Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щось не те... або хто займається бізнесом?

Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

може в 44 рази? :lol:

цей політик?

Показати зображення...
Ні, не цей. Не з тої кантори. Ще він сказав, що дурні, які при владі не хочуть зрозуміти, що вони дурні!
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

а про бізнес

я займаюсь підготовкою виробництва
і зараз просто завалений роботою
по самі вуха

і вже відмовляюсь від замовлень

основні замовники - фірми, що змогли зачепитись за ринок ЄС та США
по якості і по ціні

тепер терміново підтягують упаковку, розширюють лінійку і т.д.

трішки менше, тих, хто рветься на цей ринок, не вийшло з першого разу
вникли, розібрались і вперед.

До слова
20-23 листопада у Києві
XVII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ
http://www.iec-expo.com.ua/uk/prf-2018.html

завітайте і побачите, скільки нових українських виробників та продуктів
поспілкуйтесь з фірмами, що почали виробляти в Україні оброблюючі центи і установки лазерної, та плазмової різки
і ще багато цікавого
я їду на 7-й  Форум підряд і дуже добре бачу, як відбувається ріст і розвиток
   
яка жопа?

у пана є конкуренти в Чернівцях ,фірма ТОВ МАКСМАР
так хлопці взлітають, вийшли на ринок ЄС
позіціонуються і пройшли всі перевірки, як екологічно чистий та натуральний продукт
продаються по всій ЄС і в скандинавії, в Україні не продають, бо їх продукцію забирають всю і відразу
дружина каже, що їх продукція просто бомба, тому за частину робіт беру продукцією
зараз роблю їм 4 нових упаковки під креми, під дезодорант, під шампунь і під мило


а как бренд называется?
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

і китайською пастою зуби не чистить, бо вони від цього випадають.

 ;o  а вот с етава момєнта пажулста по падробнєє...

Які конкретно бренди таким грішать ? Шо ніужто і колгейт і аквафреш ?  :S
Гнустниє собакоєди !!!  :zrada:   :-G
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

основні замовники - фірми, що змогли зачепитись за ринок ЄС та США
А ми говорим про внутрішнє споживання!
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

а как бренд называется?

Маркетингова інформація

Торгова марка:   Samson, Україна
Торгова марка:   MaxMart, Україна
Торгова марка:   Anet, Україна

https://www.ua-region.com.ua/37646937
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

В Сільпо 4 різни види манго, о явно вказує на звуження асортименту.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

у Європі вже все таке функціональне,таке обмежене... Їх супермаркети-це знущання,в порівняні з звичайним "Сільпом"
:laugh: ось тут філософ рубонув правду! Асортимент Альберт Хейна звісно - це рівень АТБ!
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

А ми говорим про внутрішнє споживання!

тут все  просто, є фірма

http://www.yalunka.com/videogalereya/





це тут в Тернопільській області, китайці на виставці у бундесі ходили навколо і не могли повірити, що це не їх продукт

Відтепер 3D освітлення виробляється в Україні
В минулому році компанія “Ялинка України” розпочала унікальне і єдине не тільки в Україні, але й у всій Європі виробництво 3D ілюмінації.

3D освітлення Українського виробництва ПП «Ялинка України» – естетичне оформлення вуличних ялинок та фасадів будівель. Новинка в світі ялинкового оздоблення. Ступінь захисту IP67, колір кабелю на вибір: чорний, білий або зелений. Також довжина гірлянди можлива будь-якого розміру – до 1000 пікселів, які розміщуються на відстані від 12 до 20 см (залежить від висоти ялинки). В подальшому ялинкове оздоблення можна використовувати як екран, на ньому відображати рекламу, зображення тощо.

Освітлення 3D з ступенем захисту IP65 – найновіша технологія вуличного оздоблення ялинок та фасадів. Це сучасний вид вуличного освітлення, що дає можливість управляти кольором кожного світлового елементу (пікселю) програмно. Дана технологія дозволяє в цілому утворювати статичні та динамічні сюжети на ялинці чи фасаді будинку. Будь-яка анімація гірлянди програмується та переноситься на контролер, який в подальшому автономно керує зміною кольорів. Технологія управління нашою гірляндою, на відмінну від аналогів інших виробників, може мати будь-яку необхідну довжину і не обмежується лише 10-ма метрами. Це дає змогу застосовувати її на прикрашенні ялинок різного розміру, або різноманітних видів фасадів

в цьому році пішла продукція в ЄС і у Великобританію

вся механіка тут моя, лінзи, півкульки, конектори і т.д.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

;o  а вот с етава момєнта пажулста по падробнєє...

Які конкретно бренди таким грішать ? Шо ніужто і колгейт і аквафреш ?  :S


   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Показати зображення...

До чого тут це ?
Запитання було про зубні пасти від яких "начебто" випадають зуби.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

До чого тут це ?
Запитання було про зубні пасти від яких "начебто" випадають зуби.

Зубні пасти - це метафора.
Ну ти ї тупень!
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Розница падает конечно. Все уходят покупать в инет. Розница скоро будет напоминать обмен товарами между людьми по почте, это размажет разницу между богатыми "владельцев магазинов" и бедными "продавцами".  Тот кто сидел на чем-то эксклюзивном (суперместо, лицензия и пр.), уже лишается и скоро вообще этого лишится. Средства распределяются ровным слоем масла среди всего общества. Это именно то, о чем так долго говорили большевики - свобода, равенство, братство.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

тут все  просто, є фірма

http://www.yalunka.com/videogalereya/

https://www.youtube.com/watch?v=nknv9Dnc7Xk
https://www.youtube.com/watch?v=7iqlkjvBL_0
це тут в Тернопільській області, китайці на виставці у бундесі ходили навколо і не могли повірити, що це не їх продукт

Відтепер 3D освітлення виробляється в Україні
В минулому році компанія “Ялинка України” розпочала унікальне і єдине не тільки в Україні, але й у всій Європі виробництво 3D ілюмінації.

3D освітлення Українського виробництва ПП «Ялинка України» – естетичне оформлення вуличних ялинок та фасадів будівель. Новинка в світі ялинкового оздоблення. Ступінь захисту IP67, колір кабелю на вибір: чорний, білий або зелений. Також довжина гірлянди можлива будь-якого розміру – до 1000 пікселів, які розміщуються на відстані від 12 до 20 см (залежить від висоти ялинки). В подальшому ялинкове оздоблення можна використовувати як екран, на ньому відображати рекламу, зображення тощо.

Освітлення 3D з ступенем захисту IP65 – найновіша технологія вуличного оздоблення ялинок та фасадів. Це сучасний вид вуличного освітлення, що дає можливість управляти кольором кожного світлового елементу (пікселю) програмно. Дана технологія дозволяє в цілому утворювати статичні та динамічні сюжети на ялинці чи фасаді будинку. Будь-яка анімація гірлянди програмується та переноситься на контролер, який в подальшому автономно керує зміною кольорів. Технологія управління нашою гірляндою, на відмінну від аналогів інших виробників, може мати будь-яку необхідну довжину і не обмежується лише 10-ма метрами. Це дає змогу застосовувати її на прикрашенні ялинок різного розміру, або різноманітних видів фасадів

в цьому році пішла продукція в ЄС і у Великобританію

вся механіка тут моя, лінзи, півкульки, конектори і т.д.

Діоди теж твоі?
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

А ми говорим про внутрішнє споживання!

а ніхто не виробляє окремо для ЄС і окремо для України

як правило процес іде так

якась одна чи дві позиції фірми починають потрішки продаватись у ЄС
фірма починає нарощувати ці позиції і удосконалювати їх, паралельно підтягують інші позиції до цього ж рівня

спочатку упаковка, комплектація і т.д., тобто те, що можна змінити без особливих капіталовкладень
далі йдуть вкладення в технологічне оснащення і обладнання

приклад, був у хлопців саморобний екструдер, робили полікарбонатну трубку малих діаметрів та досить товстостінну
скооперувались з фірмою, що робить освітлення світлодіодне. І трубки двох діаметрів пішли в продажу в ЄС,
в Україні продавалась вся лінійка і ніхто не був у претензії по тому, що не така прозорість, що товста стінка і т.д., а от в ЄС
доводиться конкурувати з всім світом, тому за рахунок ціни - зачепились, трішки

і  тут вилізло дві проблеми
1. саморобне обладнання не витягувало кількість, тобто ще на ЄС можна зробити, а от вже на Україну не вистачало потужностей
2. партнери з ЄС просять більші діаметри, тоншу стінку і т.д.

результат

купили і запустили сучасний комплекс екструзії, зараз проектую їм фільєри під всю лінійку діаметрів та товщин стінок
бо є рідні, але вже дублери будемо робити самі, дешевше суттєво
отримали набагато легшу трубку і кращу якість, за останні два місяці пішов різкий ріст продажів
зараз реально працюють в 3 зміни, тягнуть  ще два таких комплекси
бо не дай бог, щось станеться буде біда

модернізують електропостачання. ставлять свою підстанцію
планюють сонячні батареї на дах, щоб мати певну незалежність

поставили крутий УПС і дизель генератор

виявилось, що круте обладнання дуже не любить коли температура в цеху гуляє від +5 до +35
тому частину цеху відгородили, утепляють і т.д.

а це все ріст ВВП і це тільки одна фірма по одному напрямку
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Хехе Вольтере в расстроенных чувствах аккуратно накинул зрады, а потом опомнился. Да, спад сейчас везде по Украине - может сезонный а может и постоянный
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Діоди теж твоі?

ні, моя механіка
форми для лиття пікселя, лінзи, закруток, конекторів, заглушок і т.д.
зараз у роботі форма для лиття вузлів кріплення до плоскої поверхні і до тросів

паяють вони самі і плату, і т.д.
світлодіоди звичайно покупні
якщо цікаво, будете в Тернополі пишіть, познайомлю з власником
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

:laugh: ось тут філософ рубонув правду! Асортимент Альберт Хейна звісно - це рівень АТБ!
Аби молоть шото
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Так і має статися при політиці дорогих грошей, що веде НБУ.

Так було в 2015 коли мав зв'язок з однією кобітою що малювала брови.

Казала що ціни тримають минулорічні, а людей все одно нема. Всі економлять на вторинних-третинних сервісах. А ставки в банках ростуть.

Останнє редагування: 12 листопада 2018 09:26:15 від DeL1T
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

ні, моя механіка
форми для лиття пікселя, лінзи, закруток, конекторів, заглушок і т.д.
зараз у роботі форма для лиття вузлів кріплення до плоскої поверхні і до тросів

паяють вони самі і плату, і т.д.
світлодіоди звичайно покупні
якщо цікаво, будете в Тернополі пишіть, познайомлю з власником

Це все похвально, що хлопці збирають таке освітлення і мають замовлення. Дофіга роботи.
Проте, основний інгридієнт - купується в китаі.  Завтра єс прийме директиву, що має бути стільки-то кандел на кв.см і будуть чекати поки китай виробництво не перебудує.
Це так,  уточнення до "роблять освітлення"
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Так і має статися при політиці дорогих грошей, що веде НБУ.

Так було в 2015 коли мав зв'язок з однією кобітою що малювала брови.

Казала що ціни тримають минулорічні, а людей все одно нема. Всі економлять на вторинних-третинних сервісах. А ставки в банках ростуть.

Люди все съепали.. вот главная причина падения. Некому продавать. Рынка нема! И это заипись, рынок почистится от всякой куйни... а то развели тысячи ларьковь на одного манюпаса.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Показати зображення...
Если бы я не заходила на фуп, я вообще не знала бы, что есть такая XENOlaboratory. И что она украинская.
То есть, я как потенциальный потребитель , ничего не знаю об этих продуктах. Так как я их тогда могу купить?

   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

И цены. Они не для середнего покупця. Сегмент ближе к  высоким ценам.
Я должна довериться этой компании.
Выбрать из перечня итальяно французов и этой украинской...
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Люди все съепали.. вот главная причина падения. Некому продавать. Рынка нема! И это заипись, рынок почистится от всякой куйни... а то развели тысячи ларьковь на одного манюпаса.

Ну по перше, в 2017 рапартували на фупі що все цвіте і росте проценти жирів, клієнт пре як ніколи

По друге Київ це точно не те місце звідки народ зьйопує, багато хто зьйопує навпаки сюди з хуторів. Київ це альтернатива Польщі.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Так і має статися при політиці дорогих грошей, що веде НБУ.

Так було в 2015 коли мав зв'язок з однією кобітою що малювала брови.

Казала що ціни тримають минулорічні, а людей все одно нема. Всі економлять на вторинних-третинних сервісах. А ставки в банках ростуть.
все верно. Понизь сейчас обликову ставку - курс улетит за 35. При тупом овоще была 8-10 - сейчас 18 :weep:
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Це все похвально, що хлопці збирають таке освітлення і мають замовлення. Дофіга роботи.
Проте, основний інгридієнт - купується в китаі.  Завтра єс прийме директиву, що має бути стільки-то кандел на кв.см і будуть чекати поки китай виробництво не перебудує.
Це так,  уточнення до "роблять освітлення"

перейдемо на штатовські світлодіоди і все, буде трішки дорожче

коли вони доростуть до заводу з виробництва світлодіодів
я Вам повідомлю

поки таких інвестицій не має
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Деньги становятся дороже.

Это политика сейчас такая.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

перейдемо на штатовські світлодіоди і все, буде трішки дорожче

коли вони доростуть до заводу з виробництва світлодіодів
я Вам повідомлю

поки таких інвестицій не має

Я тобі більше скажу - ні в кого тут нема. І мабуть не буде в найближчому майбутньому.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Я тобі більше скажу - ні в кого тут нема. І мабуть не буде в найближчому майбутньому.

а пан знав, що у 2010 році була державна програма і планували будівництво заводу під Києвом, для виробництва світлодіодів?
виділили бюджетні кошти, Ватра Тернопіль спроектувала світлодіодну лампочку, зробили комплект оснастки
запустили її і лежить на складі

є готова оснастка, можна робити свою лампочку
було запущено і з упаковкою, і т.д.
десь валяється зразко
робочий

просто не має клепки і бажання

під світлодіоди власного виробництва було запроектовані всі прожектори на Євро 2012
я кричав і волав, що давайте застрахуємось і передбачимо кріплення під Китай
мені казали, що я панікер, і міністерство гарантує
а такий дебіл приїхав з міністерства, що це жах
мене один раз запросили на нараду і більше не запрошували

ось така історія
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

а пан знав, що у 2010 році була державна програма і планували будівництво заводу під Києвом, для виробництва світлодіодів?
виділили бюджетні кошти, Ватра Тернопіль спроектувала світлодіодну лампочку, зробили комплект оснастки
запустили її і лежить на складі

є готова оснастка, можна робити свою лампочку
було запущено і з упаковкою, і т.д.
десь валяється зразко
робочий

просто не має клепки і бажання

під світлодіоди власного виробництва було запроектовані всі прожектори на Євро 2012
я кричав і волав, що давайте застрахуємось і передбачимо кріплення під Китай
мені казали, що я панікер, і міністерство гарантує
а такий дебіл приїхав з міністерства, що це жах
мене один раз запросили на нараду і більше не запрошували

ось така історія

Вісім років пройшло, ті діоди вже придатні лише для забивання цвяхів.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Ну по перше, в 2017 рапартували на фупі що все цвіте і росте проценти жирів, клієнт пре як ніколи

По друге Київ це точно не те місце звідки народ зьйопує, багато хто зьйопує навпаки сюди з хуторів. Київ це альтернатива Польщі.

А Киев и не плачится, скулит Вольфганг, а это Запорожье. Это раз
Опять таки, при падении спроса в рознице, народ стал больше ездить за кордон и покупать жратвы в неньке. Это означает, что бабки на руках у населения есть, при чем они размазались "вниз", боагтии теряют, манюпас находит вследствии новых технологий. Я написал об этом выше. Это два
Свобода ведения бизнеса, скорость международных транзакций  + безвиз, делают розницу вообще чуть ли не пережитком прошлого. Поехал в Европу и купил то что тебе надо. А в Неньке это начинает выглядеть как - забежать купить по безнадеге, если тупо не успел купить в инете. Это три
Пороть барыг - это четыре!
За Господина Фольксмана - это пять!
Мы козаченьки - это шесть!
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Вісім років пройшло, ті діоди вже придатні лише для забивання цвяхів.

а там тільки промплощадку вирівняли і все, тут гроші і закінчились
хоча по бюджету ту промплощадку можна було покрити плиткою з золота
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.

Да не может быть. Гросмэн сказал, что все растет как на дрожжах... как можно не верить этому достойному человеку? Тікозапетра!
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

В Україні за січень-вересень 2018 року оборот роздрібної торгівлі збільшився на 5,5% (до 659,661 млрд грн) у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.
Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Серед регіонів України найбільший оборот роздрібної торгівлі за три квартали поточного року продемонструвало місто Київ (124,351 млрд грн, 3,2% зростання до 9 місяців 2017 року). Друге та третє місця посіли Дніпропетровська (59,77 млрд грн, 6,6% зростання) та Харківська (51,4 млрд грн, 1% зростання) області.

Найнижчий оборот роздрібної торгівлі за 9 місяців поточного року був у Луганській (5,794 млрд грн, 27,9% зростання), Тернопільській (9,32 млрд грн, 8,8% зростання) та Чернівецькій (10,4 млрд грн, 1,2% зростання) областях.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Да не может быть. Гросмэн сказал, что все растет как на дрожжах... как можно не верить этому достойному человеку? Тікозапетра!
"Лото", букмекерские конторы и ломбарды - да, как на дрожжах. Аптеки еще
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

В Україні за січень-вересень 2018 року оборот роздрібної торгівлі збільшився на 5,5% (до 659,661 млрд грн) у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.
Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Серед регіонів України найбільший оборот роздрібної торгівлі за три квартали поточного року продемонструвало місто Київ (124,351 млрд грн, 3,2% зростання до 9 місяців 2017 року). Друге та третє місця посіли Дніпропетровська (59,77 млрд грн, 6,6% зростання) та Харківська (51,4 млрд грн, 1% зростання) області.

Найнижчий оборот роздрібної торгівлі за 9 місяців поточного року був у Луганській (5,794 млрд грн, 27,9% зростання), Тернопільській (9,32 млрд грн, 8,8% зростання) та Чернівецькій (10,4 млрд грн, 1,2% зростання) областях.

Это с учетом 30% роста цен?
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

3д освітлення можливе завдяки китайським індивідуально керуємим ргб діодам..  добавити оформлення і головне софт.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

3д освітлення можливе завдяки китайським індивідуально керуємим ргб діодам..  добавити оформлення і головне софт.

плата на якій 3-9 таких діодів
забезпечити ІР 65-67
керування та живлення для гірлянди довжиною 30-60 метрів

софт само собою

далі вилазить купа дрібних проблем і технологічних питань
спробуйте організувати таке виробництво
і щоб було дешевше та якісніше за Китай

маєте пропозиції по софту та оформленню
пишіть в особисті, люди зараз роблять і світлові фонтани, і арки
і комплексне оформлення парків та фасадів

приєднуйтесь
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

быть успешным бизнесменом на растущем рынке - это любой дурак сможет.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Это с учетом 30% роста цен?

пан гальмно?
це у порівняльних цінах

але вірте і далі  у Зубожіння
тільки в Тернополі в неділю ввечері в центрі присісти не реально
в барах, кафе та ресторанах

в школі дітки за афонами останніх моделей ходять
ринок нерухомості та авто росте

і росте пристойно

а де 30% росту цін, на які це товари та послуги?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія