Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:

Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей
Президент Володимир Зеленський заявив, що станом на зараз не бачить конкретних деталей від Генштабу, щоб була потреба у мобілізації 500 тисяч українців.
Джерело: Зеленський в інтерв'ю Channel 4
Пряма мова Зеленського: "Особисто я сьогодні не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей. Я це кажу не тому, що мені хочеться відповісти і комусь сподобатися.
Це не тільки життя, життя — пріоритет номер один. А друга історія – є відповідні дії, операції.
Я покищо не побачив достатньо зрозумілих деталей, щоб сказати, що пів мільйона треба мобілізувати.
А третє – це ж іще гроші. Усі ці фінанси – вони точно не приходять від партнерів, я хочу, щоб усі це розуміли".

каг тєбє Ілон Маск ельгнідуре?

це гра у рейтинги чи лебідь рак і щука?

Ну от, Верховний Головнокомандувач не бачить потреби, а то почали тут "ухилянти". "боягузи", "не підете в ЗСУ, то підете в кацапську армію".

Уже ніхто нікуди не йде.

звісно що у рейтинги і наїзд на Залужного.
Можливо, Бубачьці пора самому братися за керівництво бойовими діями, як це робив фюрер  германської нації

Так, звісно, грошей від партнерів немає, то й мобілізації нема. Принаймні півроку буде активна оборона

Ну розкажи де взяти гроші на забезпечення 500 тис,забравши їх із економіки?Я не кажу що це не треба але треба якось балансувати особливо коли немає допомоги від союзників

звісно що у рейтинги і наїзд на Залужного.
Можливо, Бубачьці пора самому братися за керівництво бойовими діями, як це робив фюрер  германської нації
Ну, той хоч повоював в окопах. Зате наший грав Наполеона!  :super:

Ну розкажи де взяти гроші на забезпечення 500 тис,забравши їх із економіки?Я не кажу що це не треба але треба якось балансувати особливо коли немає допомоги від союзників

На самообеспечение всех. В принципе, так и происходит во многом.

Оружие за свой счет, приличную снарягу за свой счет, волонтеры опять же...

Скоріш намагання утримати баланс між війною й економікою або військовою й цивільною владою. Була ж вже ініціатива Залужного з дозволами воєнкомів на перетин областей? Тут приблизно так само. Але все одно певні заходи для продовження мобілізації й збільшення її ефективності будуть.

Немає ніякого "самозабезпечення". Ви ніяк не хочете зрозуміти, що ми воюєм не за свої гроші.

Якщо завтра не буде грошей від партнерів, то й ніякого самозабезпечення не буде, і волонтерів не буде, і донатів.

Ніхєра не буде. Не треба цих ілюзій. Сучасна влада не може створити економіку війни, вони вміть тільки позичати гроші або отримувати гранти.

розкажи це тим хто вже 2 роки в окопах

Ну от, Верховний Головнокомандувач не бачить потреби, а то почали тут "ухилянти". "боягузи", "не підете в ЗСУ, то підете в кацапську армію".

Уже ніхто нікуди не йде.
Скоро травневі , а там підуть на шашлики.
Якось так то все виглядає. Дежавю.

Що не кажіть, а державність у виконанні Лідора, то важка праця

розкажи це тим хто вже 2 роки в окопах
Вони готові воювати лопатами?

Скоріш намагання утримати баланс між війною й економікою або військовою й цивільною владою. Була ж вже ініціатива Залужного з дозволами воєнкомів на перетин областей? Тут приблизно так само. Але все одно певні заходи для продовження мобілізації й збільшення її ефективності будуть.

+1 як приклади.... птахи мадьяра.  тільки розширили підрозділ, тільки дали інфу що є набір.  мабудь за декілька  годин 500 бажаючих. теж саме роблять через рекрутинг та прямий набір в підрозділи.  богато що робиться . і це питання дуже важливо. є ще МО ... яке цім займається.   але тс мабудь це мало цікавить ...

Великий, недоумкуватий полко-коведець. Сиди зі своїми думками, засунутими у сраку, дякуй військовим, що вони не дали оточити Київ і врятували твою зесраку від кадирківців, і виконуй, що тобі кажуть! Лізе зі своїми цінними ідеями,  ніде не навчаючись, не маючі навіть повноцінної вищої освіти, бо кривляся на сцені, поки йому татко диплома робив.  :facepalm1:

Вероятно, кто-то произвел расчеты по стоимости призыва полумиллиона, их содержания и обеспечения. Ну и второе, призыв то никто не отменяет, сколько надо, столько и призовут. Просто эти данные как и потери никто не обнародует.

Очень жаль.

Залужный как мне кажется был вполне на своем месте и справлялся с работой.

Великий, недоумкуватий полко-коведець. Сиди зі своїми думками, засунутими у сраку, дякуй військовим, що вони не дали оточити Київ і врятували твою зесраку від кадирківців, і виконуй, що тобі кажуть! Лізе зі своїми цінними ідеями,  ніде не навчаючись, не маючі навіть повноцінної вищої освіти, бо кривлся на сцені, поки тобі татко диплома робив.  :facepalm1:

та й мабудь не лізе? це за інтервью ? спитали... відповів.
спитали залужного- відповів. 
мабудь це  так інтервью  роблять?

це ж тобі не фуп, де кожен   вважає, що його думка важлива. та поспішає її висловити.

Очень жаль.

Воєнком Борисов підтверджує (tu)

Очень жаль.

і залужний  і зеленський на своїх місцях, в чехіях мудведям то не  зрозуміти  Пайка від рошена то не  передбачає

У лютому 2022 автомати в Києві роздавали усім .. навіть жінки ходили.
зараз поки що не актуально/ не популярно?
до наступного разу?

Вибачте ,але якщо такі тезиси від головнокомандувача воюючої держави ,то звісно і грошей ніхто не дасть.Це ж аксіома.

Вибачте ,але якщо такі тезиси від головнокомандувача воюючої держави ,то звісно і грошей ніхто не дасть.Це ж аксіома.

Ну так і на тих, хто є, не дають.

до наступного разу?

Видати автомати і на Бахмут?

Так вже не дають.

Очень жаль.

Єрмаку пох. Головне рейтинги. Плюс саму популярну людину в країні оголосити панікером і пистаболом-м'ясником

Останнє редагування: 21 січня 2024 14:42:26 від Zhmen

до наступного разу?
навіть Ізя закликав всіх іти брати, а потім куяк і в Брізбені  :laugh:

до наступного разу?

Порахували, що для спорядження цих 500тис. потрібно знайти від $17млрд.
ДЕ їх взяти?

Видати автомати і на Бахмут?
Якби у всіх жителів бахмута були автомати, це допомогло б?

Якби у всіх жителів бахмута були автомати, це допомогло б?

Ні, звичайно. Я в адекваті

Наш царь добрий...

Кажется до нас доводят что решимость это хорошо и похвально, но длительная война это вопрос денег прежде всего .
И совсем никто не обязан нам помогать. Рекэт по типу "мы защищаем Европу" не прокатил.

до наступного разу?
+================================================+
Хто тобі забороняє мати власного Калаша чи М-4 карабін?

ДЕ їх взяти?

Єрмака треба питати. Він тепер за все відповідальний в державі. Он його заступник одразу схему на 200 мільйонів у декларацію заклав і не жужить. :gigi:

+================================================+
Хто тобі забороняє мати власного Калаша чи М-4 карабін?
У мене є...

ДЕ їх взяти?
то тепер лопати по такій ціні ?  ;o

ДЕ їх взяти?
а ротацію тих хто там 2 роки вже сидить робити не треба? чи їх вже списали в утиль...

може воїнів і до виборів не допустять...

мобілізують 300000

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія