Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яку купити варочну поверхню :S ?

Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

 тандыр .
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

актуальна тема
маю купити варочну поверхню газову і електричну духовку
думаю брати Elektrolux, але італійської збірки
я хочу матову нержавійку, жінка хоче скло
що підкаже товариство?
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

ще запропонували афігєть з наворотами і 5 років гарантії фірму Candy
але хз..
завтра запитаю у ФЗВ
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

актуальна тема
маю купити варочну поверхню газову і електричну духовку
думаю брати Elektrolux, але італійської збірки
я хочу матову нержавійку, жінка хоче скло
що підкаже товариство?
Олеее, оле,оле,олеее !!!!
Час бачив ?
Товариство , або спить, або ще не спить .
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

ще запропонували афігєть з наворотами і 5 років гарантії фірму Candy
але хз..
завтра запитаю у ФЗВ

думав Candy китайський бренд
виявляється італійський
холодильники і пралки роблять заводи в Китаї, духовки і газові поверхні в Туреччині
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

нам всі магазини пропонують індукційні, але ми ще не вирішили ???
нема чого вирішувати- тільки індукція.
купив в 14му елетролюкс,  жодних проблем. як прихожу де кераміка ..то ад и содомія.

Останнє редагування: 27 травня 2018 23:59:34 від хробак
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

варочная
стекло не берите. даже лужоное хрупкое. берите простую эмаль.
управление любое, кроме китайского пластика.
не гонитесь за брендами. бош собирают в румынии.
есть на участке газовщик? позвоните, выставьте пузырь, он вам все раскажыт, что покупают, и что нормальное, он их каждый день чинит
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Духовка газова має бути, бо електро все висушує, і хер вгадаєш, коли виключати, наче, все готове, виключив, а воно ще хвилин 15 шквариться, результат, усе згоріло, і качку нормально хер запечеш, взагалі електро - то фігня, хіба що газу нема
Газова плита це додатковий фактор ризику.  До речі як і автомобіль на газовому паливі. Газ використовують скоріше по звичці і особливих переваг не бачу.
Недоліки:
-при горінні спалюється кисень та виділяється вуглекислий газ;
-небезпека вибуху газу;
-в духових шафах погано регулюється температура, неможливо задати точну температуру;
-кіптява на поверхні посуду та інших предметів, розташованих близько від пальників через домішки в газовій суміші.
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Варочную поверхность купить индукционную. Хоть газ и дешевле, но индукция тоже достаточно экономична и готовить будет заметно быстрее. Самое главное - если вы человек аккуратный, то что эмаль, что нержавейку газовые вы будете каждый день доводить до состояния абс. чистоты весьма значительными усилиями и по времени так же. Говорю по своему опыту - даже покрытие нержавейки спец маслом не избавляет полностью от необходимости ежедневной чистки. Индукция не нагревается практически - даже если убежит молоко или еще что то, то не подгорит = протер тряпкой и все - 2 мин плита как из магазина каждый день. С газовой, повторюсь, такой номер не пройдет.
Духовка желательна с пиролизом. По своему опыту - никакой другой способ не приводит к полной беспроблемной очистке. Пользовался такой 10 лет (все время), когда продавал с квартирой люди думали я им новую духовку оставляю.
Elegant - это не Австрия. Это Китай для Украины. Никакого "криминала", просто имейте в виду - вам впаривают под чужим именем что-то = видимо хотят продать чуть дороже реальной стоимости. По 20 летнему опыту лучший бренд бытовой техники в Европе (из относительно доступных) Electrolux.
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Треба на кухню нову варочну газову поверхню і духовку. У розпачі: яку? Ходили з жінкою в магазин, дивилися.
Бюджет - до 15 тисяч на все, поверхню і духовку.
 Словом, питань 2:
1. Брати поверхню скло, нержавійку чи емаль?
2. Якої фірми?

Мозок закипів...

Покупал в 2014-м
Взял двух режимную 5-ть комфорок три газ две електро, газ контроль. Италиия что около 10к гривен. Нержавейка.
В целом полностью доволен
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

ще запропонували афігєть з наворотами і 5 років гарантії фірму Candy
але хз..
завтра запитаю у ФЗВ

канді збирають кацапи
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

у мене все - Електролюкс німецького складання
скло на індукції жінка вже примудрилася коцнути - "несла чашку і рука заслабла", і чашка впала просто на куток поверхні
відбився шматочок 1х2см
довелося в СЦ замовити нову, за третину вартості всієї плити, бо плита якій щем й 3 місяці не було, з приклеєним шматком мені муляла
зараз би мабуть узяв білу поверхню бо на чорній після миття розводи трохи є

електрична духовка - піролізна і з функцією парогенерації
готує в ній дружина, але мені щось захотілося спробувати хліб у ній випекти власноруч

   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

недавно закончил ремонт. остановился на бошах . поверность pvs851 520 уе. широкая 80см. духовка hbg36t.  старая модель но есть все. бимба. 400 уе
все серое(((
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Бери индукционную. Рекомендую фирму Элегант. Австрия. И духовку этой же фирмы. Пользуюсь два года, очень жена довольна. Посудомоука тоже этой фирмы. Оборудование премиум класса по щадящим ценам.

мене ця газова прикола
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

У мене дома арістон, газова ємаль біла. вже 6 років - все ок, жодного разу не ремонтували. щодо подряпин, то дружина чистить кремом - налила и почекала. плями розмокли - витерла. тобто легко и нічого не треба терти. Якщо буду змінювати кухонне приладдя - то плита тільки індукція. а інше не треба.
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

прочитав назву гілки- думав, Свєта повернулася  :shuffle:

Светка по холодильникам. Продала Славкин комп и купила себе сам сунь.
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Насчёт негазовой плиты - нужно хорошо подумать. Я живу в высотке с электроплитами, двумя линиями питания дома, и тем не менее, за 8 лет набежала неделя, когда детей нечем кормить/мыть/поить - авария. С газом такого не будет, он есть всегда. В частном доме вообще полный писец - там отключают гораздо чаще, иногда на несколько дней, там я газ не раздумывая оставил бы.
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?
van

  Жена сама выбирала я хотел сэкономить  и купить подешевле, нашла в интернете электро духовку Кайзео и поверхность этой фирмы  пришлось купить  ее аргумент я же не прошу тебя купить мне авто , согласился  и прилип.. .
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Re: Яку купити варочну поверхню :S ?
LSD

прочитав назву гілки- думав, Свєта повернулася  :shuffle:
Тут і Короффка заряджає такі теми. Часами здається, що це Света...
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Если газ не используется, лучше брать комбинированную: индукционная (не всякая посуда подходит) и электро.
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?
LSD

У мене склокераміка бош, 8 років, звичайний нагрів - працює, варить, жарить
Духовка теж бош, але відмити її зараз анріал
Наступну хочу з піролізом, кажуть супер тєма
Також Бош 13 років. Тепер шукаю для хати аналогічну, але щоб дверцята не відкривалися а висувалися як у старої на квартирі, але не знаходжу.
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Если газ не используется, лучше брать комбинированную: индукционная (не всякая посуда подходит) и электро.
В мене комбінована. Так сиджу чекаю доки звільниться інлукція, щоб покласти слідуюче. Хто пробував індукцію, на електро не повернеться. Краще, або по крайній мірі не гірше, тільки газ.
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Також Бош 13 років. Тепер шукаю для хати аналогічну, але щоб дверцята не відкривалися а висувалися як у старої на квартирі, але не знаходжу.

Отака духовка? Дверця ховається при відкриванні.

http://neff-ukraine.com.ua/catalog/duhovoj-shkaf-neff-b5acm7hn0s/

Останнє редагування: 2 серпня 2019 23:42:18 від alex_kiev
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

газова скло?!
шоза...?!
є такі
але я вже забув як газова плита виглядає , електричні вже років 20
спочатку прості , тепер індукційні
   
Re: Яку купити варочну поверхню :S ?

Дивися на потужність
велика подвійна  комфорка на газу дає до 4-5квт.
Що дає індукційна на найбіьший діаметр?
Два кіловати. І то в дорогих варіантах

А вок? На індукціі то виключено.

Швидко а значить зі збереженням макс поживних потрібно на газу.
Індукцію можна купити маленьку переносну для підігрівання наприклад. Коштує тут 30євро. В Україні певно дешевше

Индукция большая конфорка дает до 7 Квт  вода закипает очень быстро , после индукции вряд-ли захочется пользоваться чем то другим .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія