Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет. :X

Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

У трэкера надо спрашивать есть ли у х-22 наведение или летит по глонасу
.там головка самонаведення.як тільки кут антени у вертикальній площині досягає заданої величині-ракета переходить у піке.під кутом 30 градусів атакує ціль. Про підсвітку навіть нема мови.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Тіммі, вибач, але це бан, за створювання тем які допомагають ворогу аналізувати свої удари по Україні  :dopovid:
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Тіммі, вибач, але це бан, за створювання тем які допомагають ворогу аналізувати свої удари по Україні  :dopovid:
А ми немає аналізувати їх удар і находити хто наводить ?  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Як виїжджати з Черкас в бік Золотоноші, з якого боку це буде, зліва чи справа?
На карті гугл показує Північ з верху південь з низу. От так карта і вказана ... і стрілка теж.
   
А ми немає аналізувати їх удар і находити хто наводить ?  :facepalm1:
маємо! Тащи їх техніку
   
Тіммі, вибач, але це бан, за створювання тем які допомагають ворогу аналізувати свої удари по Україні  :dopovid:
Наоборот! Есть шанс, что вражеская агентура помрет со смеху  :laugh: З такое надо медаль давать! Хотя бы грамоту.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

А ми немає аналізувати їх удар і находити хто наводить ?  :facepalm1:
Ти в ГШ?
Це справа органів, які за це відповідають
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Наоборот! Есть шанс, что вражеская агентура помрет со смеху  :laugh: З такое надо медаль давать! Хотя бы грамоту.
Ще одна РФ консерва скрилась ... Давно за тобою приглядаю.  :X
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

На карті гугл показує Північ з верху південь з низу. От так карта і вказана ... і стрілка теж.
В мене дача на лівому березі, діти там вчора проїзджали, удар був з іншої сторони, що на відео
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

В мене дача на лівому березі, діти там вчора проїзджали, удар був з іншої сторони, що на відео
як скажете пан майор)))  :lol:

невірити своїм очам так не вірити.
   
Тоже не вижу смысла обсуждать. Есть спецы- пусть разбираются. Из прилёта мы, манюпасы, можем сделать 2 вывода. 1.Белорусы тоже пидо..ы 2. Не пренебрегать сигналами воздушной тревоги.
.з.ы. и тс таки запутал всех шпионов и не шпионов)))
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Тоже не вижу смысла обсуждать. Есть спецы- пусть разбираются. Из прилёта мы, манюпасы, можем сделать 2 вывода. 1.Белорусы тоже пидо..ы 2. Не пренебрегать сигналами воздушной тревоги.
.з.ы. и тс таки запутал всех шпионов и не шпионов)))
:give_rose:
   
X-22 инерційне наведення (по таймеру і гіроскопу).
До 600 км.

Коли їх робили GPS і гонас ще пішки від стіл ходили.

Х-22НА, принята на вооружение в 1976 году, система управления инерциальная с коррекцией по рельефу местности.


Х-32 глубокая модернизация ракеты Х-22 по системе наведения и двигателю... Принята на вооружение в 2016 году..

Мабуть X-32 і прилетіла.

Мости така зносити може. Дамби - ні.
На те щоб знести дамбу Британцям у другу світову довелося створити бомби 4,5 тонни вагою, а тут трохи в 10 разів менше.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Вапріс шановним теоретикам.

Чому б не зробити застосунок для мобільного, щоб кожен хто побачив крилату ракету реєстрував там позицію і час ?

Людей з смартфонами мільйони. Можна буде бачити їх польоти краще будь якого ПВО.

Були думки що це допоможе кацапам бачити де саме їх ракети ПВО збиває. Але думаю вони і так знають. ТА і доступ до інформації цієї не обов'язково робити публічним.
   
Вапріс шановним теоретикам.

Чому б не зробити застосунок для мобільного, щоб кожен хто побачив крилату ракету реєстрував там позицію і час ?

Людей з смартфонами мільйони. Можна буде бачити їх польоти краще будь якого ПВО.

Були думки що це допоможе кацапам бачити де саме їх ракети ПВО збиває. Але думаю вони і так знають. ТА і доступ до інформації цієї не обов'язково робити публічним.
Напомню
Цитувати
Во время тревоги нельзя:
Выходить из укрытия, чтобы сделать фото или видео;
Публиковать фото и видео местности, куда только что упал снаряд. Тем более НЕЛЬЗЯ публиковать видео, где ракета летит и момент попадания, общий план;
Указывать точный адрес, координаты или подробное описание места;
Публиковать фото и видео, где видно адрес и номера домов, супермаркеты или станции метро;
Публиковать фото и видео работы наших ПВО.
Я этот вопрос почему задавал и в начале войны ,видь ракета от Черного моря до например Киева летит больше получаса и за это время можно успеть выложить на ютуб и подготовится.
 А что касается наведения по лазеру то технически это не осуществимо по ряду причин . Обтекатель на ракете должен быть оптически прозрачен и иметь форму приближенную к сфере ,для сверхзвуковых ракет это вобще невозможно ,а на дозвуковых крылатых он пролетев 1000км просто засрется мошками и пылью. Поэтому ракеты с лазерным наведением делают на дистанции до 10км.И второй момент такого наводчика легко вычислить потомучто ИК и УФ хорошо видны камерой обычного телефона.
 Но в идее ТС есть разумное только если подсветку делать металлических поверхностей СВЧ излучением по типу РЛС.
   
Возможны еще радиомаяки. Коллаборантов видь хвататает , расположив три излучателя на расстоянии нескольких километров от цели можно точно определить координаты.
   

А что касается наведения по лазеру то технически это не осуществимо по ряду причин . Обтекатель на ракете должен быть оптически прозрачен и иметь форму приближенную к сфере ,для сверхзвуковых ракет это вобще невозможно ,а на дозвуковых крылатых он пролетев 1000км просто засрется мошками и пылью. Поэтому ракеты с лазерным наведением делают на дистанции до 10км.И второй момент такого наводчика легко вычислить потомучто ИК и УФ хорошо видны камерой обычного телефона.

І перше, і друге - не вірно.

Ілюмінатори не так щоб дуже засираються.
Системи очистки  давно створені і використовуються. Наприклад гоночний мото-шолом з пакетом мультуплекс-плівок .

Ну і лазер наведення вмикається за хвилину до прильоту. А наводчика там може давно вже не бути.
   

І перше, і друге - не вірно.

Ілюмінатори не так щоб дуже засираються.
Системи очистки  давно створені і використовуються. Наприклад гоночний мото-шолом з пакетом мультуплекс-плівок .

Ну і лазер наведення вмикається за хвилину до прильоту. А наводчика там може давно вже не бути.
Может я не прав. Приведи пример ракеты с лазерным наведением и дальностью более 100км.
   
Я про те що саме "технічно" -  нічого не реального тут нема.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Ілюмінатори не так щоб дуже засираються.
Системи очистки  давно створені і використовуються. Наприклад гоночний мото-шолом з пакетом мультуплекс-плівок .

хіба літак летить на висоті крилатої ракети?
яка швидкість мотоциклу і ракети?
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Какой корректировщик, там длинна моста больше 1км и не попасть  :S
   
В ракетній гілці вже писав про це -  було два прильоти: перший в дамбу зправа, зі сторони Черкас (відео), другий в ж/д проліт мосту зліва (фото наслідків).
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Какой корректировщик, там длинна моста больше 1км и не попасть  :S
Кроме длины есть ещё ширина и высота..
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Какой корректировщик, там длинна моста больше 1км и не попасть

//але має відносно невелику ширину. (вузький)
тобто не 1 км х 1 км.

   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Кроме длины есть ещё ширина и высота..

По ширине как раз кучно прилетело, правда смысл по дамбе. Им и так повезло что в край моста попали.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Какой корректировщик, там длинна моста больше 1км и не попасть  :S

попади в тире в веревку
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

попади в тире в веревку

Конструкция моста выше дамбы, ну и если ты в тире даже над или под верёвкой не попадёшь, тады ой  :S
   
попади в тире в веревку

ти не повіриш!
Зараз я вже не той, а в дитинстві регулярно ходив до тиру. Пристріляв там одну гвинтівку, тільки з  неї й пуляв
Так от, якщо ти був у радянському тирі, то певно бачив, що на найважчих мішенях оте коло, в яке попадать, трошки ширше за товщину стрижня, на якому кріпиться
Я по ньому лупив 9 з 10. Клав в тирі мішень на вибір.
Причому, прошу відмітити, ніяких коліматорів та лазерів тоді не було, звичайний механічний приціл.
По дроту не стріляв, бо можна було по шапці отримати  :laugh:



   
Цікаво, хто хоч подивився відео Солоніна, яке я постив, про протидію ракетам?  :-)o
   
   
Х55 Запорізьський двигун з Мотор Січ і електроніка зі Львова.  :-)o
   
   
Я про те що саме "технічно" -  нічого не реального тут нема.
То есть их не делают ,другими словами  я скорее всего прав. Слив защитан.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

То есть их не делают ,другими словами  я скорее всего прав. Слив защитан.

Вище вказав США коробку 2006 року.

Є такі в РФ коробки...  :facepalm1:

У вас там що на зміні куча народу ? [KA]  [M]  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Вапріс шановним теоретикам.

Чому б не зробити застосунок для мобільного, щоб кожен хто побачив крилату ракету реєстрував там позицію і час ?

Людей з смартфонами мільйони. Можна буде бачити їх польоти краще будь якого ПВО.

Були думки що це допоможе кацапам бачити де саме їх ракети ПВО збиває. Але думаю вони і так знають. ТА і доступ до інформації цієї не обов'язково робити публічним.

відповідаю сам,
в телеграмі є бот "щось летить" https://t.me/rusrocketfly_bot, офіційний  ( https://dovidka.info/bot/shos-letyt/ )
для відслідковування всякої літаючої херні.
Але чомусь він непопулярний. І чомусь створений (лише?) для Львівщини.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія