Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Війна після війни.

Війна після війни.

От би таке зробити з Лугандонськими ватанами!  (tu)  І усіх у ПаРашку б. Нехай там годують Х*йло всі ці "шахтарі та трактористи". :X

   
Re: Війна після війни.

А як вату відрізнити від українців?
   
Re: Війна після війни.

А як вату відрізнити від українців?

Влаштувати іспити усім з української мови та літератури, Конституції України та співа Гимну України. :X
І не дай Боже, якщо на гасло "Слава Україні" не буде правильної відповіді.
Нічого цим ватникам не буде. Просто департувати у Рашку або заборонити голосування у будь-які органи влади та плебисцити-референдуми.
   
Re: Війна після війни.

Айдар :  А як вату відрізнити від українців?
___________________ _________________
Дуже просто
Хай скаже "ПАЛЯНИЦЯ"
   
Re: Війна після війни.

А як вату відрізнити від українців?
Не знаю що таке вата, але українці від українофобів  відрізняються відношенням до української мови, до борців за самостійність України..
   
Re: Війна після війни.

А як вату відрізнити від українців?
Я по діалекту запросто відрізняю галичанина від східняка.
   
Re: Війна після війни.

Я по діалекту запросто відрізняю галичанина від східняка.

і кого з них висиляти в Росію?
   
Re: Війна після війни.

і кого з них висиляти в Росію?


Всі вони живуть на своїй землі, куди їм переселятись, й навіщо?
   
Re: Війна після війни.

Айдар :  А як вату відрізнити від українців?
___________________ _________________
Дуже просто
Хай скаже "ПАЛЯНИЦЯ"
:D  (tu)
   
Re: Війна після війни.

О сцуко... Ветка сталинских внучков.. Какая вам Европа. Варвары.. Усатый тоже любил выселять.
   
Re: Війна після війни.

Як свідок анексії Криму бачу такий сценарій після деанексії:
всі добровільні посібники окупації,
всі добровільні заручники окупованого півострова,
всі люди які не співпрацювали з спецслужбами УКраїни перебуваючи на окупованій території - вважаються посібниками окупації і підлягають депортації.
   
Re: Війна після війни.

Я не зможу пробачити кримчан котрі там залишились. І тим більше в мене немає бажання жити з ними поруч.
Вже пожив, вистачило.
Їм дорога або у в'язницю після деанексії або в Мрассію. В АРК проросійських людей не буде! Це злочинно.
   
Re: Війна після війни.

Влаштувати іспити усім з української мови та літератури, Конституції України та співа Гимну України. :X
І не дай Боже, якщо на гасло "Слава Україні" не буде правильної відповіді.
Нічого цим ватникам не буде. Просто департувати у Рашку або заборонити голосування у будь-які органи влади та плебисцити-референдуми.
(tu) По іншому толку в Украіні не буде....
   
Re: Війна після війни.



Площадь, идиоты с колорадскими ленточками. В центр выходит человек в украинском костюме с рупором и торжественно:

- Неуважаемые митингующие! - зазвучал гимн СССР. - Для вас замечательная новость! Мы всем городом сбросились и решили освободить вас от хунты!

С толпы радостные возгласы, аплодисменты, приставку "не" никто, казалось, не заметил. Человек продолжает.

- Мы арендовали для вас эти замечательные автобусы которые совершенно бесплатно отвезут вас в ДНР или ЛНР по вашему желанию! На всех украинских блок постах патрульные предупреждены и беспрепятственно вас туда пропустят!

Толпа затихла. Человек продолжил.

- Более того, в ДНР и ЛНР подтвердили, что готовы выделить вам там жилье как настоящим патриотам их террористических образований.

Толпа попыталась рассосаться, но не тут то было. Граждане города, в веночках и с сине голубыми лентами, улыбаясь, обступили площадь, оставив проходы только для входов в автобусы. Человек не умолкал.

- Более того, при входе в автобус, вы сможете избавиться от ненавистного вам паспорта хунты, а в ДНР и ЛНР террористы пообещали выдать вам недействительные бумаги так любимых вами террористических образований.

Толпа попробовала возразить. Тетки попробовали орать, что у них тут собственность.

- Мы предугадали ваш вопрос, товарищи, - все тем же торжественным голосом продолжил человек, - и проанализировали отношение днр и лнр к имуществу! Как показал анализ, товарищи, у террористов под цивилизованное отношение подпадает только имущество Ефремова и Ахметова. Поскольку вы не являетесь ни одним, ни вторым, то на вас действуют обычные законы днр-лнр, то есть, безаконие, товарищи! - зазвучали звуки гимна СССР. - Кроме того, товарищи! Все ваше имущество записано на паспорт хунты и было заработано в так ненавистном вам хунтовском государстве! Освобождение от него должно быть не менее приятным для вас, товарищи! - снова торжественные звуки гимна СССР, - Как и освобождение от украинского газа, света, и конечно же, угнетающих хунтовских пенсий и пособий, товарищи! - гимн СССР перекричал выступающего, - Ура товарищи! - прорывалось сквозь гимн.

Толпа не подержала "Ура!". Подбадривающе и впервые приятно громыхал гимн СССР. Толпу со средины жители в вышиванках, непонятно как туда просочившиеся, мастерски и легко распределили по автобусам, успев у каждого у входа изьять хунтовкий паспорт. Кто-то попытался снять колорадскую ленту, но откуда-то появляющиеся жители с улыбкой надевали ее обратно: "Ну-ну, товарищи, не снимаем опознавательные знаки".

Мест хватило всем. Жители радостно махали отправляющимся недовольным физиям цветами и украинскими флагами.

- Радостнее, товарищи! Веселее, товарищи! - не угомонывался человек.

И только заблокированная в участках милиция, которая вскоре получит кучу найденных на площади, навсегда потерянных, паспортов, не видела этого праздника настоящего примирения и солидарности.
Алла Брусник
   
Re: Війна після війни.

Люди роблять вчинки керуючись розумом, почуттями, інстинктами.
Чим керуються ті, котрі хочуть виселяти людей, які живуть від них за тисячі кілометрів?
   
Re: Війна після війни.

Всі вони живуть на своїй землі, куди їм переселятись, й навіщо?

і я не зрозумів, до чого тут ваші пізнання в діалектах
   
Re: Війна після війни.

і я не зрозумів, до чого тут ваші пізнання в діалектах

Ватників серед галичан не буває апріорі.
Щоб звузити рамки пошуку ватників.
   
Re: Війна після війни.

Всі вони живуть на своїй землі, куди їм переселятись, й навіщо?

До лібералів доходить тільки тоді,
коли на ватній розтяжці підірветься
їхня дитина.
   
Re: Війна після війни.

Ватників серед галичан не буває апріорі.
Щоб звузити рамки пошуку ватників.

бувають і ватники, а сепаратистів ще більше
галичани це тільки маленька частина українців 
   
Re: Війна після війни.

бувають і ватники, а сепаратистів ще більше
галичани це тільки маленька частина українців 

Во-во, а тепер розкажи нам, що Бандера був бандитом і жидом.
   
Re: Війна після війни.

Во-во, а тепер розкажи нам, що Бандера був бандитом і жидом.

І багато вас там?
   
Re: Війна після війни.

І багато вас там?

Українська мова важко дається?
   
Re: Війна після війни.

Українська мова важко дається?

легко, а що, пропонуєте уроки?
   
Re: Війна після війни.

легко, а що, пропонуєте уроки?
Та ні, просто "какая разніца на каком язикє гаваріть"...
   
Re: Війна після війни.

Та ні, просто "какая разніца на каком язикє гаваріть"...

з вами, є ще більша проблема - ніби однією мовою розмовляєш, але про що, не зрозуміло
   
Re: Війна після війни.

з вами, є ще більша проблема - ніби однією мовою розмовляєш, але про що, не зрозуміло

Ото ж бо й воно, що східняки русскіх братьєв
розуміли краще, ніж западенців.
   
Re: Війна після війни.

Ото ж бо й воно, що східняки русскіх братьєв
розуміли краще, ніж западенців.

я впевнений, що
тут справа не у спільнотах за географією проживання,
а в особистостях
Бартку може зрозуміти тільки Сметана - однакові розумові здібності, тому що
   
Re: Війна після війни.


я впевнений, що
тут справа не у спільнотах за географією проживання,
а в особистостях

Во-во, давай про йододефіцит.
А спільноти бувають і по духу
Цитувати
Бартку може зрозуміти тільки Сметана - однакові розумові здібності, тому що
Чому?

Останнє редагування: 14 травня 2015 18:44:39 від Бартка
   
Re: Війна після війни.

Панове Бартка і читач, я шось недозрозумів - а в чому суть вашої дискусії? :)
   
Re: Війна після війни.

Во-во, давай про йододефіцитЧому?

саме тому, що
я нічого не знаю про йододефіцит
   
Re: Війна після війни.

Панове Бартка і читач, я шось недозрозумів - а в чому суть вашої дискусії? :)

я теж, Бартка, то такий особливий дописувач - пише коротко і про щось своє
   
Re: Війна після війни.

Панове Бартка і читач, я шось недозрозумів - а в чому суть вашої дискусії? :)

Ну скільки того, перечитати маленьку гілочку...
   
Re: Війна після війни.

Всі вони живуть на своїй землі, куди їм переселятись, й навіщо?

куды - та в сибирь хотя бы...
   
Re: Війна після війни.

та поразить этих пидаров в правах на выборах, на ношение оружия и на занятие госспостов... и всего делов)
   
Re: Війна після війни.

та поразить этих пидаров в правах на выборах, на ношение оружия и на занятие госспостов... и всего делов)

Це вже готова етнічна шпигунсько-диверсійна мережа.
   
Re: Війна після війни.

Нахуй еще возиться с уебанами?
Просто не выдавать паспорта Украины со всеми вытекающими последствиями:D
   
Re: Війна після війни.

Задармапродавши, дякую, дуже цікаво, якось не доводилося чути про цей особливо цікавий історичний момент.
Чудовий сценарій для Криму/Донбасу.
Залишилось іх, той, деанексувати...

Цитувати

Судети — це гірський регіон на кордоні Німеччини, Польщі та Чехії, в якому до середини 1940-х років переважна більшість становили громадяни німецької національності. Звинувативши владу Чехословаччини в їх утиску, Гітлер анексував ці області за результатами Мюнхенської угоди, укладеної за участю керівників Великобританії та Франції.

Згідно з декретами, підписаним чехословацьким президентом Едвардом Бенешем в 1945 році, громадяни республіки німецької й угорської національності за колабораціонізм з нацистським режимом під час окупації Чехословаччини позбавлялися громадянства і підлягали депортації. Таким чином, тільки з Чехословаччини були виселені в Німеччину, в основному, в Баварію, понад 3 мільйонів німців, а в Угорщину близько 70 тисяч угорців. Всього з різних країн були вигнані близько 12-14 мільйонів німців. Потсдамська конференція держав-переможців у Другій світовій війні фактично узаконила їх депортацію.

   
Re: Війна після війни.

громадяни республіки німецької й угорської національності за колабораціонізм з нацистським режимом під час окупації Чехословаччини позбавлялися громадянства і підлягали депортації.

Хіба це несправедливо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія