Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таке вже майже щодня

Re: Таке вже майже щодня

Ты призываешь меня защищать Украину, а не Марсера. Противоречие в этом требовании вижу я.
Я закликав тебе трохи попуститись, бо репліки звучать, як мінімум, наче з бахмутського окопу пишеш, а не з-за океану.
Ок, Марсер, якщо захоче, сам внесе ясність.
   
Re: Таке вже майже щодня

по темі флуда, нмд будь який тупий наїзд на тих, хто в 2014 році кинув все і виїхав до вільної України з окупованого Донбасу, це хупца і дно

Тупі наїзди робить саме він. Називаючи тих хто в різний час, в силу різних обставин виїхали з України неукраїнцями.

Правда з дефініціями у людини проблема - В який момент українець перестає бути українцем? в момент перетину кордону? якщо залишаєшся за кордоном більше двох тижнів (а як тоді біженці, а чи наприклад студенти що декілька років навчаються)?

Чи якщо почав працювати за кордоном то припиняєш бути українцем - тут знову питання, а біженці працюють вже більше року. Чи в момент коли вирішив назавжди залишитись закордоном. Тут також проблема, по перше дуже багато людей все одно плекають мрію на пенсію вернутися в Україну. Плюс обставини змінюються. І сьогодня ти думаєш, та ні не вернусь - тоді ти неукраїнець, а завтра ти вже квиток купуєш - тут ти знову стаєш українцем.

Коротше кажучи хлоп явно заблукав, і йому казали сто разів що він не в той бік воює.

Всі ми українці: ті хто в Україні воюють - несуть найтяжчий тягар, і цивільні в Україні також страждають, і українці за кордоном чи то біженці чи то інші - переважна більшість допомагає ЗСУ і гуманітарно (ну і морально також недуже, бо у всіх залишились родичі в Україні).
   
Re: Таке вже майже щодня

Коротше кажучи хлоп явно заблукав, і йому казали сто разів що він не в той бік воює.

Нічо. Зате українською, а це вже прогрес. Ще років 5-10 у Львові і той маланець купить вишиванку і запише внуків у Дударик.
   
Re: Таке вже майже щодня

Я закликав тебе трохи попуститись, бо репліки звучать, як мінімум, наче з бахмутського окопу пишеш, а не з-за океану.
Ок, Марсер, якщо захоче, сам внесе ясність.

Ага, как цькувать Югната скопом, так это запросто, но у того хоть причина была. А Марсер - это другое… :)
   
Re: Таке вже майже щодня

Нічо. Зате українською, а це вже прогрес. Ще років 5-10 у Львові і той маланець купить вишиванку і запише внуків у Дударик.

За Львов на скажу, но, глядя на контингентик «новопрыбулых», от всяких свитлычок-дударыкив нужно держаться подальше. Единственные, с кем общаемся - американская семья украинско-китайского происхождения. :)
   
Re: Таке вже майже щодня

За Львов на скажу, но, глядя на контингентик «новопрыбулых», от всяких свитлычок-дударыкив нужно держаться подальше.
на жаль, це правда
   
Re: Таке вже майже щодня

Я - гражданин США.

Пздць  :facepalm1: , це вже років двадцять як клеймо яким не гордяться, а соромляться і ховають :)

Йа гражданін сешеа! Як по кацапському це звучить.

До речі, ти також громадянин Украіни як би тобі не хотілося це забути.

За Львов на скажу, но, глядя на контингентик «новопрыбулых», от всяких свитлычок-дударыкив нужно держаться подальше.

Гарантую що серед "новоприбулих" набагато менший процент від яких треба триматися подалі ніж серед ковбасні з "амеріканскім гражданством" чи серед популяціі хомо сапіенсів місцевого розливу.

Останнє редагування: 29 травня 2023 01:37:49 від Chako
   
Re: Таке вже майже щодня

Пздць  :facepalm1: , це вже років двадцять як клеймо яким не гордяться, а соромляться і ховають :)

Йа гражданін сешеа! Як по кацапському це звучить.

До речі, ти також громадянин Украіни як би тобі не хотілося це забути.

Гарантую що серед "новоприбулих" набагато менший процент від яких треба триматися подалі ніж серед ковбасні з "амеріканскім гражданством" чи серед популяціі хомо сапіенсів місцевого розливу.

Это констатация факта. Тебе ж не стыдно, что ты такой вот, ну ты понял…

Я за 30+ лет впервые в этом году попал на освячення Инфинити Q какое-то в местной церкви. В Украине это фишка, говорят. :) Церковь греко-католическая, посему большинство прихожан из украинского Пьемонта, со всеми вытекающими. :)
   
Re: Таке вже майже щодня



Ну і я роблю конкретні справи, що з того? І багато хто поруч зі мною робить конкретні справи. Чимало людей працює на перемогу, і внесок кожного безцінний.
Так - великі конкретні справи: оббріхувати українців, цькувати їх тут. Це чудова ознака українськості.
А хтось за це платить і відмазує  від війська.
Ото українець наш данєцкій - агітатор за мову окупанта.
   
Re: Таке вже майже щодня

приклад того як підкацапник перебравшись в безпечне місце знахабнів до того,  що  починає визначати   хто є українець а  хто не є...

ти сам криво примазався до нас, ми тебе українцем  не визнали.. так що стули трохи пельку

і  не питай хто такі "ми".. ти все добре розумієш
І отаке вкупі з відвертими кацапами нам тут «облаштовує» нову Україну. Нові стандарти!
Мирна кацапізація це називається. Другий фронт.
   
Re: Таке вже майже щодня

скажи паляниця. мені дивоячись в очі. зможеш ? я живу в кілометрі від тебе. давай познайомимось. кавуськи випємо.
Ага - засвітиться він. Агентура личка не покаже - тільки роботу вправно робить. За бронь від армії.
   
Re: Таке вже майже щодня

Прєкращайтє обращаться ко мнє на свінособачєй. Совєсті у вас нєт.

Я ніким не прикриваюсь. І ніколи не робив.

Я просто вказав що пан не в той бік воює.

О еще одна шлюха.
Язык уже продала
Крым наверное тоже
Что будет следуещем Харьков Одесса Херсон
Или уже мать продашь?
   
Re: Таке вже майже щодня

заради справедливості москальської у львові було багато завжди

до 2010 російську у Львові можна було почути ну дууже рідко.ситуація змінилась після 2014. до речі, не знаю чому,але зараз її все ще багато,але менше,ніж рік тому
   
Re: Таке вже майже щодня

Ага, как цькувать Югната скопом, так это запросто, но у того хоть причина была. А Марсер - это другое… :)

Та якось пох, я цю патріотичну бригаду вже давно знаю, особливо кумедно, коли намагаються постійними образами спровокувати на бан  :gigi: Я вже і ракети наводив на Львів, за словами Гонсалеса, і другий мовний фронт відкрив у Львів, за словами ЛАРТИ, і в агенти ФСБ записався, за словами тієї самої бабці  :shuffle: Ось тільки я у Львові, а патріотична бригада переважно переїхала за кордон або з'їбалася біженцями з "безпечного Львова" з планами там і залишитися. Так що я стосовно майбутнього України спокійний: найпатріотичніші поїхали, будемо відбудовувати з тими, хто вишиванку на грудях не рве.
   
Re: Таке вже майже щодня

до 2010 російську у Львові можна було почути ну дууже рідко.ситуація змінилась після 2014. до речі, не знаю чому,але зараз її все ще багато,але менше,ніж рік тому

Тому що Київ повернувся додому, відкрию тобі Америку. А в самому Львові життя дороге, не кожен потягне.
   
Re: Таке вже майже щодня

Тупі наїзди робить саме він. Називаючи тих хто в різний час, в силу різних обставин виїхали з України неукраїнцями.

Правда з дефініціями у людини проблема - В який момент українець перестає бути українцем? в момент перетину кордону? якщо залишаєшся за кордоном більше двох тижнів (а як тоді біженці, а чи наприклад студенти що декілька років навчаються)?

Чи якщо почав працювати за кордоном то припиняєш бути українцем - тут знову питання, а біженці працюють вже більше року. Чи в момент коли вирішив назавжди залишитись закордоном. Тут також проблема, по перше дуже багато людей все одно плекають мрію на пенсію вернутися в Україну. Плюс обставини змінюються. І сьогодня ти думаєш, та ні не вернусь - тоді ти неукраїнець, а завтра ти вже квиток купуєш - тут ти знову стаєш українцем.

Коротше кажучи хлоп явно заблукав, і йому казали сто разів що він не в той бік воює.

Всі ми українці: ті хто в Україні воюють - несуть найтяжчий тягар, і цивільні в Україні також страждають, і українці за кордоном чи то біженці чи то інші - переважна більшість допомагає ЗСУ і гуманітарно (ну і морально також недуже, бо у всіх залишились родичі в Україні).

Ну і щоб закрити тему: бажання пенсів повернутися, після того як вони свої продуктивні роки витратили в інших країнах, я розглядаю як дещо п***а. Після війни країну треба буде відбудовувати наново багато де, тут багато що буде відбуватися, включно з політичними потрясіннями, і з цим треба жити всім, а не приїхати потім на все готове, умовно кажучи. І весь цей час вважати себе патріотами України, бо, бачте, вони планують (!!!) повернутися сюди через 30 років. Ну ось така моя точка зору.
   
Re: Таке вже майже щодня

Після війни країну треба буде відбудовувати наново багато де, тут багато що буде відбуватися, включно з політичними потрясіннями
:weep: відбудовники на фопі у 5% Сміявсі
   
Re: Таке вже майже щодня

:weep: відбудовники на фопі у 5% Сміявсі

Я не на ФОПі
   
Re: Таке вже майже щодня

Я не на ФОПі
Скільки років? Пару?  :weep:
   
Re: Таке вже майже щодня

Ех, забанили Хому Л., хтось стукнув, сподіваюсь, не за цю гілочку.

З.И. Хоча ні, перечитав його останні пости, волонтера лондонського звично понесло.
   
Re: Таке вже майже щодня

Ех, забанили Хому Л., хтось стукнув, сподіваюсь, не за цю гілочку.

З.И. Хоча ні, перечитав його останні пости, волонтера лондонського звично понесло.
таке враження, що є модератор, який сам слідкує за Хомою, без стуку.
   
Re: Таке вже майже щодня

таке враження, що є модератор, який сам слідкує за Хомою, без стуку.

Ну він згадав декого, кого не варто було. Там щось особисте.
   
Re: Таке вже майже щодня

Ех, забанили Хому Л., хтось стукнув, сподіваюсь, не за цю гілочку.

З.И. Хоча ні, перечитав його останні пости, волонтера лондонського звично понесло.

це так "по пацанячому" писати про забаненого коли він в бані.
ну я в тобі не сумнівався.
   
Re: Таке вже майже щодня

таке враження, що є модератор, який сам слідкує за Хомою, без стуку.

так. його імя легко взнати якщо пройтися по повідомлення і потім банах Хоми :D
   
Re: Таке вже майже щодня

це так "по пацанячому" писати про забаненого коли він в бані.
ну я в тобі не сумнівався.

Ти свою пацанську етику залиш собі разом із фантазіями про мене та мою роботу. Фома Л. писав х.й.ю про того, про кого не можна писати, тому його і забанили. А зараз страждальці вже традиційно в іменній гілочці в Адмінці дивуються, чому так сталося.
   
Re: Таке вже майже щодня

Ти свою пацанську етику залиш собі разом із фантазіями про мене та мою роботу. Фома Л. писав х.й.ю про того, про кого не можна писати, тому його і забанили. А зараз страждальці вже традиційно в іменній гілочці в Адмінці дивуються, чому так сталося.

зазцяв ? зцикун ;)
   
Re: Таке вже майже щодня

пертися до Львова, якщо ти так не любиш Україну?
не Україну а ідіотів які себе називають патріотами
а насправді намагаються знищити її зсередини,
розколовши її суспільство на частини і зіштовхнувши їх між собою,
найлегше це зробити за мовною ознакою,
адже так сталося що в Україні величезна маса її громадян
російськомовні з дитинства, і це не їх провина.
Я вважаю це злочином, тим більше під час війни,
коли так важливе єднання всіх громадян,
незалежно від мови та національності.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія