Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цифровой постиндустриальный капитализм или жисть в матрице.

2. В сучасних умовах, ваш батько не зміг би заробити на коболєвський газ. Так, як колись, він не зміг заробити на апельсини.
То чим економічна модель укрдержави томосного періоду,  краща за клятий совок? :)

На "апільсіни" заробляв . Їх у продажу не було , бо , у першу чергу - діхвіцит , тобто розподіл "благ" моральними виродками на власну користь без ніяких на теє підстав , як метода заробляння грошів , мо і не совєцький винахід , але застосований був прохвесійно і поширений на будь-які товари , мо за виключенням сірників або хліба , та й то лише у в певних часових межах .

Не слід би ото панові-дописувачу приплітати томос до економіки , як на мою думку , але зауважу у черговий раз , що влада часів "томосу" була принаймі проукраїнською , такою , як я , проукраїнськість розумію .
Батька вже 11-ть років нема , а тому , що-би він заробив , краще не гадати , а я у часи існування "томосної" влади заробляв і на газ і на поїсти і на все , на що виникало бажання , працюючи звичайним слюсарем .

Одне уточнення , стосовно слова "бажання" - бажання дійсне , не мрії із розділу - "дурень думкою багатіє" .

Так-шо не слід би хаяти "томосну" економіку після "золотих батонів" .

Дякувати Богу , що дев'ятигодинний робочий день не вдалось проштовхнути крізь ВР , у часи "золотих батонів" .
   
Советская телепрограмма:



Все эти "майстри мистецв" и "трио бандуристов" занимали немалую часть эфира УТ-1 и бесили. Поэтому смотрели в основном 1 канал, потом 2-й московский
   
Все эти "майстри мистецв" и "трио бандуристов" занимали немалую часть эфира УТ-1 и бесили.
Так ты не патриот, как я погляжу!
   
Как это можно капитализмом называть?
В штатах отсутствует конкуренция, это совок давно.
Начиная от сетей типа таргета, сейфвей(vons) и заканчивая google facebook,  и тп.
Причем, главы монополий, (типа инцидента с Uber) фактически снимаются и ставятся левой верхушкой, как директора савецких заводов(в случае uber это НИИ).
   
В штатах отсутствует конкуренция, это совок давно.
та ладно.

ФИАТ же Крайслера купил.
   
Как это можно капитализмом называть?
В штатах отсутствует конкуренция, это совок давно.
Начиная от сетей типа таргета, сейфвей(vons) и заканчивая google facebook,  и тп.
Причем, главы монополий, (типа инцидента с Uber) фактически снимаются и ставятся левой верхушкой, как директора савецких заводов(в случае uber это НИИ).
нє, конкурєнція єсть, но по большей часті формально, ринок подєлєн мєжду пару тройкой бєгємотов коториє друг друга нє кусают особо. Сорєвнованіє ідьот в планє вирабокі у манюпаса емоціональной связі с тєм ілі іним брендом в прінципє нє отлічімим от своіх конкурєнтов. Брендов очєнь много чтоби создать ілюзію вибора, а вот хозяєв брендов мало і становітся всьо мєньше.
   
Так ты не патриот, как я погляжу!

Никогда им не был  :gigi:
А в последнее время слово это для меня приобрело ругательный характер, ибо в "патриоты" полезла всякая сволочь.  :laugh:


   
мои личные воспоминания таковы - всё перечисленное с приставкой НЕ. денег НЕ хватало. на курорты ездили очень НЕмногие из моих знакомых, я НЕ ездил, доступа к путёвкам у меня НЕ было.
"пожрать" НЕ было чего, в магазинах были пустые полки. но если что-то "выбрасывали" - все давились в очередях за НЕкачественными продуктами.
фильмов, книг, журналов - категорически НЕ хватало. как сейчас помню - купил у коллеги "с рук" телевизор чёрно-белый, принёс в общагу, а была суббота, и в 9 вечера все каналы показали "рамку" :(
единственный плюс, который я помню - при совке была шара. не всем и не всегда она доставалась, но в принципе она была.

який же це плюс??
халява - зло гірше за героїн

Останнє редагування: 5 серпня 2019 18:14:11 від serginio
   
Сепар?

Не.
Сепары тоже патриоты своих кусочков.
   
Так ты не патриот, как я погляжу!

КАЦАП він...
   
Ти дивись, апельсини він жер до ізжоги, мабуть столувався з обкомівського розподільника.  (td)
Ти себе номенкулатурного виблядка, не рівняй зі звичайним населенням, яке про ті апельсини не знало нічого взагалі.
Я банан увидел впервые в Одессе в 1988 году, и то зеленый. И жрал его зеленым, не знал, что нужно в темноту засунуть на день-другой. Одесситы его видели иногда, я в райцентре/облцентре - никогда.
   
Тим, що не бачили ковбаси / апельсин за совка, скажу, що працювати треба було краще. Вашим батькам. А не тепер вам хаяти клятий совок, щоб він здох.
Бо зараз модно казати зубожілим субсидіантам, котрі безпідставно (на думку умовного коболєва) волають, що газ дорогий- чого бідні - бо дурні, вчіть пітон.
От і вашим батькам треба було вчити пітон (закреслено) вечорами не бухати, а крутити гайки на раковинах в новозданих панеляках. Тоді і ковбасу / кавуни ви би частіше бачили. На базарах того добра було вдосталь, по 5 руб кіло чудового м"яса і чудові бульйонні кури (по пам"яті, малий я ще був). Без всяких черг.
То чого ви підтримуєте ідею "іди зароби на газ по пів-царства" і проти ідеї "іди зароби на апельсини в совку"?
Ах ты ж с паскуда совкодрочерная, мои родители зарабатывали очень много, по 300-500 в 80-85гг и пара десятков тысяч у них на книжке пропала. Но зарабатывать - это одно, потратить было негде - товары тупо отсутствовали. А черного рынка в моем городе не было, а ездить в Москву/Киев на подпольные рынки за каждой курткой-ботинком было тупо.
Есть разница в пользу сегодня, и большая
   
Банан попробував десь в році 1984, сусід із Чехословаччини привіз, то був найсмачніший банан в моєму житті, зараз на них і дивитись не хочеться. Панство забуває що не в кількості щастя. Чим більше маєш тим більше всього треба щоб відчути щось далеко подібне до тих відчуттів в 1984 році, і все рівно не дотягує. Є навіть якась нейро психологічна теорія на цей рахунок. Совок давав на порядки більше гарних відчуттів на одиницю споживання, а в сучасному світі ті почуття йдуть слідом за динозаврами.
   
КАЦАП він...

В отличие от половины ФУПа, лишь играющей в украинцев, я оный 100% по рождению.
   
Совок давав на порядки більше гарних відчуттів на одиницю споживання, а в сучасному світі ті почуття йдуть слідом за динозаврами.

І не кажи - у пролетарія в 1984 році &уй стояв, а зараз... ну пішов шляхом динозаврів карочє.  :laugh:
   
І не кажи - у пролетарія в 1984 році &уй стояв, а зараз... ну пішов шляхом динозаврів карочє.  :laugh:
якщо хочеш поділитись своїми проблемами, я уважно вислухаю. В 1984 в мене ще стояння не турбувало. Да й толку з нього, один напряг щоб стояка обслуговувати. Не переживай.
   
Не звизди.
в 21:00 программа "Время.
Чистая правда. Коллектив местного ретранслятора (Московская область) расходился по домам.
   
Добавлю - вся тяжесть советской пропаганды приходилась на национальные окраины. Для «своих» ресурсов уже не хватало, даже в российских школах «совка» было в разы меньше чем в украинских.
   
Я банан увидел впервые в Одессе в 1988 году, и то зеленый. И жрал его зеленым, не знал, что нужно в темноту засунуть на день-другой. Одесситы его видели иногда, я в райцентре/облцентре - никогда.

теперь у Ахметова есть завод , а у тебя есть банан.

 Ну ты классно махнул чувак, равноценный чейндж.
   
В отличие от половины ФУПа, лишь играющей в украинцев, я оный 100% по рождению.

українцем не можна народитися
ним треба СТАТИ...
   
теперь у Ахметова есть завод , а у тебя есть банан.

 Ну ты классно махнул чувак, равноценный чейндж.

ну заводу він і раніше не мав
тепер має хоч банан

а що мав ахмєтов ми не знаємо
можливо більше ніж завод
   
Увы, ты не Ахметов, ты неудачник, смирись уже с этим :)
   
Восхваляя капиталистическое изобилия мы забываем про заводы, электростанции, коммуникации и многое другое.
Во что в провинции за все годы независимости не вкладывалось нихрена.
И запас прочности не вечен.
Например сколько нужно чтобы поменять все прогнившие трубы?
Недавно прочитал что в США ещё есть свинцовые водопроводы.
Это при их то бабках.
   
ну заводу він і раніше не мав
тепер має хоч банан

а що мав ахмєтов ми не знаємо
можливо більше ніж завод

а хто имел завод? куда шла прибыль?
   
а хто имел завод? куда шла прибыль?
концепція прибутку при державному соціалізмі то є оксіморон.
   
а хто имел завод? куда шла прибыль?

правлячий клас - номенклатура
а при відсутності повноцінної грошової системи поняття прибутку - чисто номінальне
   
правлячий клас - номенклатура
а при відсутності повноцінної грошової системи поняття прибутку - чисто номінальне

ага, номинальне, пошли сказки времен приватизации и воровства.

И как из этой номинальной несуществующей прибыли ахметовы вдруг стали миллиардерами, а вы с бананом в жопе зато без горячей воды, отопления, со старыми лифтами, разбитыми дорогами , а сейчас еще и холодную по часам будут давать.
   
Перейшло в свокосрач, а це нецікаво. Совок здох 30 років тому... І це - чудово.

Ці два документи з мого архіву як правило знімають усі питання стосовно совка (хронологічно це період з 1923 по 1990 роки). В Україні на схід від Збруча - приблизно з 1930, на захід - 1939-41, потім з 1946, на Закарпатті - з 1949...

Ну і є своя внутрішня переодізація. Головне - совок реально проіснував 60(-) років, і як він здох - пройшло вже 30. Забудьте. То така всесвітня ганьба, що згадувати Українцям цей період, як частину своєї історії - напевно, потрібно, але - соромно. :(



   
Перейшло в свокосрач, а це нецікаво. Совок здох 30 років тому... І це - чудово.

Ці два документи з мого архіву як правило знімають усі питання стосовно совка (хронологічно це період з 1923 по 1990 роки). В Україні на схід від Збруча - приблизно з 1930, на захід - 1939-41, потім з 1946, на Закарпатті - з 1949...

Ну і є своя внутрішня переодізація. Головне - совок реально проіснував 60(-) років, і як він здох - пройшло вже 30. Забудьте. То така всесвітня ганьба, що згадувати Українцям цей період, як частину своєї історії - напевно, потрібно, але - соромно. :(

заплатили страшну ціну за спробу вирватись із тисячолітнього паразитичного ладу, спроба не вдалася, все зроблене тяжким трудом і оплачене мільйонами життів бездарно пройьбане, оце справді стид.
   
ага, номинальне, пошли сказки времен приватизации и воровства.

И как из этой номинальной несуществующей прибыли ахметовы вдруг стали миллиардерами, а вы с бананом в жопе зато без горячей воды, отопления, со старыми лифтами, разбитыми дорогами , а сейчас еще и холодную по часам будут давать.

нє грубі дружок
ну нєкрасіво ж...

взагалі нонсенс - єврей що втік від радянської влади в америку агітує за радянську владу...
   
ага, номинальне, пошли сказки времен приватизации и воровства.

И как из этой номинальной несуществующей прибыли ахметовы вдруг стали миллиардерами, а вы с бананом в жопе зато без горячей воды, отопления, со старыми лифтами, разбитыми дорогами , а сейчас еще и холодную по часам будут давать.
прібиль то капіталістична концепція. Взагалі робота з прибилью вимагає лохів за рахунок яких та прибиль образовується. От уявіть ви і я на безлюдному острові. Єдиний спосіб організувати островну економіку з прибутком це одному з нас стати рабом чи якось по іншому погодитись на нерівноцінний обмін, а така згода сама по собі без насильства не можлива.
   
КАЦАП він...
З дзержинців. Із газетки видно.
   
нє грубі дружок
ну нєкрасіво ж...

взагалі нонсенс - єврей що втік від радянської влади в америку агітує за радянську владу...

а кто еврей? и кто агитирует за радянську владу ?ты пережрал зелёных бананов
   
прібиль то капіталістична концепція. Взагалі робота з прибилью вимагає лохів за рахунок яких та прибиль образовується. От уявіть ви і я на безлюдному острові. Єдиний спосіб організувати островну економіку з прибутком це одному з нас стати рабом чи якось по іншому погодитись на нерівноцінний обмін, а така згода сама по собі без насильства не можлива.

П и з д и ш як завжди. Кури теорію ігор.
   
прібиль то капіталістична концепція. Взагалі робота з прибилью вимагає лохів за рахунок яких та прибиль образовується. От уявіть ви і я на безлюдному острові. Єдиний спосіб організувати островну економіку з прибутком це одному з нас стати рабом чи якось по іншому погодитись на нерівноцінний обмін, а така згода сама по собі без насильства не можлива.

давай ты немного разберешься с экономикой и потом будешь заходить в такие ветки.

почитай шо нибудь , не будешь писать глупости
   
давай ты немного разберешься с экономикой и потом будешь заходить в такие ветки.

почитай шо нибудь , не будешь писать глупости
пане, я не про глобальні ринки капіталу, я про нєобітаємий остров і двох людей на ньом, раз ви такой учьоний обрісуйте островну економіку в якій обидва члєни работають с прибилью. Уважно слухаю.
   
народ , вас тут когда читаешь, то перестаёшь удивляться вашим голосованиям.

в экономике ссср была и прибыль и убытки и себестоимость и аммортизация и все-все атрибуты присущие любой экономике.
это был обыкновенный государственно монополистический капитализм с социалистической системой распределения

   
П и з д и ш як завжди. Кури теорію ігор.
давай зі мною на острів, мою теорію протестуєм - хто сильніший того і прибиль. Просто ми родились задовго опісля того часу коли пейзанам панство обрісовало концепцію прибилі в самій грубій формі, і вона нам здається вічною.
   
народ , вас тут когда читаешь, то перестаёшь удивляться вашим голосованиям.

в экономике ссср была и прибыль и убытки и себестоимость и аммортизация и все-все атрибуты присущие любой экономике.
это был обыкновенный государственно монополистический капитализм с социалистической системой распределения

Капіталізма не було взагалі і в принципі через неможливість ринкового ціноутворення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія