Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос наш

Re: Томос наш

ніккі, скажіть чесно : хильнули зайвого?
то може зараз краще лягти спати - аби не накопичувати ганьби за неадекватні дурнуваті закиди?
диагнозы  ставите через фуп,дорого?)))
   
Re: Томос наш

- у нас действуетАссоциация с ЕС и мы партнер НАТО  с перспективой членства
летом везде билбрды с Тимошенко и новым курсом и также -мы за мир..
еще  дружбу народов надо бы вспомнить  и друие лозунги СССР.
теперь новые варианты -за ЕС и НАТО
а новый курс ЮВТ -это куда?
...ані всё понялі і сталі актівнимі пріхажанамі куда пашлют
   
Re: Томос наш

І де тут "перевзування"?
Тут - круте палєво самого ніккі і педрят, що поспішили його звично підтримати.
Тези, які повсякчас втовкмачує у неміцні голови Кремль - що поняття "Мир" і "НАТО" є несумісними.
Педрята - комуняги?
   
Re: Томос наш

будь ласка, наведіть пункти Нового курсу, які заперечують ЄС і НАТО.
У вас претензії щодо гасла "за мир"? То по-вашому ми за війну?
ви розумієте як зараз принижуєте уявлення про розумовий рівень всього педроцтва в цілому?
           
вы же  адепт ЮВТ ну так и наведите пункты нового курса Тимошенко и что это значит. и сразу про народную конституцию ну чтоб два раза тему не поднимать.
   
Re: Томос наш

диагнозы  ставите через фуп,дорого?)))
не дуже
вам цілком по кишені
   
Re: Томос наш

ну так на сході будуть плакати про нову стратегію миру
а на заході про ЄС і НАТО

був би Крим під контролем України то там би були плакати Маккаки про "не просто партнерстно, а тісну дружбу"

а ще будуть плакати про зменшення податків та збільшення пенсій і соцвиплат, про зменшення ціни на газ та збільшення видобутку власного газу і т.д.

А что "стратегия мира" у Тимошенко на первом борде отрицает "ЕС и НАТО" для Украины?
   
Re: Томос наш

Тут - круте палєво самого ніккі і педрят, що поспішили його звично підтримати.
Тези, які повсякчас втовкмачує у неміцні голови Кремль - що поняття "Мир" і "НАТО" є несумісними.
Педрята - комуняги?

Ну это твоя логика.

Интересно, какая логика у них?
   
Re: Томос наш

ну так на сході будуть плакати про нову стратегію миру
а на заході про ЄС і НАТО
був би Крим під контролем України то там би були плакати Маккаки про "не просто партнерстно, а тісну дружбу"

а ще будуть плакати про зменшення податків та збільшення пенсій і соцвиплат, про зменшення ціни на газ та збільшення видобутку власного газу і т.д.
             
спасибо . (tu)
   
Re: Томос наш

           
вы же  адепт ЮВТ ну так и наведите пункты нового курса Тимошенко и что это значит. и сразу про народную конституцию ну чтоб два раза тему не поднимать.
ви запостили два плакати з виборчої кампанії тимошенко - з очевидним натяком на те, що ці два плакати суперечать один одному.
Я розумію, що ви просто тупо не замислюючись перепостили чужу дурню.
Але перепостили вже від свого імені. Тому у вас і питається : чим ці два плакати суперечать один одному?
На хазяїна у Кремлі працюєте, Ніккі? А чо ж так грубо?
   
Re: Томос наш

не дуже
вам цілком по кишені
           
не. то перевод странный, то диагноз левый.
плюс гаадание что ж там имелось в  виду в новом курсе
от спасибо . 
   
Re: Томос наш

Показати зображення...
Показати зображення...

Это все зашибись - томос и т.д....
Но проблема в том, что биомассе это все - похрену. Видели бы вы эту вакханалию на бабских форумах, на том же кидстаффе... :facepalm1:
Кацапотролли работают - и работают ооооочень качественно: в 23-24 часа начинаются темы - порошенко нах, как прожить, вы знаете, что с октября подорожание газа и т.д. И стоит визг и камлания и проклятия в сторону майдаунов в теч. часов 12-ти примерно, пока модер не проспицца....
И бабы набегают и визжат синхронно....Это какой-то ужас. А уж попытки пикнуть про достижения....О.... забивают камнями.
   
Re: Томос наш

         
вам персонально про реквизиты фонда Тимошенко напомнить ?


напомнітє    :S
   
Re: Томос наш

          
не. то перевод странный, то диагноз левый.
плюс гаадание что ж там имелось в  виду в новом курсе
от спасибо . 
навіть "злити" темку трішечки прихованіше не можете
каг жеж таг, Ніккі?
отето справжнє палево!...
То що, в уявленні педряти поняття Мир і НАТО є взаємновиключними?  :gigi:
   
Re: Томос наш

А что "стратегия мира" у Тимошенко на первом борде отрицает "ЕС и НАТО" для Украины?

так
   
Re: Томос наш

ви запостили два плакати з виборчої кампанії тимошенко - з очевидним натяком на те, що ці два плакати суперечать один одному.
Я розумію, що ви просто тупо не замислюючись перепостили чужу дурню.
Але перепостили вже від свого імені. Тому у вас і питається : чим ці два плакати суперечать один одному?
На хазяїна у Кремлі працюєте, Ніккі? А чо ж так грубо?
     
еще раз -какой новый курс? куда? можно детальнее.         
Мирослава  про Кремль это к вашей мадам. разбирайтесь.здесь это обгаваривали не один раз
 
   
Re: Томос наш

а ось і підмога не забарилася  :gigi:
слабенька..
   
Re: Томос наш

навіть "злити" темку трішечки прихованіше не можете
каг жеж таг, Ніккі?
отето справжнє палево!...
То що, в уявленні педряти поняття Мир і НАТО є взаємновиключними?  :gigi:


це ж риторика ригів про агрєсівний блок НАТО, нєсущій нам войну     :lol:
   
Re: Томос наш

навіть "злити" темку трішечки прихованіше не можете
каг жеж таг, Ніккі?
отето справжнє палево!...
То що, в уявленні педряти поняття Мир і НАТО є взаємновиключними?  :gigi:
       
хи. вы еще мир во всем мире вспомните и чей это лозунг.
   
Re: Томос наш

еще раз -какой новый курс? куда? можно детальнее.
;o
Відкрийте сайт, почитайте...Яка проблема?
Дати лінк, чи що?
   
Re: Томос наш

Это все зашибись - томос и т.д....
Но проблема в том, что биомассе это все - похрену. Видели бы вы эту вакханалию на бабских форумах, на том же кидстаффе... :facepalm1:
Кацапотролли работают - и работают ооооочень качественно: в 23-24 часа начинаются темы - порошенко нах, как прожить, вы знаете, что с октября подорожание газа и т.д. И стоит визг и камлания и проклятия в сторону майдаунов в теч. часов 12-ти примерно, пока модер не проспицца....
И бабы набегают и визжат синхронно....Это какой-то ужас. А уж попытки пикнуть про достижения....О.... забивают камнями.

Бяка , а ти теж там напиши : оте то разговарівала с однім старцем з Афона , сам он грек , хорошо шо подружка пєрєводіла , так он сказал , шо тє сучкі що будуть поносіть томос , подпадають под проклтіє шо напісано на скріжалях . А знанія ето очень сокровеннниє ,  а п издякать просто так про це не можна , як і про томоса . Випадєніє матки , це просто мінімум шо буває . і то токо на початок .

Останнє редагування: 10 вересня 2018 22:11:51 від cheshuntt
   
Re: Томос наш

;o
Відкрийте сайт, почитайте...Яка проблема?
Дати лінк, чи що?
             
вашими словами,пожалуйста.можно кратенько  вы же мастер перевода.
   
Re: Томос наш

так

Почему?
   
Re: Томос наш

це ж риторика ригів про агрєсівний блок НАТО, нєсущій нам войну     :lol:
та зрозуміло що Ніккі спалився ...тупо і примітивно...
тепер оно дурачка увімкнув : давай йому детально розповідай про Новий курс  :weep:  :gigi:
   
Re: Томос наш

Это все зашибись - томос и т.д....
Но проблема в том, что биомассе это все - похрену. Видели бы вы эту вакханалию на бабских форумах, на том же кидстаффе...
Может потому, что бабы прекрасно понимают, что от  томоса до пениса дистанция немалого размера?  И этой поповщиной детей с мужем не накормишь?
 Слава богу, что у нас хоть не ислам, а то б эти муллы совсем перебесились в поисках паствы.
   
Re: Томос наш

Бяка , а ти теж там напиши : оте то разговарівала с однім старцем з Афона , сам он грек , хорошо шо подружка пєрєводіла , так он сказал , шо тє сучкі що будуть поносіть томос , подпадають под проклтіє шо напісано на скріжалях . А знанія ето очень сокровеннниє , п***а просто так про це не можна , як і про томос . Випадєніє матки , це просто мінімум шо буває . і то токо на початок .

Мене вже забанили. Всі ніки, що були, і мейли в мене скінчилися. Все, я їм не лікар.
Вони Петра поносять....Мураєва та Улічку прєвозносят....Це писець...
   
Re: Томос наш

             
вашими словами,пожалуйста.можно кратенько  вы же мастер перевода.
ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ
Вам масковською перекласти з Української мови?
   
Re: Томос наш

напомнітє    :S
         
напоминаю- сообщите реквизиты фонда Тимошенко
   
Re: Томос наш

це ж риторика ригів про агрєсівний блок НАТО, нєсущій нам войну     :lol:
Я предполагала такой поворот в их логике, но надеялась, что окажутся мудрее. Нет. Петрушки - это потешные такие клоуны.
   
Re: Томос наш

А что "стратегия мира" у Тимошенко на первом борде отрицает "ЕС и НАТО" для Украины?
Лукавите уважаемый, вы "забыли" одно важное слово - "новая"  то-есть отличная от декларируемой раннее. Ну так в чем заключается новая стратегия мира?
   
Re: Томос наш

ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ
Вам масковською перекласти з Української мови?
               
а есть масковський?ну раз вы  знаток-переводите
   
Re: Томос наш

Почему?

бо старий курс - це курс в ЄС і НАТО, стара стратегія миру - мир за допомогою країн ЄС і  країн НАТО.
   
Re: Томос наш

зараз країна прямує в ЄС та НАТО, це ні в кого не викликає сумнівів, тим більш, скоро це буде зафіксовано в конституції,
в цей же час хвойда заявляє, що в неї буде новий курс,
згідно з логіки, він повинен відрізнятися від існуючого курсу до ЄС та НАТО, так же ж?
ну отак всі і подумали та почали над хвойдою насміхатися,
тому вона була вимушена спочатку проголосити про якийсь меморандум про ЄС та НАТО, який повинні підписати всі кандидати в президенти, а потім повісити оці бігборди-виправдання, які виглядають дуже недолуго, особливо після внесених Порошенком змін до конституції, особливо після того, як вона всюди волає, що при ній ВСЕ буде інакше, ну от просто ВСЕ! бо ж НОВИЙ курс на все!
це дуже помітно не тільки нам, а й політологам, які вмить обстібали це в фейсбуці

Останнє редагування: 10 вересня 2018 22:17:40 від Foxic
   
Re: Томос наш

        
напоминаю- сообщите реквизиты фонда Тимошенко

а ви мені за це що?  реквізити Порошенка, я так розумію?
   
Re: Томос наш

        
напоминаю- сообщите реквизиты фонда Тимошенко

Мне тоже интересно. Я пожервование хочу сделать !
   
Re: Томос наш

                 
сейчас попробую найти в ленте фото . там темно синий фон и  светлым написано    что-то типа за в ес  и  в нато

Ладно разобрались с бордами и лозунгами Тимошенко.

А теперь давай поглядим на рекламу Порошенко (которую вы подняли в качестве флуда в этой теме :) )

Было так:



а сегдня я видел вот так:



Куда подевался Князь Владимир Великий через месяц?
   
Re: Томос наш

та зрозуміло що Ніккі спалився ...тупо і примітивно...
тепер оно дурачка увімкнув : давай йому детально розповідай про Новий курс  :weep:  :gigi:
         
надо же так  пытаться перевести стрелки
   
Re: Томос наш

Мене вже забанили. Всі ніки, що були, і мейли в мене скінчилися.  Все, я їм не лікар.
Вони Петра поносять....Мураєва та Улічку прєвозносят....Це писець...
:facepalm:  Спасибо петрушки, что ни пост - просто праздник. Вони пэтра поносять. Ыыыыыыы!
   
Re: Томос наш

Ладно разобрались с бордами и лозунгами Тимошенко.

А теперь давай поглядим на рекламу Порошенко (которую вы подняли в качестве флуда в этой теме :) )

Было так:

Показати зображення...
а сегдня я видел вот так:

Показати зображення...
Куда подевался Князь Владимир Великий через месяц?

в Києві ці плакати висіли одночасно,
це просто різновид одного й того ж, на мій погляд, один плакат з одними словами та пам'ятником Володимиру, другий плакат коротший та з трезубцем
   
Re: Томос наш

Ладно разобрались с бордами и лозунгами Тимошенко.

А теперь давай поглядим на рекламу Порошенко (которую вы подняли в качестве флуда в этой теме :) )

Было так:

Показати зображення...
а сегдня я видел вот так:

Показати зображення...
Куда подевался Князь Владимир Великий через месяц?
               
 не разобрались
куда новый курс от Тимошенко?
вот Мирослава обвиняет в работе на Кремль, в тупости.в лишнем акоголе но нет ответа на вопрос-так куда новый курс  и что там в народной конституции ?
   
Re: Томос наш

:facepalm:  Спасибо петрушки, что ни пост - просто праздник. Вони пэтра поносять. Ыыыыыыы!

Шо ти сказать хотєла, убога....Чи я повинна виправдовуватися, чтому у мене на кістафі  багато ніків було ?? Та тому шо одного ніка фатало на 1 день - вас вату попальонцати !
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія