Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили

ні. кінчені блядi не мають мужності. облиш.
Для них війни немає, бо то ватани , або хохло-бидло, нажаль цього гімна дуже багато в Україні, що і довели ці вибори.
   
Re: На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили

дурік твій оберсвинарчук.
піар на крові це ницість. але для тих хто взійшов на табуретку по трупах небесної сотні -це норма
ещё мамчур и имитация  :laugh:
   
А тепер уявіть: 22 квітня (умовно) всім їм повідомляють - то все були проіскі злобних бЕндерівців/русофобів/хунти/бариг/нато/госдєпа/європідаров (виберіть потрібне). А насправді ми були, є і завжди будемо народи-браття. Яких вищеназваним ніколи не розлучити.

А тому вилазьте із своїх сирих прокопчених бліндажів, пакуйте свої військові манатки і по казармах із старими-новими лозунгами: флотамі дружіть, ні адін танк і теде.

Я не берусь прогнозувати реакцію тих хлопців, що може статись. А статись може що завгодно, від НІЧОГО, тобто мовчки проковтнуть, до справді військової хунти і суцільної масової різні. Іноді таке називають ще громадянською війною. Що, власне, і потрібно хуйло.

Тут мова про інше - чи стане хтось в близькому чи віддаленому майбутньому воювати і вмирати за... ЗА КОГО? За рабів, яких за шиворот тягнуть до волі, а вони впираються всіма чотирома і волають - дайте мені газпапіісят, кіло гречки і залиште мене в спокої. Мені і там добре.

Тут задумаються всі - чи варто віддавати своє життя за отих продажних рабів.

Останнє редагування: 2 квітня 2019 20:32:07 від Маковій
   
Re: На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили



   
Кулеметнця з позивним Відьма загинула. Героям слава. Зрадолюби її фото обговорювали мовляв вона ніхто, чисту уніфор у мае...
   
Re: На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили

Ну что мерзкие слизни зрадоепы ?
   
Re: На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили

Гинуть найкращі, а хохло-бидло вибирає , чорт зна кого...
Земля пухом, загиблим .
Це "чорт зна хто ..." заборонив відповідати  на обстріли? Підписав такі умови в мінську, також він? Послав на перемовини Мудачука, тоже "чорт зна хто ..."
   
Нормальный блиндаж должен выдерживать прямое попадание почти любого калибра.
   
Нормальный блиндаж должен выдерживать прямое попадание почти любого калибра.

бігом гнидо на фронт, будувати бліндажі солдатам. І телепуЗе!ка візьміть, що поганяв вами....
   
Нормальный блиндаж должен выдерживать прямое попадание почти любого калибра.

да шо ты говоришь. ну да, на передке все рукожопы бессмертные.
ну подумаешь, гробнут их - они тут же воскреснут и снова в бой..
так?
   
Нормальный блиндаж должен выдерживать прямое попадание почти любого калибра.

Іди просто н а х у й
   
Кончені бляді. Кончене бидло без роду, генетичне сміття.
   
Re: На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили

Вічна пам'ять
   
Її останній репост на фейсбуку
Всі, хто голосував за Зе в ЗСУ - "заробітчанє", що призвані у 17-19 рр, які хочуть "просто пєрєстать стрєлять" і багато зароблять.
Так и есть
   
Нормальный блиндаж должен выдерживать прямое попадание почти любого калибра.
Напомните, вы деньги на наши форумные сборы помощи перечисляли?
А то неудобно будет, если (пошлюнаХууй) хорошего человека.
   
Re: На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили

Для прихильники певної політсили війни немає. Їм не подобається нагадування про якусь там війну.
   
від 31 квітня 2019 року кожен загиблий чи постраждалий на совісті прихильники певної політсили і його прихильники певної політсили
А у Петра с педрилами на совести кто-нибудь и что-нибудь есть? Ну если допустить наличие таковой... Чисто теоретически... :shuffle:
   
tom_cat чи как там её, вместе с этой блядью олдбоем не хотят ничего написать в этой веточке ?

Останнє редагування: 2 квітня 2019 21:41:27 від Бяка
   
питро ж свинарчуками так 5 років розбудовували армію так розбудовували що військового рішення спочатку було а потім хуткоо зникло і вся надія тільки на миротворців. стоп. а куди вгачені сотні мільярдів гривен щороку . я ррозумі що запас мійності свиинарчуківських пик дозволяє їм освоювати і по 800 яррдів грішек в рік . але ж де результат ?
Синусарксинусапи...
Слабо?
   
просто положу это тут

   
Автор ігнорується
etochtod,  2 квітня 2019 20:38:59
Нормальный блиндаж должен выдерживать прямое попадание почти любого калибра.

бігом гнидо на фронт, будувати бліндажі солдатам. І телепуЗе!ка візьміть, що поганяв вами....

значитсо так. Я уже и на форуме и в реале предлагал использовать для блиндажей шахтную податливую крепь. Этого добра тут навалом. Это добро сделает блиндаж непробиваемым. Для грунта над блиндажом дополнительное укрепление сеткой.

всем похер. И каждый раз когда случается беда, находится существо с вонючей пихвой вместо рта, вроде тебя, которое изрыгает всякую хуиту абы только ляпнуть. Над очередным трупом.
   
значитсо так. Я уже и на форуме и в реале предлагал использовать для блиндажей шахтную податливую крепь. Этого добра тут навалом. Это добро сделает блиндаж непробиваемым. Для грунта над блиндажом дополнительное укрепление сеткой.

всем похер. И каждый раз когда случается беда, находится существо с вонючей пихвой вместо рта, вроде тебя, которое изрыгает всякую хуиту абы только ляпнуть. Над очередным трупом.

це тема окремої дискусії, не тут.
там вже і фото виклали...
R.I.P.
   
Re: На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили

А тепер уявіть: 22 квітня (умовно) всім їм повідомляють - то все були проіскі злобних бЕндерівців/русофобів/хунти/бариг/нато/госдєпа/європідаров (виберіть потрібне). А насправді ми були, є і завжди будемо народи-браття. Яких вищеназваним ніколи не розлучити.

А тому вилазьте із своїх сирих прокопчених бліндажів, пакуйте свої військові манатки і по казармах із старими-новими лозунгами: флотамі дружіть, ні адін танк і теде.

Я не берусь прогнозувати реакцію тих хлопців, що може статись. А статись може що завгодно, від НІЧОГО, тобто мовчки проковтнуть, до справді військової хунти і суцільної масової різні. Іноді таке називають ще громадянською війною. Що, власне, і потрібно хуйло.

Тут мова про інше - чи стане хтось в близькому чи віддаленому майбутньому воювати і вмирати за... ЗА КОГО? За рабів, яких за шиворот тягнуть до волі, а вони впираються всіма чотирома і волають - дайте мені газпапіісят, кіло гречки і залиште мене в спокої. Мені і там добре.

Тут задумаються всі - чи варто віддавати своє життя за отих продажних рабів.

Чогось більшість тих хлопців проголосувала за Зе
   
порошкоботи звично піаряться  на чужій крові. по крові небесної сотні влізли на табуретку. на крові загнаних в котли сиділи на табуретці  - і під кінець прпикриваються кров.ю.

мразі

+1000000000000
   
И от мин гражданских на Донбассе уже 833.Причём этот счёт будет идти очень долго.
   
Напомните, вы деньги на наши форумные сборы помощи перечисляли?
А то неудобно будет, если (пошлюнаХууй) хорошего человека.

фу, яке чорнороте хамидло. Ще ноги не захололи, а воно гівнотинням розкидається. Краще б покаялося отам у куточку, посипало свою голову попелом, бо і твоя вина у її загибелі. Ні, воно і далі продовжує розкидати навколо гівнотиння, щоразу обляпуючи все більше і більше оточуючих.


Заткнися вже нарешті. Дай іншим мовчки побути наодинці зі скорботою.
   
фу, яке чорнороте хамидло. Ще ноги не захололи, а воно гівнотинням розкидається. Краще б покаялося отам у куточку, посипало свою голову попелом, бо і твоя вина у її загибелі. Ні, воно і далі продовжує розкидати навколо гівнотиння, щоразу обляпуючи все більше і більше оточуючих.


Заткнися вже нарешті. Дай іншим мовчки побути наодинці зі скорботою.

она наивное существо, как и написано в ее нике. Я не могу ей ответить детально о наших оборонительных сооружениях, хотя и есть что сказать.
   
На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили
- пане президенте, що робити?
- я на гастролях. графік розписаний на 5 років. прошу не турбувати
   
Чогось більшість тих хлопців проголосувала за Зе

бо розвели порохоботи демократію, з таємним голосуванням, а так ті хто голосував за Зе були би одразу пизжені :weep:
   
она наивное существо, как и написано в ее нике. Я не могу ей ответить детально о наших оборонительных сооружениях, хотя и есть что сказать.

А ти бачиш, як вони пір*я піднімають, коли їх носом тикаєш у їхнє ж.
Мало того, що далекі від цього, так ще й фиркають.
   
На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили
- пане президенте, що робити?
- я на гастролях. графік розписаний на 5 років. прошу не турбувати
А якщо на мальдівах дупу гріє, то краще?
   
значитсо так. Я уже и на форуме и в реале предлагал использовать для блиндажей шахтную податливую крепь. Этого добра тут навалом. Это добро сделает блиндаж непробиваемым. Для грунта над блиндажом дополнительное укрепление сеткой.

всем похер. И каждый раз когда случается беда, находится существо с вонючей пихвой вместо рта, вроде тебя, которое изрыгает всякую хуиту абы только ляпнуть. Над очередным трупом.

нахуй пшло, тупое.

Ни одно современное полевое укрепление не выдержит прямое попадание 122 мм, а тем более 152 мм снаряда - 45 кг чугунную чушку на скорости 500 м/с - останови деревом, землёй и сеткой, угу. Её гарантированно остановит 1 метровое железобетонное перекрытие. Например 80 см железобетона 152 мм снаряд не остановит.

Хотя нет, неправ.  Деревом и землёй тоже можно остановить. Только толщина потолка такого блиндажа  3,5 метра должна быть, и состоять вперемежку из нескольких слоёв брёвен и земли
   
она наивное существо, как и написано в ее нике. Я не могу ей ответить детально о наших оборонительных сооружениях, хотя и есть что сказать.

Кроме хуйни тебе нечего сказать
   
я бачу одне, схоже дирівці не погано пристрілялися по нашим позиціям.
   
питро ж свинарчуками так 5 років розбудовували армію так розбудовували що військового рішення спочатку було а потім хуткоо зникло і вся надія тільки на миротворців. стоп. а куди вгачені сотні мільярдів гривен щороку . я ррозумі що запас мійності свиинарчуківських пик дозволяє їм освоювати і по 800 яррдів грішек в рік . але ж де результат ?
Я вже не питаю чи дебіл...
   
Кроме хуйни тебе нечего сказать

когда-то я уже это постил



это шахтная трехзвенная податливая арочная крепь. Почему податливая? Когда на верхняк обрушается кровля, то он не ломается, а сильнее наползает на ножку по хомуту, уменьшая сечение выработки. Такой себе амортизатор из металла. Промежутки закладываются жб затяжкой. Эта конструкция на глубине метр будет неубиваема. Она инженерно рассчитана быть неубиваемой под гигантской нагрузкой. На каждой шахте есть.



а это дешевый способ приблизить сыпучий песок по свойствам к бетону.
   
когда-то я уже это постил

https://www.youtube.com/watch?v=ssEO-0ENWc0
это шахтная трехзвенная податливая арочная крепь. Почему податливая? Когда на верхняк обрушается кровля, то он не ломается, а сильнее наползает на ножку по хомуту, уменьшая сечение выработки. Такой себе амортизатор из металла. Промежутки закладываются жб затяжкой. Эта конструкция на глубине метр будет неубиваема. Она инженерно рассчитана быть неубиваемой под гигантской нагрузкой. На каждой шахте есть.

https://www.youtube.com/watch?v=0olpSN6_TCc
а это дешевый способ приблизить сыпучий песок по свойствам к бетону.

Вся проблема в том, что ты теоретик

Никакая нахрен конструкция не выдержит ТОЧЕЧНОГО удара 46 кг снаряда на скорости 500м/с в точку диаметром 152 мм... Что равно примерно 1 173 469 кг/см или 11 500 000 Джоулей
   
Вся проблема в том, что ты теоретик

Никакая нахрен конструкция не выдержит ТОЧЕЧНОГО удара 46 кг снаряда на скорости 500м/с в точку диаметром 152 мм... Что равно примерно 1 173 469 кг/см или 11 500 000 Джоулей

Прошу пардону.
Забыл на 2 поделить)))))))

586734,7 кг/см и соответственно 5 750 000 Джоулей
   
На Донбасі загинули 2 військових ООС, 2 поранили



Царство Небесное.
Остальным вернуться живыми.
Слава Героям!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія