Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
18 лютого 2020 15:09:18
Цитувати
Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) в 2019 році заборонило демонстрування і розповсюдження на території країни п'яти фільмів, з яких два російських, а в одному знімався президент України Володимир Зеленський.

Зокрема, мова йде про два іноземних фільми: "Мачете" (реж. Родрігес Р., 2008 р., США), через те, що там знімається американський актор Стівен Сігал, і "Бешкетники з Тімпельбаха" (реж. Бері Н., 2008 р., Франція), через те, що там знімався французький актор Жерар Депардьє.

Третім фільмом з цієї категорії є "Вісім перших побачень" (реж. Додсон Д., Маляревский А., 2012 року), який заборонений через те, що там знімалася російська актриса Катерина Варнава

 Щось с цим треба робити, панове, бо так зовсім без офіційно дозволеного кіно залишимося. Може, як з цигарками перед фільмом показувати попередження, а під час показу переривати періодично й показувати соціальну рекламу, де поширювати відомості про акторів - порушників?
2
21 квітня 2019 22:27:12
 От дивлюся "Прямий", "Перший", слухаю старих політиків... Вони так й не зрозуміли, чому програли. Експерди з дуже розумним виразом обличчя кажуть про мову, що програли тому, що мовні квоти Зе обіцяв змінити, інші кажуть, що йде реванш, що зраджені ідеали Майдану, про церкву, про інші високі речі... Ще зараз почув, що Порошенко виявився не занадто ідеальним. Тобто він ідеальний, але не зовсім :D Любі експерти. Ви забули з чого починався Майдан. Гаслом Майдану було "нас задовбало" й рушійною силу була молодь. Зараз теж саме. Просто задовбало. Ніякої політики, нічого, пов'язаного з високими матеріями. Людей дістала несправедливість, брехня та подвійні стандарти. Їм потрібна надія (не Савченко... хоча... :) ), й за неї, власне й проголосували.

Повна версія