Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кого і як з фупчиків мучать геморої? :butcher: І лікування ефективне лікування

Опитування
Кого і як з фупчиків мучать геморої? :butcher: І ефективне лікування
Всього проголосувало: 35
Не мучать  12 
 
 34% 
Трохи деколи мучать  9 
 
 26% 
Мучать  4 
 
 11% 
Дуже мучать, мені від них пекло в дупі  1 
 
 3% 
Йди ти на х*й зі своїми гемороями і своєю єблівушкою. За*бав створювати такі дурні теми  8 
 
 23% 
Інше  1 
 
 3% 




Після опитування я розкажу про ефективне нетрадиційне лікування гемороїв , яке вилікувало мої геморої при моїй сидячій роботі.

Я ще буду додавати варіанти відповідей, редагуючи це опитування. Тільки нехай фупчики мені скажуть ще інші варіанти відповідей.

Останнє редагування: 11 червня 2023 19:40:00 від Slawv
   
Цікаво на якій сторінці напишуть про оцет
   
Цікаво на якій сторінці напишуть про оцет

Нє, є значно еіективнішний метод! Але я теж зачекаю
   
Не сидіть довго на ФУПі - і не буде ніяких болячок!  :laugh:
   
Блѣдь, та сходи до проктолога, він швидко вирішить твої проблеми. Пи3дець якийсь на ФУПі
   
Кажуть дуже ефективні молоді огірки треба на новолуння йти до городу, встромляти і чекати до осені і огірок відпадає разом з гемороєм :-)o
   
Блѣдь, та сходи до проктолога, він швидко вирішить твої проблеми. Пи3дець якийсь на ФУПі

Проктолог не допоміг, а нетрадиційний метод вилікував мій геморой.
   
Кажуть дуже ефективні молоді огірки треба на новолуння йти до городу, встромляти і чекати до осені і огірок відпадає разом з гемороєм :-)o


О!  :gigi:
   
Отримав трохи варикозу. А це пов'язані захворювання. Лікуються схожими препаратами. Один з них рутин, вітамін. Міститься в шкірці цитрусових, фруктах і ягодах.

Ще ніби допомагають плоди кінського каштану, настоянки з них. Але не вмію користуватись.

Останнє редагування: 11 червня 2023 19:48:19 від com1
   
Після опитування я розкажу про ефективне нетрадиційне лікування гемороїв , яке вилікувало мої геморої при моїй сидячій роботі.
пропагандони нетрадиційних медодів лікування - кончені мудаки
робіть зі своєю сракою що завгодно, але не вивалюйте ці гівно на загал
   
пропагандони нетрадиційних медодів лікування - кончені мудаки
робіть зі своєю сракою що завгодно, але не вивалюйте ці гівно на загал

Мені здалося, що я ще комусь зможу допомогти.  8-)
   
То викладуй. Чого тягнеш?
От кумарить. Маю супер-пупер рецепт, але не скажу. - Автор теми.
   
А що це таке. Часто чую, а не можу зрозуміти що воно
   
Вспухлі вени у попі. Ще бувають на ногах, то це - варикоз.
   
А що це таке. Часто чую, а не можу зрозуміти що воно

Твоє щастя  ;)
   
Огурцом нє отривая от ботви  (tu)
   
То викладуй. Чого тягнеш?



Треба дупу добре повитирати, а потім її треба багато разів повитирати з папером, на якому є трохи рідкого мила для миття рук. А потім знову повитирати сухим папером без рідкого мила. Але так повитирати, щоб дупа була на сто відсотків чистою



Останнє редагування: 11 червня 2023 19:59:57 від Slawv
   
Найчастіше буває у жінок після родів, жінок тут меншість.
   
Огурцом нє отривая от ботви  (tu)
Звісно ж не відриваючи, бо як інакше огірок буде отримувати лікувальні ензими та мікроелементи?
   
Вспухлі вени у попі. Ще бувають на ногах, то це - варикоз.

А від чого воно, і як проявляється
   

Треба дупу добре повитирати, а потім її треба багато разів повитирати з папером, на якому є трохи рідкого мила для миття рук. А потім знову повитирати сухим папером без рідкого мила. Але так повитирати, щоб дупа була на сто відсотків чистою


А мити не варіант?
   
А від чого воно, і як проявляється
Кажуть від застоювання кровообігу, треба більше горілки вживати вона розіб'є тромби, видалить кальцій зі стінок судин і викликає змолоджуючий ефект вцілому.

Але лікування не можна переривати і воно досить тривале півроку мінімум.

Багато хто не витримує
   

Треба дупу добре повитирати, а потім її треба багато разів повитирати з папером, на якому є трохи рідкого мила для миття рук. А потім знову повитирати сухим папером без рідкого мила. Але так повитирати, щоб дупа була на сто відсотків чистою


так ви дядьку просто дупу не витирали
а геморой любить немиті дупи :)
   
А мити не варіант?

Я пишу те, що мені допомогло. Якщо я в дорозі за рулем машини, то я не можу помити дупу.
   
А від чого воно, і як проявляється
Ти що, ебанат? У жінки запитай.
   
так ви дядьку просто дупу не витирали
а геморой любить немиті дупи :)



Я дупу завжди у своєму житті на сухо витирав.

Я взагалі так ненавиджу лайно так само як путлєра.
   
Після опитування я розкажу про ефективне нетрадиційне лікування гемороїв , яке вилікувало мої геморої при моїй сидячій роботі.

 8-)

 :shuffle:
   
А що це таке. Часто чую, а не можу зрозуміти що воно

я читав що це проблеми із судинною системою. надлишковий тиск і т.д. вилазить в дупі де вени у вологому середовищі. не заживає ....

не приведи Господи таке мати. :(
   
Ти що, ебанат? У жінки запитай.

у жінок не буває геморою, дядя. у тебе біда із судинною системою і тиском. лікуйся. оцтом і інтернетом.
   
Кажуть від застоювання кровообігу, треба більше горілки вживати вона розіб'є тромби, видалить кальцій зі стінок судин і викликає змолоджуючий ефект вцілому.

Але лікування не можна переривати і воно досить тривале півроку мінімум.

Багато хто не витримує

Тобто більше рухатись треба, ганяти кров?
   
Кажуть дуже ефективні молоді огірки треба на новолуння йти до городу, встромляти і чекати до осені і огірок відпадає разом з гемороєм :-)o

Міститься в шкірці цитрусових, фруктах і ягодах.

Замість огірка засовувати апельсин, яблуко або навіть кавуна?  ;o  :laugh:

Ну ти і смалиш!  :lol:
   
Я пишу те, що мені допомогло. Якщо я в дорозі за рулем машини, то я не можу помити дупу.
Її треба мити не в машині а після того як посрав.

Для цього буржуї придумали біде, а ніщейоби як я облаштували санітарного душа поряд з унітазом.
   
Лікується регулярним сексом, ходьбою, плаванням, велосипедом, прогулянками. Тобто фіз. активністю.
   
Ти що, ебанат? У жінки запитай.

Сам хамло, а на інших ображається 8-)
   
Замість огірка засовувати апельсин, яблуко або навіть кавуна?  ;o  :laugh:

Ну ти і смалиш!  :lol:
Кавуни теж допомагає але не росте не півночі а огірок універсальний рецепт  :love:
   
Замість огірка засовувати апельсин, яблуко або навіть кавуна?  ;o  :laugh:

Ну ти і смалиш!  :lol:
Ні, ті шкірки треба їсти, ну але ти можеш поекспериментувати. Шкірки можна навіть консервувати, коли є знижки або сезон.
   
Її треба мити не в машині а після того як посрав.

Для цього буржуї придумали біде, а ніщейоби як я облаштували санітарного душа поряд з унітазом.

Я ходжу в туалет на заправках. Там нема душів і бідів. В машині я не сру.
   
Сам хамло, а на інших ображається 8-)
Тебе, сука, в гуглі забанили?
   
Кажуть від застоювання кровообігу, треба більше горілки вживати вона розіб'є тромби, видалить кальцій зі стінок судин і викликає змолоджуючий ефект вцілому.

Але лікування не можна переривати і воно досить тривале півроку мінімум.

Багато хто не витримує

10000 шагов в день — и не будет никакого геморроя. Просто вставать и ходить, шевелить жопой  :-)o
   
Не поняла, то рецепт для профілактики чи вже як загострення?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія