Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Табачные компании намерены закрыть производство в Украине. Причина - зе-ксерокс.

Акциз вроде платится с реализации - так что при любом раскладе 90 -99 процентов поступлений останется разве что все резко бросят курить - но тогда это компенсируется увеличением трудоспособности
   
:weep:
Куй хто шо втратить... Просто трохи світла проллють на торгівлю отрутою  (tu)
это вопрос ЭКОНОМИКИ. Если начинаются такие расшатывания бизнес среды, причем БЕЛОЙ БИЗНЕС СРЕДЫ, как и Арселлора, то должно быть решение ЧТО ДЕЛАТЬ, если таки эти компании скажут "ну их накуй, лучше в африку свалить". и таки свалят. никакие китайцы не смогут мгновенно выровнять перекос в экономике. Так вот вопрос - какие действия компенсируют этот начавшийся разнос в экономике?
   
+=======================================+
А при чому тут табак до лободи? Аби гавкнути?
Менше куритимуть - менше люди хворітимуть!
:lol:
   
Деточка тебе годочков сколько?
66.
А тебе?
   
и таки свалят. никакие китайцы не смогут мгновенно выровнять перекос в экономике.
не знаю, які там в кетайців з папіросаме, а алкоголь їхній(від пива до міцних напоїв) лайно рідкісне.
   
Если начинаются такие расшатывания бизнес среды
какие расшатывания?
   
Тепер їм працювати набагато легше.
Україна стала більш дружньою до інвесторів і виробничників.
Ви, гегемони, це зробили разом.
Для своїх дітей зробили.
для "своїх" в прямому значеннi
може щось i зробили.
У всякому разi мабуть так думають.
Наприклад чиновники, що тужать за хабарами.
Але довго те благодєнствiє тривати не зможе.
Бо неможливо сидячи на купi гною
сповна ароматом троянд насолодитися
   
не знаю, які там в кетайців з папіросаме, а алкоголь їхній(від пива до міцних напоїв) лайно рідкісне.
сигареты тоже говно полное.
   
Нє, навіть я такого експрес-писдецю не очікував  :weep:
уявіть собі, що би робилося на фупі і в змі, якби ця вся кутерьма за попередників відбувалася.
   
сигареты тоже говно полное.
Зато коньяк вкусный.
   
Акциз вроде платится с реализации - так что при любом раскладе 90 -99 процентов поступлений останется разве что все резко бросят курить - но тогда это компенсируется увеличением трудоспособности

А марки когда покупають? После реализации?
   
(tu)
Пущай уматывают, если им что-то не нравится! Народ здоровее будет.(а я займусь контрабасом сигарет)

а туд каманда зе-борцунов с каррупцыйей!
Cтой, Андрюха, раз-два! У нас туд заслон контрабанде..
От шо ты ржош сразу?? :X
   
тут цікавить лише за кого вона голосувала)
Ясний перець що не за зeбiлa. З 95-го інженером, на черкаській, потім київській фабриці, а тут така двіжуха намічаеться. Не розумію логіки зeбiльнi, це як собі ногу різати, чи пісюн. Без курців навіть державний бюджет Чехії не витримае, а український й так ледве дихае.
   
Зато коньяк вкусный.
https://www.youtube.com/watch?v=kJVGVmE6lco
блй-я-я-я  :facepalm:  :weep: . чкаємо на китайського інвестора! завалимо країну і європу китайськими папіросами і алкоголем!

нє, ну це підробки, але оригінал в них теж гімняний.
   
А марки когда покупають? После реализации?
А марки все давно печатают самостоятельно.
К чему условности?
   
Знаєте, я готовий потерпіть. Щоб побачити, як зебу... виборці зелених будуть з сокирами і лопатами бігати за своїми вождями  :lol:

думаешь они сообразят че-нить своими бестолковками?
Им врага укажут Партия, Правительство и 95-й Квартал
   
Ясний перець що не за зeбiлa. З 95-го інженером, на черкаській, потім київській фабриці, а тут така двіжуха намічаеться. Не розумію логіки зeбiльнi, це як собі ногу різати, чи пісюн. Без курців навіть державний бюджет Чехії не витримае, а український й так ледве дихае.
Так естра работает ещё?
Позвони, спроси если можно?
   
не знаю, які там в кетайців з папіросаме, а алкоголь їхній(від пива до міцних напоїв) лайно рідкісне.

папiроси такi ж)
   
кароч вы слышали юзеров?
Кетай нам поможет!!

где-то я такое слышал уже..
Ага, вспомнил. Рашебраття раньше так кричать любили.
Сейчас уже перестали чет
   
Знаєте, я готовий потерпіть. Щоб побачити, як зебу... виборці зелених будуть з сокирами і лопатами бігати за своїми вождями  :lol:
швидше будуть один за одним, та звинувачувати, що саме вони проголосували за них
   
Друзья, ну давайте будем объективны:

Ни индус свой завод не закроет, ни американцы табачки закрывать не будут.
Это же ясно, как божий день.
   
Очікування чужого провалу солодше за чужий провал.   :lol:
   
Друзья, ну давайте будем объективны:

Ни индус свой завод не закроет, ни американцы табачки закрывать не будут.
Это же ясно, как божий день.

Це точно.
Так само точно як те що на Україні просто був голод, а комуністи не забирали хліб а навпаки безплатно роздавали.
   
Це точно.
Так само точно як те що на Україні просто був голод, а комуністи не забирали хліб а навпаки безплатно роздавали.
Ты о чём?
   
Щойно, 10 жовтня 2019 року, АМКУ прийнято рішення щодо антиконкурентних узгоджених дій тютюнових компаній та монополіста- дистриб’ютора «ТЕДІС УКРАЇНА». На відповідачів накладено штрафи в загальному розмірі 6,5 мільярдів гривень.

Зокрема штрафи:

ТЕДІС УКРАЇНА - 3.4 мільярди гривень;

«Філіп Морріс Сейлз Енд Дистриб'юшн» - 366 мільйонів гривень
«Філіп Морріс Україна» - 814 мільйонів гривень

• «Джей Ті Інтернешнл Україна» - 434 мільйони гривень
«Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» - 488 мільйонів гривень

• «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» -167 мільйонів гривень
«Імперіал Тобако Юкрейн» - 292 мільйони гривень

• «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» - 80 мільйонів гривень
А/Т тютюнова компанія «В.А.Т.- Прилуки» - 448 мільйони гривень

поведінка цих компаній була погодженою, а результатом співпраці з єдиним і спільним для всіх виробників дистриб’ютором на ринку первинного продажу цигарок стало створення і підтримання штучних бар’єрів для інших компаній. На практиці порушники встановили такі умови для укладання договорів з іншими, окрім «ТЕДІС», потенційними дистриб’юторами, які просто унеможливили їх появу на цьому ринку.

В ретроспективі це виглядало так:

1. У 2011-2012 рр. кожен виробник скоротив кількість прямих контрактів з дистриб’юторами до одного – «ТЕДІС Україна».
2. Як наслідок, у 2013 р. «ТЕДІС Україна» стає монополістом на ринку з часткою 99,43%.
3. Одночасно зазначені виробники встановили схожі критерії до потенційних покупців (у т. ч. поставка (доставка) сигарет у віддалені райони), яким не відповідає жоден із суб’єктів господарювання.
4. Жодна компанія не може вийти на ринок дистрибуції сигарет та/або придбавати сигарети безпосередньо у виробників, а змушена купувати їх у ТОВ «ТЕДІС Україна» (або у його покупців).

У 2012-2015 саме ТОВ «ТЕДІС Україна» не лише не відповідало згаданим критеріям, але й не виконувало в повному обсязі своїх дистриб’юторських функцій (продаж до 58 % обсягу сигарет без жодної доставки покупцям, шляхом самовивозу або вроздріб). Однак виробники ніяк на це не реагували.
   
АМКУ нарешті запрацював

І не треба доводити що ця монопольна прокладка часів Стоматолога то благо для економіки
   
поведінка цих компаній була погодженою, а результатом співпраці з єдиним і спільним для всіх виробників дистриб’ютором на ринку первинного продажу цигарок стало створення і підтримання штучних бар’єрів для інших компаній.
Как нехорошо получилось...
   
Ты о чём?

Про те як чудово керують ті хто не знає навіть грамоти.
Зате добре розуміє справедливість.
Скільки вам треба часу щоб в тому переконатися, і яку ціну ви згодні заплатити за науку?
   
В суді слетить рішення
   
Але порушення антимонопольного законодавства ніяк не доводить переваги поки ще проекту закону
   
Про те як чудово керують ті хто не знає навіть грамоти.
Зате добре розуміє справедливість.
Скільки вам треба часу щоб в тому переконатися, і яку ціну ви згодні заплатити за науку?
Я с тобой полностью согласен.
Про табак что- то скажешь?
   
В суді слетить рішення
Не факт.
АМКУ заработал, и суды потянутся за ним.
   
Про те як чудово керують ті хто не знає навіть грамоти.
Зате добре розуміє справедливість.
Скільки вам треба часу щоб в тому переконатися, і яку ціну ви згодні заплатити за науку?

голод в Україні був наслідком некомпетентності безграмотних керівників
це нова версія інтерпретації історичних подій
але тут це флуд 
   
Я с тобой полностью согласен.
Про табак что- то скажешь?

Скажу що будь який закон який погіршує бізнес середовище це крок в напрямку до нового голодомору.
   
голод в Україні був наслідком некомпетентності безграмотних керівників
це нова версія інтерпретації історичних подій
але тут це флуд 

Тут такі ж керівники.
   
Минус 48 миллиардов налогов ежегодно , а дальше - больше. Минус тысячи рабочих мест. И это только по 1му пи3доватому закону, а таких законов наштамповали ууу сколько. Заживем как в Зимбабве.
Чушь! Кто-то сказал, что табачка отказывается от продаж? Основные налоги в табаке это акциз, а не налог на прибыль.
   
Тут такі ж керівники.

брехня, грамоту знають усі
   
давайте відкриєм заводи-фабрики по виготовленю коксу - і марихуани  :super:

ото податки попруть у бюджет
А если еще и бордели откроем то и с рабочими местами решим проблему и женский малый бизнес в рост пойдет.
   
брехня, грамоту знають усі

Точно.
Але рівень їх знань для нашого часу цілком відповідає рівню знань тих керівників для того часу.
Українці чомусь добре знають що для того щоб відремонтувати їх автомобіль потрібен спеціаліст, але не для того щоб керувати їх країною.
   
Не факт.
АМКУ заработал, и суды потянутся за ним.
66 рочків і такий довірливий
Суди роками йтимуть, єдиний +, зароблять адвокати картелю))) а це грошообіг валюти в країні)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія