Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Барыга никак не уймется!

Re: Барыга никак не уймется!

Трачу на те відчутно більший відсоток від заробленого ніж Кнyp від вкраденого. І без жодного піару.
Ну то попіартесь. Скільки конкретно і на що саме?
   
Re: Барыга никак не уймется!

Ну то попіартесь. Скільки конкретно і на що саме?
Ну хоча б те, що вже кілька років кожного місяця переводжу певну суму direct debit з мого рахунку на реабілітацію хворих дітей. Скільки не скажу, бо не піарюсь і то моя особиста справа.
   
Re: Барыга никак не уймется!

Скільки заводів-фабрик, які раніше належали Україні, наразі перебувають у власності "бубочки"?

а керувать то не фуем в пiанiно тикать, за що ви йому грошi даете
та вiн не взмозi нiчого створити, все дочого дотянеться перетворюеться у гАвно i збитки
- імпорт - недоотримали 36 млрд 583,5 млн грн
- табачка - недоотримали 14 млрд 351 млн грн
- рента - недоотримали 11 млрд
iтд
як вийде кудись, вiдразу калюжу знайде



   
Re: Барыга никак не уймется!

Ну хоча б те, що вже кілька років кожного місяця переводжу певну суму direct debit з мого рахунку на реабілітацію хворих дітей. Скільки не скажу, бо не піарюсь і то моя особиста справа.
ви - то окрема фізособа
ваші гроші, ви самі вирішуєте, куди тратити і не перед ким не повинні звітувати за це
а корпорація рошен - то юрособа
і вона повинна звітувати, на що витрачає кошти і яка її суспільна користь
соціальний звіт це також показник її успішності

   
Re: Барыга никак не уймется!

а корпорація рошен - то юрособа
і вона повинна звітувати, на що витрачає кошти і яка її суспільна користь
соціальний звіт це також показник її успішності
Все що вона повинна суспільству - дотримуватись законів та сплачувати податки. Все інше в даному випадку - піар та інсинуації порохоботів.
   
Re: Барыга никак не уймется!

Коли позеленілі юлєботи когось звинувачують в корупції,
достатньо нагадати їм про ЭЕСУ, газовий контракт та про Яценко.
Більшої шахрайки, ніж пані Юлія, Україна не знала.
І судові рішення це тільки формалізували :)

Але ж своє не пахне

   
Re: Барыга никак не уймется!

жалюгідні сльози
какая же ты жалюгидная
   
Re: Барыга никак не уймется!

а звідки вони взялися, ті "свої гроші"? З чого виросли у мільярди? Звідки взявся первісний капітал у батька мародера? Тільки не розповідайте, що героїчний папашка знайшов яблуко, продав, купив два яблука і т.д.
Та й що він там "витрачає"!...
какая же ты брехливая и жалюгидная
   
Re: Барыга никак не уймется!

Скільки заводів-фабрик, які раніше належали Україні, наразі перебувають у власності "бубочки"?
какая же ты недалекая...))
   
Re: Барыга никак не уймется!

Все що вона повинна суспільству - дотримуватись законів та сплачувати податки. Все інше в даному випадку - піар та інсинуації порохоботів.
инсинуации в чем?
   
Re: Барыга никак не уймется!

какая же ты брехливая и жалюгидная
і заради цього цього тупориленького блєяння варто було логінитися на форумі?  :lol:
Не інакше як до нас завітала сама любителька браслетиків з-за колон ВР  :lol:
   
Re: Барыга никак не уймется!

какая же ты недалекая...))
Дрищу досі зачіски робиш і хусточкою лобика витираєш?  :gigi:
До речі, у тебе шедеврально вийшло бухнутися на коліна на сцені, попередньо розштовхавши всіх педрюків на шляху  :lol:
   
Re: Барыга никак не уймется!

Все що вона повинна суспільству - дотримуватись законів та сплачувати податки. Все інше в даному випадку - піар та інсинуації порохоботів.
Ви вимагаєте відібрати квартиру і військового?
   
Re: Барыга никак не уймется!
U2

Благодійність. Може бути фальшивою? Здается, ні. Тут як з вагітністю. Або так, або ні. Або допоміг комусь, або забив. Петро мудак, погоджуюсь, однак меценат всеж. А зе просто мудак.
.    Безотносительно к теме ветки: твой вопрос решён около 2 000 лет тому назад и письменно зафиксирован.
   
Re: Барыга никак не уймется!

.    Безотносительно к теме ветки: твой вопрос решён около 2 000 лет тому назад и письменно зафиксирован.
Пане, буду вам вдячен, як ви поясните.
   
Re: Барыга никак не уймется!

Ви вимагаєте відібрати квартиру і військового?
Знову демагогія, де я що вимагав? Я стверджую що цей дешевий самопіар з боку Кнypа визиває тільки роздратування і відразу у пересічного українця, бо цим показує його ставлення до людей як до тупого бидла з короткою пам`яттю, яке не розуміє що Кнypяка робив усі роки президенства і що і для чого робить зараз(порохоботів це не стосується). І що він дурний настільки, що не розуміє що йому табуретка вже не світить. А світить ув’язнення.
   
Re: Барыга никак не уймется!

І якщо конфіскувати у Кнypа накрадене, вистачить на десятки тисяч квартир, без всякого піару.
   
Re: Барыга никак не уймется!

Довбойоб?
   
Re: Барыга никак не уймется!

Знову демагогія, де я що вимагав? Я стверджую що цей дешевий самопіар з боку Кнypа визиває тільки роздратування і відразу у пересічного українця, бо цим показує його ставлення до людей як до тупого бидла з короткою пам`яттю, яке не розуміє що Кнypяка робив усі роки президенства і що і для чого робить зараз(порохоботів це не стосується). І що він дурний настільки, що не розуміє що йому табуретка вже не світить. А світить ув’язнення.
це ваше особисте ставлення и до "кнура" і до його корпорації
маєте на те право
але ваше ставлення то є тільки ваше ставлення

я подивилася на сайтах інших кондитерів,
крім вирішення своїх кадрових питань та реклами своєї продукції ніц нема
і тіко Світоч, як підрозділ Нестле, теж якісь спільні цінності "рекламує"


   
Re: Барыга никак не уймется!

І якщо конфіскувати у Кнypа накрадене, вистачить на десятки тисяч квартир, без всякого піару.
ви спочатку назвіть хоча б, що він вкрав
про докажіть вже мова не йде
   
Re: Барыга никак не уймется!

Знову демагогія, де я що вимагав? Я стверджую що цей дешевий самопіар з боку Кнypа визиває тільки роздратування і відразу у пересічного українця, бо цим показує його ставлення до людей як до тупого бидла з короткою пам`яттю, яке не розуміє що Кнypяка робив усі роки президенства і що і для чого робить зараз(порохоботів це не стосується). І що він дурний настільки, що не розуміє що йому табуретка вже не світить. А світить ув’язнення.
Тобто ви б як персічний українець, хотіли щоб Порошенко квартиру військовому дав, але нікому про це не говорив - бо ви не бидло, вас це нервує.
   
Re: Барыга никак не уймется!

це ваше особисте ставлення и до "кнура" і до його корпорації
маєте на те право
але ваше ставлення то є тільки ваше ставлення

я подивилася на сайтах інших кондитерів,
крім вирішення своїх кадрових питань та реклами своєї продукції ніц нема
і тіко Світоч, як підрозділ Нестле, теж якісь спільні цінності "рекламує"
Гейтс, Сорос, Баффет, Цукерберг... витрачають на благодійність мільярди доларів без всякого зазіхання на табуретку. Я впевнений, що ваш Кнypяка без своєї вигоди а ні копійки не вкладе. Це моє бачення і ставлення до нього з вигляду на його попередні справи, маю право. Ви, порохоботи теж маєте право сприймати сечу у очі за Божу росу.
   
Re: Барыга никак не уймется!

Я стверджую що цей дешевий самопіар з боку Кнypа визиває тільки роздратування і відразу у пересічного українця, бо цим показує його ставлення до людей як до тупого бидла з короткою пам`яттю, яке не розуміє що Кнypяка робив усі роки президенства і що і для чого робить зараз(порохоботів це не стосується). І що він дурний настільки, що не розуміє що йому табуретка вже не світить. А світить ув’язнення.

А якщо Петро розуміє, що цим піаром викликає відразу у пересічного і саме на таку реакцію сподівається? І звідки ви взяли, що йому потрібна табуретка? Про увязнення це взагалі анекдот)
   
Re: Барыга никак не уймется!
U2

Пане, буду вам вдячен, як ви поясните.
.    Зайди в ближайшую церковь,  тебе разъяснят. Так будет проще, и даже укажут цитату.
   
Re: Барыга никак не уймется!

Тобто ви б як персічний українець, хотіли щоб Порошенко квартиру військовому дав, але нікому про це не говорив - бо ви не бидло, вас це нервує.
Саме так, але вам і самім це виглядає неймовірно.
   
Re: Барыга никак не уймется!

Благодійність від зе така тиха, така тиха, що інколи дехто може й подумати що її й нема.
   
Re: Барыга никак не уймется!

Гейтс, Сорос, Баффет, Цукерберг... витрачають на благодійність мільярди доларів без всякого зазіхання на табуретку. Я впевнений, що ваш Кнypяка без своєї вигоди а ні копійки не вкладе. Це моє бачення і ставлення до нього з вигляду на його попередні справи, маю право. Ви, порохоботи теж маєте право сприймати сечу у очі за Божу росу.
ми вже зрозуміли, що вас рошен дратує
не напружуйтесь
бо ще почнут тут про Зеблагодійність питати
або про житло для військових розказувати
чи про 28 ярдів для рнбо цікавитися
   
Re: Барыга никак не уймется!

Мне стало интересно: большинство олигархов вкладываются в благотворительность и меценатство - Пинчук, Ахметов, Фельдман, Порошенко...
А Коломойский хоть копейку куда-то пожертвовал?
Ни разу не слышал.
Думаю, Беня просто скромный. Не пиарится.
   
Re: Барыга никак не уймется!

Нагадаю ще разтим, хто в танку.
Ніхто не заважає борцунам з корупцією, депутатам, прокурорам, іншим владцям. відвалити частинку своєї
 немаленької зарплати  на благодійність.
Знову ж таки Порошенко зміг за свої гроші побудувати ПВО навколо Києва - побачимо на що сподвигнеться Богдан , Зеленський і 95 квартал.
Знову ж таки мене цікавлять внески в добробут України, українських воїнів, а не пенсійне забезпечення  полувати і вати.
 :pooh_on_b:
   
Re: Барыга никак не уймется!

Мне стало интересно: большинство олигархов вкладываются в благотворительность и меценатство - Пинчук, Ахметов, Фельдман, Порошенко...
А Коломойский хоть копейку куда-то пожертвовал?
Ни разу не слышал.
Думаю, Беня просто скромный. Не пиарится.
Благодійність це коли нічого не очікують взамін
   
Re: Барыга никак не уймется!

Кондитерська корпорація Roshen вже розпочала роботи з капітального ремонту  відділення онкогематології та створення відділення аутологічної трансплантації кісткового мозку в Національному інституті раку. Загальний бюджет проекту складає близько 50 мільйонів гривень.
докази будуть? 
   
Re: Барыга никак не уймется!

і про тиху  благодійність Цукерберга

2 грудня Марк Цукерберг та його дружина Прісцилла Чан оголосили, що пожертвують 99% своїх акцій компанії на добрі справи. Цю заяву вони зробили після того, як у родини минулого тижня народилася донька Макс.

Вартість акцій зараз оцінюється в 45 млрд доларів.

Пізніше Марк Цукерберг заявив, що планує створити товариство з обмеженою відповідальністю, яке займатиметься адмініструванням коштів для його благодійних проектів.

Критики відзначають, що ТОВ можна використовувати для того, щоб уникати певних видів оподаткування і навіть отримувати прибуток. Вони запитують, чому Марк Цукерберг просто не створить звичайний неприбутковий благодійний фонд.(с)

https://www.bbc.com/ukrainian/business/2015/12/151202_zuckerberg_defends_his_philanthropic_initiative_vs

тихо, чинно, благородно, че
   
Re: Барыга никак не уймется!

ви спочатку назвіть хоча б, що він вкрав
про докажіть вже мова не йде

Все, Рома зник з гілки так само несподівано, як і з'явився  :lol:
   
Re: Барыга никак не уймется!

Мне стало интересно: большинство олигархов вкладываются в благотворительность и меценатство - Пинчук, Ахметов, Фельдман, Порошенко...
А Коломойский хоть копейку куда-то пожертвовал?
Про благодійність Ахметова чула і неодноразово
Пінчук - меценат, це теж загальновідомо
А от щоб Порошенко займався якоюсь благочинністю ДО президентства - про таке не чула ніколи
і не треба розповідати про якісь благочинні внески від Рашена - це ОБОВ"ЯЗКОВА графа видатків для будь-якої більш-менш крупної корпорації

Останнє редагування: 15 січня 2020 20:01:38 від Myroslava
   
Re: Барыга никак не уймется!

і про тиху  благодійність Цукерберга

2 грудня Марк Цукерберг та його дружина Прісцилла Чан оголосили, що пожертвують 99% своїх акцій компанії на добрі справи. Цю заяву вони зробили після того, як у родини минулого тижня народилася донька Макс.

Вартість акцій зараз оцінюється в 45 млрд доларів.

Пізніше Марк Цукерберг заявив, що планує створити товариство з обмеженою відповідальністю, яке займатиметься адмініструванням коштів для його благодійних проектів.

Критики відзначають, що ТОВ можна використовувати для того, щоб уникати певних видів оподаткування і навіть отримувати прибуток. Вони запитують, чому Марк Цукерберг просто не створить звичайний неприбутковий благодійний фонд.(с)

https://www.bbc.com/ukrainian/business/2015/12/151202_zuckerberg_defends_his_philanthropic_initiative_vs

тихо, чинно, благородно, че
Цукер не планує знову у президенти України баллотуватись ) а ось брехливий екс президент має на меті повернутись. не наводячі навіть доказів про свою благодійність.
до речі, патронний завод побудували вже за часа порошенка? вибухи на складах зброї розслідувані за часи президенства порошенка?
   
Re: Барыга никак не уймется!

Благодійність це коли нічого не очікують взамін

И что?

   
Re: Барыга никак не уймется!

Знову ж таки Порошенко зміг за свої гроші побудувати ПВО навколо Києва - побачимо на що сподвигнеться Богдан , Зеленський і 95 квартал.
А вони теж захопили собі у власність підприємства, що дісталися Україні у спадок від ссссра, і тепер отримують прибутки з використанням тих підприємств?
   
Re: Барыга никак не уймется!

до речі, патронний завод побудували вже за часа порошенка? вибухи на складах зброї розслідувані за часи президенства порошенка?
такі прості запитання...
   
Re: Барыга никак не уймется!

Цукер не планує знову у президенти України баллотуватись ) а ось брехливий екс президент має на меті повернутись. не наводячі навіть доказів про свою благодійність.
до речі, патронний завод побудували вже за часа порошенка? вибухи на складах зброї розслідувані за часи президенства порошенка?

а звідки вам відомо, що пе планує?
Рошен ці проекти вже 20 років веде
а ви лише зараз про це дізналися

решта ваших запитань не за адресою
там десь є  Зепрокурор, ЗеМО, ЗеРНБО
ЗеДБР та ЗеНАБУ з Бакановим
все туди
   
Re: Барыга никак не уймется!

А вони теж захопили собі у власність підприємства, що дісталися Україні у спадок від ссссра, і тепер отримують прибутки з використанням тих підприємств?
у них нет для этого мозгов,чтобы взять в девяностые мертвое предприятие и вывести его в топ-20 мирового кондитерского рейтинга.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія