Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Дуже доставляє мовний прозелітизм від новонавернених. Ну перейшов на українську з російської, молодець, але з якого хера вдавати з себе суперпатріота та ганьбити тих, хто продовжує писати російською, бо:
1. Це не заборонено.
2. Це жодним чином не свідчить про ставлення до держави України.
3. Це може бути банально зручніше для людини, бо вона зросла в російськомовному середовищі.
   
Дуже доставляє мовний прозелітизм від новонавернених. Ну перейшов на українську з російської, молодець, але з якого хера вдавати з себе суперпатріота та ганьбити тих, хто продовжує писати російською, бо:
1. Це не заборонено.
2. Це жодним чином не свідчить про ставлення до держави України.
3. Це може бути банально зручніше для людини, бо вона зросла в російськомовному середовищі.

Тобто той факт, що після 27 років незалежності людина принципово відмовляється від спілкування єдиною державною мовою не є свідченням ставлення до України?

Як на мене очевидно, що москвоязична і москвокультурна ідентичність цієї людини є сильнішою, ніж ідентичність як громадянина України.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Тобто той факт, що після 27 років незалежності людина принципово відмовляється від спілкування єдиною державною мовою не є свідченням ставлення до України?

Як на мене очевидно, що москвоязична і москвокультурна ідентичність цієї людини є сильнішою, ніж ідентичність як громадянина України.

Укр. Мова не мае перспектив, це информацийний тупик. Английська, питон, джава тощо це напрямок у майбутне. У 2120 роци укр. мовою розмовлятимуть менше людей нiж розмовляли у 1970. Переходити на украiнську - це добровильно обмежувати себе.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Укр. Мова не мае перспектив, це информацийний тупик. Английська, питон, джава тощо це напрямок у майбутне. У 2120 роци укр. мовою розмовлятимуть менше людей нiж розмовляли у 1970. Переходити на украiнську - це добровильно обмежувати себе.


пропоную за такі ненависницькі слова, якими наших батьків-дідів  намагалися  вбити і за царату і за комуністичої імперії - банити назавжди,
Порушено пп.4.2 і 4.5 правил ФУПу.



Останнє редагування: 18 лютого 2018 19:36:33 від Щек
   
Укр. Мова не мае перспектив, це информацийний тупик. Английська, питон, джава тощо це напрямок у майбутне. У 2120 роци укр. мовою розмовлятимуть менше людей нiж розмовляли у 1970. Переходити на украiнську - це добровильно обмежувати себе.

Так для Вас і держава Україна - тупик. Тому багато Вам подібних зараз зі зброєю в руках воюють проти України за Московію, яка для них виглядає меншим тупиком.
Хоча теж варто подякувати Вам за чесність. Більшість москвоязичних на цьому форумі вважають так само але не наважуються про це написати.

Ну і власне ця гілка саме про це. Це маркер - Ви мені чужі і навіть ворожі. Як і я для Вас. Конфліктів нам не оминути.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

так,
така людина для мене не просто чужа.
Це - ворог, який бажає смерті моєму народові.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]
mar

згодна з опитувачем на 100%, мова- це маркер, я тепер дуже розумію тих "западенців", про яких мама говорила, що вони демонстративно не реагували на російську мову в магазинах та кафе Львова та Західної України в 60-70 роках. Бо в 14 році просипаючись вночі від незрозумілих звуків і припускаючи , що це російські танки, я твердо зрозуміла, що тільки мова в окупації різнить свого та чужого. Слава Україні!.



 (tu)



   
пропоную за такі ненависницькі слова,


Вы хотите от проблемы сунуть голову в песок? Можете сунуть, но проблема останется. Украинская мова не устоит перед английской.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

За минуле століття Україна та українці постраждали від впливу (та продовжують відчувати зараз вплив) русифікації.
Через засоби впливу.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=995732.0

Також хотілося б почути про перспективу івриту як мови. Скільки там населення? Від 8 до 9 мільйонів?


Останнє редагування: 18 лютого 2018 20:04:53 від com1
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Вы хотите от проблемы сунуть голову в песок? Можете сунуть, но проблема останется. Украинская мова не устоит перед английской.
Наразі з англійською інша проблема - її погано та мало знають. Особливо в селі та старші люди.
   
Наразі з англійською інша проблема - її погано та мало знають. Особливо в селі та старші люди.

Вот это ПОКА и спасает украинскую мову. Только произойдет прорыв, так украинская мова исчезнет в Украине раньше москальской, нравится вам это или нет. Это юмор, но в нем глубокий смысл и показан путь исчезновения украинской мовы , как он сегодня происходит.




Останнє редагування: 18 лютого 2018 20:25:09 від Южанин
   
Вот это ПОКА и спасает украинскую мову. Только произойдет прорыв, так украинская мова исчезнет в Украине раньше москальской, нравится вам это или нет. Это юмор, но в нем глубокий смысл и показан путь исчезновения украинской мовы , как он сегодня происходит.

Чергова маячня від москвоязичного. І як з такими жити в одній державі?
   
І як з такими жити в одній державі?


А тебя никто не держит. Не нравится, не живи , ездуй , где тебе понравится. Но почему-то уверен, что там таких как ты там будет мало.
   
А тебя никто не держит. Не нравится, не живи , ездуй , где тебе понравится. Но почему-то уверен, что там таких как ты там будет мало.

А може Ви поїдете? Чи хочете всю Україну омоскалити?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Тобто той факт, що після 27 років незалежності людина принципово відмовляється від спілкування єдиною державною мовою не є свідченням ставлення до України?

Як на мене очевидно, що москвоязична і москвокультурна ідентичність цієї людини є сильнішою, ніж ідентичність як громадянина України.

Хіба в Україні розмовляють лише українською? Хто як хоче, так і розмовляє. Для мене будь-який корупціонер типу Садового, що цвірінькає українською, хоч до серця прикладай, але тупо гнобить місто через свою жадібність, набагато гірший за російськомовного солдата, що зарах в окопах...
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

А може Ви поїдете? Чи хочете всю Україну омоскалити?

Хтось забороняє вам розмовляти українською? Ні. Ось і ви не забороняйте людям розмовляти російською. Своє базікання про справжніх "патріотів" можете собі засунути в дупу.
   
А може Ви поїдете?


Я скорее за оружие возьмусь, что вы недолугие и провоцируете.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

можете собі засунути в дупу.

о, вже українізувався)
раніше посилав у жопу.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

можете собі засунути в дупу.
о, вже українізувався)
раніше посилав у жопу.

Та з+++ли вже вишиванкові патріоти в шароварах своїм моводрочерством... Ідіть працюйте на благо держави.
   
Не бреши, козлодой, то ты от листка заразился.

шо ти там скуліш окупантопєрдячєє? То на хуйлячем язькє? Чи ти так чучєло падгалаєш на маслєніцу? :lol:
 
   
бутилкожьопьі німітьіє як моя соловїна? :laugh:
   
шо ти там скуліш окупантопєрдячєє? То на хуйлячем язькє? Чи ти так чучєло падгалаєш на маслєніцу? :lol:
Иди на хуй упоротое ты быдло.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Я скорее за оружие возьмусь, что вы недолугие и провоцируете.

ще один йобнутий який готовий вбивати сусіда, тільки щоб не розмовляти українською  :facepalm:
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

. . .
ты начисто не способен понять,что бригадёныш из Ольгино, пишущий свои посты на украинском языке,всё равно тебе враг,но ты считаешь его своим,потому что он пишет на украинском языке!
Зачем это делать.когда ты формально и схематично решаешь.кто свой.а кто чужой не по содержанию написанного.а по языку написанного!

те, кто записывают всех  русскоязычных украинцев во враги - делает просто  замечательное дело 
а если еще и бесплатно - так это вообще тянет на звезду героя кацапстана  :-B

Обидві думки поділяю. Бо першими навчаться мови  феесбешні найманці, ще й за спецкурсом "деморалізація ворожого тилу" -
аби знов і знов тут розділяти суспільство згідно потрібних їм "маркерів",
витворювати групи й партійки, ворожі одна до одної, які взаємно гальмуватимуть наші зусилля до розвитку.
Отож, нехай провідники такого розподілу візьмуть собі по зірці (звіздє гєроя кацапстана) та заспокояться вже.
   
ще один йобнутий який готовий вбивати сусіда,

Йобнутое то быдло , которое готово выгнать из страны пол страны , только из-за того, что та половина не похожа на этих дегенератов с их желаниями. И я уверен , что та половина страны не согласиться выполнять желания дегенератов.


Останнє редагування: 18 лютого 2018 22:32:35 від Южанин
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Йобнутое то быдло , которое готово выгнать из страны пол страны , только из-за того, что та половина не похожа на этих дегенератов с их желаниями. И я уверен , что та половина страны не согласиться выполнять желания дегенератов.

вас культурно просять останніх 25 років, поважайте країну в якій живете, розмовляйте українською, а ти на знак супротиву готовий брати до рук зброю і іти вбивати сусіда, то хто йобнутий? мало прикладу лугандону, обовязково хочеться на собі поексперементувати?
   
вас культурно просять останніх 25 років, поважайте країну в якій живете, розмовляйте українською, а ти на знак супротиву готовий брати до рук зброю і іти вбивати сусіда, то хто йобнутий? мало прикладу лугандону, обовязково хочеться на собі поексперементувати?

Я вам дегенеративными тварям культурно отвечаю идите вы нахуй со своими забаганками . Мы в своей стране живем так , как хотим. И не лезьте со своим дебилизмом в чужой дом. Одни уже попытались влезть, с точно с такой же херней как и вы ,  получили по своему запоребриковому рылу. Вы на очереди?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Я вам дегенеративными тварям культурно отвечаю идите вы нахуй со своими забаганками . Мы в своей стране живем так , как хотим. И не лезьте со своим дебилизмом в чужой дом. Одни уже попытались влезть, с точно с такой же херней как и вы ,  получили по своему запоребриковому рылу. Вы на очереди?

і чим ти відрізняєшся від решти кацапофашистів, тіж гени, така ж сама риторика, самі себе готові знищити, свій дім, державу, назло клятим бандьорам  :facepalm:  прапор в руки, але потім не плачте, що українці вас не попереджали...
   
Укр. Мова не мае перспектив, це информацийний тупик. Английська, питон, джава тощо це напрямок у майбутне. У 2120 роци укр. мовою розмовлятимуть менше людей нiж розмовляли у 1970. Переходити на украiнську - це добровильно обмежувати себе.

 :pooh_lol: Своїм постом ти демонструєш протилежне. Щось вона тобі таки дає, раз ти її вивчив.
   
вас культурно просять останніх 25 років, поважайте країну в якій живете, розмовляйте українською, а ти на знак супротиву готовий брати до рук зброю і іти вбивати сусіда, то хто йобнутий? мало прикладу лугандону, обовязково хочеться на собі поексперементувати?

Нагадую: "кулеметник" южанин здав Україну януку. Тому не намагайтесь його переконати. Його антиукраїнськість інтегральна і неухильна.
   
така ж сама риторика


Ты лучше дегенеративное назови чем ваша риторика отличается от Путлеровской . Все одно и тоже,  и плешивое кремлёвское говно влезло в Украины точно с такой же риторикой что вы здесь вякаете.  Только у него было, что они высшая раса, а вы себя объявляете высшей расой. Для нас, что то говно , что вы,  высшей расой не являетесь.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Ты лучше дегенеративное назови чем ваша риторика отличается от Путлеровской . Все одно и тоже,  и плешивое кремлёвское говно влезло в Украины точно с такой же риторикой что вы здесь вякаете.  Только у него было, что они высшая раса, а вы себя объявляете высшей расой. Для нас, что то говно , что вы,  высшей расой не являетесь.

довбню, коли українці всі роки незалежності попереджали вас усскоязичних про те хто головний ворог україни, ви ж обзивали нас нациками і казали до москалів, мишебраття, але урок нажаль не засвоєно.
нічо, як показує історія, ви явище тимчасове, а україна вічна  [ua]
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Я скорее за оружие возьмусь, что вы недолугие и провоцируете.
за хуй ти візьмешся вже, тихо здихає ваш  узкій мір  в окремихрайонах області, та в сірії теж не все гаразд..
   
довбню, коли українці всі роки незалежності попереджали вас


Когда здесь на ФУПе с той неустойчивостью, как я сегодня саакодрочеров называю былом и кремлёвскими подстилками я утверждал, что Московия на нас нападет , меня здесь параноиком объявили. И тебя в то время, я рядом с собой не видел.  Сегодня я вас предупреждаю, что ваша тупость приведет к настоящей, а не мнимой гражданской войне.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Когда здесь на ФУПе с той неустойчивостью, как я сегодня саакодрочеров называю былом и кремлёвскими подстилками я утверждал, что Московия на нас нападет , меня здесь параноиком объявили. И тебя в то время, я рядом с собой не видел.  Сегодня я вас предупреждаю, что ваша тупость приведет к настоящей, а не мнимой гражданской войне.

я ж і кажу, що ви ідіоти, країну готові знищити із за своїх усскомірскіх примх  :facepalm:
   
примх


Примхи как раз у вас , которым в жопе срочно засвербило. А эта сверблячка вам же выйдет боком и мне из-за вас, потому что я живу в потенциальной зоне гражданской войны вами спровоцированной. Это сценарий максимум. А реальный сценарий из-за вашей свербячки будет выглядеть так, что наш враг благодаря вам получит реальные факты того, что они выдумывали оправдывая агрессию против Украины, в результате чего зона оккупации может резко увеличится.

Останнє редагування: 18 лютого 2018 23:44:27 від Южанин
   
Примхи как раз у вас , которым в жопе срочно засвербило. А эта сверблячка вам же выйдет боком и мне из-за вас, потому что я живу в потенциальной зоне гражданской войны вами спровоцированной. Это сценарий максимум. А реальный сценарий из-за вашей свербячки будет выглядеть так, что наш враг благодаря вам получит реальные факты того, что они выдумывали оправдывая агрессию против Украины, в результате чего зона оккупации может резко увеличится.

Думаю такі дописи чудово демонструють чому маркер свій-чужий по мові реально працює. Ще раз я не бачу майбутнього в України з таким населенням. Це потенційні солдати імперії які будуть зі зброєю захищати свою імперську мову і культуру. Вони нічого не дадуть Україні крім відсотків за оппоблоки на виборах.
І я не знаю що з цим робити. Просто немає бажання хоч десь у чомусь з ними перетинатися.
   
І я не знаю що з цим робити.


А ты такой озабоченный прямо сейчас иди в военкомат и замени на передовой не правильного русскоязычного украинца, который сейчас тебя и таких же дегенератов мовоозабоченных сидящих на диване защищает от "узкого мира" , которого вы возомнившие себя высшей расой,  считаете  человеком второго сорта. Там на передовой таких 70%. Вам всем там хватит  места.
   
А ты такой озабоченный прямо сейчас иди в военкомат и замени на передовой не правильного русскоязычного украинца, который сейчас тебя и таких же дегенератов мовоозабоченных сидящих на диване защищает от "узкого мира" , которого вы возомнившие себя высшей расой,  считаете  человеком второго сорта. Там на передовой таких 70%. Вам всем там хватит  места.

Останній аргумент русскоязиких. Особливо тих хто самі участі у війні не брав.
Ну що ж давайте поговоримо на цю тему. Але для початку скажіть скільки, на вашу думку, україномовних і русскоязичних громадян України взяли участь у війні воюючи за Україну і проти України? Приблизні кількості?
   
Останній аргумент русскоязиких. Особливо тих хто самі участі у війні не брав.
Ну що ж давайте поговоримо на цю тему. Але для початку скажіть скільки, на вашу думку, україномовних і русскоязичних громадян України взяли участь у війні воюючи за Україну і проти України? Приблизні кількості?

Я в Украине не знаю русскоязычных, об украиномовных не скажу . Может быть  где-то и есть. Но мне постоянно попадаются исключительно двомовные.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія