
Маю таку думку, що той воєнний стан, який введений зараз до 25 травня, вже не буде продовжений. Ну бо перемога має бути. А літо піде на розвал рашки і початок відбудови України.
   
починаючи з 2014 більщість громадян заперечувала цю реальність різними способами, казали що якось оминеться і якщо щось то це їх не зачіпе...
Це психологія слабких духом, в критичних ситуація такі не здатні до рішучіх дій і стають першими жертвами. Нажаль пасивна більщість є привабливим об"єктом для агресора, саме тому ця війна і розпочалася. :(
Українці ніколи не були трусами. Багато з нашого народу воює з задоволенням-бо це наша справедлива війна.
   
Читайте Данилова. І я з ним згідний. Війна може закінчитись несподіванно і з дня на день. В кожний день. Навіть завтра.

А зараз все відбувається в такому турбо режимі, що це можливо вже завтра.

Ну ї не забуваємо про вислів В. Франкла. Просто живемо щодень і не думаємо коли настане перемога.
Я тоже думаю что так будет. Это тот же майдан.
   

Раша-гарний ворог. Перемогти буде за честь.
   
https://youtu.be/g9NAqDR7y_U
Раша-гарний ворог. Перемогти буде за честь.

+1

   
Оптимістам:


https://site. ua/arkadiy.babchenko/v-rossii-nastupil-fasizm-nadolgo-i736r5o
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

В липні буде перемога України

Дуже цікаво що саме ви вкладаєте в термін «перемога України». Як ви це бачите?

Смерть хуйла? Чи його заміна яким небудь хуйленятком?
Розпад Росії? Чи, може, її капітуляція?
Що ще можна вважати перемогою?
Прошу, опишіть, цікаво.

Як на мене, Росія тупо планує добитися банальної мети, про яку усі знали і говорили останні 8 років:
захопить скільки зможе Сходу та Півдня, забезпечить сухопутний коридор в Крим і, можливо, Придністров‘я.
І з переможною риторикою оголосить про успішну спецоперацію і заморозить конфлікт на наступні 5, 8 чи 80 років.
Ви приймете це як нашу перемогу?
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

виглядає так що ленд-ліз це вже на літо.
для "прямо зараз" на травень дідо Байден підкидає потрохи зброї порціями по 800млн доларів.
там в конгресі щоб процедера була швидка треба спільного бажання більшост і репів і демів,без спроб заробити на тому очки в своїх терках між собою. якщо буде добра воля то все піде відносно швидко,якщо появляться гравці на протиріччях-можуть все застопорити. Ми можемо лише тримати перехрещені пальці.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Ещё никто не смог воевать без танков. Через 8 недель выбьют все оставшиеся 400 штук модернизированые и новые танки.  И на этом все.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

від пів року і більше
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Ещё никто не смог воевать без танков. Через 8 недель выбьют все оставшиеся 400 штук модернизированые и новые танки.  И на этом все.

та піднімуть ще в них їх тисячі з консервацій
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

від пів року і більше
Ще, чи від початку?
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Дуже цікаво що саме ви вкладаєте в термін «перемога України». Як ви це бачите?

Смерть хуйла? Чи його заміна яким небудь хуйленятком?
Розпад Росії? Чи, може, її капітуляція?
Що ще можна вважати перемогою?
Прошу, опишіть, цікаво.

Як на мене, Росія тупо планує добитися банальної мети, про яку усі знали і говорили останні 8 років:
захопить скільки зможе Сходу та Півдня, забезпечить сухопутний коридор в Крим і, можливо, Придністров‘я.
І з переможною риторикою оголосить про успішну спецоперацію і заморозить конфлікт на наступні 5, 8 чи 80 років.
Ви приймете це як нашу перемогу?

не зможе заморозити
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Ещё никто не смог воевать без танков. Через 8 недель выбьют все оставшиеся 400 штук модернизированые и новые танки.  И на этом все.
а також завалять ще 150 літаків і ще 150 вертольотів.

тоді просто фізично РФ не зможе вести ту війну що досі.

хіба що може ракетами пуляти?, але ракет теж не безмежна кількість
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

та піднімуть ще в них їх тисячі з консервацій
там просто брухт на консервації. Все цінне обладнання спижжене. Гуму всю треба міняти.
я памятаю наші в 2014р як відновлювали з консервацій. з 3х танків складали 1, і то ще за свої і волонтерські гроші докуповували.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

там просто брухт на консервації. Все цінне обладнання спижжене. Гуму всю треба міняти.
я памятаю наші в 2014р як відновлювали з консервацій. з 3х танків складали 1, і то ще за свої і волонтерські гроші докуповували.

ну з трьох один склали і вони складуть .
нащкребуть ще
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Ще, чи від початку?

думаю
все буде залежати як нам швидко забезпечать хоча б паритет по озброєнню
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

та піднімуть ще в них їх тисячі з консервацій

Танк это всего лишь трактор без ночного прицела, без системы наведения и контроля цели, без современной системы связи , получения целеуказания от командирской машины и без всего кучи тут перечислять лень. Просто открой начинку Т90А и Т76Б3 модели 2016го и после.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Танк это всего лишь трактор без ночного прицела, без системы наведения и контроля цели, без современной системы связи , получения целеуказания от командирской машины и без всего кучи тут перечислять лень. Просто открой начинку Т90А и Т76Б3 модели 2016го и после.

ну будуть з старою оптикою
хоча ще до двох тисяч думаю буде з більш менш новою
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

ну будуть з старою оптикою
хоча ще до двох тисяч думаю буде з більш менш новою


Это известные цифры. Списочный состав 2650 танков плюс 150 танков приписаных к тихоокеанскому флоту. Из них новых и модернизированых 1200 штук. 800 уже набили. Осталось 400.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

война будет до тех пор пока не развалится раша

надеюсь активная фаза продлится недолго, сколько не знаю - все зависит от поставок оружия западом
   
2-5
   
+1

https://twitter.com/view/status/1516120274005016588

   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Тоді коли буде тренд на втому і неприйняття війни у кацапському суспільстві.
Такого поки що нема.
   
Насамперед ми приймаємо участь в історичному процесі агонії СРСР, це час його кінця. Та більшовицька сатана зжере ще багато людських життів, але врешті здохне. Україна має ту нечисть знищити, в кінці кінців. Спочатку воєнним, а потім економічним шляхом. Колись це буде, а коли саме, то не знає ніхто. Аби швидше.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

В липні буде перемога України
Дай Бог. Не знаю як кому, а мені треба щоб війна до осени закінчилася. Бо інакше прийдеться виїзджати, а я не хочу.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Маю таку думку, що той воєнний стан, який введений зараз до 25 травня, вже не буде продовжений. Ну бо перемога має бути. А літо піде на розвал рашки і початок відбудови України.
пан оптиміст
   
є війна на полі бою, а є війна в головах несвідомих громадян де рускіймір. Перша закінчиться швидко, а от друга на довгі роки... :(
   
Дуже цікаво що саме ви вкладаєте в термін «перемога України». Як ви це бачите?

Смерть хуйла? Чи його заміна яким небудь хуйленятком?
Розпад Росії? Чи, може, її капітуляція?
Що ще можна вважати перемогою?
Прошу, опишіть, цікаво.

Як на мене, Росія тупо планує добитися банальної мети, про яку усі знали і говорили останні 8 років:
захопить скільки зможе Сходу та Півдня, забезпечить сухопутний коридор в Крим і, можливо, Придністров‘я.
І з переможною риторикою оголосить про успішну спецоперацію і заморозить конфлікт на наступні 5, 8 чи 80 років.
Ви приймете це як нашу перемогу?

Я не претендую на 100% правди, можу помилятися.
Я беру інформацію з різних джерел - військових аналітиків, політиків, політологів, екстрасенсів. Аналізую це все, сумую, і потім роблю свої висновки.


Дуже цікаво що саме ви вкладаєте в термін «перемога України». Як ви це бачите?

Під цим я розумію припинення військових дій в Україні та відмову Росії від подальших зазіхань на Україну.

Це ще не буде повна перемога України, бо це буде в певному роді розейм, перемир’я, договір про припинення вогню. Буде так якби дві України – одна та незалежна, інша ті території, що захопить Росія.
Але це буде в певному сенсі перемога України, бо для України це буде лише перший етап до остаточної перемоги і повернення всіх своїх земель, і так в подальшому станеться, а для Росії це буде продовження її занепаду.

На жаль, в найближчому часі Україну чекають ще неприємні моменти. Буде зараження території. Зараження піде навіть на частину території Польщі. Буде вибух або реактора або якийсь інший вибух. Про таку загрозу попереджають і політики, і військові аналітики, і підтверджують це різні екстрасенси. Тому, повертатись біженцям в Україну ще рано.

Захід вже розуміє, що іншої ради на Росію, як помножити її на нуль, нема. Тому в Україну і пішли поставки важкого озброєння, а США надає Україні таке озброєння, якого немає навіть у НАТО.
Більше того, у війну з Росією вступлять деякі інші країни. І однією з перших зробить це Турція.

Припинення вогню в Україні, відмова Росії від військових дій в Україні, відбудеться десь до липня, кінця липня – початку серпня.

Припинення вогню в Україні не означатиме, що все закінчиться і настане мир во всем мире. Почнеться світовий піздорєз.
В кінцевому результаті, Україна вистоїть, Україна буде, а Росію помножать на нуль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія