Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви за Світовий Уряд, вакцинні паспорти та чіпізацію населення?

Кацапські дебіли мріють про царя, а місцеві про світовий уряд. Щоб кожному соплі витер і всі проблеми порішав. Це ще гірше віри в комуністичну утопію. Хотіли щоб все порівну і в великих кількостях а на виході отримали голод холод і війну. Хочешь сей хочешь куй все равно получишь х.. Ну а зараз все простіше - будеш мати поганий рейтинг чи часто хворіти чи постарієш- порахують що толку від тебе мало, більше проїдаєш ніж користі приносиш і все. Добровільна евтаназія або недобровільна. Визнають що Україна має неефективне керівництво, а кацапи ефективне віддадуть Україну хуйлу. І твоя думка нікого не цікавить - за тебе думає світовий уряд, який дуже потрібен місцевим придуркам.

 (tu)
   
скільки вовка сафффєтцкава чєлавєка не корми, а він все дивиться в сторону лісу ностальгує за сраліном 

я в шоці від тих патріотів :facepalm:
   
просто зараз
поголовна автомобілізація та забезпечення житлом

Це вже з розряду марення.
   
Ще пів року тому такі тами були прерогативом конспірологів. А зараз ось - алєні не проти і вже шикуюцця в світле майбутнє.  :facepalm1:
   
Ще пів року тому такі тами були прерогативом конспірологів. А зараз ось - алєні не проти і вже шикуюцця в світле майбутнє.  :facepalm1:

конпірологи кажуть, що як люди дізнаються правду про коронавірус - знусуть свої уряди і тут приуде світовий уряд, який наведе "порядки", хоча насправді той світовий уряд і був причиною всього, що зараз є.
   
конпірологи кажуть, що як люди дізнаються правду про коронавірус - знусуть свої уряди і тут приуде світовий уряд, який наведе "порядки", хоча насправді той світовий уряд і був причиною всього, що зараз є.

Ну не знаю, я за конспірологією не слідкую. Зараз ночно видно що світовий уряд чітко керує урядами.
   
Це вже з розряду марення.

 :weep:
   
Все дуже просто. Ліваки хочуть, щоб всі жили однаково, а здоровому суспільству треба однакові можливості щоб плідно розбудовуватися, а не рівні результати (уравнювання).
Доказано на безлічі прикладів у безлічі країн, що лівацство приводить тільки до економічного занепаду, відсутності мотивації працювати, тотального дефіциту та репресій як результата всього наведеного.

Им жизненно важно уничтожить контрольную группу невакцинированных людей.  Когда этой группы не будет то и не с кем будет сравнивать уровень и частоту проблем со здоровьем у вакцинированных людей. Очень тяжело объяснить и обосновать народу их обязательную "вакцинацию" когда все больше и больше вакцинированных людей заполняют больницы.

Почему они всеми фибрами своей гнилой души ненавидят Флориду? Потому что Флорида это ежедневное напоминание их проебов.

Плюс, "вакцинация" это критерий по которому они могут выявить всех здравомыслящих и независимых людей. И выдавить их из правительства, милитари, системы образования и охраны здоровья.




   
Им жизненно важно уничтожить контрольную группу невакцинированных людей.  Когда этой группы не будет то и не с кем будет сравнивать уровень и частоту проблем со здоровьем у вакцинированных людей. Очень тяжело объяснить и обосновать народу их обязательную "вакцинацию" когда все больше и больше вакцинированных людей заполняют больницы.

Почему они всеми фибрами своей гнилой души ненавидят Флориду? Потому что Флорида это ежедневное напоминание их проебов.

Плюс, "вакцинация" это критерий по которому они могут выявить всех здравомыслящих и независимых людей. И выдавить их из правительства, милитари, системы образования и охраны здоровья.

геніально, скажи ?
   
геніально, скажи ?

Особенной гениальности я не вижу. Так, либеральная рутина.
   
95% людства - ідіоти
починаючи з 7 класу у пересічному знань нема - їх можна переконати у чому завгодно
вд непорочного зачаття до 5джи
   
95% людства - ідіоти
починаючи з 7 класу у пересічному знань нема - їх можна переконати у чому завгодно
вд непорочного зачаття до 5джи

Ну вірять же в таке ...
св. Христофор

   
А вооще, конспіролухи чіпізацію вже проковтнули, ми всі практично чіповані вже, правда чіп не в тілі а в кишені , звичайні смартфони.
Спробуй без нього проживи ... звичайно можна але мега незручно і ніхто в здоровому глузді не відмовиться від нього 
   
Вакцинні паспорта вже були в вигляді довідок і крижечок про вакцинацію...

   
Світовий уряд , ну хз ...неявно є в вигляді ФРС.
Явно нафіг надо і гімаройно і для чого валити національні уряди якщо вони купуються за доллари ...
   
В будь якому випадку я вважаю чіпізацію, вакцинацію і світовий уряд, штучний інтелект - наступним щаблем розвитку цивилізації ...
Реакція маргіналів і ті хто хоче жити по старому буде але то вже не суттєво, прогрес не зупинити ...
   
Цитата: Luxetenebris
Вакцинні паспорта вже були в вигляді довідок і крижечок про вакцинацію...
tak tam zafiksovana istorija perevirenih sheplen vid realnih hvorob, a ne fakczinatorskij marazm plandemii :lol:
   
В будь якому випадку я вважаю чіпізацію, вакцинацію і світовий уряд, штучний інтелект - наступним щаблем розвитку цивилізації ...
Реакція маргіналів і ті хто хоче жити по старому буде але то вже не суттєво, прогрес не зупинити ...
ot chipujsja sam sobi na zdorovja, tilki normalnih ljudej oblish.
   
tak tam zafiksovana istorija perevirenih sheplen vid realnih hvorob, a ne fakczinatorskij marazm plandemii :lol:

при пандемії короновакцина це фактично єдиний засіб щоб зменшити смертність населення. Тому як уряди будуть правдами неправдами змушувати населення вакцинуватись. Це факт. І це правильно. Незгодним будуть створюватись максимально можливі складнощі. І я з цим згоден.
   
ot chipujsja sam sobi na zdorovja, tilki normalnih ljudej oblish.

так ти вже чіпований, чи в тебе сматрфона нема ?  :gigi:
   
Какую чипизацию, не гони.
   
А вооще, конспіролухи чіпізацію вже проковтнули, ми всі практично чіповані вже, правда чіп не в тілі а в кишені , звичайні смартфони.

Смартфон я можу вимкнути, викинути. Зможете так з власним тілом :(

А взагалі чіпізація - це відволікання людей від того, що відбувається в світі. ;(
   
Хочу всіх заспокоїти, чіпізація скасовується, TSMC не тягне виготовити стільки чіпів  :gigi:

   
Смартфон я можу вимкнути, викинути. Зможете так з власним тілом :(

і довго будеш його тримати вимкненим ?
   
Світовий уряд , ну хз ...неявно є в вигляді ФРС.
Явно нафіг надо і гімаройно і для чого валити національні уряди якщо вони купуються за доллари ...
masonchik, a ti pid jakim gradusom hodish :lol:
   
і довго будеш його тримати вимкненим ?

Смартфон? Скільки захочу. Захочу - включу, захочу - виключу.

Захочу куплю іншого. Право вибору - це основне правило, яке не має бути порушеним.
   
Какую чипизацию, не гони.

ти думаєш чіпізація це вживлення чіпу в тіло ?  :gigi:  ти друже помиляєшся,
навіщо насильно вживлювати в тіло якщо ти сам будеш добровільно дбати щоб чіп був з тобою постійно. Спробуй забути сматфон дома вранці :-) як себе відчцваєш ?  :laugh:
отож бо і воно
   
Смартфон? Скільки захочу. Захочу - включу, захочу - виключу.

Захочу куплю іншого. Право вибору - це основне правило, яке не має бути порушеним.

бачиш як кльово, тобі навіть дали право вибору :-) який чіп ти собі придбаєш за власні гроші :-)
   
при пандемії короновакцина це фактично єдиний засіб щоб зменшити смертність населення. Тому як уряди будуть правдами неправдами змушувати населення вакцинуватись. Це факт. І це правильно. Незгодним будуть створюватись максимально можливі складнощі. І я з цим згоден.
jakij agresivnij antiantivakser :lol:
   
Щось рептилоїди облажалися зі своєю чіпізацією, можливості індустрії не тягнуть усі плани  :gigi:
   
навіщо насильно

Навіщо насильно вакциновують?
Я за право вибору  (tu)
   
 :lol:
Hard Future - перша українська біохакінгова компанія із інтеграції підшкірних скляних біо-імплантів. Вживляємо функціональні NFC та RFID чіпи під шкіру за 60 хвилин. Гарантія, апгрейди і перепрошивка. Ми вживлюємо NFC та RFID чіпи під шкіру за 60 хвилин. Наша місія – діджиталізувати українців. А починаємо з кіборгізації киян.
   
Навіщо насильно вакциновують?
Я за право вибору  (tu)

так в тебе є вибір, можеш не вакцинуватись , точно также як із чіпом в тебе в кишені, виключай, не купуй, але жити буде незручно...
так і з вакцинацією, не роби .. але жити буде незручно .. з роботи попросять, закордон не поїдеш і т.д. ...
   
Щось рептилоїди облажалися зі своєю чіпізацією, можливості індустрії не тягнуть усі плани  :gigi:

так а навіщо силою в тіло щось вживляти, як купу оленів самі купують, самі дбають аби смарт був завжди з собою :-)
   
jakij agresivnij antiantivakser :lol:

я не агресивний, я підтримую уряд щодо невакцинованих ....  (tu)
   
так і з вакцинацією, не роби .. але жити буде незручно .. з роботи попросять, закордон не поїдеш і т.д. ...

це про те, що я кажу, позбавили права вибору.
   
це про те, що я кажу, позбавили права вибору.

ні не позбавили ... можеш не робити, так само як можеш і не купувати смартфон чи не включати його ...
в тебе є вибір :-) Нелегкий і зачіпає твій комфорт і інтереси але вибір є :-)  (tu)
   
антивакцинатори, ви хоть тут вовком вийте ... нічого вам не допоможе ...
або ви робите вакцину і залишаєтесь в межах цивилізації або відмовляєтесь від вакцини і благ цивилізації ...
так одиниці куплять довідки, домовляться і т.д. але то одиниці ... :-)
   
ні не позбавили ... можеш не робити, так само як можеш і не купувати смартфон чи не включати його ...
в тебе є вибір :-) Нелегкий і зачіпає твій комфорт і інтереси але вибір є :-)  (tu)
chuesh, a jakogo bisa vibir mae robiti inshij? a jaksho tobi zaproponujut na vibir prosto nazavzhdi zachinitisja u hati abo zhiti normalnim zhittjam jak ranishe, to sho viberesh?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія