Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

8 травня—День перемоги над нацизмом.

Re:  8 травня—День перемоги над нацизмом.

цей гомік в леопардових  трусах ?
Сірожа каже що він допомагає зсу  :weep:
   
Re:  8 травня—День перемоги над нацизмом.

:facepalm: І шо?


Ну це до того що в тебе немає застережень щодо анексіі Британією, але є застереження щодо анексіі Турцією.
А в чому принципова різниця якщо і те і інше——анексія?
   
Re:  8 травня—День перемоги над нацизмом.

Ну це до того що в тебе немає застережень щодо анексіі Британією, але є застереження щодо анексіі Турцією.
Британія віддала Кіпр, як і інші країни. Але про таке не напишуть у книзі how to pass IQ test for dummies
   
Re:  8 травня—День перемоги над нацизмом.



Щодо отих двох - я навіть уявлення не маю хто вони. Але я не шукаю гарних кацапів, хай здохнуть усі.

Ну ось це наприклад той же Оксімірон——

https://тсн/ato/rosiyskiy-reper-vidigrav-blagodiyniy-koncert-ta-zibrav-40-tis-dolariv-bizhenciv-z-ukrayini-2011291.html

пс. А уривок з концерту Фейса в Берліні я писав в темі про "хороших руських"

ппс. І насправді я не шукаю "хороших руських"(——
Я сказав саме те що я сказав——про допомогу Украіні в тому числі коштами зібраними з концертів.
   
Re:  8 травня—День перемоги над нацизмом.

пс. А уривок з концерту Фейса в Берліні я писав в темі про "хороших руських"

ппс. І насправді я не шукаю "хороших руських"(——
Я сказав саме те що я сказав——про допомогу Украіні в тому числі коштами зібраними з концертів.
І де тут Моргенштерн?
   
Re:  8 травня—День перемоги над нацизмом.

Британія віддала Кіпр, як і інші країни. Але про таке не напишуть у книзі how to pass IQ test for dummies

Я радий що моя тема про "тест на IQ" змусила тебе хоч таку книжку прочитати)
   
Re:  8 травня—День перемоги над нацизмом.

І де тут Моргенштерн?

Часом слова людей, які мають великий вплив на масси молоді відіграють важливішу роль аніж грощі.
   
Re:  8 травня—День перемоги над нацизмом.

#33: Моргенштерн допомагає ЗСУ
Хома: пруф давай
#33: (виляє сракою) Не Моргенштерн а [підставити ім'я] і не ЗСУ а біженцям
Хома: сміявсі

грощі
Гроші. Не Щ. ТЯЗУ буде тебе пороти.

Часом
Часом з квасом, а порою з водою. Не вірю в силу слова я, а вірю в силу піздюлєй.
   
Re:  8 травня—День перемоги над нацизмом.

Є один варіант доречі. Моргенштерн донатить у Фонд Доньки Авіатора!
   
Забанили тупорылого ватного уебана на 10 суток. Я впервые в жизни посмотрел, что такое этот моргенштерн. Сереге он нравится, а значит не зря я ненавижу эту нумерную тупую тварь со всей его тупорылой семейкой. Гавно всегда тянется к говну.

Залечивай свои дырки, Нумерной. Ждем тебя, скотина дебильная. Тебя уже не переделать, но будем тебе просто делать больно
   
Re:  8 травня—День перемоги над нацизмом.

Це звичайна різниця між монетизованим та немонетизованим каналом)——
На монетизований канал алгоритми ютюби підтягують публіку і нові перегляди.
З немонетизованими такого немає——вони самі себе "розкручують"
Серень, не гони дичь. Такого алгоритма в Ютюбе нет. Ютюб зарабатывает как на монетизированном канале, так и на канале без монетизации.)
Даже наоборот, на моентизированном канале Ютюбу приходится делиться с автором, а на немотизированном - нет.
Это раз.
Ну а на счет монетизации, что тебе мешает ее получить? я смотрю ты так плотно застрял на отметке 900.  :laugh:
И стоишь так уже год, если не больше.

Давай признаемся честно и скажем ребятам правду. которую и так все знают.

Канал Турча это высокохудожественны й, интересный, охуительный, уникальный  и захватывающий контент. Старательно смотнирован, соранжирован и предоставлен публике для информации. При чем не навязчиво.
Канал Сереньки - это редкое, унылое, бесполезное и убогое гавно. Не имеющий ни малейшей ценной нагрузки, художественного стиля, испохабленный грязными ногтями и хреновой речью автора. И что самое ужасное он тупо навязывается публике, подсовывается под любыми предлогами, правдами и неправдами. Что вызывает уже даже не равнодушие, а отвращение и раздражение. "Подписывайтесь на #анал"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія