Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запитання чоловікам: до якого віку ви збираєтеся щоденні 100гр випивати?

Нема компанії  підходчщої в Португалії?  :D
У нас проблема в тому(  ну зі слів мами), що якщо він тільки одне чарку вип'є, то все ок,  він це нормально переносе,  і вона з цим змирилася....
Але батьку потрібне спілкування з друзями,  раз в тиждень збираються,  про політику спілкуються, в шахи грають,  обідають разом,   ну і..    додому приходить не п'яний, але з червоним обличчям...  мама звісно переживає..     але спілкування  з друзями не заборониш...  а без 100 гр вони, схоже не можуть  :facepalm:
не відбирайте в мужика останню радість
   
Французи ітаоійці іспанці португальці німці чехи словаки англійці шотландці щоденно.
Або ццілий день або ввечері.
Що не так з цими народами ?
Хто вино хто пиво а хто і віскарік...
   
Ну просто цікаво стало в плані присутності виховної роботи на ую тему мамою з батьком  :facepalm:

У вас якась дуже стара інформація.
Сучасний чоловік, якщо він слідкує за собою, п'є настільки рідко, що я навіть не згадаю коли в останній раз пив - точно не на Новий Рік, бо зустрічали у друзів, а я був за кермом потім.
Серед моїх знайомих айтішників така сама ситуація, ну може трохи коньяку іноді. Бухалово вважається притаманим тільки "люмпен-масам" вантажників.
   
Французи ітаоійці іспанці португальці німці чехи словаки англійці шотландці щоденно.
Або ццілий день або ввечері.
Що не так з цими народами ?
Хто вино хто пиво а хто і віскарік...
Тим не менше, за 20ть років життя в Португалії,  я не бачив ні одного п'ятого португала. А на наших тут надивився.
   
Та компанії вистачає. Але алкоголь це не та причина по якій ми зустрічаємось. Самі більші друзі для мене, це моя сім'я і ні наяких сто грам я їх не проміняю. 

Після 70- ти років в половини вже і дружин нема, померли...  діти десь в іншому місці живуть...  а вони все життя один одного підтримували,   разом почувають себе ше силою ...  кожен сам по побі вже  просто " дєдушка,  відійдіть в сторону"...  8-)
   
Пишуть дослідники,що бросати пити зовсім після 50-ти,це зразу у гроП. Тре знати міру... Ну,якщо людина не пила зовсім (що рідко),або пила дуже мало( це трохи частіше),но так щоб дуже, то не тре починати. А якщо як усі,попивала,то треба мати якусь справу,бо якщо людина нічого не робить,а тільки п'є,то до гробу теж не далеко. Фенотіп тоді виключиться. Треба весь час займатися ділом. Можна пару раз на тиждень прин'яти на груТЬ!  Або на курорті... жопа в морі,морда в барі... це гарно! (tu)
   
нормальні мужики вживають щоденно чекушечку, а не якісь сто грам.
Фублять... :(
   
ФУП сборище скучных снобов.
Вы наверное даже не пукаете.

Хочет, пусть ипашит свою сотку и никого не спрашивает.
Он кому то мешает или от этого умирает?
   
Легко могут повлиять   потом нужно еще  столько добавить ,  знаю таких на пробку наступают и такое чудят .

ну, щоб ще додати, треба велике бажання, або настрій підходящий.

якщо ж я років 20  саме так вечеряю, то не той випадок.

п.с. а що люди п'ють за вечерею - як мої діти кефір, чи сік, чи компот, чи чай? я вже і забув, що раніше за вечерею вживав  :shuffle:

Останнє редагування: 28 січня 2019 00:26:10 від капітан Басаргін
   
Французи ітаоійці іспанці португальці німці чехи словаки англійці шотландці щоденно.
Або ццілий день або ввечері.
Що не так з цими народами ?
Хто вино хто пиво а хто і віскарік...
90% регулярно употребляющих народов пьют маленькими дозами (30г виски, 100г сухаря, 0.33 пива) для аппетита перед или во время приема пищи. И все, никто не доганяется и не полируется, состояния опьянения нет или длится минут 10. Сравните с русскими/украинцами/финнами - ужираться в стельку обязательно.
   
не відбирайте в мужика останню радість

Так ніхто ж на проти їхнього спілкування,   але  ж постійно випивка...  і там вже нe 100 гр, звичайно а більше ...   який сенс пити таблетки від тиску, і раз в тиждень заливати це горілкою?  Мама пропонує їм  на  тістечка  і чай перейти....  кажу їй, що багато  солодкого  то також погано...  ну прямо безвихідь якась...  подумала, що може хтось на форумі щось підкаже, у всіх же батьки є...  [A]
   
90% регулярно употребляющих народов пьют маленькими дозами (30г виски, 100г сухаря, 0.33 пива) для аппетита перед или во время приема пищи. И все, никто не доганяется и не полируется, состояния опьянения нет или длится минут 10. Сравните с русскими/украинцами/финнами - ужираться в стельку обязательно.
30 г віскаря? який сенс? понюхати?
якщо пить. так щоб хоч трохи вставило.
чекушечка в самий раз.
   
90% регулярно употребляющих народов пьют маленькими дозами (30г виски, 100г сухаря, 0.33 пива) для аппетита перед или во время приема пищи. И все, никто не доганяется и не полируется, состояния опьянения нет или длится минут 10. Сравните с русскими/украинцами/финнами - ужираться в стельку обязательно.

де ти бачив українців, щоб масово в стєльку? ти не плутай українців з угрофінамі-московитами
   
У вас якась дуже стара інформація.
Сучасний чоловік, якщо він слідкує за собою, п'є настільки рідко, що я навіть не згадаю коли в останній раз пив - точно не на Новий Рік, бо зустрічали у друзів, а я був за кермом потім.
Серед моїх знайомих айтішників така сама ситуація, ну може трохи коньяку іноді. Бухалово вважається притаманим тільки "люмпен-масам" вантажників.

Это точно .Многие ходят в спортзал  ездят на авто работают им просто некогда пить.Заметил все больше появляется у нас таких граждан ЗОЖ .Ну есть товарищи не буду называть совмещают все , у меня не получается когда  кручу  педали слышу  сбой даже после пива может слабая подготовка .. :D
   
Так ніхто ж на проти їхнього спілкування,   але  ж постійно випивка...  і там вже нe 100 гр, звичайно а більше ...   який сенс пити таблетки від тиску, і раз в тиждень заливати це горілкою?  Мама пропонує їм  на  тістечка  і чай перейти....  кажу їй, що багато  солодкого  то також погано...  ну прямо безвихідь якась...  подумала, що може хтось на форумі щось підкаже, у всіх же батьки є...  [A]
та ,перестань
випють посидять і спати
нехай п'ють поки смакує ,бо ще трохи і не зможуть
   
30 г віскаря? який сенс? понюхати?
якщо пить. так щоб хоч трохи вставило.
чекушечка в самий раз.

що, інших радощів в житті нема, обов'язково щоб вставило??? шкода тебе
   
90% регулярно употребляющих народов пьют маленькими дозами (30г виски, 100г сухаря, 0.33 пива) для аппетита перед или во время приема пищи. И все, никто не доганяется и не полируется, состояния опьянения нет или длится минут 10. Сравните с русскими/украинцами/финнами - ужираться в стельку обязательно.
Запропонуйте португалу чи іспанцю віскаря перед їдою, він вам покрутить у виска і скаже, що він не вороги своєму здоров'ю. Після їжі до кави, да може потянути.
   
У вас якась дуже стара інформація.
Сучасний чоловік, якщо він слідкує за собою, п'є настільки рідко, що я навіть не згадаю коли в останній раз пив - точно не на Новий Рік, бо зустрічали у друзів, а я був за кермом потім.
Серед моїх знайомих айтішників така сама ситуація, ну може трохи коньяку іноді. Бухалово вважається притаманим тільки "люмпен-масам" вантажників.

Осталось только, чтобы ФУП наконец понял, что Украина это не только ваш круг общения с айтишниками и прочими "современными мужчинами".
Основная масса - простой люд, у которого обычный быт. И в Украине как много бухали так и бухают.
   
Пишуть дослідники,що бросати пити зовсім після 50-ти,це зразу у гроП. Тре знати міру... Ну,якщо людина не пила зовсім (що рідко),або пила дуже мало( це трохи частіше),но так щоб дуже, то не тре починати. А якщо як усі,попивала,то треба мати якусь справу,бо якщо людина нічого не робить,а тільки п'є,то до гробу теж не далеко. Фенотіп тоді виключиться. Треба весь час займатися ділом. Можна пару раз на тиждень прин'яти на груТЬ!  Або на курорті... жопа в морі,морда в барі... це гарно! (tu)
Пару раз в неделю на грудь в течении 40 лет приводит к бутылочке водочки ежедневно на пенсии, если удастся до пенсии дотянуть.
   
що, інших радощів в житті нема, обов'язково щоб вставило??? шкода тебе
та я вживаю не часто, але якщо вже вирішив пропустити, то так щоб хоч трохи вставило.
нафуя ото займатися хєрньою нюхати алкоголь щоденно.
   
Якщо нема критичних протипоказань за станом здоров'я - то не бачу нічого страшного. Алкоголь розширює периферійні судини, літнім людям то може бути навіть на користь.
Сам горілку не вживаю. Можу випити пива в п'ятницю, або гарного віскаря/коньяку на свято.
   
та я вживаю не часто, але якщо вже вирішив пропустити, то так щоб хоч трохи вставило.
нафуя ото займатися хєрньою нюхати алкоголь щоденно.

тобто за вечерею п'єте чай, чи кефір?
   
Якщо нема критичних протипоказань за станом здоров'я - то не бачу нічого страшного. Алкоголь розширює периферійні судини, літнім людям то може бути навіть на користь.
Сам горілку не вживаю. Можу випити пива в п'ятницю, або гарного віскаря/коньяку на свято.

Ну ви всі ще молоді відносно,  десь мого віку, до 50?  А як з вашими батьками( папами)   справа виглядає ?
У кожного ж є чи був батько...
   
я не п'ю не тому що маю якісь там абстинентні принципи ,а тому що не лізе
просто не смакує і сам запах відкидує, організм не сприймає
але не бачу нічого страшного що люди попивають в компанії чи навіть ту сотку ввечері
жінка моя часом робить собі якогось дрінка час від часу, смакує то нехай випє
все для людей
   
тобто за вечерею п'єте чай, чи кефір?
Канєшно чай, кефір щось не лізе, а ти що думав, чекушечку? хехе
На вихідних, або в п'ятницю можу віскаря дьорнуть, якщо настрій є, або гулянка.
   
А як з вашими батьками( папами)   справа виглядає ?
Батько кинув зовсім після одного життєвого випадку.
   
Канєшно чай, кефір щось не лізе, а ти що думав, чекушечку? хехе
На вихідних, або в п'ятницю можу віскаря дьорнуть, якщо настрій є, або гулянка.

то спробуй за вечерею напівсухого червоного Піросмані, або Сапераві (тільки не найдешевших марок) - їжа ж смакує по-іншому!!! рекомендую! А потім вже чай - десерт...
   
Тестю пошёл 85-й год, сейчас у нас в гостях. Каждый день за ужином соточку подымает.
18 лет назад пережил серьезный инсульт
   
Тестю пошёл 85-й год, сейчас у нас в гостях. Каждый день за ужином соточку подымает.
18 лет назад пережил серьезный инсульт


Это старая закалка сейчас мало таких организмов
   
Это старая закалка сейчас мало таких организмов

Каждое утро у него часовая прогулка, потом зарядка, душ, завтрак.
После обеда прогулка на час. На перекладине 10 раз подтягивается
   
Ну 100гр то наче не та доза, ща яку треба переживати.
Існують різні теорії. Чиста горілка (важливо, щоб була якісна) певною мірою 'чистить' шлунок.
А бокал червоного вина на день укріплює серцеві м'язи.
Якщо все обмежується тією '100-грамівкою' то переживати не слід.
Гірше якщо 'дозу нарощувати' починають
   
Тесть стабильно. Иногда я его поддерживаю, тогда немного больше.
Но в основном укрепляю сердечные мышцы вином, обе две :)
   
Про 100 грам це загин. Вечірня чарка це 25-40 грам. Для чоловіка більше 75 кг., при вечері - ні про що. Навіть запаху не буде.
   
Кожному - своє.
Хто зловживає - не доживе до старості.

Пс. В мене прабабцю у совку з лікарні виписали помирати. Йї вже було за 80. І нічого не "можна було". Попросила перед смертю півсклянки горілки. Потім ще... Так 4-5 років після того і прожила.
   
Запитання чоловікам: до якого віку ви збираєтеся щоденні 100гр випивати?
Трохи не правильна назва теми.
Якщо згідно останніх "модних тенденцій" сформулювати то повинно бути якось так

Запитання чоловікам: Вам не соромно? До якого віку ви збираєтеся щоденні 100гр  випивати?  :-)o
   
Трохи не правильна назва теми.
Якщо згідно останніх "модних тенденцій" сформулювати то повинно бути якось так

Запитання чоловікам: Вам не соромно? До якого віку ви збираєтеся щоденні 100гр  випивати?  :-)o

Типу, а з хера ви не здохли і проїдаєте бюджет країни в той час коли перемога крокує по країні?
   
не знаю навіть таких хто кожний день по одній чарці п"є. це не наші традиції. європейські - так, вони навіть в одиночку ввечері випивають. а наші, в більшості з компанією, не кожний день, і не по пару стакані вина, чи 1-2 шоти міцного алкоголя.
   
100 грамм в день это здравствуй алкоголизм. И кстати, какой крепости напитки предлагаются к выпиванию? )))
   
100 грамм в день это здравствуй алкоголизм. И кстати, какой крепости напитки предлагаются к выпиванию? )))

Это в молодости. К старости алкоголиком стать уже невозможно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія