Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черкащани визволили заручників воєнкомату (tu)

Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

а шо лікарі і освітяни мали доступ до зброї, як мєнти ? ти чіпушило статистичне

До чого тут зброя йолоп ти черговий а?
   
б***ь, Ти реально тупиш. строкова військова служба обовязкова для юнаків.
Ніяких хлопців з села ніхто не пошле на боротьбу з терористами.

Після строкової вони підпадають під вибіркову мобілізацію на фронт.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

300 000 ментів - це і є ціла армія.

"Менти" як ти кажеш - це пожарники, рятувальники, прикордонники, патрульна поліція.
Тобто ти вважаєш що вони мають воювати а ти ні?
   
"Менти" як ти кажеш - це пожарники, рятувальники, прикордонники, патрульна поліція.
Тобто ти вважаєш що вони мають воювати а ти ні?

Звичайно, бо їм за це платять. Нафіга нам мамчури?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Після строкової вони підпадають під вибіркову мобілізацію на фронт.

Як і кожен хто відслужив в армії. Чому має бути дискримінація? йолопи що уникли служби не підпадають під мобілізацію бо вони не хотіли "рошен охраняти"
А хто чесно відслужив мають підпадати?
   
Як і кожен хто відслужив в армії. Чому має бути дискримінація? йолопи що уникли служби не підпадають під мобілізацію бо вони не хотіли "рошен охраняти"
А хто чесно відслужив мають підпадати?

Тому й не бажають служити строкову.
   
"Менти" як ти кажеш - це пожарники, рятувальники, прикордонники, патрульна поліція.
Тобто ти вважаєш що вони мають воювати а ти ні?

а за що має воювати роботяга ? за те що держава змусила залишите зароблене тяжкою працею в польші  авто і йти пішком до дому або сплатити трьошку тисяч євро при середні зарплаті в країні в 200 евро ?
 
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Звичайно, бо їм за це платять. Нафіга нам мамчури?

Їм платять за роботу яку вони виконують, багато хто відслуживши в армії. Чому ти вирішив що рагулі не мають служити в армії?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

я надеюсь что мусор с сыночком с окопа пишет.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Ну ти реально йолоп??? До тебе взагалі дійде що процент тих хто пішов працювати на ворога однаковий і в поліції і в армії в школах і лікарнях??
Ну ти ж не довбойоб? дійде до тебе?
Не знаю про що ти торочиш, мусар.
Мої всі знайомі ІТшники всі до одного виїхали з ОРДЛО. Ніхто не залишився. В Донецьку був величезний ІТ-кластер.
Тільки такі "мусаркі" як ти тепер там хуйлу служать. :K
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

а за що має воювати роботяга ? за те що держава змусила залишите зароблене тяжкою працею в польші  авто і йти пішком до дому або сплатити трьошку тисяч євро при середні зарплаті в країні в 200 евро ?

Я тобі ще раз кажу. Строкова служба  в армії це не воювати.
а друге.. то воювати нема за шо?

б***ь логіка зрадо йобів реально вивехнута.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

да. а когда сынок мусора в автобусе выкрадал людей, то он составлял протокол задержания?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Не знаю про що ти торочиш, мусар.
Мої всі знайомі ІТшники всі до одного виїхали з ОРДЛО. Ніхто не залишився. В Донецьку був величезний ІТ-кластер.
Тільки такі "мусаркі" як ти тепер там хуйлу служать. :K

Звичайно виїхали, бо там мрак для айтішників, що не заважає їм залишатись ватниками.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

я надеюсь что мусор с сыночком с окопа пишет.

Якби ж! Він не дурень, мусарською чутливою сракою відчуває куди "лізти не треба".
Може навіть по знайомству УБД собі та синочку зробив, а хулі?
   
Їм платять за роботу яку вони виконують, багато хто відслуживши в армії. Чому ти вирішив що рагулі не мають служити в армії?

За законом мають, але не хочуть, а закон такий, що за ним так легко не поневолиш. І що менти зроблять? Влаштують облави - їх будуть гвалтувати прямо на вулицях разом з членами сімей. Може, з мусарки не видно, наскільки народ зараз злий.
   
Я тобі ще раз кажу. Строкова служба  в армії це не воювати.
а друге.. то воювати нема за шо?

б***ь логіка зрадо йобів реально вивехнута.

логіка держави вивехнута і то досить моцно ...
виєпти манюпаса там де можна було обійтись і закликати манюпаса до армії   :lol:
для рядового манюпаса трудяги не дуже є що захищати на відміну від чинух , і манюпаса до армії на чистому патріотизмі не дуже закличеш
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

как класифицирует уголовный кодекс - викрадення людей? какая статья и какой срок?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

До чого тут зброя йолоп ти черговий а?

Боже, і ти йолопе ше й мєнтом працював ? шоб не розуміти який фактор грає зброя ?

сподіваюсь тебе дебіла у відділку тримали хіба в реєстратурі двері відкривати і заяви приймати
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Звичайно виїхали, бо там мрак для айтішників, що не заважає їм залишатись ватниками.

Жодного ватника серед ІТшників Донецька не бачив. Якби вони були ватниками, то поїхали би до мАскви, а не до Київа.
А до таких як ти у ІТшників професійна ненависть, яка ще наклалася що ви всі зрадники.
Коли батальон "Донбас" оті всі мусарські відділки клав мордою у підлогу - це був такий шанс вашу всю мусарню вичистити раз та назавжди.
Ти віриш що в американській поліції стільки зрадників власної країни та народу працює як в Україні?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Або такі яким похуй під ким Україна буде... як і тобі в принципі.
   
Або такі яким (x) під ким Україна буде... як і тобі в принципі.

Хіба може бути гірше, ніж під Петром?
   
да. а когда сынок мусора в автобусе выкрадал людей, то он составлял протокол задержания?
А нашо?
Тема, розпочата в антидержавному стилі стає вже томною..
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

А нашо?
Тема, розпочата в антидержавному стилі стає вже томною..
всмысле нашо? А законы уже отменили?
   
всмысле нашо? А законы уже отменили?

Для вічнопривладних - давно.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

А нашо?
Тема, розпочата в антидержавному стилі стає вже томною..

Тема розпочата з відео де є чіткий кримінальний злочин - викрадення людей.
Мусар прибіг в гілку захищати своїх недолугих мусарів.
А не "передку" їх нема, у мене друг недавно звільнився з АТО, в підрозділах колишніх чи діючих мусарів - мінімальна кількість, їм краще бабульок біля переходів гоняти з пучком моркви.
   
За законом мають, але не хочуть, а закон такий, що за ним так легко не поневолиш. І що менти зроблять? Влаштують облави - їх будуть гвалтувати прямо на вулицях разом з членами сімей. Може, з мусарки не видно, наскільки народ зараз злий.

нещодавно одна моя знайома була в україні, вона з полтавщини сама. так каже - всі хлопці тікають, хто куди від армії. в кого гроші є - роблять собі довідку про "негідний до армії". в неї сусід нещодавно загинув в армії також. хто куди, каже, хто до польщі, хто до туреччини, аби не в бійню потрапити.
   
Власівці, не всі відразу..
Ви привчайтесь до чесності - підніміть над своїхми ніками прапор власова-краснова, а вже потім спробуйте опротестувати оргмобсправи місцевих органів військового управління.
Навчіться виконувати, а вже потім оскаржуйте.
До війни ворог максимально знищив мобдокументацію, і понизив спроможність Держави до організації роботи з мобілізації., але, добре, що в цій роботі допущені суттєві помилки. І це нас частково спасло.
   
Тема розпочата з відео де є чіткий кримінальний злочин - викрадення людей.
Мусар прибіг в гілку захищати своїх недолугих мусарів.
А не "передку" їх нема, у мене друг недавно звільнився з АТО, в підрозділах колишніх чи діючих мусарів - мінімальна кількість, їм краще бабульок біля переходів гоняти з пучком моркви.

також вона розповідала, що відловлюють чоловіків, тому вони переховуються, хто де може.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

нещодавно одна моя знайома була в україні, вона з полтавщини сама. так каже - всі хлопці тікають, хто куди від армії. в кого гроші є - роблять собі довідку про "негідний до армії". в неї сусід нещодавно загинув в армії також. хто куди, каже, хто до польщі, хто до туреччини, аби не в бійню потрапити.

Молодці! Нашо за баригу воювати. (tu)
А що хтось там воює то тоже хай тікають.
Це Петро не хоче войну завершить, нашо вона ота війни.. жили ж раньше

Останнє редагування: 9 грудня 2018 15:15:42 від Serge_D
   
нещодавно одна моя знайома була в україні, вона з полтавщини сама. так каже - всі хлопці тікають, хто куди від армії. в кого гроші є - роблять собі довідку про "негідний до армії". в неї сусід нещодавно загинув в армії також. хто куди, каже, хто до польщі, хто до туреччини, аби не в бійню потрапити.
Ще одна "дочка військового"..
Дохера вас.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

ладно я понимаю. армия. туда сюда. недобор. патриотизм ... не очень. Что мешает действовать военкоматам и нац полиции в рамках закона?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Власівці, не всі відразу..
Ви привчайтесь до чесності - підніміть над своїхми ніками прапор власова-краснова, а вже потім спробуйте опротестувати оргмобсправи місцевих органів військового управління.
Навчіться виконувати, а вже потім оскаржуйте.
До війни ворог максимально знищив мобдокументацію, і понизив спроможність Держави до організації роботи з мобілізації., але, добре, що в цій роботі допущені суттєві помилки. І це нас частково спасло.
еще один. может этот ответит. почему мусора не захотели составлять протокол задержания?

Останнє редагування: 9 грудня 2018 15:14:37 від KitKat
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Ще одна "дочка військового"..
Дохера вас.

Педро-ботів набагато більше.
Але, яке западло, всі педро-боти не на "нулі" сидять, а на комфортних диванах.
Що з вами поробиш, з "клавіатурними командос"?
   
ладно я понимаю. армия. туда сюда. недобор. патриотизм ... не очень. Что мешает действовать военкоматам и нац полиции в рамках закона?

Такий закон, що улову б не було.

А змінити закон - закінчити, як тричі легітимний (в кращому разі).
   
Педро-ботів набагато більше.
Але, яке западло, всі педро-боти не на "нулі" сидять, а на комфортних диванах.
Що з вами поробиш, з "клавіатурними командос"?
Цей лист написаний на спині вбитого товариша?
   
еще один. может этот ответит. почему мусора не захотели составлять протокол задержания?
А нашо?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

прихильники певної політсили в упор не видят моего вопроса  :(
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

А нашо?
а интересно. очень. Как подобное трактуется в ук
   
Цей лист написаний на спині вбитого товариша?

Я б першим пішов в добровольці, якби окопи кишіли депутатськими спадкоємцями.
   
А нашо?

і то правда а нахера, зловили і відправили  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія