Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

 Якщо Бога нема, то кому ви, виродки, прокльони надсилаєте? Дебіли? "Атеїсти"- бльо.... Атеїст це , коли комусь пох.... Але таких майже не існує. прихильники певної політсили- це невдахи палікмахери, яким не пощастило стати безуглими. :fuck:


Вішайтеся уроди. Напишіть щось про пів літра..... :fuck:
   
Нема зараз ніякої зелені, шоколадних, юльків ітд.
Є українці, союзники і вороги.
   
Але добре , що вони богохльники у зелені є те, що закривають накуй РПЦ МП в Україні.. :gigi:
   
ФУП напевне має якісь властивості екзорцизму.

Бачимо, як біси шарпають цю нещасну людину. Тим більше в Великдень то все загострюється. Виє, захлинається. Хоч би витримав, бідолаха.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Але добре , що вони богохльники у зелені є те, що закривають накуй РПЦ МП в Україні.. :gigi:
===============================
Просто ПЦ МП- це ворожа організація. І все тут.... А як ворожа, то її тре закрити.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

якщо без жартів, те що в топікстарті дійсно написано без вживання?
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

якщо без жартів, те що в топікстарті дійсно написано без вживання?
==========================
 А що написано в питанні без вживання? І де більше? :D  X(  :-)o
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.
mar

Саксаул  щось хотів сказати, але забув..
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.
mar

Напишіть щось про пів літра.....


Випити хоче, ну хоч напишіть щось про півлітра, нема випити, труби палають у нещасного.
   
Дави їх,  Патріарше  (tu)
Коротко, сильно, страшно  (tu)
   
якщо без жартів, те що в топікстарті дійсно написано без вживання?

На Паску причаститись патріарху це богоугодна справа.
   
Якщо Бога нема, то кому ви, виродки, прокльони надсилаєте? Дебіли? "Атеїсти"- бльо.... Атеїст це , коли комусь пох.... Але таких майже не існує. прихильники певної політсили- це невдахи палікмахери, яким не пощастило стати безуглими. :fuck:


Вішайтеся уроди. Напишіть щось про пів літра..... :fuck:
+===============================+
Хфілософ напаскалився шмурдяка.. .
   
Якщо Бога нема, то кому ви, виродки, прокльони надсилаєте? Дебіли? "Атеїсти"- бльо.... Атеїст це , коли комусь пох.... Але таких майже не існує. прихильники певної політсили- це невдахи палікмахери, яким не пощастило стати безуглими. :fuck:


Вішайтеся уроди. Напишіть щось про пів літра..... :fuck:
--------------
А шо, більше?  8-)
   
Якщо Бога нема, то кому ви, виродки, прокльони надсилаєте? Дебіли? "Атеїсти"- бльо.... Атеїст це , коли комусь пох.... Але таких майже не існує. прихильники певної політсили- це невдахи палікмахери, яким не пощастило стати безуглими. :fuck:


Вішайтеся уроди. Напишіть щось про пів літра..... :fuck:
 
фантастически точная характеристика

   
ФУП напевне має якісь властивості екзорцизму.

Бачимо, як біси шарпають цю нещасну людину. Тим більше в Великдень то все загострюється. Виє, захлинається. Хоч би витримав, бідолаха.
Не треба йому заважати,він потрохи(грам за грамом) повертається до Петра
   
Якщо Бога нема, то кому ви, виродки, прокльони надсилаєте? Дебіли? "Атеїсти"- бльо.... Атеїст це , коли комусь пох.... Але таких майже не існує. прихильники певної політсили- це невдахи палікмахери, яким не пощастило стати безуглими. :fuck:


Вішайтеся уроди. Напишіть щось про пів літра..... :fuck:

Не грубите и не грубимы будете. Какой мерой меряете такой и вам намеряют.
Ну и по просьбам трудящихся...
Этот французский коньяк Voltaire VS (Вольтер VS) – безусловно, замечательный подарок себе, родным, ну и многие коллеги не откажутся от такого напитка.

Видимо, коньяк назван в честь великого французского мыслителя…
Шестая кнопка не работает так шо фотов конины  не будет(((
   
Французский коньяк Вольтер дарит философское настроение.....
Эт из рекламы... Коньяк и философское настроение... Реклямщики не на ровном месте таки такое написали... :gigi:
   
Чесно, скіко всього перепив по життю, але справжній французький " Бісквіт" то щось, м'який та вкусний дуже!
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.
LAR

якщо без жартів, те що в топікстарті дійсно написано без вживання?

Що у тверезого на умі, то у п'яного на язикє.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.
LAR

Нема зараз ніякої зелені, шоколадних, юльків ітд.
Є українці, союзники і вороги.

+
   
те що Зеленський по суті атеїст
один з його небагатьох плюсів в моїх очах
   
Я помню що багато блогерів за Порошенка є атеїстами. Дехто навіть агресивним атеїстом.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Якщо Бога нема, то кому ви, виродки, прокльони надсилаєте? Дебіли? "Атеїсти"- бльо.... Атеїст це , коли комусь пох.... Але таких майже не існує. прихильники певної політсили- це невдахи палікмахери, яким не пощастило стати безуглими. :fuck:


Вішайтеся уроди. Напишіть щось про пів літра..... :fuck:
Можна коротко перефразувати ТС так:

"Я хочу, щоб "слуг народу" не стало і я готовий домагатися цього, тому що вони не такі, якими мають бути люди."

Тепер замініть "слуг народу" на українців та отримайте слова рашафюрера.

Ненависть у коктейлі зі стимуляторами будить у свідомості такі химери, які рано чи пізно з'їдають господаря.

P.S. Забанили правильно НМД.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Якщо Бога нема, то кому ви, виродки, прокльони надсилаєте? Дебіли? "Атеїсти"- бльо.... Атеїст це , коли комусь пох.... Але таких майже не існує. прихильники певної політсили- це невдахи палікмахери, яким не пощастило стати безуглими. :fuck:


Вішайтеся уроди. Напишіть щось про пів літра..... :fuck:
0.7?
А як із макаківця вийшов такий твердозапетровець?
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Можна коротко перефразувати ТС так:

"Я хочу, щоб "слуг народу" не стало і я готовий домагатися цього, тому що вони не такі, якими мають бути люди."

Тепер замініть "слуг народу" на українців та отримайте слова рашафюрера.

Ненависть у коктейлі зі стимуляторами будить у свідомості такі химери, які рано чи пізно з'їдають господаря.

P.S. Забанили правильно НМД.
Так, мій пієтет до автора "виделки шрьодінгера" практично вичерпався :(
   
Жарти про 0,5 , 0,7 по тисячному колу- ознака великого розуму, елітного , скажімо так, клубу

Ще бракує славня для повної ідилічної картини клубу петросянів

   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Жарти про 0,5 , 0,7 по тисячному колу- ознака великого розуму, елітного , скажімо так, клубу

Ще бракує славня для повної ідилічної картини клубу петросянів
Знайшовся вільний час та натхнення трохи пофілософствувати про "елітний клуб" (таки навіяно).
Важливо не що людина пише, а чому.
Візьмемо для прикладу крім цієї гілки ще гілку про Арестовича (до речі можна взяти не тільки її).
Там повно своїх 0.5, 0.7 та славнів. Що в них спільного, а що відрізняється?
Люди приблизно однакові, а відрізняються стороною і різним рівнем мотивації.
Рівень 1 – Люди щиро переконані, що вони мають рацію, а опоненти – ідіоти, яких потрібно переконати. Основу їхніх переконань становлять тези авторитетних їм персон і вони нездатні самостійно змінювати переконання.
Рівень 2 - Люди об'єктивно зацікавлені у певній точці зору та збільшення її прибічників. Основа їх переконань - особистий інтерес і вони не змінюватимуть своїх переконань.
Рівень 3 - Люди, які мають власні переконання, але готові визнати окремі плюси опонентів. Основа їхніх переконань – пошук істини і вони можуть змінювати свої переконання.

Це не межа, але глибше копати не будемо через те, що досягнення Рівню 3 цілком достатньо для перетворення ФУП на інтелектуальний форум.
У природі є ще рівень 0 – повна відсутність усіляких переконань та рефлексування на будь-який подразник. На ФУП він представлений мало та розглядати його тут не будемо.

Проблема в тому, що 99% усіх дискусій ведуться між першими двома рівнями, а плідна дискусія можлива лише починаючи з рівня 3.
Фактично боротьба ведеться лише за Рівень 0, а для нього терміни 0.5, 0.7 та славні - найдієвіші.
Застосовують їх усі і з обох боків. Відмінність полягає лише у мотивації та вмілості їх використання.

P.S. Закликати нікого ні до чого не буду, т.к. до 3-го рівня це марно, а з 3-го - безглуздо.  B-)
   
Жарти про 0,5 , 0,7 по тисячному колу- ознака великого розуму, елітного , скажімо так, клубу

Ще бракує славня для повної ідилічної картини клубу петросянів

деградация фупа
кстати я специально интересовплся, боты не создают тем

а если создают то какие то пустышки
   
деградация фупа


То ти пишеш про деградацію ФУПу?

Думаєш люди не бачать як ти сереш на ФУП і лиєш бруд на його форумчан в інших місцях, в тому числі на тому скислому СУПі?

І ти ще маєш совість прийти сюди знов і щось тут писати, паскуда?
   
Вольтер старенький, пам'ять погана, він в темах про релігію, вакцини, лгбт записує конкретних прихильників Петра в зелені.
   
Жарти про 0,5 , 0,7 по тисячному колу- ознака великого розуму, елітного , скажімо так, клубу

Ще бракує славня для повної ідилічної картини клубу петросянів
коли довбень по тисячному колу запускає свій маразм -  то і жарти по тисячному колу.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

А як із макаківця вийшов такий твердозапетровець?

Потихенько повертаэмося у Петру ©
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Скачуть шавки волькофоби
   
Скачуть шавки волькофоби
Автор майстерно тролить ФУПовських котів.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Наш Вольтер вживає алкоголь благосно і помірно, а шавки волькофоби йому заздрять, бо самі благосно пити не вміють.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Бо Зелупонь тупа та примітивна. Взяти хоча б того Вело... або суцільного дурника bart01, яке не розуміє: чого я був колись за Юлю, потім побачив її політичну деградацію, дуже сильно наїзжав на Петра, але "чомусь"   відчуваю презирство до зелені. Воно навіть не розуміє-чому так буває?  Я, навіть, пояснювати не буду, бо вони настільки тупі, що це безглуздо.
   
Бо Зелупонь тупа та примітивна. Взяти хоча б того Вело... або суцільного дурника bart01, яке не розуміє: чого я був колись за Юлю, потім побачив її політичну деградацію, дуже сильно наїзжав на Петра, але "чомусь"   відчуваю презирство до зелені. Воно навіть не розуміє-чому так буває?  Я, навіть, пояснювати не буду, бо вони настільки тупі, що це безглуздо.
тут був один богохульник, зелений крокодил, то він прихильник Петра.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Взяти хоча б того
Волька, тобі просто везе що вони вихованіші і ти не читаєш епітетів, яких заслуговуєш.... бо ти їх вигризаєш
тому веди себе культурно.
   
коли довбень по тисячному колу запускає свій маразм -  то і жарти по тисячному колу.

Вибачайте, але маразм- це применшувати важливість релігії і глузувати з віруючих людей

Особливо зараз, в Україні , коли віра може виявитись для людей останньою соломинкою



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія