Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Довбані селюкі... :rotate:

Re: Довбані селюкі... :rotate:

Спочатку треба "зробити добре для себе", стати самодостатніми, а тоді й люди потягнуться.
   От мова і йде про те як зробити добре для себе. Бо зараз всі при першій липшій нагоді їдуть з України, особливо молодь. І ваші погляди 150 річної давнини зовсім не поділяють. Додам що з вашими поглядами при їх реалізації (не дай боже) сюди люди не потягнуться.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

бо люди в більшості тупі
   А може ні, може вони іншого хочуть?
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

бо мислить "алкоголічно-стратегічно".
    Судиш по собі? :laugh:
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

    Я поддерживаю постановку таких вопросов, но согласен с ним не во всем. Хорошо, пробуйте держать подальше, флаг, ветер, паровоз. Но для этого надо что-то из себя представлять, иметь идеи, быть состоятельным.
Зачем? У нас соревнование?

Вы несогласны со всем полностью, или с чем-то конкретным?
Мое мнение уже написано.

Что вы предлагаете взамен? И почему пишите на русском? Это для вас принципиально?
Я так понимаю, что Арестовичу на русском принципиально отвечать, раз такой вопрос...
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Судиш по собі?
Нє, я коли бухаю відпочиваючи, на фуп взагалі не заходжу )))
Але ось ти ніяк не хочеш  викласти власну точку зору - з'їжджаєш або на люсеньку або на дурика.
Відповідно, я роблю висновок, шо ти або бухнув (ти ж не перший тут такий, алкофілософ Вольтарен  поводиться так само), або довпойоп, шо косить під тонкого троля.
Оскільки я не хочу одразу чіпляти тобі ярлика "довпойоп", то припускаю, шо ти трохи накатив на вихідних. :gigi:
Тим паче, шо я взагалі не розумію, як можна тверезим подивитись майже  годину відоса з Люсенькою. Але ж ти зміг )))
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

    Как вы однако сверху взялись разговаривать. У вас зашкаливет самооценка? Или ваше разбирательство заканчивается на Вики?
Мое разбирательство по термину "элита" НАЧИНАЕТСЯ с ВиКи, а не заканчивается. Никак не увижу вашего определения
термина.

Могу вам сообщить что определение в Вики не соответствует толковому смыслу слова в украинских реалиях, так как относит к элите и воров с трупами из 90-х в послужном списке. Если для вас это элита, то для меня нет.
Так смелее дайте СВОЁ определение "элита". Можно и от Арестовича- думаю это одно и тоже.
Переплюньте смело эту гребаную энциклопедию... :good:
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

    Ви не розумієте як це зробити, а ще викидаєте в сміття весь час існування України в царській і радянській імперії.
 І ви не відповіли на моє питання. Асимілювали Україна антропотоки, чи ні. Чи ви проти такого асимілювання?
1) в своїй професії я роблю речі, затребувані не тільки в Україні, так що було би бажання у наших людей не сподіватися на халяву та не йти по лінії найменшого опору - то можна було би багато чого досягти
2) "ще викидаєте в сміття весь час існування України в царській і радянській імперії" - Навіщо на сміття - в підручник з історії та наукові дослідження. Римська імперія, яка просунута була свого часу - але теж залишилась тільки в підручниках, наукових та художніх творах. Все що ці імперії внесли в загальну скарбницю людської цивілізації там і залишиться, в т.ч. і в нас. До речі, а що вони такого епохального туди внесли ?

3) Асиміляція антропотоків - палиця з двома кінцями : не всі антропотоки є корисними для місцевого населення і воно намагається уникнути або зупинити їх якщо може. Ну і саме місцеве населення теж асимілюється під впливом антропотоку і результат не завжди кращий за початковий стан. І так - автохтонне населення на території України асимілювало антропотоки і саме асимілювалося під їх впливом. результат не завжди був позитивним
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:
U2

В скобках и два последних пункта - это твои фантазии, или когнитивный диссонанс... Арестович ничего такого не говорил.
А что плохого в первых 4 пунктах?
И почему это не может быть основой государственной политики?
.    Дошло. Не СССР пытаются возродить, а под маской СССР - империю.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:
U2

Мое разбирательство по термину "элита" НАЧИНАЕТСЯ с ВиКи, а не заканчивается. Никак не увижу вашего определения
термина.

Так смелее дайте СВОЁ определение "элита". Можно и от Арестовича- думаю это одно и тоже.
Переплюньте смело эту гребаную энциклопедию... :good:
.    Какая «элита»? Тут же все пытаются доказать, что нет нации (народа). А раз нет - то и элиты - нет.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Так смелее дайте СВОЁ определение "элита". Можно и от Арестовича- думаю это одно и тоже.
Переплюньте смело эту гребаную энциклопедию...
   Вам муляє Арестович? То читайте Тімоті Снайдера, він пише теж саме, тільки не розжовує і не кладе в рота. Ви навіть не заперечуєте і обгрунтованого погляду не виклали, це не можна назвати "поглядом". Які у вас заперечення до Снайдера? Як що ви здатні подолати його академічну термінологію?
   І будь ласка, я вам пишу українською, то і відповідайте мені українською, як що вам не складно. А як будете писати Арестовичу, то пишіть як хочете.

Останнє редагування: 13 червня 2021 08:13:32 від Igor_Kharkov
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Какая «элита»? Тут же все пытаются доказать, что нет нации (народа). А раз нет - то и элиты - нет.
   Сам придумал только что? Где ты это нашел, цитату?
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Ты увидел уровень ФУПа?
И это срез всего украинского общества...

Еще вопросы есть?

Только видосики от идиотов заходят, чтобы не было комплексов от отражения в зеркале на фоне спикера, и уровня понимания...
Поэтому шо пипл хавает, тем его и кормят...
 :facepalm1:
Видео там где нельзя без видео. Размышления и анализ на видео - для дебилов, или для тех, кто в это время еще чем-то занят. Хотя нахер ему анализ.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Арестович це типовий аферист, із тих що тренінги лічностного роста для офісного планктону проводять


https://www.youtube.com/watch?v=3OFKy_qfBoY

И, что в этом плохого?
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Послухав про асиміляцію антропотоків , пряма мова Арестовича : давайте дозволимо викладання у вузах на рос.мові і до нас "потянутся люди со всего СНГ, арабских, африканских и азиатских стран, знающие русский язик"
По-перше, він загнався з тими країнами - ніфіга там зараз молодь не знає рос. мову в товарних кількостях, всі хто хоче вчитися за кордоном-вивчають англійську
Друге - таким макаром ми себе знову заганяємо на обочину світового інформаціного потоку і занурюємося в болото "узкого міра". І це буде не імперскість, а "чего ізволитє"
А от самодостатність виглядає так - у нас тут крутий освітній продукт (недорого) - мови викладання державна / світова мова науки - англійська
Але для цього треба спочатку той продукт створити, а вже потім паритися на якій мові його продавати, а тут просто намагання загорнути фіг зна що в упаковку, привабливу для певної категорії людей (російськомовних мігрантів з РФ, РБ та середньої азії).
Якщо в нас будуть привабливі умови то активні люди й так поїдуть і мову вивчать, якщо їм дуже того буде хотітися. Бо з іншого боку - для чого нам "шлак", що навіть іншу мову вивчити не здатний ?  :shuffle:

Спочатку треба "зробити добре для себе", стати самодостатніми, а тоді й люди потягнуться.
Логіка довбаного селюка - а давайте переймемо мову окупанта і тоді в нас все само собою наладиться.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Логіка довбаного селюка - а давайте переймемо мову окупанта і тоді в нас все само собою наладиться.
Не так. Подивись з початку, а потім пиши.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:
U2

   Сам придумал только что? Где ты это нашел, цитату?
.    ФУП тебе в помощь.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

ФУП тебе в помощь.
   Ты написал, за тобой и цитата. Цитаты не будет? Сбрехал?

Останнє редагування: 13 червня 2021 11:04:00 від Igor_Kharkov
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:
U2

   Ты написал, за тобой и цитата. Цитаты не будет? Сбрехал?
.   Это - всеобщепризнанный на фуп’е факт. Доказательства не требует.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

   А може ні, може вони іншого хочуть?
Звісно вони хочуть іншого - корму і видовищ, а це їм забезпечує хуйло і блазень, а Порох гарантує боротьбу і важку працю, і лише потім добробут.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Не так. Подивись з початку, а потім пиши.
Та я задовбався вашу маячню читати. Мене цікавлять реальні проекти з розвитку сучасної промисловості, будівництва, електроніки, інфопростору, благоустрою міст і сіл, екології, а не ваші оці совкові сомплі.
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

   Вам муляє Арестович?
Не я его гениальные проповеди таскаю на ФУП

То читайте Тімоті Снайдера, він пише теж саме, тільки не розжовує і не кладе в рота. Ви навіть не заперечуєте і обгрунтованого погляду не виклали, це не можна назвати "поглядом". Які у вас заперечення до Снайдера? Як що ви здатні подолати його академічну термінологію?
Вы обычный проплаченный бот, у которого нет и не может быть своего мнения. Все Ваши аргументы-
ссылки, намеки, рассказы про то что кто-то не так читал, не то читал, не прочитал... Иначе
не выполнишь задания...

   І будь ласка, я вам пишу українською, то і відповідайте мені українською, як що вам не складно. А як будете писати Арестовичу, то пишіть як хочете.
От Вас и Арестовича так и "тхнёт" "русским миром"- так получите его сполна...:bueee:




   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

От Вас и Арестовича так и "тхнёт" "русским миром"- так получите его сполна...
  Це від вас тхне кацапським лайном, бо навіть за проханням не відповідаєте українською. І ботом є саме ви, бо не розмовляєте по суті і постійно переходите до особистостей. Демагогія без розгляду питання і є ознакою "довбаного селюка". :weep:
   
Re: Довбані селюкі... :rotate:

Мене цікавлять реальні проекти з розвитку сучасної промисловості, будівництва, електроніки, інфопростору, благоустрою міст і сіл, екології, а не ваші оці совкові сомплі.
   Не було, нема, не буде і не можливо без зміни сутності держави.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія