Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Почалося  :facepalm1:  :laugh:
   
Бурячиха, не?
Вживаєш.
Як там Іт сектор?
   
Сьогодні у нас. Мля. У кого у вас?

Бугогаааа
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Почалося  :facepalm1:  :laugh:

Ще не))
Он там вище вже почалося))
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

ты ж отрёкся от Украины.
сказал, ребятки, вы там погибайте, но без меня.
мне пофиг, зайдут ли кацы в Черновцы, я в домике.
кто не читал, вот ветка.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1132788.600
а что ты с понтом немец, а не украинец, это была ирония и сарказм, а ты такой: да, да.
зачем ходить сюда на этот форум, раз всё так как ты написал там.
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

ты ж отрёкся от Украины.
сказал, ребятки, вы там погибайте, но без меня.
мне пофиг, зайдут ли кацы в Черновцы, я в домике.
кто не читал, вот ветка.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1132788.600
а что ты с понтом немец, а не украинец, это была ирония и сарказм, а ты такой: да, да.
зачем ходить сюда на этот форум, раз всё так как ты написал там.

Брехня((
Ніде я не "відрікався" від Украіни((
І про "зайдуть кацапи в Чернівці"—— взагалі якась маячня((
А так—то——надалі продовжую підтримувати Украіну матеріально((
( в тому числі і за рахунок німецьких податків)
Те що в мене в Планах Украіни немає на наступні років 5—10——це дійсно так.
   
Шотландець ти коротше кажучи. Шотландець
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

https://kidpassage.com/activity/germaniya/keln/botanicheskiy-sad-kelna

Десь так))
пс. Напевно треба сайтик завести та перекладати цікаві матеріали про Кьольн на украінську))
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Бурячиха, не?
Вживаєш.
Як там Іт сектор?
Миє на стропах айті офіс?
До речі у нумерного дуже непогана робота .
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

https://youtu.be/qYuM5K7vlZ0


Будівля ззовні вокзал схожа)
   
Те що в мене в Планах Украіни немає на наступні років 5—10——це дійсно так.
мой знакомый тоже в германию свалил вот ровно год назад - в мае, думаю и он себя не видит в Украине в ближайшие 5-10 лет

пы сы - я просила модераторов лишить вас права создавать ветки, надеюсь прислушаются

Сережа, украинцам сейчас не до ботанических садов в кельне, поверьте
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Будівля ззовні вокзал схожа)

І жінка моя так сказала))
Але це насправді палац)
Там є великі гарні приміщення де проводяться весілля та всілякі різні заходи.
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

мой знакомый тоже в германию свалил вот ровно год назад - в мае, думаю и он себя не видит в Украине в ближайшие 5-10 лет

пы сы - я просила модераторов лишить вас права создавать ветки, надеюсь прислушаются

Сережа, украинцам сейчас не до ботанических садов в кельне, поверьте

Верю что украинцам не до этого(((
Но есть ещё и украинские беженцы с детьми, которые до сих пор сидят по лагерям и носа не показывают оттуда((——
Иногда просто из—за того что не знают куда пойти.
пс. В ФБ например многие благодарят за советы.
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Шотландець ти коротше кажучи. Шотландець
юбконос
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

юбконос

Це напевно ти зараз так всіх називаєш хто в данний момент не знаходиться в Украіні на лініі фронту?
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Вхід в ботансад українцям безкоштовно?
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Вхід в ботансад українцям безкоштовно?

Всім безкоштовно.
пс. Розбираюсь зараз з питанням про знижки для украінців для походу в Зоопарк.
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Вопрос простой: кто за тебя должен воевать? или не должен воевать никто?
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

мой знакомый тоже в германию свалил вот ровно год назад - в мае, думаю и он себя не видит в Украине в ближайшие 5-10 лет

пы сы - я просила модераторов лишить вас права создавать ветки, надеюсь прислушаются

Сережа, украинцам сейчас не до ботанических садов в кельне, поверьте

То украинцам. А вата наша свалила в Европу, не в Рашку, и радостно скачет. Пишет в группах мир, труд, май, совки гребаные.
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Вопрос простой: кто за тебя должен воевать? или не должен воевать никто?

Я обязательно отвечу на этот вопрос.
Но у меня встречный вопрос——
Вы его задаёте всем "ковбасныкам"?—— есть где почитать ответы фупчиков проживающих сейчас на Западе или в США?
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Должны воевать те, кто сильно старше тебя, или сильно младше? Или не столь накаченные, физически слабые, айтигники всякие.
Ну, так они год с лишним воюют.
Дети их не видят.
А дети младше твоей.
И нарожали тетки больше вас с женой.
И пусть погибают они, так?
   
Номерной опять пшена выпрашивает?  :D

Че, Срень, не получается монетизация анала? Ну это потому, что контент твой — полное говно, ну и далее по тексту, ты уже и так наизусть все знаешь, да?
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Должны воевать те, кто сильно старше тебя, или сильно младше? Или не столь накаченные, физически слабые, айтигники всякие.
Ну, так они год с лишним воюют.
Дети их не видят.
А дети младше твоей.
И нарожали тетки больше вас с женой.
И пусть погибают они, так?

Ні——не так звичайно.
Відповідаю——
Я виіхав з Украіни в пошуках кращого життя для себе та своєі сім"і. Це почалося десь понад 20 років вже тому((
Весь цей час ми сподівалися на якісь зміни в краіні——весь цей час ми висилали грощі в Украіну і вкладали іх в економіку Украіни.
А вже десь років з 5 як——ми для себе вирішили що бачимо продовження нашого життя в Німеччині вже——і почали інвестувати кошти в економіку Німеччини вже((
Ніколи мені не подобалась назва "ковбасник"—— але вже напевно треба з цим примиритися((
Коли почалась війна——я вже декілька років як перебував в Німеччині безвиіздно.
Я не позиціоную себе "учасником" війни——але мені є що сказати у відповідь на питання про мій вклад в перемогу Украіни((——
Починаючи з того що з початком війни моі квартири в Чернівцях використовувалися безкоштовно в якості проміжних пунктів для біженців—переселенців.
Біженці з Харкова в одній з квартир жили більше року часу——за комуналку.
В свій час я по можливості допомагав біженцям з Украіни облаштуватися в Кьольні—— допомагав з паперами, допомагав з доіздом до пунктів біженських, допомагав з перекладом , купував якісь там дрібниці на облаштування в перший час((
Крім цього активно допомагав з порадами в украінських групах в ФБ——за моєі допомоги моі німецькі друзі—спортсмени організували переізд десь десятка сімей з Польщі до Німеччини.
Ну і закінчуючи моіми невеликими, але регулярними пожертвами на різномантні рахунки волонтерські.
В мене з початку війни було три напрямки куди йшли моі грощі——один з цих напрямків був тут на фупі.
Коли виявилося що моє перебування у якості "волонтера" комусь там неприємне——в мене залишилися два напрямки куди зараз йдуть моі кошти.
І вони будуть продовжувати йти на допомогу ЗСУ ——аж до перемоги .

Десь так моя відповідь на ваше питання((
пс. І тепер чекаю на відповідь кому ви ще тут на фупі задавали це питання з тих хто зараз не в Украіні і не на фронті?
( чи це щось особисте саме до мене?))
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.
AI

Центр у Кельні не подобається - забагато каміняччя. Особливо страшний і похмурий той гігантський привокзальний собор. А от зелені зони гарні, є де з дітьми погуляти. Житлова забудова теж виглядає зелененькою і приємною.

І ще завжди дивувало, чому українською він називається Кельн, якщо німецькою Кьольн. Нащо так напружуватись, щоб видати це невимовне звукосполучення?
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Центр у Кельні не подобається - забагато каміняччя. Особливо страшний і похмурий той гігантський привокзальний собор. А от зелені зони гарні, є де з дітьми погуляти. Житлова забудова теж виглядає зелененькою і приємною.

І ще завжди дивувало, чому українською він називається Кельн, якщо німецькою Кьольн. Нащо так напружуватись, щоб видати це невимовне звукосполучення?

Той "гігінтський привокзальний собор"—— одна з ізюминок міста——центр притяжіння для туристів з усього світу.
А на рахунок камінюччя та зелені——мені подобається таке сполучення——
Незважаючи на те що Кьольн—велике промислове місто——воно ще й багате на зелені зони—— дуже багато парків та майданчиків всіляких.

пс. А назву "Кьольн" я вже давно доношу до наших тимчасових переселенців в багатьох групах)
   
Зворотній зв"язок з Judge Dredd))

Відповідаючи на ваше запитання стосовно цього відео——




1. Так—— я писав що теми що стосуються суто мене —— буду постити у Вільне.
Саме це відео—— обговорюється в украіномовних групах на ФБ та отримую час від часу подяки за корисні поради біженцям з Украіни.
Тобто—— відео такого плану можуть бути корисними для тимчасово переселених украінців.
Саме тому воно й було запощено на фуп.
2. По великому рахунку ви все одно рано чи піздно під надуманними причинами переносите моі відео туди куди вам заманеться((
   
Re: Зворотній зв"язок з Judge Dredd))

Відповідаючи на ваше запитання стосовно цього відео——

https://youtu.be/qYuM5K7vlZ0
1. Так—— я писав що теми що стосуються суто мене —— буду постити у Вільне.
Саме це відео—— обговорюється в украіномовних групах на ФБ та отримую час від часу подяки за корисні поради біженцям з Украіни.
Тобто—— відео такого плану можуть бути корисними для тимчасово переселених украінців.
Саме тому воно й було запощено на фуп.
2. По великому рахунку ви все одно рано чи піздно під надуманними причинами переносите моі відео туди куди вам заманеться((
тобі ще і перекриють "повітря " і по іншому напрямку-право створювати теми.якщо будеш і далі пробувати монетизувати свої блоги ЗА ЧУЖИЙ РАХУНОК,"бізнесмен".
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Ні——не так звичайно.
Відповідаю——
Я виіхав з Украіни в пошуках кращого життя для себе та своєі сім"і. Це почалося десь понад 20 років вже тому((
Весь цей час ми сподівалися на якісь зміни в краіні——весь цей час ми висилали грощі в Украіну і вкладали іх в економіку Украіни.
А вже десь років з 5 як——ми для себе вирішили що бачимо продовження нашого життя в Німеччині вже——і почали інвестувати кошти в економіку Німеччини вже((
Ніколи мені не подобалась назва "ковбасник"—— але вже напевно треба з цим примиритися((
Коли почалась війна——я вже декілька років як перебував в Німеччині безвиіздно.
Я не позиціоную себе "учасником" війни——але мені є що сказати у відповідь на питання про мій вклад в перемогу Украіни((——
Починаючи з того що з початком війни моі квартири в Чернівцях використовувалися безкоштовно в якості проміжних пунктів для біженців—переселенців.
Біженці з Харкова в одній з квартир жили більше року часу——за комуналку.
В свій час я по можливості допомагав біженцям з Украіни облаштуватися в Кьольні—— допомагав з паперами, допомагав з доіздом до пунктів біженських, допомагав з перекладом , купував якісь там дрібниці на облаштування в перший час((
Крім цього активно допомагав з порадами в украінських групах в ФБ——за моєі допомоги моі німецькі друзі—спортсмени організували переізд десь десятка сімей з Польщі до Німеччини.
Ну і закінчуючи моіми невеликими, але регулярними пожертвами на різномантні рахунки волонтерські.
В мене з початку війни було три напрямки куди йшли моі грощі——один з цих напрямків був тут на фупі.
Коли виявилося що моє перебування у якості "волонтера" комусь там неприємне——в мене залишилися два напрямки куди зараз йдуть моі кошти.
І вони будуть продовжувати йти на допомогу ЗСУ ——аж до перемоги .

Десь так моя відповідь на ваше питання((
пс. І тепер чекаю на відповідь кому ви ще тут на фупі задавали це питання з тих хто зараз не в Украіні і не на фронті?
( чи це щось особисте саме до мене?))

Сереж, про остальных мы не знаем здесь про возраст и физподготовку.
Они здебильшого пенсионеры тут.
Никто ж не постит больше фоточки на тему я из Украины и я крутой, хвалько и вот мой шопинг.
Вот тебе и пишут: да, ты просто шопинг. Помочь реально пацанам, и даст бог уцелеешь и вернешься назад в Кёльн, это как бы не к тебе.
А значит нас будет меньше, чем кацапья по абсолютным цифрам.
И вероятность погибнуть у оставшихся больше.
Так она и на вас распространилась бы, эта вероятность, а так только на тех кто тянет лямку.
И такие как ты оставили пацанов, пусть разгребаются сами.
Хотя не совсем понятно, почему собственно, если столько тут разговоров про Черновцы и проч.
Там же твои друзья из Черновцов, кто им поможет.
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

И такие как ты оставили пацанов, пусть разгребаются сами.
А такие как ты все оптом на передке вместе с тобой?
Вот же ж гадость :bueee:
 
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

А такие как ты все оптом на передке вместе с тобой?
Вот же ж гадость :bueee:

Таких теток, как я, там не нужно.
А так, как и у Вии, и муж, и зять, все, кому положено, пошли на войну в первые два дня, да.
(Кадра, вы людей на форуме по никам идентифицируете как то же? Давно ж сидим здесь.)
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Було?
   
Re: Кьольн для Украінців. Ботанічний сад.

Було?

А що сталося?
Говнобложик не взлетів?))
Надоіло самому собі писати—відповідати?))
   
А що сталося?
Говнобложик не взлетів?))
Надоіло самому собі писати—відповідати?))

Залупа гаваряща, какаво ано бить качігарам в чужой сімьє, терпіло, обслуга русскожопой сімейкі?
   
А такие как ты все оптом на передке вместе с тобой?
Вот же ж гадость :bueee:

Тьху в єбач, зілінчаком.
   
Верю что украинцам не до этого(((
Но есть ещё и украинские беженцы с детьми, которые до сих пор сидят по лагерям и носа не показывают оттуда((——
Иногда просто из—за того что не знают куда пойти.
пс. В ФБ например многие благодарят за советы.

А ну покажь, где там тебя в ФБ благодарят. Че то не нашел, а на анале в каментах наоборот тебе говорят завязывать с аналом ибо ты смешон в своих видосиках.

Не покажешь благодарности — лишнее подтверждение шо ты пысдюк
   
А ну покажь, где там тебя в ФБ благодарят. Че то не нашел, а на анале в каментах наоборот тебе говорят завязывать с аналом ибо ты смешон в своих видосиках.

Не покажешь благодарности — лишнее подтверждение шо ты пысдюк

Мои многочисленные подписчики, часто задают мне вопрос - Сегёга, как тебе удаётся так шикагно выглядеть? (С)
   
Бугргаааа яке обісране опудало .
   
Мои многочисленные подписчики, часто задают мне вопрос - Сегёга, как тебе удаётся так шикагно выглядеть? (С)

я в ФБ вообще не спец бо не пользуюсь практически (разве что ради такого цирка). Там "друзья" и "подписчики" — это одно и то же? Серега с этими "друзьями/подписчиками" похоже дружен так же, как с айтишниками — влез без мыла в жопу со своей дружбой. А народу он похер, потому что под каждым его высером на ФБ стоит в среднем 2 лайка (наверное от одних и тех же). Зато подписчиков — надо херзнаетсколько раз экран 27 дюймов промотать, чтоб всех увидеть.  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія