Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таке вже майже щодня

Re: Таке вже майже щодня

Зараз йдеш і чуєш кацапську всюди
Сцуко, треба відразу вибивати зуби за хуйлоязичіє, щоб підари боялися тут селитися, це звісно якщо не хочемо ЛНР через 30 років.
   
Re: Таке вже майже щодня

Львів столиця заходу України - тому не дивно що російськомовних багато.
Я вже мовчу про нащадків післявоєнних переселенців з івановскої області параші...
ні, це вже свіжопонаїхавші редиска
   
Re: Таке вже майже щодня

Сцуко, треба відразу вибивати зуби за хуйлоязичіє, щоб підари боялися тут селитися, це звісно якщо не хочемо ЛНР через 30 років.
Вже селяться. Купили купу квартир в місті, в Брюховичах. Якраз "пєрєсєлєнци із Харькова".
   
Re: Таке вже майже щодня
LVV

Значить і Львів буде скоро малоросія.
   
Re: Таке вже майже щодня

Сцуко, треба відразу вибивати зуби за хуйлоязичіє, щоб підари боялися тут селитися, це звісно якщо не хочемо ЛНР через 30 років.
напоминаю, что статью 161 Уголовного кодекса Украины о нарушении равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности
никто не отменял
и наказания по это статье  - не пальчиком грозят

А по теме
 Британия, США, Канада и Нигерия - говорят на английском.
Более того - это их официальный язык
И все это разные страны, друг на друга не похожие
США Нигерией на стали
   
Re: Таке вже майже щодня

А ,,Россия прийди, хуйло введи!!,, еще не кричали?
   
Re: Таке вже майже щодня

напоминаю, что статью 161 Уголовного кодекса Украины о нарушении равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности
никто не отменял
и наказания по это статье  - не пальчиком грозят

 русифікація раси не змінює, і ви скацаплені  себе вважаєте украИнцамі, тому всі такі конфлікти формально проходять в межах однієї раси і однієї національності, тому 161 тут не проходить


   
Re: Таке вже майже щодня

А ,,Россия прийди, хуйло введи!!,, еще не кричали?
Нє, поки що кричать Львів не резиновий, чого приперлися.
   
Re: Таке вже майже щодня

напоминаю, что статью 161 Уголовного кодекса Украины о нарушении равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности
никто не отменял
и наказания по это статье  - не пальчиком грозят

А по теме
 Британия, США, Канада и Нигерия - говорят на английском.
Более того - это их официальный язык
И все это разные страны, друг на друга не похожие
США Нигерией на стали

Та до чого тут ваш тупарилий ізиг??? Пісти їм дали не за ізиг, а за ватні прокацапські кричалки
   
Re: Таке вже майже щодня

Тре інший підхід. Щоб люди хтіли переходити на українську
Ахаха.
Для особливо тупих.Ще раз.
Найбільше перейшло на українську після бомб, смерті близьких,втрати найдорожчого.
Так шо,друзі?
Ще більше бомб і смерті?
   
Re: Таке вже майже щодня

Справа же не ізигу, а що саме ватну хєрню на ньому викрикають. От за це їм і дали пісти

Та ніхто не буде виясняти...
   
Re: Таке вже майже щодня

А ящо на руському кричатимуть - Слава Украине, що робитимуть " хлопці з фронту"???  Тре інший підхід. Щоб люди хтіли переходити на українську. Це ж тебе ідентифікує в першу чергу, як українця. Українцем бути престижно. А коли по пʼяні якись піяк виставляє претензії іншому алкоголіку в мовному питанні, це не конструктивно, скажемо так

При нинішній кількості контужених і з психічними розладами єдиним вирішенням проблеми є НЕ ДРАТУВАТИ ЇХ! Тобто не триндіти москальскою в публічних місцях...
   
Re: Таке вже майже щодня

Пошел разрастаться срач из-за того, что в пивбаре две пьяные компании выясняли степень патриотизма и попробивали бутылками друг другу головы. Я еще понял бы, если б речь шла о том, какого хрена харьковчане делают во Львове, если у них дома нет прямых военных действий, и во время войны устраивают пьянки. То есть, если бы они отвечали как положено, то далее могли отмечать вместе и все обстоит нормально? Можно дальше пить?  А степень патриотизма надо проверять по кабакам в пьяном виде, это тоже норма?
   
Re: Таке вже майже щодня

Пошел разрастаться срач из-за того, что в пивбаре две пьяные компании выясняли степень патриотизма и попробивали бутылками друг другу головы. Я еще понял бы, если б речь шла о том, какого хрена харьковчане делают во Львове, если у них дома нет прямых военных действий, и во время войны устраивают пьянки. То есть, если бы они отвечали как положено, то далее могли отмечать вместе и все обстоит нормально? Можно дальше пить?  А степень патриотизма надо проверять по кабакам в пьяном виде, это тоже норма?

В якийсь момент такі конфлікти стануть жорстокішими. Когось пристрелять, кинуть гранату чи заріжуть...
Наголошую ще раз: вирішення проблеми - не дратувати!!! Говори собі вдома як хочеш... Але в публічному місці говорити парускі стане небезпечно для життя
   
Re: Таке вже майже щодня

Де ви це лайно знаходите, це ж треба цілеспрямовано вишукувати глибинний сенс і ненависть до України в банальній бійці між довбойобами, які бухають під час війни, коли ЗСУ боронять нас... Я особисто для себе походи в ресторани виключив до кінця війни з етичних міркувань.
   
Re: Таке вже майже щодня

Справа же не ізигу, а що саме ватну хєрню на ньому викрикають. От за це їм і дали пісти

Ну це можна припустити, бо "бандерівці винуваті в тому, що Хуйло ніяк не переможе" (с)
   
Re: Таке вже майже щодня

Ахаха.
Для особливо тупих.Ще раз.
Найбільше перейшло на українську після бомб, смерті близьких,втрати найдорожчого.
Так шо,друзі?
Ще більше бомб і смерті?
вони скажуть єсліби укаіна нє сапратівлялась нікто би нє бамбіл, рускій наш ізик
   
Re: Таке вже майже щодня

У тому є певний сенс, але в Україні  під час війни, коли кацапи кожного дня вбивають українців, нищать українську культуру, палять українські книжки, свідомо ведуть геноцид української нації,  розмовляти кацапською, то справді дебілізм!

О сдрыстун появился. Ну сдрыстун что ты кацапам еще продашь?
Язык ты уже им продал. Ну думаю и крым тоже.
Дальше что Харьков Одессу Херсон.
А может и родную мать?
Сдрыстун объясни свою логику?
   
Re: Таке вже майже щодня

В якийсь момент такі конфлікти стануть жорстокішими. Когось пристрелять, кинуть гранату чи заріжуть...
Наголошую ще раз: вирішення проблеми - не дратувати!!! Говори собі вдома як хочеш... Але в публічному місці говорити парускі стане небезпечно для життя


думаю так і буде, ПТС ще вистрілить. Але напад на іншомовного це не виправдовує...
   
Re: Таке вже майже щодня

Нє, поки що кричать Львів не резиновий, чого приперлися.
Ну це справа часу.. в Донецьку теж ні зразу кликали)) Надіюсь в поліции и тим и другим повістки роздали? Може на фронті порозуміються?
   
Re: Таке вже майже щодня

Ну це справа часу.. в Донецьку теж ні зразу кликали)) Надіюсь в поліции и тим и другим повистки роздали? Може на фронти порозуміються?
В Грецию?
   
Re: Таке вже майже щодня

В Грецию?
Тут висточае такїх и без повісток.
   
Re: Таке вже майже щодня

Тут висточае такїх и без повісток.

Ну и как на Гречиских фронтах воюется?
   
Re: Таке вже майже щодня

Еще раз для упрямца, принявшго для себя  врагами всех русских и всех русскоязычных!
Дратувати может СМЫСЛ СКАЗАННОГО, а не каком языке его изложили, на русском или украинском!
   
Re: Таке вже майже щодня

В якийсь момент такі конфлікти стануть жорстокішими. Когось пристрелять, кинуть гранату чи заріжуть...
Наголошую ще раз: вирішення проблеми - не дратувати!!! Говори собі вдома як хочеш... Але в публічному місці говорити парускі стане небезпечно для життя
Чудная логика. У нас каждый гражданин по пивбарам с гранатой в кармане ходит или с тесаком? Завтра какое-нибудь пьяное быдло кого-то пристрелит или зарежет и скажет, что тот говорил по-русски?
Вот другой вопрос, который меня больше волнует, неужели это нормально ходить по кабакам во время войны? У меня в прошлом году был юбилей семейной жизни, а в этом году собственный. Я почему-то по кабакам не отмечался, да и какой праздник, когда родной город в руинах, а дом разрушен. 
   
Re: Таке вже майже щодня

Пошел разрастаться срач из-за того, что в пивбаре две пьяные компании выясняли степень патриотизма и попробивали бутылками друг другу головы. Я еще понял бы, если б речь шла о том, какого хрена харьковчане делают во Львове, если у них дома нет прямых военных действий, и во время войны устраивают пьянки. То есть, если бы они отвечали как положено, то далее могли отмечать вместе и все обстоит нормально? Можно дальше пить?  А степень патриотизма надо проверять по кабакам в пьяном виде, это тоже норма?
=========================================

Правильні питання,доречі. (tu)
   
Re: Таке вже майже щодня

Чудная логика. У нас каждый гражданин по пивбарам с гранатой в кармане ходит или с тесаком? Завтра какое-нибудь пьяное быдло кого-то пристрелит или зарежет и скажет, что тот говорил по-русски?
Вот другой вопрос, который меня больше волнует, неужели это нормально ходить по кабакам во время войны? У меня в прошлом году был юбилей семейной жизни, а в этом году собственный. Я почему-то по кабакам не отмечался, да и какой праздник, когда родной город в руинах, а дом разрушен.
==============================
Зроблю припущення,що патріотизм а також його зворотня форма  у декого починає проявлятися тільки після відвідування бару. :)
І тоді вже гальма не спрацьовують та люди починають говорити те, що думають. :weep:
   
Re: Таке вже майже щодня

Чудная логика. У нас каждый гражданин по пивбарам с гранатой в кармане ходит или с тесаком? Завтра какое-нибудь пьяное быдло кого-то пристрелит или зарежет и скажет, что тот говорил по-русски?
Вот другой вопрос, который меня больше волнует, неужели это нормально ходить по кабакам во время войны? У меня в прошлом году был юбилей семейной жизни, а в этом году собственный. Я почему-то по кабакам не отмечался, да и какой праздник, когда родной город в руинах, а дом разрушен. 
========================
Дехто вважає це єдиним способом вирішення питань та відстоювання справедливості.

У кацапів  навіть течія така є- "рассерженные патриоты". Україна вирішила копіювати коцапів.
Ну,йдемо в Європу ж, а там точно ж так проблеми вирішують-ножем та гранатою. :super:
   
Re: Таке вже майже щодня

Приіхала дитина у провінційне волинське місто, вже живе там понад рік. Ходить в українську школу і перебуває в оточенні україномовних дітей. І що?
Вперто говорить па-рускі. Не збирається, видно вчити мову, бо два слова стулити українською до купи на може.
В школі, видно, якась толеранція дивна і тільки на шкоду дитині.
А вдома виховують не признавати українську ні державною, ні мовою повсякденного спілкування.
Ну ніби той язик приклеєний до язика. І шовінізм змалечку.
   
Re: Таке вже майже щодня

Приіхала дитина у провінційне волинське місто, вже живе там понад рік. Ходить в українську школу і перебуває в оточенні україномовних дітей. І що?
Вперто говорить па-рускі. Не збирається, видно вчити мову, бо два слова стулити українською до купи на може.
В школі, видно, якась толеранція дивна і тільки на шкоду дитині.
А вдома виховують не признавати українську ні державною, ні мовою повсякденного спілкування.
Ну ніби той язик приклеєний до язика. І шовінізм змалечку.

Ну і на хера брехати? В Україні станом на зараз немає дітей, які не можуть розмовляти українською, якщо вони тут народилися та зростали. Навіть дорослих, що не володіють українською, ще треба пошукати, бо скільки знаю людей, що жили раніше в Соледарі та Бахмуті, після переїзду на ЗУ та ЦУ переважна кількість перейшли на українську без проблем.
   
Re: Таке вже майже щодня

Чудная логика. У нас каждый гражданин по пивбарам с гранатой в кармане ходит или с тесаком? Завтра какое-нибудь пьяное быдло кого-то пристрелит или зарежет и скажет, что тот говорил по-русски?
Вот другой вопрос, который меня больше волнует, неужели это нормально ходить по кабакам во время войны? У меня в прошлом году был юбилей семейной жизни, а в этом году собственный. Я почему-то по кабакам не отмечался, да и какой праздник, когда родной город в руинах, а дом разрушен. 

Та мені пофіг...
Я свою думку сказав. А прислухатись до неї чи ні - ваша справа.
Про війну я теж наперед попереджав... Не слухали((( тепер вигрібають...
Що ж...  будуть і за рускіязик вигрібати...
   
Re: Таке вже майже щодня


Помиляєшся... Дратує саме звук! І на звук будуть реагувати як на появу ворога...
   
Re: Таке вже майже щодня

думаю так і буде, ПТС ще вистрілить. Але напад на іншомовного це не виправдовує...

Виправдають! Птрс, контузії ..
   
Re: Таке вже майже щодня


А вдома виховують не признавати українську ні державною, ні мовою повсякденного спілкування.


Вы дома были у ребенка или Рабинович напел?
   
Re: Таке вже майже щодня

Та мені пофіг...
Я свою думку сказав. А прислухатись до неї чи ні - ваша справа.
Про війну я теж наперед попереджав... Не слухали((( тепер вигрібають...
Що ж...  будуть і за рускіязик вигрібати...

А если ты отгребешь? Опять будет - а мене за шо? :)
   
Re: Таке вже майже щодня

Ну і на хера брехати? В Україні станом на зараз немає дітей, які не можуть розмовляти українською, якщо вони тут народилися та зростали. Навіть дорослих, що не володіють українською, ще треба пошукати, бо скільки знаю людей, що жили раніше в Соледарі та Бахмуті, після переїзду на ЗУ та ЦУ переважна кількість перейшли на українську без проблем.
я знаю таку юну балерину з Одеси, дитя до 9 років. Не може звязати речення українською. Батьки ще й самі це визнали. Питання, як вони так живуть і обходяться еа конкурсах без укоаїнсокої? Бо всі толерують, а всі закони доя них це формальність
   
Re: Таке вже майже щодня

Ну і на хера брехати? В Україні станом на зараз немає дітей, які не можуть розмовляти українською, якщо вони тут народилися та зростали. Навіть дорослих, що не володіють українською, ще треба пошукати, бо скільки знаю людей, що жили раніше в Соледарі та Бахмуті, після переїзду на ЗУ та ЦУ переважна кількість перейшли на українську без проблем.
вона ніколи не бреше. То в неї художні домисли для підтримки теми.
   
Re: Таке вже майже щодня

Ну і на хера брехати? В Україні станом на зараз немає дітей, які не можуть розмовляти українською, якщо вони тут народилися та зростали. Навіть дорослих, що не володіють українською, ще треба пошукати, бо скільки знаю людей, що жили раніше в Соледарі та Бахмуті, після переїзду на ЗУ та ЦУ переважна кількість перейшли на українську без проблем.

Брехня..  є такі і їх, мабуть таки, не мало...
Зовсім недавно зустріла в Landratsamt-i геть молодого хлопчину -біженця з Одещини.  Поки сиділи і чекали на свою чергу , розговорилися. Ти з України,  запитую. " так,  з села з-під Одеси."  Ні одного!!!  речення не зміг повністю сказати українською, постійно збивався на кацапську.  Запитую його,  що за фігня, ти не знаєш української?    Відповів, що і вдома, і в школі, і в інституті все кацапською було. А прізвище типове українське - Корнієнко ..   :facepalm1:
Понарозказував мені там, як виїхав в Німеччину...  але не буду розповідати, бо знову забанять  :weep:
   
Re: Таке вже майже щодня

Брехня..  є такі і їх, мабуть таки, не мало...
Зовсім недавно зустріла в Landratsamt-i геть молодого хлопчину -біженця з Одещини.  Поки сиділи і чекали на свою чергу , розговорилися. Ти з України,  запитую, з села з-аід Одеси.  Нісодного речення не зміг повністю сказати українською, постійно збирався на кацапську.  Запитую його,  що за фігня, ти не знаєш української?    Відповів, що і дома, і в школі, і в інституті все кацапсьеою було. А прізвище типове українське - Корнієнко ..   :facepalm1:
Понарозказував мені там, як виїхав в Німеччину...  але не буду розповідати, бо знову забанять  :weep:

Если это написано на Украинском, то я - король Борнео….
   
Re: Таке вже майже щодня

вона ніколи не бреше. То в неї художні домисли для підтримки теми.

Там ще одна вище дописувачка з Німеччини періодично публікує тут високохудожню брехню про неповноцінних російськомовних біженців з України  :shuffle:

Зараз в Україні (і так протягом останніх 10 років) стільки української мови, що просто неможливо з нею не стикатися та не володіти, бо маю живі приклади перед очима, як люди з російськомовних містечок на Сході спокійно переходили на українську. Так це дорослі, а тут нам бабці просувають ідею, що діти не володіють українською.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія