Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

Цитувати
З 8 січня 2016 року супутниковий прийом телеканалів "Інтер", НТН, К1, МЕГА, К2, Ентер-фільм, ZOOM, Піксель здійснюється із супутника ASTRA 4A (колишній Sirius2-3). Для перегляду програм Вам необхідно переналаштувати свій супутниковий приймач, згідно з його інструкцією на експлуатацію.
http://inter.ua/uk/sputnik

На цьому ж супутнику багато інших українських каналів ТБ та РАДІО.
http://www.nrcu.gov.ua/maps
http://lugasat.org.ua/tpkeys.html

Пересканував тюнери (свої та сусідські) з пульта.
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

у меня не получилось найти на новом месте
а те поцы вместо своих зелено-фиолетовых полос могли бы поцепить напоминание о переносе каналов
   
http://inter.ua/uk/sputnik

На цьому ж супутнику багато інших українських каналів ТБ та РАДІО.
http://www.nrcu.gov.ua/maps
http://lugasat.org.ua/tpkeys.html

Пересканував тюнери (свої та сусідські) з пульта.
пля! а мне звонят родители, что пропали каналы. надо ехать настраивать. я думал это какие-то регламентные работы.
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

Там все досить просто.
Меню - інсталяція (установка) - інсталяція
Обираємо супутник Астра 4А (Сіріус 2-3) 5E.
Червона кнопка (тип сканування) - ОК

Після закінчення сканування - Канал - Менеджер телеканалів (немає субтитрів - в мене такий пункт меню українською) -  супутник Астра 4 А (Сіріус).
Спочатку натискаю синю кнопку - сортувати (за абеткою). Потім гортаю список і додаю потрібні канали в потрібні списки (улюблені).

Кнопки, меню та порядок натискання можуть трохи відрізнятись в залежності від моделі тюнера.

Останнє редагування: 12 січня 2016 02:03:29 від com1
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

пля! а мне звонят родители, что пропали каналы. надо ехать настраивать. я думал это какие-то регламентные работы.

дебилы перенос организовывали
казалось бы что проще - поцепите на несколько дней на месте исчезнувших каналов напоминание о их переносе
или даже краткую инструкцию по поиску
так нет - какие то полосы зеленые с фиолетовым транслируют на всех уехавших каналах
я как раз в этот день прошивку телевизору обновлял. Перегрузил, включаю, а там полосы. Подумал, что криво встала прошивка  :X

Останнє редагування: 12 січня 2016 01:57:23 від hornet
   
дебилы перенос организовывали
казалось бы что проще - поцепите на несколько дней на месте исчезнувших каналов напоминание о их переносе
или даже краткую инструкцию по поиску
так нет - какие то полосы зеленые с фиолетовым транслируют на всех уехавших каналах
я как раз в этот день прошивку телевизору обновлял. Перегрузил, включаю, а там полосы. Подумал, что криво встала прошивка  :X
ненавязчивый сервис. старые переполошились., что сломалось что-то. 75 лет, от техники далеки. и никто ничего не предупредил. свиньи, пля
   
Там все досить просто.
Меню - інсталяція (установка) - інсталяція
Обираємо супутник Астра 4А (Сіріус 2-3) 5E.
Червона кнопка (тип сканування) - ОК

Після закінчення сканування - Канал - Менеджер телеканалів (немає субтитрів - в мене такий пункт меню українською) -  супутник Астра 4 А (Сіріус).
Спочатку натискаю синю кнопку - сортувати (за абеткою). Потім гортаю список і додаю потрібні канали в потрібні списки (улюблені).
спасибо. завтра поеду.
   
ненавязчивый сервис. старые переполошились., что сломалось что-то. 75 лет, от техники далеки. и никто ничего не предупредил. свиньи, пля

Попередження були.
І взагалі - офіційно ці канали там для кабельників і телевеж (яким у таких випадках розсилаються офіційні листи), а не для простого манюпаса. Інтер там взагалі ще рік тому офіційно "кодувався".
   
Попередження були.
І взагалі - офіційно ці канали там для кабельників і телевеж (яким у таких випадках розсилаються офіційні листи), а не для простого манюпаса. Інтер там взагалі ще рік тому офіційно "кодувався".
да людям за 70. что они там шурупают. 
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

Попередження були.
І взагалі - офіційно ці канали там для кабельників і телевеж (яким у таких випадках розсилаються офіційні листи), а не для простого манюпаса. Інтер там взагалі ще рік тому офіційно "кодувався".
8-:
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

Я сам ТБ майже не дивлюсь. То мені сусідка подзвонила (вона Інтер дивиться і в неї пропав) - а так би може і не знав.

Останнє редагування: 12 січня 2016 02:12:07 від com1
   
сканування на моєму ортоні виявилося невдалим.канал знаходить але не транслює.треба мабуть шукати бісс коди.мать їх за ногу з їхнім інтером.мене більше мега цікавить.
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

Там все досить просто.
Меню - інсталяція (установка) - інсталяція
Обираємо супутник Астра 4А (Сіріус 2-3) 5E.
Червона кнопка (тип сканування) - ОК

Після закінчення сканування - Канал - Менеджер телеканалів (немає субтитрів - в мене такий пункт меню українською) -  супутник Астра 4 А (Сіріус).
Спочатку натискаю синю кнопку - сортувати (за абеткою). Потім гортаю список і додаю потрібні канали в потрібні списки (улюблені).

Кнопки, меню та порядок натискання можуть трохи відрізнятись в залежності від моделі тюнера.
Спасибо дружище! Я у себя на Энигме 2 от PKT именно так и сделаю! Вот только пиконы найду!
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

поцы вместо своих зелено-фиолетовых полос могли бы поцепить напоминание о переносе каналов
+
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

сканування на моєму ортоні виявилося невдалим.канал знаходить але не транслює.треба мабуть шукати бісс коди.мать їх за ногу з їхнім інтером.мене більше мега цікавить.
То,можливо,якийсь старий канал. Група каналів Інтер на частоті 12399 V 27500, усі йдуть відкрито
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

сканування на моєму ортоні виявилося невдалим.канал знаходить але не транслює.треба мабуть шукати бісс коди.мать їх за ногу з їхнім інтером.мене більше мега цікавить.
Ці канали (з групи Інтер Медіа) поки що йдуть відкрито, без кодування.
Я сортую за абеткою спочатку. Бо від постійних сканувань часом 2-3-4 канали з однаковою назвою. З них показує 1-2 (а більше і не треба).
Шукати канали (спочатку сканувати), а потім шукати треба саме на супутнику Астра (Сіріус) 5 E (5 градусів).

Що саме у вас не показує?
   
Я несколько дней назад сам обнаружил что нет каналов настроил на другом спутнике . Мне главное чтобы канал  112  работал и Савик .
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

У меня только 36" градус,  на нем случайно нет наших каналов?
   
саме час замість Хуйлоінтера налаштувати пакет Укркосмосу:

Amos 3 at 4.0°W 11178 H DVB-S   12500-7/8

Pravda Tyt            
Kultura            
KDRTRK         
Televsesvit


Amos 3 at 4.0°W 11332 H  DVB-S   12500-7/8

Malyatko TV         
Lviv TV            
UA TV                
HD Fashion





Останнє редагування: 12 січня 2016 11:35:44 від Чжан
   
у меня не получилось найти на новом месте
а те поцы вместо своих зелено-фиолетовых полос могли бы поцепить напоминание о переносе каналов

Може бути так, що в системі не прописаний новий транспондер (у мене був лише дубль цього транспондера в S2). Тоді доведеться зайти в систему тюнера і ввести його вручну (з усіма відповідними даними). Потім просканувати.
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

У меня только 36" градус,  на нем случайно нет наших каналов?

В пакете НТВ+ есть НТН и 5-й, раньше был и ICTV
   
вранці після написання повідомлення про невдале сканування вирішив поколупати налаштування приймання дисеків. увімкнув 2-2 настройку.просканув ав.піймав інтергруппу каналів.плюс ще 10 каналів.загалом маю 66 каналів.взяв ще до фаворитів пару польських каналів.
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

а якщо це кобель - це ж вони повинні щось робити, а не я,
матері кого ковінька!
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

дебилы перенос организовывали
казалось бы что проще - поцепите на несколько дней на месте исчезнувших каналов напоминание о их переносе
или даже краткую инструкцию по поиску
так нет - какие то полосы зеленые с фиолетовым транслируют на всех уехавших каналах
я как раз в этот день прошивку телевизору обновлял. Перегрузил, включаю, а там полосы. Подумал, что криво встала прошивка  :X
Я так понимаю, что вы счастливый обладатель смарт-карты и устройства условного доступа к каждому каналу, имеете заключённый с вещателем договор, т.е. являетесь легальным пользователем или смотрите так, "хитрым" образом? Укранские каналы на спутниках предназначены для провайдеров кабельного вещания, а не для конечного пользователя. То, что они доступны всем, свидетельствует всего лишь о том, что вещатель тихонько забил на условный доступ, выполняя защиту каналов чисто номинально, чтобы правообладатели не доставали.
Это только у нас бывает, когда украв, начинают вовсю возмущаться, что украденое не подходит по фасону и требуют устранить недоделки бесплатно.
Шара никогда к хорошему не приводила,  поставят Scientific Atlanta с PowerVu и будем сидеть и сосать лапу. Будьте благодарны тому, что есть.
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

дык повервю поламали уже.
но факт в том шо захотят закрыть - закроют, но нихотят.
Национальный спутник Лыбыдь уже взлетает 16 лет, некоторые уже и попадать успели за ето время.
От де надо бі копануть, де деньги Зин.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8B%D0%B1%D0%B8%D0%B4%D1%8C_%28%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B0%D0%BF%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%29
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

вранці після написання повідомлення про невдале сканування вирішив поколупати налаштування приймання дисеків. увімкнув 2-2 настройку.просканув ав.піймав інтергруппу каналів.плюс ще 10 каналів.загалом маю 66 каналів.взяв ще до фаворитів пару польських каналів.
А конвертерів/головок скільки? Якщо 3, то має бути 2/4. Але якщо так працює - то нехай (може). Три конвертери - 1/4, 2/4, 3/4, 4/4. Один з них - зайвий, запасний.
Ці налаштування жорстко (апаратно) прописані підключенням кабелів від комутатора дісек до головок (біля тарілки). Один вхід комутатора може бути вільний, наприклад.

Останнє редагування: 12 січня 2016 22:18:09 від com1
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

саме час замість Хуйлоінтера налаштувати пакет Укркосмосу:

Amos 3 at 4.0°W 11178 H DVB-S   12500-7/8

Pravda Tyt           
Kultura           
KDRTRK         
Televsesvit


Amos 3 at 4.0°W 11332 H  DVB-S   12500-7/8

Malyatko TV         
Lviv TV            
UA TV                
HD Fashion

Більшість знайшов.
А що за уа тв? Як він в тюнері прописаний?
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

Я так понимаю, что вы счастливый обладатель смарт-карты и устройства условного доступа к каждому каналу, имеете заключённый с вещателем договор, т.е. являетесь легальным пользователем или смотрите так, "хитрым" образом? Укранские каналы на спутниках предназначены для провайдеров кабельного вещания, а не для конечного пользователя. То, что они доступны всем, свидетельствует всего лишь о том, что вещатель тихонько забил на условный доступ, выполняя защиту каналов чисто номинально, чтобы правообладатели не доставали.
Это только у нас бывает, когда украв, начинают вовсю возмущаться, что украденое не подходит по фасону и требуют устранить недоделки бесплатно.
Шара никогда к хорошему не приводила,  поставят Scientific Atlanta с PowerVu и будем сидеть и сосать лапу. Будьте благодарны тому, что есть.

Уже от второго мудака необоснованные предъявы.
Я так понимаю, слишком часто по жизни приходится воровать, потому и других людей считаете ворами?

Абсолютно легальный просмотр открытого телевидения. Никакие коды и обманные методы не используются. Параметры открытого вещания для спутникового просмотра указаны на сайте телеканала для всех желающих. Вот например http://megatv.ua/about/
Цитувати
Супутникове мовлення
Для прийому мовлення телеканалу МЕГА з супутника, необхідно налаштувати супутникові приймачі на наступні параметри:
    Супутник - AMOS-3,
    Орбітальна позиція - 4 градуси західної довготи,
    Частота - 11 389 МГц,
    Швидкість цифрового потоку - 27500 Мсимв/сек,
    Поляризація - горизонтальна,
    Корекція помилок (FEC) - 3/4.


Жду извинений.
Хотя какие от мудаков извинения... идите лучше с этой ветки подальше...  :fuck:
   
Більшість знайшов.
А що за уа тв? Як він в тюнері прописаний?

UTR
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

А просмотр шары это наказуемо?
   
дык повервю поламали уже.
но факт в том шо захотят закрыть - закроют, но нихотят.
Национальный спутник Лыбыдь уже взлетает 16 лет, некоторые уже и попадать успели за ето время.
От де надо бі копануть, де деньги Зин.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8B%D0%B1%D0%B8%D0%B4%D1%8C_%28%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B0%D0%BF%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%29

 за вкрадені канадські гроші на цей супутник тре запроторити до буцегарні все керівництво Державного космічного агенства,

 навіть білоруси зрозуміли що ні при яких обставинах не можна замовляти супутники в Росії (15 січня 2016 Білорусь запускає свій телекомунікаційний супутник на китайському космодромі),

  так само зробив Азербайджан, Туркменістан, котрі також вже мають власні супутники...

  Україна не буде мати власного супутника до тих пір поки буде існувати так зване "Державне космічне агенство" а фактично кубло російської агентури, перше що вони зробили, отримавши канадські гроші на супутник, це перевели ці гроші в Хуйлостан, тепер немає ані грошей, ані супутника...

 в додаток, ці злодюги ухитрилися віддати задарма українську позицію на геостаціонарній орбіті 38Е в замін за тимчасову оренду 48Е,

  щоб побільше красти грошенят  з бюджету в них працювали цілі відділи "по обслуговуванню та есплуатації супутника "Лебідь" ...котрого не існує.
   
8-:

Не "що за х...", а все так, як я написав. Офіційно трансляції більшості українських каналів через супутник здійснюються виключно для потреб кабельних компаній (які сигнал приймають і ретранслюють) та для передачі їх на телевежі, встановлені по всій Україні. "Для манюпаса" - то різні Віасати та Екстри, які повідомляють своїх офіційних абонентів про всі зміни параметрів прийому та переліку доступних каналів.
А те, що ми дивимося безкоштовно на встановлені нами тарілки - це так, "сіра зона", а іноді й піратство (якщо вводяться ключики на кодовані канали чи підключається "шара"). Тому тут ніхто нікого як правило не повідомляє і не зобов'язаний це робити. Окрім хіба що каналів, які у своїй маркетинговій політиці враховують ті чи інші українські реалії і активно працюють і з таким "сірим" глядачем. І це у своїй більшості інформаційні канали, або ті, що мають певну специфічну аудиторію (скажімо, кримськотатарський канал, або різноманітні церковні проекти).
   
А що за уа тв? Як він в тюнері прописаний?

Мовлення на закордон. Колишній УТР.
   
А просмотр шары это наказуемо?

Ні.
Але дивлячись на те, що мається на увазі під словом "шара". Якщо мова йде про перегляд відкритих каналів, що не кодуються, це одна справа.
А коли йде мова про кардШАРінг - то в деяких країнах вже тягають по судах не лише тих, хто ці послуги надає, але й користувачів.
   
Абсолютно легальный просмотр открытого телевидения. Никакие коды и обманные методы не используются. Параметры открытого вещания для спутникового просмотра указаны на сайте телеканала для всех желающих. Вот например http://megatv.ua/about/
Жду извинений.
Хотя какие от мудаков извинения... идите лучше с этой ветки подальше...  :fuck:

Параметри вказані. Але гарантій вам ніхто не дасть.
Параметри - для кабельників, які раптом не знають про такий канал і можуть подивитися і укласти договір на трансляцію. Теоретично це для кабельників з інших країн.
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

Параметри вказані. Але гарантій вам ніхто не дасть.
Параметри - для кабельників, які раптом не знають про такий канал і можуть подивитися і укласти договір на трансляцію. Теоретично це для кабельників з інших країн.

Есть хоть одно слово об этом на страничке любого телеканала?
Просто не могу понять причины столь яростного заблуждения.
Живёте себе в городах, где есть кабельное ТВ и потому искренне верите, что весь мир смотрит ТВ по кабелю ?
Так это уже первый шаг к созданию альтернативной реальности в своём мозгу
   
Есть хоть одно слово об этом на страничке любого телеканала?
Просто не могу понять причины столь яростного заблуждения.
Живёте себе в городах, где есть кабельное ТВ и потому искренне верите, что весь мир смотрит ТВ по кабелю ?
Так это уже первый шаг к созданию альтернативной реальности в своём мозгу

ну, за мир не знаю - а в украине достаточно эфирного цифрового... спутниковое  -для пенсов \любителей рос.тв
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий


  щоб побільше красти грошенят  з бюджету в них працювали цілі відділи "по обслуговуванню та есплуатації супутника "Лебідь" ...котрого не існує.

Потому шо сознательные.
Тренировались, вот запустили б спутник, а они обслуживать не умеют, понимать надо. :-)o
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

спутниковое  -для пенсов \любителей рос.тв

А я собі тарілку (навіть 2) ставив, щоб мати змогу дивитися англомовні канали...  8-)

Щодо теми про те, що відкриті канали лише для кабельних операторів: туфта (на територію Англії ведеться мовлення великої кількості власних відкритих каналів).
   
Re: Cупутник Астра 4А та тюнер супутниковий

Супутникове мовлення
Для прийому мовлення телеканалу МЕГА з супутника, необхідно налаштувати супутникові приймачі на наступні параметри:
    Супутник - AMOS-3,
    Орбітальна позиція - 4 градуси західної довготи,
    Частота - 11 389 МГц,
    Швидкість цифрового потоку - 27500 Мсимв/сек,
    Поляризація - горизонтальна,
    Корекція помилок (FEC) - 3/4.
Це старі дані. Ось нинішні:

супутник – ASTRA 4А;
позиція – 4,80 с.д.;
частота – 12399 МГц;
поляризація – вертикальна (V);
символьна швидкість (S/R) – 27500 КСимв/сек;
корекція помилок (FEC) – ¾
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія