Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Как сбросить пару килограмм с живота???

Re: Как сбросить пару кил с живота???

кто сейчас хочет сесть на диету, в это время года диета Протасова - отличный вариант. Моя мама каждую весну ее повторяет, результаты отличные, без йойо и изнурительных ограничений
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Усієї гілки не читала, але якщо про це тут ще не писали, то ефектна і непроблемна (аж так дуже) дієта Дюкана.
Власне на собі випробовую. Схудла на 5-6 кг. Продовжую. Не голодна і не обезсилена. Зір не погіршився.
Якщо комусь цікавий мій досвід, то розкажу детальніше.
В потрібний одяг - джинси тощо  я вже влізла. То була основна причина, чому сіла на дієту.
Нещодавно мені поставили питання, не знаю на нього відповіді, бо і поправлялась і худла якось пропорційно, поставлю його Вам. Чи допоможе дієта Дюкана позбавитись зайвого жиру саме на животі?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

жир не уходит избирательно по частям тела.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Усієї гілки не читала, але якщо про це тут ще не писали, то ефектна і непроблемна (аж так дуже) дієта Дюкана.
Власне на собі випробовую. Схудла на 5-6 кг. Продовжую. Не голодна і не обезсилена. Зір не погіршився.
Якщо комусь цікавий мій досвід, то розкажу детальніше.
В потрібний одяг - джинси тощо  я вже влізла. То була основна причина, чому сіла на дієту.

Безумовно цікавить. Наперед дякую!

Останнє редагування: 15 квітня 2018 20:25:57 від ЮАР
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

В который раз повторюсь здесь жрадь нада меньше
Приєднуюсь!  (tu)  (tu)  (tu)
Об'єм їжі повинен вміщуватись у стулені човником долоні, що дорівнює об'єму шлунка. Поки шлунок звикне до такого об'єму їжі, потрібно їсти з інтервалом у дві години 5-6 разів на день, і поступово переходити на трьохразовий розклад прийому їжі. Кампоти, чаї та усілякі напої за півгодини після їжі (останнє в мене, нажаль не виходить :( ).
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Щас стемнеет - пойду во двор на скакалке прыгать.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

жир не уходит избирательно по частям тела.
Дякую за відповідь!
Здогадувалась про це, але трохи сподівалась на іншу :shuffle:
А хто що думає про метаболічний синдром? Саме при діагностуванні цього стану виникає питання про об'єм талії.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Щас стемнеет - пойду во двор на скакалке прыгать.
Не потрібно, бо дуже велике навантаження на суглоби.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

спорт убирает граммы,
а диета-килограммы  (С)

спорт, легкий бег и приседания.
но не для похудения, а чтобы кожа не провисала, когда жир будет уходить при диете.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

спорт убирает граммы,
а диета-килограммы  (С)

спорт, легкий бег и приседания.
но не для похудения, а чтобы кожа не провисала, когда жир будет уходить при диете.

О! Верно сказал. Щоб быть гибким, сильным и подтянутым, без изнурения
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Не потрібно, бо дуже велике навантаження на суглоби.

Абсолютно вірно.
Якщо релігія не дозволяє бігати, то можна вело, плавання, ходьба кінець-кінцем... але не скакалка...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Живота как такового нет, но в некоторые штаны стал влазить со скрипом.
Что нибудь радикальное.

Ето возрастное. Я тожн перестал влезать в штаны и куртки, которые носил в 35-40 лет. Стал шире и толще.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Чи допоможе дієта Дюкана позбавитись зайвого жиру саме на животі
только "сушка" и прокачка определенной группы мышц. Здоровый бодибилдинг, без безумных объемов мышц на стероидах
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Ето возрастное. Я тожн перестал влезать в штаны и куртки, которые носил в 35-40 лет. Стал шире и толще.

Можно придумать любые оправдания: возрастное, наследственное, генетическое...
У меня все в комплексе... возрастное, наследственное и генетическое... мне 60 лет, и все родственники по материнской линии - люди в теле... но я сейчас вешу столько, сколько в 25 - 69 +/-пару кил... Хотя когда не занимался собой (45-55 лет) то дошел до 106... B-)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Згадую, як минулого року на відкриття сезону стрибків прийшов один чувак.. я його погано знаю, але здивувався, яким він за зиму став кабаном. А він виявляється так завжди, тому що за день стрибків десь 3 кг втрачаєш.. звичайно, це вода переважно, але й адреналін, переживання. І він звик наїдатися, а зимою енергії тратити нікуди особливо. Через місяць його бачив - зовсім інша людина.
Але він молодий, у молодих це швидко..
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Не потрібно, бо дуже велике навантаження на суглоби.
Менше, ніж при бігу. І легко регулюється частотою стрибків.
Звичайно, що при суттєвому ожирінні, стрибки на скакалці не варіант
Але в темі про "скинути пару кілограм", коли людина в достатньо хорошій формі, такий спосіб цілком доцільний.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Абсолютно вірно.
Якщо релігія не дозволяє бігати, то можна вело, плавання, ходьба кінець-кінцем... але не скакалка...
10 мин.поскакала с перерывами. Посмотрим.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

розповім пару історій. В мене була знайома, 40 років, звичайна жінка  не спортсмен. Зі звичайною для її віку фігурою. Боролась з зайвою вагою постійними дієтами. а потім покинула палити і набрала дуже швидко. В її кар'єрі виникла необхідність фіз підготовки. потрібно було пробігти 5 км за 25 хвилин у природній місцевості (грунтовка вверх і вниз). вона почала тренуватись, бігала з бронежилетом , віджималась від підлоги. почала з 10 разів, досягла 40 разів за три місяці. Правда, навантаження призвели до травми стегна, але не на довго вибула з колії. в підсумку через 6 місяців вона досягла ідеальної форми. і вона мені сказала таку фразу " я раніше була постійно голодною, злою і гладкою. а зараз я їм в два рази більше і фігура в мене ідеальна".

Інша історія. Жінка була чемпіоном, мастером спорту міжнародного класу, підтягувалась на перекладині в 20 років 60 разів. в 35 набрала зайву вагу. То за пару місяців зайнять спортом скинула все зайве. Без дієт.
Мабуть. слід розрізняти людей, які гладкі непомірно, їм напевно треба дієти .. І людей, у яких в деяких місцях відкладається жир, але не скрізь. і у таких людей ціллю має бути набрання м'язової ваги. а не дієти та зменшення калорій
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Можно придумать любые оправдания: возрастное, наследственное, генетическое...
У меня все в комплексе... возрастное, наследственное и генетическое... мне 60 лет, и все родственники по материнской линии - люди в теле... но я сейчас вешу столько, сколько в 25 - 69 +/-пару кил... Хотя когда не занимался собой (45-55 лет) то дошел до 106... B-)

Я про вес ничего не писал. Вешу я как и раньше, но вот скелет стал шире и толще, что не влезает в старые штаны и куртки.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Менше, ніж при бігу. І легко регулюється частотою стрибків.
Звичайно, що при суттєвому ожирінні, стрибки на скакалці не варіант
Але в темі про "скинути пару кілограм", коли людина в достатньо хорошій формі, такий спосіб цілком доцільний.

Дашовыгаварите? От люблю умные рассуждения спортсменов-теоретиков, которые не отрывая задницу от дивана рассуждают о том, о чем не имеют малейшего представления...
Чем ниже частота прыжков, тем выше они должны быть, чтобы скакалка успела сделать оборот... а каждое падение с высоты вниз - равносильно удару по ногам снизу кувалдой...
 
При правильном беге высота вертикальных колебаний значительно меньше чем при прыжках со скакалкой. Кроме того импульс отталкивания направлен по касательной, а не навстречу падающему телу, ну и чтобы в прыжке оттолкнуться, и отпрыгнуть вверх, нужно погасить вертикальную скорость до нуля, а потом заново разогнать тело в обратном направлении, а это все удар по связкам и суставам...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Я про вес ничего не писал. Вешу я как и раньше, но вот скелет стал шире и толще, что не влезает в старые штаны и куртки.

Расскажите еще сказок про расползшийся скелет... люблю я такое на ночь...  B-) 
Как там, с Фольксманом уже познакомился? :lol:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Я про вес ничего не писал. Вешу я как и раньше, но вот скелет стал шире и толще, что не влезает в старые штаны и куртки.
ой, та вага - то взагалі жіноча тема. у чоловіків бути дрищом в 65 кіл - це моветон. Дрищ , але з пузом - це найгірше, що може бути
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Блин... Бегать нельзя, прыгать нельзя, коленно-локтевые упражнения нельзя... А ШО можно???
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Блин... Бегать нельзя, прыгать нельзя, коленно-локтевые упражнения нельзя... А ШО можно???

Ходити на гору. Я по 230 поверхів долаю щодня
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Нещодавно мені поставили питання, не знаю на нього відповіді, бо і поправлялась і худла якось пропорційно, поставлю його Вам. Чи допоможе дієта Дюкана позбавитись зайвого жиру саме на животі?
Коли людина сідає на дієту, то перш за все зменшується живіт і попа. Коли набирає вагу, то теж в першу чергу вони.
Їште білки (яйця, рибу, навіть жирну, натуральне м'ясо, обезжирений сир, бульйончики з відвареного м'яса, юшки.
Любіть себе, не жалійте гроші на смачне, бо делікатеси притупляють апетит.
Я снідаю сьомгою (маленькі шматочки), трохи твердого сиру, сухарик і голоду до обіду нема.
Треба конче висівки з вівса (є в кожному супермаркеті), вони теж додають ситості.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Коли людина сідає на дієту, то перш за все зменшується живіт і попа. Коли набирає вагу, то теж в першу чергу вони.
Їште білки (яйця, рибу, навіть жирну, натуральне м'ясо, обезжирений сир, бульйончики з відвареного м'яса, юшки.
Любіть себе, не жалійте гроші на смачне, бо делікатеси притупляють апетит.
Я снідаю сьомгою (маленькі шматочки), трохи твердого сиру, сухарик і голоду до обіду нема.
Треба конче висівки з вівса (є в кожному супермаркеті), вони теж додають ситості.
а щоб попа не зменшувалась, а лише живіт?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Дашовыгаварите? От люблю умные рассуждения спортсменов-теоретиков, которые не отрывая задницу от дивана рассуждают о том, о чем не имеют малейшего представления...
Чем ниже частота прыжков, тем выше они должны быть, чтобы скакалка успела сделать оборот... а каждое падение с высоты вниз - равносильно удару по ногам снизу кувалдой...
 
При правильном беге высота вертикальных колебаний значительно меньше чем при прыжках со скакалкой. Кроме того импульс отталкивания направлен по касательной, а не навстречу падающему телу, ну и чтобы в прыжке оттолкнуться, и отпрыгнуть вверх, нужно погасить вертикальную скорость до нуля, а потом заново разогнать тело в обратном направлении, а это все удар по связкам и суставам...
Біг - це завжди приземлення на одну ногу. "Правильний", "неправильний", або навіть "спортсмено-практичний", чи ким там ти себе позиціонуєш. Якщо ж біг ще й по пересіченій місцевості - то й говорити нема про що. Там навантаження на колінний суглоб набагато більші.
Тому "правильні" стрибки на скакалці цілком безпечний і ефективний спосіб тренування. Оптимальне поєднання аеробного і анаеробного виду навантантажень.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Блин... Бегать нельзя, прыгать нельзя, коленно-локтевые упражнения нельзя... А ШО можно???
Все можна. І бігати, і стрибати, і їздити на велосипеді.
Головне не лежати на дивані.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Все можна. І бігати, і стрибати, і їздити на велосипеді.
Головне не лежати на дивані.
Иятогожемнения.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

а щоб попа не зменшувалась, а лише живіт?
И тити
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

И тити
сісі - це святе. Не можна зменшувати аж ніяк ))
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Безумовно цікавить. Наперед дякую!
В  неті дієта Дюкана детально розписана. Є певні етапи. Перший - 3-4 дні їште тільки білкову їжу. Любите м ясо - напирайте на нього. Я не люблю його і тому перший раз, спробувавши цю  дієту і не схуднувши за перші дні, відмовилася. 
Потім зрозуміла  :) , що можна і без м яса обійтися, а їсти рибу.
Другий етап - чергуєте білкові дні з днями, де можна додавати овочі.  Це  все описано.
Я про свій спосіб, бо завжди випробовую схемку для свого організму.
Купляю:
висівковий хліб, підсушую на сухарики;
сир-творог 0,2%, молоко 0,5% йогурт 1%, закваска,  кефір оюезжирені
рибу печену, смачну, сьомгу, норвезькі оселедці.
телятину порції з голяшки (у нас в Сільпо є)
Нарізку волової буженини.
Їм усього потрохи за 4 прийоми.
Сніданок сухарик (навіть у білкові дні), 2 маленькі шматки сьомги, або яйце (яєшня)
Між сніданком і обідом - 2 чайні ложки висівок і запити скл. води.
Обід - юшка з сьомги або бульйон з відвареного м яса,  м ясо, кефір.
Підвечірок - 100 гр. творогу
Вечеря - шмат риби. Вибираю смачну. Кефір.  І знову висівки
Багато пити. В тому числі і молоко,  яке добряче рятує від голоду.
Перші дні результату практично не було,  як обіцялося, а потім кілограм за тиждень скидала.
Вже минуло півтора місяці - я ніколи не була голодна і що найголовніше, не падає зір. При  інших дієтах у мене відразу слабли очі.
Дієта має бути така, щоб їсти і худіти. Щоб не зриватися, бо навіть сила волі не завжди допоможе.
П'ю томатний сік, потрохи червоного вина і навіть їла трохи паски. Нічого - результат є.



Останнє редагування: 15 квітня 2018 22:54:11 від ЛАРТА
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Блин... Бегать нельзя, прыгать нельзя, коленно-локтевые упражнения нельзя... А ШО можно???

Нужно заниматься под руководством специалиста.
Почему-то ремонт машины или квартиры доверяют специалистам, а над собственным организмом эксперименты проводят по советам на форуме... :(
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

а щоб попа не зменшувалась, а лише живіт?
Йдеться про жіночу попу. Вона росте чомусь у жінок.
Одним словом, те, що росте в першу чергу - те і стахає найшвидше.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Йдеться про жіночу попу. Вона росте чомусь у жінок.
Одним словом, те, що росте в першу чергу - те і стахає найшвидше.
для жінок і чоловіків треба різні теми створювати. Це два різних організми ))
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Біг - це завжди приземлення на одну ногу. "Правильний", "неправильний", або навіть "спортсмено-практичний", чи ким там ти себе позиціонуєш. Якщо ж біг ще й по пересіченій місцевості - то й говорити нема про що. Там навантаження на колінний суглоб набагато більші.
Тому "правильні" стрибки на скакалці цілком безпечний і ефективний спосіб тренування. Оптимальне поєднання аеробного і анаеробного виду навантантажень.

 :D
Даже не знаю что тебе ответить...
Это всеравно, что на полном серьезе спорить с человеком утверждающим, что 2Х2=10...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Нужно заниматься под руководством специалиста.
Почему-то ремонт машины или квартиры доверяют специалистам, а над собственным организмом эксперименты проводят по советам на форуме... :(
Ну так. Ходити в туалет також бажано згідно порад "спеціалістів". Бо це складний процес, де задіяно багато груп м'язів ;o
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

:D
Даже не знаю что тебе ответить...
Это всеравно, что на полном серьезе спорить с человеком утверждающим, что 2Х2=10...
Облиш. Я продовжу стрибати на скакалці, а ти шукай тих, хто пукнути не може без поради "спеціаліста".
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Блин... Бегать нельзя, прыгать нельзя, коленно-локтевые упражнения нельзя... А ШО можно???
быcтрая хотьба :pooh_go:  Пульс в районе 130. Ну как будто опаздываешь и притопила, но не бежишь еще. Плавание тоже хорошо, но не всегда есть возможность. Бег - если нет лишних кг, да и то некоторые физиотерапевты сомневаются в его полезности.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Ну так. Ходити в туалет також бажано згідно порад "спеціалістів". Бо це складний процес, де задіяно багато груп м'язів ;o

Ходити в туалет, то безусловный рефлекс...
А вот здоровье и как его сохранить или улучшить действительно штука сложная...
Поэтому поэкспериментировав над собой по инструкциям дилетантов, большинство заканчивает это дело в поликлинике, и потом рассказывает всем как вредно заниматься физкультурой...
 :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія