Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

Окремі валянки не шарять.
Вони по реєстру безкоштовний запит в мінюст фуяк - діяльність припинено, ну й типа заїпісь.
А от щоб борг побачити, це треба електронний кабінет платника в податковій або через дію  юзати.

Я от в цій гілці згадав, зайвий раз заліз в кабінет й перевірив, переплата 12 гривень )))

Зараз оці нові сервіси типу Юконтрол підтягують і податковий борг також.
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)
Bmx

податковий кодекс прийняли 02 12 2010
зміни до нього про спрощенну систему  від 4 листопада 2011 року
есв запровадили з 1 січня 2011 року
єдину ставку 22% для всіх з 2016 року
по сплячим фопам з 2017 року
ініціатор(и) законопроекту:
Гройсман Володимир Борисович Кабінет Міністрів України
Головний комітет:
Денісова Л.Л. Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=5130&skl=9
Велике спасибі за вичерпну і розгорнуту відповідь (tu)
   
Re: Диджитализация [ua]

Державі треба гроші. Згадаємо незаконне нарахування недїмки по ЄСВ одразу, коли ЗЕ поставив свою людину на податкову.
  Слуги зеленського не держава. ГРоші треба слугам щоби лужбанити по держдачам  за рахунок податків, та на гвинтокрилах офісним чаморам літати.   Грабують по всім статтям як перед втечею, схематози яника  дитячий садок у порівнянні з цими слугами угода.
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

Сплатив борг. Поки прилетіло на сто ойро. На слідуючому тижні піду в податкову шукати свого інспектора
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

Сплатив борг. Поки прилетіло на сто ойро. На слідуючому тижні піду в податкову шукати свого інспектора

Зараз нема такого як свій інспектор. Віконечко, електронна черга, комп'ютер.
3 кгрн це дешево обійшовся. Я один раз на пару днів прострочив єдиний податок так мовчали і аж через пів року сказали що я вже на загальній і штраф 8 кгрн. І от тоді я і закрився і працюю в чорну. Ну не захотіли вони мене білого ну то прапор їм в дупу.
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

В знайомого арештували авто за несплату ЄСВ. А він багато років не платив
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

Сплатив борг. Поки прилетіло на сто ойро.
Тю, й через таку дрібницю кіпіж піднімав )))
Я один раз на пару днів прострочив єдиний податок так мовчали і аж через пів року сказали що я вже на загальній і штраф 8 кгрн.
Шось не те.
На пару днів прострочив, це тобі просто штраф би влупили на доплату, а не знімали з зпрощенки.
Я якось кведи сплутав й вказав те, що не було в мене, от тоді мали право зняти.
Подзвонили, попередили, щоб переробив звітність онлайн, й все норм. Навіть без штрафів.
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

Так може ще нарахують. Бені гроші потрібні...
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

Тю, й через таку дрібницю кіпіж піднімав )))
Шось не те.
На пару днів прострочив, це тобі просто штраф би влупили на доплату, а не знімали з зпрощенки.
Я якось кведи сплутав й вказав те, що не було в мене, от тоді мали право зняти.
Подзвонили, попередили, щоб переробив звітність онлайн, й все норм. Навіть без штрафів.

Так в тому то і прикол. Мовчали 6 місяців а я справно платив далі. А вони мені кожен платіж рахували як наступний місяць. І вийшло що я 6 місяців прострочував платежі.  А там закон за таке анульовують свідоцтво. Спецом зробили. Ну і позбулись платника взагалі.
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

Там нараховано єсв мабуть 38000 грн.
Старі Фопи можуть з того спетляти через суд. Непамятаю з якого року там була перереєстрація тих фопів.
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

Сплатив борг. Поки прилетіло на сто ойро. На слідуючому тижні піду в податкову шукати свого інспектора

Зайдіть у свій кабінет на сайті ДПС, розділ стан розрахунків з бюджетом. Там всі ваші борги разом з реквізитами. Там же й сплатити можна.
Потім до реєстратора та знімайтеся з реєстрації. Все інше потім.
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

Зайдіть у свій кабінет на сайті ДПС, розділ стан розрахунків з бюджетом. Там всі ваші борги разом з реквізитами. Там же й сплатити можна.
Потім до реєстратора та знімайтеся з реєстрації. Все інше потім.
поки боргів нема але під час процедури закриття податкова може їх знов накидати
   
Re: Диджитализация [ua] (Штраф ФОПу)

поки боргів нема але під час процедури закриття податкова може їх знов накидати
якщо останні три роки не було діяльності, а по листу щастя ви вже все сплатили, то їмовірність накидання не велика.
знімайтеся з обліку в реєстратора
це можна, здається, і в он-лайні зробити
вони подадуть відомості до податкової,
якщо встигнете знятися до грудня, трохи заощадите на податках
якщо в грудні - заплатите ще за весь 4 квартал
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія