Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Как сбросить пару килограмм с живота???

Re: Как сбросить пару кил с живота???

І те і друге, от похворів тиждень і скинув кілька кг і тепер знову відчайдушно намагаюсь набрати.  :)

А зачем?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

От і ні это выдавание желаемого за действительное... Расскажи нам физиологический механизм, по которому мышцы потребляют калории в покое... просто потому, что их много...
почнем з того, що зниження обсягу їжі призводить до того, що м'язи не ростуть. І ще якщо займатись спортом при цьому, то м'язи будуть зменшуватись.
Тепер якщо взяти до уваги, що м'язова тканина важча за жирову, то ви можете дуже зрадіти втраті ваги, але ця втрата не корисна, а навпаки - шкідлива.
Для того , щоб втрачати жирову вагу, потрібно багато працювати в спортзалі - згоден. Але щоб при цьому не втрачати м'язи - потрібно їсти більше, а не менше!!

Щодо споживання м'язами калорій, то клітини потребують живлення і в стані спокою. Особливо білку. При цьому похід в спортзал із сильними м'язами дозволить підняти більшу вагу за 15 мінут більше, ніж якби слабка людина займаклась  годину
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

А зачем?

Почуваюсь найкраще при 90 кг. Більше перебор, не буде витривалості. А менша вага - менше фізичної сили.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

будете тоді завжди голодним, злим і товстим . Єдиний вірний спосіб - це наростити м'язи. Вони споживатимуть калорії. Найиадикальніший метод - курс гормонів, присідання і гантелі. Зараз є безпечні для здоров'я програми..

Ця порада мене влаштовує.
Що таке курс гормонів?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Ця порада мене влаштовує.
Що таке курс гормонів?
зверніться до спеціалістів. Це гормони росту і тестостерон. Уколи. курс на місяць від 500 доларів . за 2 місяці себе не впізнаєте
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

зверніться до спеціалістів. Це гормони росту і тестостерон. Уколи. курс на місяць від 500 доларів . за 2 місяці себе не впізнаєте

Це для лінивих екстремалів. Можна так підсісти на це, що потім кілька років лікуватись, щоб привести гормони в норму.

Все можна без хімії, одними фізичними вправами, толковим тренером і дієтою. Це важче, довше, але точно здоровіше.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Це для лінивих екстремалів. Можна так підсісти на це, що потім кілька років лікуватись, щоб привести гормони в норму.

Все можна без хімії, одними фізичними вправами, толковим тренером і дієтою. Це важче, довше, але точно здоровіше.
Все дело (как и во всем) в дозировке. Можно и цитрамоном отравиться.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Це для лінивих
Для ленивых экстремалов электробабочка для пресса.  :laugh:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Для ленивых экстремалов электробабочка для пресса.  :laugh:
Показати зображення...

Пам'ятаєте? :gigi:

   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Как сбросить пару кил с живота???
тре шобвас добряче віддерли конячим (бізвазіліна) да ув ачько :shout:
Це щоб їсти перехотілось надовго? Метод підходить і мальчікам теж??
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Пам'ятаєте? :gigi:

https://www.youtube.com/watch?v=s8YFlGQQjbU
И антицеллюлитные булочки.  :D
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

17 сторінок, а фоток ще нема
Показуйте свої пузікі
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

17 сторінок, а фоток ще нема
Показуйте свої пузікі
А подбрюш'я?)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

17 сторінок, а фоток ще нема
Показуйте свої пузікі

Асти, народ обсуждает как сбросить килограммы с пузиков.
Не кубики на пузиках, а лишний жир. Ты действительно такие пузики хочешь увидеть ?  :laugh:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Асти, народ обсуждает как сбросить килограммы с пузиков.
Не кубики на пузиках, а лишний жир. Ты действительно такие пузики хочешь увидеть ?  :laugh:
так гілці вже два роки, повинні були скинути
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Може їй такі пузікі подобаються?? Це цілком природно
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

А подбрюш'я?)
це ти на що натякаєш?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

це ти на що натякаєш?
Та просто слово згадав) "мягкоє подбрюш'є", всі діла))
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

почнем з того, що зниження обсягу їжі призводить до того, що м'язи не ростуть. І ще якщо займатись спортом при цьому, то м'язи будуть зменшуватись.
Тепер якщо взяти до уваги, що м'язова тканина важча за жирову, то ви можете дуже зрадіти втраті ваги, але ця втрата не корисна, а навпаки - шкідлива.
Для того , щоб втрачати жирову вагу, потрібно багато працювати в спортзалі - згоден. Але щоб при цьому не втрачати м'язи - потрібно їсти більше, а не менше!!

Щодо споживання м'язами калорій, то клітини потребують живлення і в стані спокою. Особливо білку. При цьому похід в спортзал із сильними м'язами дозволить підняти більшу вагу за 15 мінут більше, ніж якби слабка людина займаклась  годину

Сон рябої кобили, бред ни о чем...
 :facepalm:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

17 сторінок, а фоток ще нема
Показуйте свої пузікі
десь так

   
Забейте в Гугль "Здоровое питание!" и "Низкокалорийное питание" - и вылезет куча ПРАВИЛЬНЫХ рекомедаций!
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Я недавно схуд на 12 кг,в тому числі і животик став меншим. Головне в справі схуднення зменшити кількість зїдених калорій.
Це можна по-різному робити,я вибрав найпростіший спосіб- накладаю собі в тарілку завжди  менше ніж міг би зїсти, десь наполовину.
Замість калорійної їди їм фрукти,в тому числі і яблука.
Ну і якщо є хоча б мінімальна фізична нагрузка то процес піде.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Я недавно схуд на 12 кг,в тому числі і животик став меншим. Головне в справі схуднення зменшити кількість зїдених калорій.
Це можна по-різному робити,я вибрав найпростіший спосіб- накладаю собі в тарілку завжди  менше ніж міг би зїсти, десь наполовину.
Замість калорійної їди їм фрукти,в тому числі і яблука.
Ну і якщо є хоча б мінімальна фізична нагрузка то процес піде.

ого! скільки тижнів худли?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

17 сторінок, а фоток ще нема
Показуйте свої пузікі


Прошлогодняя. И не на пике формы.(кокетничаю  ;) )
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Показати зображення...
Прошлогодняя. И не на пике формы.(кокетничаю  ;) )
Ттаа... Ваще! (tu)

   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Ттаа... Ваще! (tu)
:laugh:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Показати зображення...
Прошлогодняя. И не на пике формы.(кокетничаю  ;) )
яке  у Вас мнеее нетипове пузіко)))
А так, спина супер звісно
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Сократить порции на 1/3 ( в килокалориях и объеме). Например стейк, но без любимой картошечки)
Исключить из рациона быстрые углеводы.
Больше двигаться.
Этого обычно достаточно.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Займайтися активним сексом.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

вот так только вместо головы подставлять пузо  :gigi:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

М'язам потребують калорій, якщо працюють. Причому потреба ця залежить від об'єму та інтенсивності РОБОТИ, а не об'єму м'язів...

а спалювання калорій залежить від ваги? ну як в жимі від навантаження. людина з вагою 50кг спалить менше калорій, яксшо пробіжить певну відстань, ніж людина з тим же зростом і вагою 80кг?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

М'язам потребують калорій, якщо працюють. Причому потреба ця залежить від об'єму та інтенсивності РОБОТИ, а не об'єму м'язів...
а спалювання калорій залежить від ваги? ну як в жимі від навантаження. людина з вагою 50кг спалить менше калорій, яксшо пробіжить певну відстань, ніж людина з тим же зростом і вагою 80кг?

Звичайно.
Але людина з вагою 80 кг тричі помре, поки бігун з вагою 50 кг спітніє...
Тобто, для 80 кілограмового бігуна, біг на довгі дистанції то знущання над власними суглобами... а хребет - це більше 30 суглобів...

То навіщо носити на собі зайві кілограми?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Усієї гілки не читала, але якщо про це тут ще не писали, то ефектна і непроблемна (аж так дуже) дієта Дюкана.
Власне на собі випробовую. Схудла на 5-6 кг. Продовжую. Не голодна і не обезсилена. Зір не погіршився.
Якщо комусь цікавий мій досвід, то розкажу детальніше.
В потрібний одяг - джинси тощо  я вже влізла. То була основна причина, чому сіла на дієту.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Я недавно схуд на 12 кг,в тому числі і животик став меншим. Головне в справі схуднення зменшити кількість зїдених калорій.
Це можна по-різному робити,я вибрав найпростіший спосіб- накладаю собі в тарілку завжди  менше ніж міг би зїсти, десь наполовину.
Замість калорійної їди їм фрукти,в тому числі і яблука.
Ну і якщо є хоча б мінімальна фізична нагрузка то процес піде.
Вот, человек дело говорит - нахер все диеты, просто жрать надо меньше, минимум в 2 раза.
Поймите, стакан сметанки или пару яиц с тостом дают вам столько калорий, что их сжечь - нужно проехать 20 км на велике за час или пробежать 10 км за 40 минут ? Кто из вас выживет после таких нагрузок ? Просто жрите меньше, намного меньше. Конкретно сколько - смотрите нормы питания в тюрьмах и армии.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Звичайно.
Але людина з вагою 80 кг тричі помре, поки бігун з вагою 50 кг спітніє...
Тобто, для 80 кілограмового бігуна, біг на довгі дистанції то знущання над власними суглобами... а хребет - це більше 30 суглобів...

То навіщо носити на собі зайві кілограми?
я не про спрінтерскі забіги, чи щось виснажливе. а згадала ці таблиці спалювання калорій від різних занять,  крокоміри, фітнес-браслети. тобто орієнтуватись на них немає сенсу?
тепер стає зрозуміло твердження, що зайвих 3 кг важче позбутися, ніж зайвих 15.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

я не про спрінтерскі забіги, чи щось виснажливе. а згадала ці таблиці спалювання калорій від різних занять,  крокоміри, фітнес-браслети. тобто орієнтуватись на них немає сенсу?
тепер стає зрозуміло твердження, що зайвих 3 кг важче позбутися, ніж зайвих 15.

Таблиці до лампочки...
Кожен організм - це унікальна хімічна лабораторія...

Як вираховують калорійність продуктів?
Беруть 100 г продукту, спалюють його у спеціальній печі, вимірюють скільки при цьому виділилось тепла, і переводять його в калорії... Але це фізика... а живий організм - це фізіологія...І там зовсім інші умови спалювання продуктів, і кожна піч (система травлення) індивідуальна, і з одної ж і тої кількості одного і того ж продукту різні організми добудуть різну, ДУЖЕ різну кулькість калорій...

Тому єдина універсальна порада - менше жерти... Завдяки встановленим стереотипам харчування: 1,2 і кампот... 3 рази на день, люди катастрофічно перебирають з калоріями...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Таблиці до лампочки...
Кожен організм - це унікальна хімічна лабораторія...
==================
(tu)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

для начала прекратить добавлять жиры, масла и сахар в пищу.
исключите мучное в ноль.

поможет, не быстро, но реально.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

В который раз повторюсь здесь жрадь нада меньше
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

В который раз повторюсь здесь жрадь нада меньше
проще исключать продукты блоками по видам.
меньше-больше ===это неконкретно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія